Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
АвторСъобщение
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 11:34

..


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 18:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 12:31

Луничка, по първия ти въпрос бих казала, че шефката ти ще ти плати заради Слънцето (което си е радост) и Асо пентакли. Но нещо ме гложди това Асо пентакли, дето е на последна позиция, може пък плащането да се забави... Ти как си обясняваш Паж чаши на първа позиция?

За втория въпрос този човек като че ли ще си остане сам за Нова година, всичките карти към тази мисъл ме навеждат. 9 чаши предполага някой, който е сам, и това всъщност му харесва. Друг вариант за тълкуване е да получи покана за някакво парти, празненство, събиране, по-вероятно семейно (9 чаши) и той да отиде, но да не се чувства особено на мястото си, сам сред много (Отшелникът), поради което цялостното му преживяване да е тип 10 мечове - горчиво разочарование.

bibibi, друг вариант за тълкуване на Кулата може да бъде и просветление - заради светкавицата, която пада върху нея. Мисля, че ще се справи момичето с изпита заради Жрецът на първа, а другите карти като че ли говорят, че в момента просто й е каша в главата (7 чаши), заради много информация, която е трябвало да погълне за кратко време, но когато дойде моментът, всичко необходимо ще й се изясни.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 12:33

биби написа:
+
Как ще се справи момиче с даден изпит?
цепя ня Луната
Жрецът, 7 чаши и Кулата

всичко ще мине добре,не бива да се поддава на провокации.трябва да помни къде е,и за какво е там. ако е имала някави лични съмнение,да види от къде идват,и да поправи,намести нещата.и друго-разчита много на познанията си,но ще трябва да даде и малко повече,сякаш свързано с настроение,интуиция,нагласа...да не казвам импровизация,поради поява на нещо изникнало от нищото,ново,неоповестенно.

инък-кулата,луната,7чаши-никак не са атрибути на императора,а са негови прищевки,знам ли...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 12:40

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 18:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 12:49

Пч означава и мирен период след скарване......Имали ли сте конфликт с шефката ти, изправяла ли си се очи в очи с нея по този въпрос...или може би означава, че трябва да го поставиш и тогава този период ще настъпи, в следствие на което идва Слънцето и А пентакли.....?Според мен това е отговора....
т.е. независимо дали си провела разговор с нея ил предстои да проведеш такъв това ще е причината за получаването на парите..един вид тя сама нямаше да го направи, без да го поискаш, но каквото и да се е случило или да се случи Асо П и слънцето ти обещават парите по несъмнен и категоричен начин за мен.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 12:52

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 18:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 12:54

Това имах предвид луничкаSmile Може би този перод "след скарване"ще я накара да предприеме мерки и да си изпълни задължението.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 13:30

луничка написа:
До края на тази седмица шефката ще ми плати ли?ПЧ-слънцето-асо пентакли.
картите не искат да влизат в времева рамка,но пък дават отговор-да има плащане.и слънце и асоп минават в материалното.
друг е въпроса,колко ,като сума и се ще да ти брои на ръка.
възможно е да е по-малко от онова което ти очакваш.
та ето как се стига и до ''скандала'' повод да изявиш желанието и правото да си вземеш на куп изплащането.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 17:57

ОБ давам 3П, Рп,АЖ

Ще празнуваме Нова Година в къща , едно момиче ни дава стаята под наем, моят е на работа до 6 , и ще дойде направо там , ще сме само двамата Smile  Три карти 4  - Page 9 880995423 Три карти 4  - Page 9 880995423 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 18:12

Galanthus написа:
Чудя се дали човекът, с когото се виждам, ще ми подари нещо за РД

обърната 4П, обърнат рицар чаши и крал П
Не, нямаше подарък - вероятно някакъв подарък му се е сторил много скъпи и е решил да не ми подарява...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 18:25

Ееее,а сега-скъп-ами да избере не скъп...
Галантус,аз казах,да,и че ще е скъп,уви щеше ми се об 4п и крп да е подаръ но получен,ожаче рицаря ч ,не е имал или пари или желание.
Изобщо не се вписва липса на време,желание.

Само да вмъкна за кп,познавам го точно като циция,не като сексатлет. Понеже помня така го описаха тук....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 18:35

Както и да е -  не съм за един подарък усмивка


Последната промяна е направена от Galanthus на Пон Дек 16 2013, 19:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 19:04

Момичета, може ли все пак някой да се каже мнението по този въпрос? Много е важно за мен... Благодаря предварително мерси 

Calantha написа:
Ще започна ли нова работа през следващите три месеца?

цепя на 10 пентакли
Асо Жезли, Асо Чаши, 3 Мечове, доп. Паж Жезли

Интересна комбинация...
Асо жезли и асо чаши показват новото, което се заражда, потенциала. Може би с асо жезли - някакво творческо начинание, което действително ми се върти в главата...Реализирана идея.
3 меча -  тук е много странна.... Но прочетох на едно място, че може да означават и потенциал за трансформация, което тук пасва (или поне ми се иска да е така). Но потенциалът за трансформация, който идва от болката и по-точно след изживяването й...
Паж Жезли - пак е добра за нови начинания.. Ентусиазъм, новина за стартиращо начинание според книжките.. Но какво правят тези 3 меча в цялата картинка, ако не е това, което на мен ми се иска да е..? Нещо любовно ли ще има в цялата работа? Не ми е ясно.
Някой има ли мнение?
Но като цяло картите са много добри като отговор на такъв въпрос, особено с основа 10 пентакли... Да предолагаме, че и финансово нещата ще са добре Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 19:12

Каланта- има индикации за ново начало, но мисля, че ще е нещо , което няма да ти е по сърце
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 19:45

Благодаря ти, Линда мерси Ще видим какво ще стане, ще дам ОВ Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 22:58

момичета, дали да направя нещо пред зимната си ваканция или не

Да го направя - 3 ж 2 ж Паж ч

Да не го направя 3 чаши Влюбени 7 пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:21

Дид написа:
Извинявам се моя голяма грешка не е РМ но е РП

3п той ще е на работа тази вечер до към 7 часа , по РП може би ще закъснее ? АЖ ?! Евентуално да сме в тях . Така или иначе май няма да ни излезе късмета да букнем нещо за една вечер
Виж РП вече е друга работа. РП ми прилича като на подарък да ти носи, иначе не вярвам да успеете да излезете някъде навън с това АЖ, но пък ще ви бъде приятно...

Луничка написа:
До края на тази седмица шефката ще ми плати ли?ПЧ-слънцето-асо пентакли.От една страна ми се виждат идеални картите на въпрос за заплата,но да си призная,че слънцето ме притеснява...Но в края на краищата казвам,че пари ще има.

Луничка, ще ти платят.... като малко дете очакваш тези парички  Rolling Eyes  то преди празници кой не ги очаква.
Цитат :
мъж пита с кой ще посрещне новата година?9ч-отшелника-10м
Ами сам ще е.... макар че тези 10 меча и този Рицар меч изпаднал ме карат да се колебая. Дали в крайна сметка няма да промени първоначалното си намерение /9Ч/ и не си потърси другарче /Отшелник/..... ама някой май ще му е сърдит та.....не знам. Тегли след два-три дни пак  мерси 

[quote="Биби"Как ще се справи момиче с даден изпит?
цепя ня Луната
Жрецът, 7 чаши и Кулата][/quote] Няма да се справи с изпита или пък самият изпит ще се провали. Имам съмнения, че дори може сама да се откаже. Надява се на помощ и има твърде много очаквания и фантазии.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:27

Линда мисля,че ще го направиш щеш не щеш заради жезлите
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:29

да..бях днес цял ден разколебана...да го направя ли...и вече взе да зрее идеята просто да отида и да се забавлявам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:34

Frogi Благодаря ти много , ние вече намерихме къде да сме , в къща ще сме , за сега сме самички и мисля че и самички ще си посрещнем новата година Smile ще дам ОВ !  Три карти 4  - Page 9 531608 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 08:03

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 18:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 12:28

Луничка, дано всичко да е наред след 3 месеца, че да дам ОВ, защото и на мен ми е много интересно какво ще стане.. Имам шансове за работа, но тя е такава, каквато искам по принцип, така че ще видим защо излизат тези 3 меча...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 12:55

понеже нямам лични подредби,тов абеше първото мнение което ме  дръпна,и то е от време и таро,таблица...заради картите:
биби написа:
Кога мъж ще замине в чужбина?
цепя на 10 чаши, тегля- рицар жезли

очаква ли покана от някой.защото уговорката   сякаш е  до крайя,и сега само се изчаква  нещо,одобрение,покана,забиране...
изобщо,всичко което  е свършено до ттук,да  приеме облика  ма точно на тръгващ...понеже  от рицаря виждам пристигащ,то май се очаква  някаква обратна връзка от  някъде.

само да  вмъкна че приликата с това че е на биби,си е случайност.да няма  някой  криворазбрал,пък  не съм от  най-активните в темата по любовна тематика,там доста се пише Три карти 4  - Page 9 698924   ....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 13:04

Мерси Зуки, за работ става въпрос, събитието е сигурно, но времето на настъпване не ;) затова зададох въпроса.... Какво имаш предвид под " случайно" че това е моя подредба?
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 16:36

ОБРАТНА ВРЪЗКА
Как ще се справи момиче с даден изпит?
цепя ня Луната
Жрецът, 7 чаши и Кулата- ЗАДОВОЛИТЕЛНО, ДОРИ ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ.


Аз също се явявах, паднаха ми се 10 меча, паж пентакли, и Колелото на съдбата- при мен всичко мина повече от добре....естествено преди изпита почувствах влиянието на 10м Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 08:42

каква е психологическата причина да се появява този проблем?

4 чаши - 8 меча - магът обърнат
цепя на кралица чаши обърната.

проблемът е здравословен, но съм убедена, че се дължи на психологически/емоционален проблем.
за мен, обаче, картите не казват нищо ново, а ми се искаше да е така, защото ми се струва, че има нещо по на дълбоко от това - наранена съм, прекалено се самокритикувам и не виждам изход. като че ли имам всички нужни неща като Магът, но не знам какво да ги правя или пък съм блокирала и не мога да ги ползвам.

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 09:01

причина-питането е за жена нали,нестабилна в поведение,неумееща да види и прозре същественото,отпусната,вяла,уморена,възможно е да е била твърде енергична преди,изтощение.да психическо,но се отразява на тялото,органи,системи,жлези..знам ли.съдя само и по мои подредби,питания....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 4  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 9 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: