Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 08:40

Taroman, кое момиче? Това, което пита или предполагаемата дама с връзката? Тъй като за едната е сигурно, че не изневерява тъй като не е с него, което само по себе си не може да даде изневяра, дори тя да е с друг, а друго момиче изобщо не знаем дали съществува Smile мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 09:02

Жрец и 2 меча ми показват  някакви съществуващи отношения и раздвоение към страничен човек. С обесен на 3та- развитие не мисля, че ще има скоро време. Но определено има терзания
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 13:27

DeTe_Ha_Xaoca, нека отговоря така, за да е по-ясноSmile Въпросът нали е: Какво иска от момичето бившият и? А отговорът: Бившият и иска отново да са заедно, дори и само за секс и тайни удоволствия, понеже предполага или знае, че момичето вече си е намерило някой друг Три карти 5 - Page 20 402149  А пък нейните апетити сигурно са да стигне до брак или пък(заради Жрец), да доминира над двама, понеже не ми се вярва в драмата да е намесена чужбина...усмивка
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 20:04

Искам да благодаря на всички които се включиха по моите карти,пуснати от Дете.Само да поясня при мен няма друг нито друга връзка, при него не знам, мислех че има друга , но се оказа че както каза Тароман е намесена чужбина, господинът тъкмо се е прибрал от там,и причината да се окаже там е една наша за сега несбъдната мечта, така че не знам дали има намесена друга,наистина.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 20:59

Благодаря за разяснението, Taroman, така вече разбрах Smile И на Линжери за обратната връзка Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 12:39

Снощиии бях на гости и пред съседния вход имаше полиция и криминална лаборатория. Е, моите любопитни приятели решиха да попитаме какво е станало, излязоха много интересни картиии:

Какво се е случило в съседния вход?
ц.Обесен
- ПЧ -

Защо криминална лаборатория е тук?
КП - Страшен съд - РП

В крайна сметка понеже дойде и Съдебна медицина, някой е умрял..... Как пък все налитам на такива работи. Но мисълта ми беше, че не за пръв път ми излиза Страшният съд, когато се случи нещо такова - дали не ми показва внезапна смърт ???


Последната промяна е направена от Valentine на Съб Сеп 13 2014, 13:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 13:10

Вал,
да ти кажа понякога картите са много буквални.Като ги погледнах веднага си помислих,че някой се е обесил.Взел е решение и го е направил в къщи.С тоя паж вероятно е оставил писмо....
По втория въпрос си мисля,че е зрял мъж Съдът си е,че вече е предал Богу дух,а рицаря може да е ,да е че смъртта е настъпила не много бързо.
Егати черногледството от моя старана....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 13:20

Тея, и аз това си помислих и това казах на компанията - че най-вероятно някой се е обесил, второто ми предположение по 7М - както ти казваш - буквално нещо свързано с ножове! А по ПЧ си помислих, че е млад човек, не се сетих, че може да е писмо........ КП + Страшен съд - евентуално, че мъж е подал сигнала, се е обадил нали.....
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 13:30

Аз 7М смятам,че е замисъла,плана за действие ,пажа че е емоционално посслание.А пък Съдът ти беше излязъл и за удавник преди време и мисля,че казва в тези случаи ,че душата на някого вече е на небето и ще бъде съдена за действията си тук на земята.Не съм сигурна,ама започвам да си мисля,че излиза при смъртта на самоубийци.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 13:35

Докато четях пост-а ти и аз това се замисли !!! Страшният съд си излиза при самоубийци...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 15:57

Не, не!усмивка Имало е жена и софра, може би някакво празненство, но после и предумишлено убийство. Лабораторията е дошла на място, за да установи каква е била отровата и в кое ястие примерно е била, т.е от къде е дошла/кой я е донесъл. С.С по всяка вероятност говори за гримасата на лицето на човек, който е бил убит с някаква отрова, например арсен, а не си е заминал от най-обикновено, хранително натравяне. Интересно каква е картата на цепене за лабораторията...?
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 16:10

Леле,Тароман,
можеш ли да обясниш като за нас на по-прост език усмивка Винаги даваш много интересни мнения.За предумишлето ми е ясно,че имаш предвид 7М...Софрата по 4Ж .Пажа е жената.Ами другото?Много ме интригува усмивка
Вал,
кажи каква е картата на цепене....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 16:23

ЕЕЕЕЕ, Тароман, ти ме разби Smile
Олееееее, не помня Sad Сорииии
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 19:11

Тароман, сега като се замислих Криминална лаборатория не разследва на място дали някой е отровен. Това се прави по време на аутопсия от съдебен лекар; вземат се проби от трупа, после ги изпращат в лаборатория. Криминалната лаборатория идва да разследва дали си се обесил или са те самообесили. А и да ти кажа, ако беше убийство до сега да е гръмнала новината в цяла Варна, имаме си тук една медия - всичко що се случи е там. А ако е едно самоубийство, никой не го е грижа дали бай ти Петко си е сложил въжето (колкото и гадно да звучи). А и Тея е много права - Стр.съд излиза при самоубийци, защото самоубийството е грях - а на онзи свят ще те съдят заради това, че сам си прекратил живота си. Не за пръв път ми излиза тази карта при такова събитие, последният път пак ми показа самоубийство за съжаление!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 22:49

Valentine, лесно е да провериш какво е станало като разпиташ за клюкиусмивка Възможно ли е лабораторията да е идвала за намерени наркотици?Три карти 5 - Page 20 402149 Трябва си опит, за да се познава  конкретната тематика. Но са налице карти за празненство, 4ж. И картата, която излиза при натравяне - Крал пентакли. Така че ако не е конкретно отрова и трябва да гадаем върху допълнителните опции, 7м може и да е нарко-разпространител, който е оставил двама души занитени, когато си е тръгвал с останалото количество от материала - варианти болусмивка
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 22:53

Благодаря,Тароман ,наистина много неща не са ми ясни, та спитане и Цариград се стига усмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 23:12

Заблуда е да се мисли, че на мен са ми ясниусмивка  Даже наскоро мислех да си сменя ника и да започна отначало. Но все пак форума е на абстрактна тема и така или иначе трябва да се взима това предвид, преди да се приема нещо от това, което си пишем тук, за чиста монетаSmile
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 00:03

Жив ли е брат ми?
7 мечове; паж пентакли (обърнат); Обесеният (обърнат)

Един приятел изтегли картите, но и той като мен не е много вещ в тълкуването им.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 00:09

Taroman, казала съм да проучат приятелите ми, да се ослушват за клюки. Все си мисля, че и наркотици да бяха, все щеше да се пише. Благодаря ти за мнението, ценно е! Smile Опитвам се да разгадая ситуацията и не съм the best, но ми е много интересно разгадаването на тези събития. Просто личният опит, който имам е от Страшния съд относно такива подобни крими-събития.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 00:35

Anakin, явно нямаш информация за брат си, съжалявам! Бих желала да помогна, но никога не съм задавала такива въпроси и не съм на ТИ. Надявам се другите да могат да помогнат !!!
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 11:05

Valentine написа:
Какво се е случило в съседния вход?
ц.Обесен
4Ж - ПЧ - 7М

Защо криминална лаборатория е тук?
КП - Страшен съд - РП

ОВ - "Труп с четири прободни рани е намерен в петък вечерта в жилище на ул."П. Райчев". Жертвата е М.К. на 61 години от Варна. Същия ден, мъжът е бил в дома на бившата си съпруга. Причината за извършеното престъпление е от битов характер, информират от полицията"

Реално второто ми предположение беше вярно -
Valentine написа:
второто ми предположение по 7М - буквално нещо свързано с ножове
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 12:01

А някой друг може ли да се опита да разтълкува картите?
Толкова ли са страшни, че никой не смее?
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 12:07

Анакин,
и аз видях картите,но ми се струва много отговорно да давам мнение по такъв сериозен въпрос.Страхувам се да не те подведа,поради липса на достатъчно опит.Съжалявам.Надявам се някой от доайените да се включи.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 12:13

Не знам каква е историята, дай поне малко насоки....
7М могат да бъдат свръзани с правене на някакви планове, кражба, както виждаш по-горе буквално на мен ми показаха ножове, желание да избягаш
ПП (об.) - Пажовете са носители на новини, но тук е обърнат, новината не е от хубав характер или безпереспективна ситуация.
Обесен (об.) - жертване, но това не означава че си жертва, а малко че го играеш жертва, гибел на душата.
Разрових се в чуждестранни форуми да погледна за карти обозначаващи физическа смърт, ти нямаш такива освен Обесен, но той е обърнат. Прочетох, че Обесен в права позиция сочи самоубийство. Но виждаш и аз съм го изтеглила за събитието, самоубиец нямаше.
Не ме вземай на сериозно, опитвам се, нека и другите да кажат мнение. Taroman май също си пада по мистиката, надявам се да се включи...
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 12:20

Здравейте и ви благодаря много за коментарите!
Брат ми изчезна на 19 юни тази година. Беше се отчаял много и преди е споменавал за самоубийство. Той е с намален слух по рождение и беше дискриминиран при търсене на работа. Миналата година от бюрото по труда го бяха пратили да работи 6 месеца към "Градини и паркове" и това много го съсипа. От малък се занимаваше с рисуване, обаче малко преди да изчезне, някой му беше казал, че не става за художник (той така беше казал), което го накара да изгори почти всичките си картини без наше знание.
Беше почнал да работи временно на един павилион за вестници и списания (само преса), когато е изчезнал. Приключил е деня, заключил павилиона, оставил обаче документите си там (лична карта, дебитни карти, читателска карта) и повече никой не го видял. Аз бях на работа до към 13:30 и като се върнах, забелязах, че го няма.
Никой не е видял, нито чул нещо, от хората, работещи в близост до павилиона. Само книжарката каза, че е купил една папка от 20 стотинки (малко преди 12), казал, че му трябва за рисуване. Повече не го видяла.
Вече почти 3 месеца ще стане, откакто изчезна, а няма никаква следа. Търсихме къде ли не, и полицията го е пуснала за общодържавно издирване, но досега няма нищо. Не знам просто какво да мисля.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 12:48

Съжалявам за тревогите,Анакин,аз дори не гледам собърнати карти,но те сочат липса на енергия.Както каза Вал няма карти,които сочат, обаче физическа смърт.Но и моите думи не взимай за чиста монета.Тароман има много разчупен поглед върху картите,ако може нека да се включи.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 14:37

Благодаря, Teya!
Дано и някой друг се отзове!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 20 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: