Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 13:39

Linjeri не мисля, че ще се връщат към нещо старо. Енергията с тези 3Ж е тук и там, на сам на там, определено гледа и в друга посока освен към нея, но е много възможно да му се удари някой шамар с тази справедливост, от тази към която гледа, или от тази която пита. Не съм убедена.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 21:57

Благодаря ви момичета,наистина не знам дали има и друга жена, а и тя самата не знае, просто искаше да разбере какви са му чувствата защото сега доста е търси,ще видим накрая какво ще иска и какво ще се окаже.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 23:00

Въпросът е за мен този път, искам да знам дали даден човек ще се обади до края на месеца-
ц на Справедливост, Жрец,Обесен,паж п -тази справедливост хич не е харесвам,може да стане но може и да не стане, жреца има шанс, обесеният предполага че ще излезе от този застой и ако го направи май ще е към края на периода.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 23:20

Въпреки ПП, с тази Справедливост и Обесен-не и втози срок.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 23:22

Благодаря,ще пиша като мине срока.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 17:21

Утре имам интервю за магистратура, зададох въпрос " как ще мине интервюто" и изтеглих:

ц Император
10ж, Дявол, Обесен
След това разбърках добре картите и попитах "какъв ще е резултата за мен":

Ц. Звезда
10ж, Дявол, Обесен


какво мислите, че ще стане?
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 17:53

Гледам на жена, която е кръщнала. Омъжена е от доста години, но мъжът и също направил тази грешка, отплеснал се е в страни. Та се пита как ще продължат напред? И дали ще заздравят брака си отново?

Как ще продължат напред?
ц.Влюбените
Жезли 6 (о) - Обесеният - Крал Мечове
Бих казала , че има при тях останало от страха. Някой пак да не бъде излъган. Има недоверие. Няма кореспонденция. Прави се оценка, избор дали да продължат. Заради КМ мисля, че мъжа ще се опита да поправи нещата, повече от колкото жената. Може и грешно да ги тълкувам. Но мисля, че и двамата имат избор. При обесеният мисля, че някой се е жертвал. Направил е компромис ....

Дали ще заздравят ли брака си отново ?
ц. Мечове 10
Жезли 9 - чаши 7 -Рицар мечове

Знае се, че е имало конфликти и занапред може да има още.Но Ж 9 мисля, че значи също и възстановяване. А по 7 чаши, отношенията им ще се възстановят. РМ. Той сякаш е голям егоист Три карти 5 - Page 19 617156
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 20:44

Блякмоон изтеглила си еднакви карти, с този Обесен, вероятно още известно време може да е така, но мисля че все пак ще има раздвижване,обрат , да не би сега да си подаваш документи и да трябва да изчакаш докато мине всичко и да започнеш,с 10 ж ще е доста трудно,дано да стане
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 21:35

Звездичка,
ц.Влюбените
zvezdichka написа:
Жезли 6 (о) - Обесеният - Крал Мечове
Мисля,че тези двамата ще решават и преценяват един за друг ли са.Ще имат период на застой и отдръпване в отношенията,но накрая ще разрешат проблемите си./Не гледам собърнати карти,но се надъвам да съм разбрала правилно 6Ж/ усмивка

Дали ще заздравят брака си?

Ще приключат този кофти цикъл.В налото ще се отнасят с недоверие един към друг,но след това пък ще са по-откровени,даже май до болка.
Р.Р.
Нещо компютъра ми прави номера не иска да копира.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 21:57

Питане и от мен.
Какво е разбрал от поведението ми Х при последната ни среща?/Или по точно,като смених посоката като го видях/
ц. на 7М
5П   КЖ  5Ж
Че съм сърдита и ядосана, и няма да се събразявам с него.
А как се е почувствал?
ц. на Звезда
Маг  КМ  Отшелник.
Май не му пука...
Вие какво ще кажете?


Последната промяна е направена от Teya на Чет Сеп 11 2014, 01:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 21:59

Звездичке, аз виждам раздяла.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 22:01

Блакмуун написа:
ц Император
10ж, Дявол, Обесен
След това разбърках добре картите и попитах "какъв ще е резултата за мен":

Ц. Звезда
10ж, Дявол, Обесен

Ще те принудят да направиш неща, за които не си се замисляла преди или да жертваш нещо.

Пиши после как е минало, че ми е интересно! Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 00:26

Blackmoon, ти да не си някоя младолика сладурана, която се харесва на ръководството и на висшестоящите?Три карти 5 - Page 19 402149 Понеже явно ще ти помогнат дори и да не вървят нещатаТри карти 5 - Page 19 2582547572
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 00:32

zvezdichka, наистина на раздяла изглежда вървят нещата така, както са тръгнали. Само че може и да има подялба на имуществото, което е неприятната частShocked  Не че ги подстрекавам, а само като предупреждение, за да внимават какво правят - и двете подредби завършват с мечове, т.е могат да платят скъпо за това, отново да са свободниSmile


Последната промяна е направена от taroman на Чет Сеп 11 2014, 08:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 01:10

zvezdichka написа:
Как ще продължат напред?
ц.Влюбените
Жезли 6 (о) - Обесеният - Крал Мечове

Дали ще заздравят ли брака си отново ?
ц. Мечове 10
Жезли 9 - чаши 7 -Рицар мечове

По 6Ж (об.) ми се стува, че той няма да откаже срещичките със "забежката". КМ води до избор да се сложи край на нещо - край на връзката, която се е оплела в лъжи и скандали.
По мое мнение 10М е болезнено приключване, а по РМ - караници, някой ще си изтърве думите и ще обиди.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 09:12

Цитат :
Питане и от мен.
Какво е разбрал от поведението ми Х при последната ни среща?/Или по точно,като смених посоката като го видях/
ц. на 7М
5П КЖ 5Ж
Че съм сърдита и ядосана, и няма да се събразявам с него.
А как се е почувствал?
ц. на Звезда
Маг КМ Отшелник.
Май не му пука...
Вие какво ще кажете?

Тея, помисли е, че не всичко е приключило и в теб все още живеят емоции
Свил е малко сърмите, както си е ходил напето, носталгия
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 10:00

Blackmoon, не знам защо, но тези карти ми изглеждат като препятствие за интервюто... Да не би да се окажеш заключена у вас без ключ или в заседнал асансьор и да не успееш да отидеш изобщо...? А Дяволът заедно с Обесеният ми звучи като да ти направят предложение, на което не можеш да откажеш усмивка Интересно, досега не съм виждала и трите карти да се повтарят при второ теглене.

Teya написа:

Какво е разбрал от поведението ми Х при последната ни среща?/Или по точно,като смених посоката като го видях/
ц. на 7М
5П   КЖ  5Ж
Аз си мисля, че е разбрал, че може би си самотна и нещастна (5 пентакли), но си твърдо решена да не показваш слабост (Крал жезли) и ще си играете на играта на кого му пука по-малко за другия (5 жезли).

Teya написа:

А как се е почувствал?
ц. на Звезда
Маг  КМ  Отшелник.
Мисля, че ако досега не е бил взел някакво твърдо решение спрямо теб, това ти действие го е подтикнало и съвсем ще се отдръпне. Почувствал е яснота и осъзнаване, че всеки си върви по неговия път.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 11:38

Линда,
познавайки човека мисля,че си много права.То това си беше и идеята на занятието-да свие сърмите усмивка
Вера,
ти също обаче с израза,че си играем на кого по-малко му пука усмивка Не знам дали е взел крайно решение,но отново познавайки го не му харесало усмивка
По 5П разсъждавах дали не си е мислел,че поведениети ми е наложето от външни фактори/имахме си компании/...

Благодаря,момичета,видели сте фасетите на едно и също нещо
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 12:09

Снощи теглих карти за една от нашите съфорумки. Доста застояла, но интересна комбинация ми се стори.
Въпроса е: Какво иска от момичето бившият и?

Жрец/ Сила+2М+Обесен - Сякаш някакво решение го притиска, но той не иска да го вземе. Обръща се към нея като към нещо сигурно, като към някого чийто реакции са му ясни. Объркан е сякаш и се надява тя да му подскаже какво да прави. Така ги виждам аз.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 12:31

Дете,
на мен ми изглежда сякаш той вижда някакъв пристан в нея за собствените решения и колебания.Тя е нещо познато и сигурно-вече научен урок.Намира се в улица без изход и очаква тя да му покаже пътя,да го извади от застоя.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 13:10

Дете, не, че съм много и супер убедена, но някой от двамата е обвързан, но чувствата все още живеят. Ситуацията е патова, не може нищо да се предприеме.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 13:39

taroman написа:
vezdichka, наистина на раздяла изглежда вървят нещата така, както са тръгнали. Само че може и да има подялба на имуществото, което е неприятната частShocked Не че ги подстрекавам, а само като предупреждение, за да внимават какво правят - и двете подредби завършват с мечове, т.е могат да платят скъпо за това, отново да са свободниSmile
Много точно го каза, ако се разделят. Доста скъпо ще им струва всичко. А и това със забежките, явно нещо им липсва. Благодаря ти.

Valentine написа:
По 6Ж (об.) ми се стува, че той няма да откаже срещичките със "забежката". КМ води до избор да се сложи край на нещо - край на връзката, която се е оплела в лъжи и скандали.
По мое мнение 10М е болезнено приключване, а по РМ - караници, някой ще си изтърве думите и ще обиди.
Означава ли това, че той още се среща с нея? А този КМ слага край на коя връзка ?Те много се карат. Даже почти не си говорят, не излизат освен ако не отиват на семейни празници. Тежко е положението.
Teya написа:
В началото ще се отнасят с недоверие един към друг,но след това пък ще са по-откровени,даже май до болка.
Ходят на семеен консултант. Не знам дали са били откровени преди един с друг. Сега всеки сякаш се е затворил и освен пред семейния консултант не мисля, че занапред ще бъдат толкова откровени.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 14:46

Zvezdicka,
за 6Ж об. е предположение, а за КралМ - все пак питаш за тях, т.е.за твоята приятелка и мъжа й - за тях мисля раздяла; единият ще реши да сложи край, защото е нездравословно за самия питащ.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 21:04

Линд, по жреца ли смяташ че някой е обвързан? Не мога да схвана обвързването, иначе смятам и аз че има чувства, дали не са обаче от типа просто съм свикнал знам какво ми дава този човек и не е толкова любов колкото сигурност с тази сила... Нещо константно....
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 00:36

DeTe_Ha_Xaoca, момичето изглежда му изневерява, но той иска да са си отново заедноусмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 08:40

Taroman, кое момиче? Това, което пита или предполагаемата дама с връзката? Тъй като за едната е сигурно, че не изневерява тъй като не е с него, което само по себе си не може да даде изневяра, дори тя да е с друг, а друго момиче изобщо не знаем дали съществува Smile мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 09:02

Жрец и 2 меча ми показват  някакви съществуващи отношения и раздвоение към страничен човек. С обесен на 3та- развитие не мисля, че ще има скоро време. Но определено има терзания
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Три карти 5 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 19 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: