Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Next
АвторСъобщение
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 24 2014, 17:15

Тя би показала всичко необходимо, позитивно е настроена, но няма опцията да го потърси първа. Първо, не й се преживява отново грубо отблъскване. И второ: обещала е да уважава личното му пространство и избор.

Търсим в картите потенциали, интерес към подновяване на общуването, нещо такова...

Тъпо. Такива явно няма.

Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 24 2014, 18:37

Липсвам ли му?

ц. на кралица на чашите

8П-Асо Ж-Сила

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 24 2014, 20:12

Дали даден човек ще ми се обади в 6 дневен срок:

обърнати 4 жезли, Император и рицар Меч

Вероятно, но дали няма да ме отреже грубо Въпроси и отговори 4 - Page 12 2388113407

А може и да е сигнал за мен да взема крайно решение.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 24 2014, 21:00

Галантус аз мисля,че няма да ти се обади и то инат ще е
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 24 2014, 21:28

Галантус и аз мисля, че няма да се обади

Марина- има друга
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 00:54

Аз му звъннах, не издържах - явно съм решила да продължавам да търпя унижения.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 10:43

Галантусче- внимавай да не пролееш някоя сълза- че хубавите намерения и очаквания се сблъскват с една стена (И-р) и това сериозно може да разочарова (РМ).
Картите са изпълнени със студенина и грубост...и някак си тези 4 ж о. - изглеждат абсолютно не на място при другите две
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 10:53

Каква е причината, че той не прави крачка към мен?

цепя на 8П

8М-4П-2Ж



За мен 8 П показва, че сега е най-доброто време да се поучи от това, което се случи. Тук отново показва, че не му стигат силите, чувства се блокиран/8М/. Сякаш се страхува да не би да е загубил, това което е било. Да е загубил позицията си. 2Ж е карта, която показва период на изчакване, които трябва да се приготви за разговори, които няма да бъдат лесни.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 11:14

LindaLI, точно така и стана - студенина има.

Marina, 8меча и преди съм писала - страх от обвързване ми е показвала. Харесва си му статуквото към момента. Може и да помисли за някакъв вариант, но не се знае дали ще предприеме конкретни действия. Тези карти са статични.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 11:48

Цитат :
Звездичка- много я харесва, но не виждам нещо да им предстои
Благодаря ти Линда!
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 12:03

И аз искам да попитам както Марина същият въпрос към картите.
Каква е  причината той да не прави крачка, към мен ?

ц. Жезли 3
Жезли 7 -Рицар Жезли-Пентакли 10

Иска да бъде отговорен,с това приключва нещата.Колкото и трудно да е било.Рицар Жезли едва ли е той, нещо не мога да го свържа тук  Въпроси и отговори 4 - Page 12 617156  И това което знам, че се е фокусирал върху семейството.


Последната промяна е направена от zvezdichka на Пон Авг 25 2014, 16:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 12:55

друга жена е причината и при теб
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 25 2014, 15:00

Да... мерси
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 17:41

Направил е рязка, публична демонстрация пред хората в стил "Не ми пука, живея си живота, миналото не ме интересува"

Тя се пита "Така ли е наистина?"

Тя пита Таро: "Все още ли съм част от неговия свят?

Цепи на 9 меча

Паж Чаши - 8 пентакли- 6 пентакли


Сянка -Съмнения, страхове-неоснователни или не, болка, трудности, неувереност, негативни емоции. Опит да бъдат загърбени.
Паж Чаши - Тук се заиграва, търси нови контакти, отправя покана към света да го забележи и ухажва.
8 пентакли - планира
6 пентакли - справедливо възнаграждава за предишни дела.

Крайна прогноза: Обмислена постъпка, има го и момента да й върне, да й натякне нещо. В същото време има желание да прескочи този етап и прави опит за такъв -без нея. Тя не е част от света му в момента. Само сянка.

Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 22:15

Alex,

сега се уча - моето мнение е, според мен има безсънни нощи, има безпокойство. Не се чувства добре. Сякаш се опитва да претапи болката, която чувства.
При него сякаш ще настъпи период нови емоции, търси нови контакти.
Сякаш се е вгледал в неговата работа или има планове, които следва.
Търси помощ, решения, чрез други хора. Иска да му се даде по някакъв начин решение, чрез друх.

Сякаш е видял грешките си.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 22:37

Добра си в синтезираните тълкувания, но и като поразвиеш малко мисълта- пак се справяш Супер

Тя общо взето точно това е усетила: болка и избиване на клина. Разбираш ли, поведението е неестествено, много рязък контраст на фона на това, което досега имаме като наблюдение.
Тъй като въпросът е "има ли място още в неговия свят" -тя се пита 9-тте меча нея ли показват.
От "нея" ли бяга. Изцяло ли там се прави рязката крачка в нещо различно и нямащо нищо общо...Къде е тя в схемата, в демонстрацията...има ли я...

В случай, че става дума за раздаване на справедливост по 6 пентакли..наказваме ли се нещо...

Направил съм и една подредба "Ще се върне ли"...

И имаме куп въпроси, разбира се, момичето се вкисна тук...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 22:43

Според мен е избило - бил е затворен в себе, подтискал се е. И изведнъж бум. Трябва да напомня за себе си.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 22:49

На света или на нея?

Нея виждаш ли я в подредбата?

Аз я идентифицирах с 9-ката ...

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 27 2014, 02:57

За сега й е обърнал гръб (8П) и си гледа неговите неща. С тези 6П дали евентуално по-нататък няма да направи някакъв малък жест, но не искам да давам напразни надежди мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 27 2014, 04:42

Алекс мисля, че тези отношения по някакъв начин много са го наранили или той изпитва някаква вина към нея, но не би си признал, опитал е да потисне това чувство, като започне флиртове, работа и се вижда с приятели, така той бяга от тези 9м, които го мъчат. За него тя все още е важна, харесва я и може би би си писал с нея, но само като приятел/познат.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 27 2014, 04:50

Galantus, аз като видя повече от един пентакъл в любовна подредба -се мръщя и директно казвам "тцъ" -какъвто и да е въпроса :-) Не им е работата на пентаклите там, освен ако не питаме например дали двамата ще си купят я жилище, я кола, я нещо такова...Smile

Силно се надявам темата "възнаграждаемост за заслугите" да е жест, а не камък в нейната градинка за миналото.

Че после ще гледаме Апокалипсиса...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 27 2014, 05:01

Добра нощ/утро, Blackmoon :-)

При раздялата той самият не остави опцията приятелство. Суха, неемоционална раздяла. Тя никога не е била сигурна в това, което той наистина изпитва към нея, никога не е бил достатъчно открит. Пък и е просто интровертен тип характер, сдържан, не особено социален, трудно изразява емоции...

Точно затова сегашното му поведение -цялата му контактност, флиртовете и то в среда, в която той добре знае, че тя следи и има достъп...- не се връзва. Ако става дума за приключено минало и продължаване напред -с освободено бреме - можехме да очакваме някое жезълче още в подредбата, някоя по-весела карта. А тук...мечове и пентакли.

Май наистина бяга... А ако изпитва и вина, то има защо :-)
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 01:02

И обратният въпрос:

Той как се е почувствал от нейната провокация?

Цепя на 10 меча

Жрец-Отшелник-10 жезли


10 меча в сянка -краят на един кармичен цикъл. Нещо е приключило, загубата си е загуба, стигнал си дъното. Вчера 9-тте меча, днеска 10-ката...явно болка има и то голяма. Губиш, мой човек. Осъзнава го и го копа.
Жрец-Отшелник
Карти, които за мен го пращат в ъгъла на покаяние и съзерцание. Размисъл за връзката в самота. Опитва се да пречисти мислите си. Възможно е нейните действия да са го подтикнали да си зададе някои нелеки за егото му въпроси. Би ли поискал прошка? Би ли жертвал егото?
10 жезли го товарят като магаре с отговорности. Отговорност към нея за своите действия?

Извод: Даааа...не е останал безразличен...ама хич :-)
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 03:22

Според мен Алекс този мъж е приел нещата за приключени. 10м е много тежка карта, като и 9м. В 9м страховете , вината и депресията те съсипват, докато в 10м ти вече умираш душевно, нещата са неизбежни, решението е взето и това е края. Този мъж според мен отстоява своите виждания, това което е решил и макар да му е тежко решението му за раздяла няма да се промени. Той е изгубил вяра в нея или в отношенията им. И всичко това което тя прави му идва в повече.
Според предната подредба мисля, че все още я харесва, но явно смята, че не може да й даде това което иска или това е в разрез на неговите желания и възгледи.

____________________________________________________________
Ето и въпроси от мен?
1 Как ще се държи той с мен в близката 1 сед?
ц10ж
Отшелник об, Жрица, Императрица
доп. Крал Ч об
2

2) Какво предстои да се случи между нас за 1м?
ц СС
3п, 5п, 8п
2п

Прекалено много пентакли...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 03:39

Да бе...обаче така както е приключил и както там...с тежките карти...снощи, разбираш ли, се е пречупил...не е издържал. Драснал й е два реда. Нищо лично, просто я е попитал за мнението й за нещо. Тя се е отнесла дружелюбно, казала е мнението си и 5-минутния им разговор е приключил.

Момичето вижда подтекст, да ти кажа. Той е доста популярен, има куп фенове и обожателки, хайде холан пък нейното мнение да му е жизнено важно...Съответно логично предположихме, че има нещо гнило в Дания...

Направил съм му КК в Ленорман, направил съм му и една подредба за намерения. Би ли я погледнала, моля те, ако не ти представлява трудност?

Аз ще дам мнение по твоите въпроси тук Smile

П.П. Сагата с моите хора я разглеждаме от няколко седмици. Общо взето известно време имаше натрупване на много негативи- сочещи в посока раздяла и то продължаваща дълго време. Само ЛиндаЛи в подредба със срок края на годината- категорично даде прогноза "Не са приключили, ще имат друга възможност, просто няма да е веднага"

За мен това, че е писал вчера си е пробив и повод за подредба, кой каквото и да ми казва Smile Да се приема ли насериозно или да не се?


Последната промяна е направена от AlexD на Пет Авг 29 2014, 03:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 03:52

Ето и въпроси от мен?
1 Как ще се държи той с мен в близката 1 сед?
ц10ж
Отшелник об, Жрица, Императрица
доп. Крал Ч об
2

Ето, още някой с тежък товар на гърба си- т.е. поел е някоя и друга отговорност в повече. Ще се опита да е отговорен и спрямо теб. Обаче може би ще избере все пак да се затвори сам с проблемите си, няма да е много склонен да се доверява и да разговаря за това, което го яде. Жрица-Крал Чаши /о/- ех, бе...ще гледа да манипулира ли? По Жрицата потаен, по обърнатия Крал Чаши -лабилен и търсеш бягство -в чашката или най-малкото в разни безсмислени постъпки. Офффф...много ще е труден за общуване през седмицата, може би подсъзнателно или ще очаква от теб , или ти самата ще избереш го играеш "майка хранителка" по Императрицата. Да му пазиш крехката душевност и да го щадиш...





2) Какво предстои да се случи между нас за 1м?
ц СС
3п, 5п, 8п
2п

Аааа , мразя струпване на пентакли в любовна подредба!!! Най-малкото мога да дам като насоки е зацикляне и подтискане навътре. Ще вдигне една стена пред себе си-с глава да я разбиваш... СС-то...там е ясно. Големи промени по трудния начин. С преоценки и отваряне на очи...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 04:36

Въпрос за моите хора!

Ще й пише ли пак до края на седмицата?

Цепя на Рицар Жезли

Висша Жрица- Кралица Мечове- 5 жезли


2 много динамични жезъла - виждам го да продължава да е комуникативен в средата, да търси и да привлича внимание.Ще е отворен към предизвикателства. Ако тя се задържи в съзнанието му като предизвикателство, ако провокира фантазията му, мислите му - да, определено има шанс да пише пак. Ако такъв разговор се състои, той няма да е от типа любовен, не и в обикновения смисъл. По-скоро ще е потаен, с подтекстове / по Жрица/ и ще се търсят от нея съвети, рационални мнения / по Кралица Мечове/. Ще е важно да се прояви дипломация. 5 жезли като крайна карта: действие с повишено внимание- ще се стъпва на тръни :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 12 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: