Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 07 2014, 13:48

И аз си мисля,че проблемът и е гинекологичен.Операция ще и направят за друг проблем/може би хернията/,за сега си мисля,че ще и се размине с лекарства.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 07 2014, 21:19

Рени дали няма твоята приятелка цистит или някакво подобно възпаление на пикочните пътища. Картите не говорят за сериозно заболяване. Мисля, че ще се оправи без операция. Може да има някаква лекарска грешка. Трябва й още едно мнение.
Хернията има и други симптоми освен болка ниско долу.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 08 2014, 13:23

Момичета, интересното е,че има нещо като топче,което се напипва около десния яйчник или над него...Но никой нищо конкретно не й казва... Започвам да се чудя какво ще е това чудо...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 08 2014, 13:38

Рени написа:
Шугър, тази 8Ж може да бъде и за теб- ти неочаквано да разбереш нещо...
Но по тези карти, вероятно се опитва да поднови контактите си с човек от миналото,защото има неща,които той самият не е преживял още и с които се опитва да се справи...Има ли деца?

Ох,Рени чак сега видях поста ти.Няма деца.Иначе и аз мисля,че скоро ще разбера нещо за него
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 08 2014, 14:32

Рени,да погледнат дали няма конец ,нещо недоизпиано....
Другото фоликули...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 08 2014, 14:42

въпрос относно изпит?
цепя на 7 чаши
падат се: 9 пентакли, обесеният и справедливост

по справедливостта съдя, че оценяването ще е обективно.....9 пентакли обещава успех, но обесения какво ли иска да ми каже....?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 08 2014, 15:29

бибиби- сякаш някакъв обрат ще има...не зная как или какво,но ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 08 2014, 15:32

хммм. не знам, ще пиша след 14-ти-15-ти Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 00:23

Момичета какво мислите, че ще ми е финансовото състояние до 3 месеца

ц. Кралица меч

обърнато Слънце Рицар жезли обърната Звезда
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 02:08

Една жена ме попита "дали дъщеря ми ще напусне дома ни /въпреки нашето несъгласие/ и ще иде да живее при приятеля си? "
Паднаха се
Картите които се паднаха
5П об с коментар справедливостта об
Асо пентакли с коментар Смърт
7 пектакли с коментар 2 чаши

Отговорът ми беше:
" Да. Мисля, че ще напусне дома ви. Против вашето разрешение. Ще има конфликти, кофти емоции, разочарование, избухливост от нейна страна. Тя няма да желае да й наложите своето мнение, защото е решила да започне нов живот и да сложи край на старите неща. Ще избере любимия и ще положи усиля за връзката им."

Според вас така ли е?


Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 09:42

иска да отиде,и въпреки че видимо е категорична,тя има вече нещо което я смущава,родителското неодобрение.
от тук на татък-тя няма да е уверена,довлона,щастлива,а може да почне и да се обвинява...
ще бъде отложено преместването във времето...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 18:57

Линд написа:
Момичета какво мислите, че ще ми е финансовото състояние до 3 месеца

ц. Кралица меч

обърнато Слънце Рицар жезли обърната Звезда

Линд, защо небето ти е обърнато и през деня и през нощта? Според мен ако досега си имала финансови затруднения, то нещата ще се променят към добро. Този РЖ не си ти, а някой който ще ти помага - огнен човек, действен.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 19:03

Блекмун написа:
Една жена ме попита "дали дъщеря ми ще напусне дома ни /въпреки нашето несъгласие/ и ще иде да живее при приятеля си? "
Паднаха се
Картите които се паднаха 
5П об с коментар справедливостта об
Асо пентакли с коментар Смърт 
7 пектакли с коментар 2 чаши
Блекмун, защо толкова много карти? Не разбирам каква е тази подредба, но по първите две - няма да напусне дома си сега, защото има нещо, което не и харесва там, където е поканена - дали има други хора в дома на приятеля й, дали не е сигурна в него или просто и е уютно у дома - причина има. Така или иначе тя ще излезе от дома си, но това ще стане по-късно - месец-два или повече, когато ще се случи промяна.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 13:53

Питах картите как ще прекарам празника?
ц.7П
АП,АМ,5М
Ще разбера за някаква лъжа,или няма да получа покана и ще съм обидена-май по-скоро второто по 7П и 5М....

Същия въпрос за приятелка
ц.5П
Звезда,РМ,КЖ
Нейните карти изглеждат по-хубави-звездата дава надежда за среща,но тези 5П...и Рицаря-не знам.Дали няма да се ядоса нещо човека и да отпътува?Въпреки,че на мен РМ вече два-три пъти ми показва секс...На вас случвало ли се е?
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 19:15

linda10 написа:
как ще прекарам празника?
ц.7П
АП,АМ,5М
Май ти самата не си в ентусиазъм от наближаващия празник,вяло ти е и не очакваш изненади
не смятам ,че очаквания и изкарване ще се разминат.Може да научиш нещо,което ще те обиди и няма да ти донесе радост,може да ти е някак  вяло
По въпроса за приятелката ти-тя да не празнува със приятел ,с който е от доста време или със мъж,с когото имат тайна връзка?сякаш при нея е по -весело-макар че това не е перманентно веселие,вероятно ще получи покана за кратък път или клубно празнуване,после страст и толкова

поставям въпроса
накъде ще поемат отношенията ни със С след днешния скандал...Индиректно се "сбихме"виртуално,сякаш се освободи някаква нагнетена енергия,понеже нямахме комуникация от около 2 седмици,знаете,раните от думи болят най много..
цепих на 4 чаши
крал чаши,паж чаши,рицар жезли
както и дълго ли ще се цупи
цепих на колело
2 чаши ,колесница,асо пентакли
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 13:27

--


Последната промяна е направена от Луничка на Вто Юни 03 2014, 14:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 14:12

Може би се е ядосал и си е тръгнал,отдалечил се от ситуацията,решен е да намери по-добър вариант за себе си.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 14:27

Благодаря,Милена  мерси  Така е,не очаквам кой знае какво за празника...дори имам съмнения дали ще се видим изобщо...

Относно твоите карти-да,личи обидата,подходили сте прекалено емоционално,като че ли картите описват скандала ,а не развитието на отношенията.А по втория въпрос-АП дава отлагане,но дали колесницата няма да задейства нещата и да му мине бързо....
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 00:16

запитах какъв интерес има мъжът Х към мен
цепих на свят-което показва за мен раздялата ни
обесен,две чаши,справедливост
аз мисля 4е има какво да се о4аква,но с оглед на трудните ни отношения-колкото дам -толкова и ще полу4а
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 08:40

сложни отношения виждам при вас(но това е пречупено през моите виждания за връзка и сложно)
и все пак-минало заминало,така е трябвало...колкото по-навреме осъзнаеш нещо,толкова по-добре,ако действаш...не бива да се дълбае в минало...а ти ,или той. май се връща.справедливостта ще му бъде гост...
какво ще кажеш за справедливост...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 08:45

Милена няма интерес конкретен приключили са нещата от негова гледна точка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 12:40

до края на март Х ще успее ли да излезе от дупката, в която е в момента?

рицар меч - крал жлези - асо чаши
цепя на Слънцето.

мисля, че да. асо чаши за този човек ми е излизало и като алкохол. но мисля, че тук не е в този смисъл. може би означава влюбване, че чрез това ще излезе от дупката. изглежда, че има хъс да го направи.

другият въпрос не знам дали е подходящ за 3 карти, защото обхваща доста дълъг период. все пак:

до края на годината Х ще емигрира ли?

Крал жлези-Висш жрец-5 пентакли
цепя на 10 пентакли

струва ми се, че ще има желание за това, но няма да го осъществи и това ще го измъчва. както и ще има финансови проблеми.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 12:44

артемис-в каква дупка е-защото ако е душевна-май ще се чувства като пате в калчища.
това да не е онзи мъж който очакваше помощ ,подкрепа,разбиране от баща материалист...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 12:47

ах....супер...и душевна и материална.
помощ от баща не е очаквал, май някой друг беше това. май по-скоро от мен търси разбиране
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 14:53

Въпросът е за развитие в проф. план до 3 месеца:

Рицар Меч, кралица Меч и 10 Пентакли

Чудя се дали 10 Пентакли е голяма фирма?
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 16:29

Хайде и от мен един въпрос Smile
 
Как ще протече вечерта ми?
 
цепя на асо жезли
звезда, висш жрец, сила
 
Хммм, май няма да е цветя и рози  :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 16:55

напрежение, нещо неясно, с тази звезда отпред. Но пък Сила на трета позиция дава хубави емоции, чувстваш се победител.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 25 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: