Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Next
АвторСъобщение
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 12:48

Съжалявам за тревогите,Анакин,аз дори не гледам собърнати карти,но те сочат липса на енергия.Както каза Вал няма карти,които сочат, обаче физическа смърт.Но и моите думи не взимай за чиста монета.Тароман има много разчупен поглед върху картите,ако може нека да се включи.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 14:37

Благодаря, Teya!
Дано и някой друг се отзове!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 19:45

Anakin, според мен брат ти е жив. Документите, които е оставил правят впечатление, обаче по-важното е какво е взел със себе си. Купил си е папка, за какво му е била, какво е сложил в нея? Възможно е да отвлечен и за откуп или като някакво наказание. В такъв случай може и внезапно да ви се обадят, обмисли го и се консултирай с полицията как да действаш и след това само ти вдигай домашният телефон. Купи си такъв с цифров дисплей и бъди готов да запишеш всеки разговор и да знаеш за всяко позвъняване. Обърни внимание също дали има обаждания, при които се мълчи от другата страна на линията. Имай предвид, че даже може да е отвлечен и зад граница, затова евентуално са го накарали да си остави документите и картите, за да е нелигитимен и да прекъснат всякаква следа, т.е да се води безследно изчезнал. Ако искаш на лична ми дай данните му за хороскоп, но не е задължително, понеже доколкото си спомням и ти поназнайваше нещо от астрология. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 19:50

Благодаря ти много,taroman!!!
И аз съм си мислел за това да е отвлечен, само че от нас няма какво да искат, ние нямаме пари, а в момента даже сме финансово много зле. Но ми е хрумвало дали не го държат някъде да им рисува и така да печелят от това.
Колкото до хороскоп, лошото е, че не знам абсолютно точните ни часове и колко минути ни е разликата. Ние сме еднояйчни близнаци, обаче виж, че при двамата събитията се развиват различно, а знаеш, че в астрологията и 1 минута разлика е от значение.
Ходил съм в ГРАО, обаче онези години не са записвали часовете на раждане и в ГРАО ги нямат, а родилния дом от много години не съществува.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 19:52

Анакин , здравей Smile
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 19:53

Привет, зуки! Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 19:58

Anakin написа:
Жив ли е брат ми?
7 мечове; паж пентакли (обърнат); Обесеният (обърнат)
Нямам опит с картите по подобни въпроси, но сякаш не виждам физическа смърт и то заради обърнат Обесен, а не прав. Той просто избягва всякакъв контакт с други хора, чувства се жертва, не на място, без алтернатива.  мерси Пожелавам ти скоро да сте отново заедно и всичко да се нареди.


Последната промяна е направена от Galanthus на Чет Сеп 18 2014, 04:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 21:06

Благодаря много, Galanthus!
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 17:53

Blackmoon написа:
Утре имам интервю за магистратура, зададох въпрос " как ще мине интервюто" и изтеглих:

ц Император
10ж, Дявол, Обесен
След това разбърках добре картите и попитах "какъв ще е резултата за мен":

Ц. Звезда
10ж, Дявол, Обесен

Оказа се, че се притесних наговорих набързо нещата и накрая не знаех какво още да кажа. В крайна сметка не ме одобриха.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 18:10

Анакин, тези карти говорят за намеса на някое друго лице и смятам че по-скоро сам е решил да се скрие от всички и всичко при негов нов познат, за който вероятно не знаете. Мисля си дали не е избрал някой манастир или църковна общност или секта? Не знам, странен е този обърнат обесен - сам се е "вързал".... с пълно съзнание.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 23:01

Аз пък съм чела, че 7м също могат да значат самоубийство. Но не смея да давам крайни мнения, понеже  въпросът е  много  деликатен.
7м "Желанието да се избяга. Пътят напред.Враг на самия себе си.Поведение, продиктувано от желанието да се защитиш. Чувство на неудобство, бягство от реалността. Чувство, че си предаден или претърпяваш поражение." . Планирано е предварително.
ППоб - Лоши новини. Нелогични действия от негова страна. Бунтарство. Липса на здрав разум. Безсмислие. Честити промени на настроението. Самосъжаление. Негодувание.
Обесен об -
Проблеми с решаването на финансови въпроси. Липса на интереси.  Депресия. Тъга.Апатия. Чувство на безполезност. Недостиг на духовност. Гибел на душата. . Отричане на важната част от себе си. Ненужна саможертва.

Тази комбинация, ако разглеждам ми сочи за самоубийство, но се надявам да греша.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 09:35

Благодаря ви много, Frog и Blackmoon!
И аз съм си мислел за 2-та варианта,даже обикалях около разни сектаджийски църкви в Пловдив, обаче от тях е много трудно да се разбере нещо. Те все нищо не знаят или поне не искат да кажат.
И според мен със сигурност е замесен някой, когото не познаваме. Лошото в този случай е, че не знаем как да търсим, а полицията нищичко не прави според мен.
За самоубийство е говорил много пъти и от това най-много се опасявам.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 12:47

Първо помисли той интересувал ли се е от такива църкви? Защо би си оставил документите и би избягал без да ви каже?
Имал ли е мисли за самоубийство преди изчезването, бил ли е депресиран?
Ако искаш кажи му името и да изтеглим карти с въпроси:
1 Какво се е случило с него?
2 Каква е причината за изчезването му?
3 Къде се намира сега?

Преди аз и още едно момиче от Форума бяхме задали такива въпроси за изчезналата Валя и бяхме стигнали до извода, че се е самоубила и то заради мъж. После по новините потвърдиха версията.

Надявам се брат ти да е жив и здрав. Но човек трябва в такива ситуации всичко да очаква.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 14:53

Благодаря, Blackmoon! Пратих ти ЛС.
Да, говорил е за самоубийство преди.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:08

Момичета, как най правилно да си задам въпроса относно дъщеря ми, която е първи клас. Искам да разбера дали ще имам тревоги около нея, дали ще се справи ? Ще има ли успехи?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:12

Питай как ще протече годината в училище на дъщеря ти- 3 карти. За тенденции да се видят. не дей да редиш много карти...може да питаш най- много още един въпрос- как детето ще възприеме престоя си в училище в края на 1ви клас, какво ще е нейното състояние
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:33

Желая и аз да се включа да помогна на Анакин. За това хвърлих 3 карти на въпросите на Blackmoon, тъкмо ще видим дали имаме съвпадения.

Какво се е случило с него?
ц. Колелото на съдбата
Кулата

Къде се намира сега?
ц.
ДП КЖ - Императорът

Как могат близките му да го намерят?
ц. ПМ
РЧ Слънцето
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:44

Благодаря, ЛиндаЛи! Бих искала наистина да задам, толкова много въпроси. Ще се придържам към съвета.

Как ще протече годината в училище за дъщеря ми?
ц. Висшата Жрица
чаши 8 -чаши 10- чаши 6

Как ще се възприеме, престоя си до края на учебната година?
ц.чаши 5
Луната-Влюбените- Смъртта

Много чаши, много нещо. Нещо много се затруднявам по тези чаши. Ще остави детските игри и ще се насочи към нови цели ( училището ) Три карти 5 - Page 21 617156 По 10 Ч ще се разбира добре със съучениците си. И ще има успехи. По 6 Ч. Струва ми се че ще и бъде трудно. Ще пожелае повече да си играе, да се занимава с други неща. А Висшата Жрица е нейната госпожа.

Явно няма да е много спокойна, ще се чуди, какво да прави. Но желание ще има.Тази смърт тук може би пояснява как тя ще премине от един етап в друг.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:57

Как ще протече годината в училище за дъщеря ми?
ц. Висшата Жрица
чаши 8 -чаши 10- чаши 6

Звездичка,
ще остави безгрижното детство зад гърба си,ще се чувства добре,но все ще иска да се връща към игрите.ВЖ наистина може да е госпожата.


Как ще се възприеме, престоя си до края на учебната година?
ц.чаши 5
Луната-Влюбените- Смъртта

Ще тъгува за игрите.Ще има много неизвестни за нея,но постепенно ще се промени и ще се почувства по-голяма.

Желая успех на детенцето мерси ,много им е трудно в първи клас


Последната промяна е направена от Teya на Вто Сеп 16 2014, 17:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 17:25

Ее, Blackmoon, то беше изтекла в интернет личната карта на брат му на Anakin, ти много скромно само за името да питашусмивка
Valentine, по-добре питай само за отделни градове и дали е в страната изобщо, защото така по 3-те карти трудно ще разбереш къде еТри карти 5 - Page 21 528869
Anakin, обърни се към радиестезист - обикновено те търсят с махало по картата изчезнали личности - носи снимка на брат ти. Предполагам, че ако им обясниш какво е финансовото ти положение няма да ти вземат такса.
Махалото всъщност е добра идея и за избирането на училище за детето, когато записва първи клас, за да не му се случват тъпотии, а да си попадне на мястото, ако е от голям градТри карти 5 - Page 21 402149
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 17:32

taroman, хвърлих един Келтски кръст, мога да го пусна в подредбите
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:12

Valentine, разбира се, с каквото можем да му помогнем на Anakin, не трябва да се колебаем!
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:31

Опитвам се, чета, мисля го! Постнала съм КК, погледни го taroman
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 22:18

Ето и от мен
1 Защо е изчезнал С. брата на Anakin?
Ц Императрицата
КЧ, 9м, ПП


Ето пак жена може да е майка му. Чувствал е вина, болка, страхове. Притеснения свързани са работата, желание може би да я смени. И отново 7м се падат явно имат голямо значение.

Съдейки по твоите карти
. Колелото на съдбата
2П – 7Ж – Кулата

Пак става въпрос за радикална промяна. Правил е отчаян опит да се справи, но сякаш нещата са се сринали изведнъж.
Също тези карти първоначално ми дадоха асоциация, за каране на колело. Дали не е бил с колело тогава?
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 22:32

Цитат :
Въпросът е за мен този път, искам да знам дали даден човек ще се обади до края на месеца-
ц на Справедливост, Жрец,Обесен,паж п -тази справедливост хич не е харесвам,може да стане но може и да не стане, жреца има шанс, обесеният предполага че ще излезе от този застой и ако го направи май ще е към края на периода.
ОВ-обади се преди няколко дни
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Сеп 17 2014, 08:49

Благодаря ви много и тук!!!
Ходил съм на радиестезист - той каза, че може да е в Попово или в Пордим, ходих там, но там полицията нищо не откри (много се опъваха първоначално да проверят там).
Странно коя ли е тази жена? Не ни е казвал за такава, а и никога не съм го виждал с жена.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Сеп 17 2014, 16:04

Последният път, когато питах за подобно нещо 7М ми показаха буквално ножове. А почти във всички хвърляния излизат, явно са ключови по някакъв начин. Както и тази жена, която излиза. Ако не е майката, то е жена, в която е влюбен или много харесва...... Комбинацията 5М + Слънце съм чела, че означава внезапна смърт. Това е сайта, където четох - http://www.maryashley.freeuk.com/essays.html
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 21 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: