Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 11:30

Явно двете 4-ки сбъркаха работата, понеже цепих на 4М и после в средата бяха 4Ж Smile Трябва да погледна какво казва Лиса за две 4-ки Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 11:35

Galanthus, определено няма да и изневери.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 11:55

Ехаааа, супер точно. Всичките ми емоции бяха насочени точно в това Smile

"Two Fours – House repairs or looking to move house."
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 13:50

Galanthus написа:
7 пентакли, Обесен и рицар Жезли

Не мисля, че й изневерява. Просто може би е зает човека с работа. Дори и не си го помисля... Кажи на приятелката ти е да е спокич Smile
Върнете се в началото Go down
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 22:26

Ще хвърлите ли поглед на тези въпроси? Отнасят се до човек, с когото ме свързва голямо приятелство и привързаност, но не и интимна връзка. Но имаше искри, доста опасни територии газехме.

Защо Х. не ми вдига, не ми се обажда обратно, не ме търси? - Дяволът, Паж чажи, 8 пентакли

Ще се свържем ли един с друг по някакъв начин все пак? - Звездата

Как ще се развият отношенията ни с Х.? - 4 жезли, Асо мечове, 3 пентакли (3 п ми се пада за втори път във въпрос, свързан с него, първият път беше преди няколко месеца)

Има ли намерение да ми се обади по някое време, дори и по-натам? - второто пришествие.

Обича ли ме? - 5 пентакли (във всякакъв смисъл, не в романтичен)

Липсвам ли му? - пак второто пришествие

Какво иска Х. от мен да постигна? - Кралица мечове, кралица чаши и 3 жезли

(5 мин.преди горния въпрос теглих карта за моментното ми състояние - 3 жезли)

Каква иска да бъде връзката ни? - 9 жезли, 3 чаши, 6 чаши

Как да постъпя в този момент спрямо Х.? - смъртта, две чаши, паж пентакли

(За втори път ми се падат две чаши като съвет как да се държа/постъпя спрямо него.)

След време ще имаме ли шанс (ние да си го дадем) за връзка на друго (по-духовно, по-малко плътско) ниво? - Асо мечове

Картите ги теглих преди известно време, ако има значение. По логиката на картите, описват добре отношенията ни. Но ще ми е полезно да чуя независими мнения.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 09:11

Защо Х. не ми вдига, не ми се обажда обратно, не ме търси? - Дяволът, Паж чажи, 8 пентакли

Мисля, че предизвикваш изкусителни мисли в човека, не си просто поредната позната, а сега май има връзка той, иска в това да се съсредоточи

Ще се свържем ли един с друг по някакъв начин все пак? - Звездата

Да, но след повече време, някакви месеци

Как ще се развият отношенията ни с Х.? - 4 жезли, Асо мечове, 3 пентакли (3 п ми се пада за втори път във въпрос, свързан с него, първият път беше преди няколко месеца)

Хубави карти, но при положение, че човекът не е част от живота ти активна, мисля, че картите просто показват, че в момента е обвързан, въпроса към момента не е релевантен...макар по тези карти виждам шанс, но не му е времето на този въпрос

Има ли намерение да ми се обади по някое време, дори и по-натам? - второто пришествие.

Да

Обича ли ме? - 5 пентакли (във всякакъв смисъл, не в романтичен)

Да

Липсвам ли му? - пак второто пришествие

Да

Какво иска Х. от мен да постигна? - Кралица мечове, кралица чаши и 3 жезли

(5 мин.преди горния въпрос теглих карта за моментното ми състояние - 3 жезли)

Каква иска да бъде връзката ни? - 9 жезли, 3 чаши, 6 чаши

Тези двата въпроса не ми се струват нещо много по ситуацията, не ми говорят картите с послание за този мъж

Как да постъпя в този момент спрямо Х.? - смъртта, две чаши, паж пентакли

Да изградиш на ново отношенията и контакта, но изчакай

(За втори път ми се падат две чаши като съвет как да се държа/постъпя спрямо него.)

След време ще имаме ли шанс (ние да си го дадем) за връзка на друго (по-духовно, по-малко плътско) ниво? - Асо мечове

Да, категорично
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 09:46

Какви отношения са имали тези хора?
ц.Шут
Звезда+СС+Обесен
в момента са приятели,но в миналото май са имали връзка,вие как мислите
Върнете се в началото Go down
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 14:15

Браво, Линда! Точна си! Той има връзка (и аз). Не съм поредната позната, дори и обикновена приятелка. И той не е поредният познат. Много силна връзка имаме, душевна преди всичко. Можем да сме си всякакви. И аз мисля, че му застраших връзката, даже не толкова сексуално, колкото от гледна точка на близост.

Двата въпроса, които не ти се връзват, са от контекста на отношенията ни. Той ми помогна да си стъпя на краката и беше плътно до мен в труден момент. Затова ми изплуваха тези въпроси. Картите горе-долу отговарят на нещата, които ми е казвал и поощрявал.

Не сме се карали, но се позадушихме, и така стана. Благодаря ти! Smile
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 15:43

Какво иска Х. от мен да постигна? - Кралица мечове, кралица чаши и 3 жезли

Да си поставиш цели и мислиш планове, които наистина ти доставят удоволствие. Да поставиш основите на онова, което ще виждаш как се развива и ще те радва.

Каква иска да бъде връзката ни? - 9 жезли, 3 чаши, 6 чаши

Сигурна, лека, топла Въпроси и отговори 4 - Page 21 402149



Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 16:48

Шугър,мисля че са имали връзка и дори сега искат такава,но нещо им пречи това да се случи.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 17:14

Благодаря,Тея!Сега се движат в една компания и са приятели уж,но си личат искрите помежду им...
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 18:12

Шугър,ако трябва да излеза извън контекста на въпроса ти мисля даже ,че и много се обичат.Не знам какво като външни обстоятелства им пречи и не могат да направят нищо по въпроса.Но това е просто мое усещане....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 19:12

Ако знаех и аз,но то ще се разбере със сигурност
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:40

Момичета имам въпроси за 2ма мъже. Единия го игнорирах много категорично, като питам мисли ли за мен- излиза, че мисли...но вчера зададох такъв въпрос- как му действа това, че съм го игнорирала и му показвам "не ме занимавай", как го приема

3 пентакли о. + Свят о. + 3 жезли о,

На него май въобще не му пука..в смисъл не е наранен от това. Ако е така ама и ме мисли в същото време- то аз не мога много да разбера това. Вие виждате ли нещо друго тук?

И един друг - дали скоро ще ми се включи, че и него го запратих наскоро в ъгъла

Императрица + Колесница + Крал чаши о.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:44

за първия не знам,ама втория е наранен,но няма да те потърси,всеки си продължава по пътя,така ги виждам тези карти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:48

аз знаеш ли при втория как виждам колесницата по средата- борба на егота и инати...абе ще клекне бе...крал чаши о. ;) И да е ришил да пали гумите ще се върне с подвита опашка...аз поне пък така виждам, може и ти да си права- за това съм ги публикувала въпросите. субективна съм
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:50

линда-подкрепям.
втората комбинация и мъжа,да ще се вестне пред теб. мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:52

да възможно е и така да стане,все пак КЧ си е мекушав,ще видим как ще се развият нещата
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:54

момичета,някой беше правил КК ,и имаше на 10 влюбени-дали има резултат...
защото ми стана интересно с тази карта.
аз имах питане преди време за предстоящо пътуване,и се отложи.уговорка между двама човека да пътуват,а проблема беше от трета страна(фирма)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 11:02

ами за любовни гледания на мен влюбените си ми показва влюбени и секс
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 13:24

Здравейте,

Р. с какво впечатление е останал, когато се видяхме преди две седмици?
ц. крал на П

7Ч-магьосникът-4Ч

любезност

разсеяност,мечти, обърканост, отхвърляне на предложение или променяне на решение

Как ще мине срещата ми с Р.?

ц. 6Ж
Луната-крал на Ж-2Ч


Кажете ми вашето мнение?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 01:03

Момичета виждате ли развитие при тези двама?

5 меча/ 8 пентакли- 3 пентакли- 6 меча
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 01:27

MarinaSmith написа:
Как ще мине срещата ми с Р.?

ц. 6Ж
Луната-крал на Ж-2Ч
Този човек дали е напълно открит, може би се среща и с други. Иначе ще се видят, по тъмно или има някакви неясноти около срещата. На Р. му е някаква каша в главата, защото емоциите са го налегнали и то такива на апатия, обърканост. Все пак ще запази самообладание и ще се опита да не го показва. мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 01:31

LindaLI написа:
5 меча/ 8 пентакли- 3 пентакли- 6 меча
Не са лоши картите, като изключим 5 меча (заедно с 3П ми говорят, че е намесен по някакъв неблагоприятен начин и още един човек). На ниво приятелство-флирт са - някой иска повече, но си мълчи по въпроса. Има дистанция между тях, копнеж. мерси
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 02:18

MarinaSmith написа:
Как ще мине срещата ми с Р.?

ц. 6Ж
Луната-крал на Ж-2Ч
според мен срещата няма да мине както ти очакваш. по мое усещане и виждане, ти ще го чакаш, може би ще закъснее и може да не е с сам, ще дойде с мъж...
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 02:20

MarinaSmith написа:
Р. с какво впечатление е останал, когато се видяхме преди две седмици?
ц. крал на П

7Ч-магьосникът-4Ч
този мъж мисля, че е доста самоуверен и физически обича да си угажда. Смята, че се опитваш да о омайваш и омагьосваш с някакви неща, но той е.... някакъв нацупен такъв, сърдит на света. Все едно от типа на: "абе, твоите номера при мене не минават"
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 07:20

благодаря Ви, момичета.

Виждали сме се няколко пъти и то около нас с много хора.  Чак да го омайвам,  не съм.  Самоуверен е. Наистина може и с мъж на срещата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 21 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: