Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 02:20

MarinaSmith написа:
Р. с какво впечатление е останал, когато се видяхме преди две седмици?
ц. крал на П

7Ч-магьосникът-4Ч
този мъж мисля, че е доста самоуверен и физически обича да си угажда. Смята, че се опитваш да о омайваш и омагьосваш с някакви неща, но той е.... някакъв нацупен такъв, сърдит на света. Все едно от типа на: "абе, твоите номера при мене не минават"
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 07:20

благодаря Ви, момичета.

Виждали сме се няколко пъти и то около нас с много хора.  Чак да го омайвам,  не съм.  Самоуверен е. Наистина може и с мъж на срещата.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 10:03

Галантус, струваш ми се много права...не са от едно и също населено място, за това дистанция.
8 п- 3п - приличат на отношения,които се засълбочават...но дали с конкретната девойка? или тя ще е в ролята на страничния наблюдател (майстора) от 3 п. И с тези 5м..интересно ще ми е да го видя това. 6 м на последна ми дава отдалечаване...но таро на Новата Визия си е пристигане, приближаване...та не знам- объркаха ме тези карти, но до 2-3 месеца ще се види
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 13:09

за един друг господин...

За намерения на мъж към жена?

Цепя на 6 Ч

10Ж-кралица на пентаклите-кралица на чашите


откровеност, приятно му е, харесва му жената, емоции, чувства


Има ли друга жена на мъжа в живота му?



6Ж-3Ч-4Ч


сякаш иска да загърби някакви проблеми, иска да вземе решение мъдро - на този етап май има друга жена

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 13:29

марина,картите показват мъж ,който държи на жената до себе си.дали е свободен или не,той за себе си иска добра жена,женствена дама.заобиколен е от добри примери.не мисля че е във връзка с някоя.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 13:32

Благодаря ти, Зуки.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 14:33

За мен този мъж има 2 жени в живота си. Няколко 6-тици, 3 чаши, две Дами. Но...сякаш това го уморява или от жена си (дама Пентакли), търси утеха при любимата. мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 21:26

Момичета някоя от вас има ли желание да ми изтегли карти как се почувства Х като ме видя във влака?Предварително благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 21:59

8 жезли о
Глупак Паж чаши Паж жезли- всички обърнати

Смутен по детски, смутен като хлапак, върнал се е към някакъв спомен от тийн годините си....много незряло отношение обаче има човека като цяло
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 22:11

Хванах го да ме наблюдава,а той си помисли,че не го видях,ми да се държи хлапашки,няма кой да му обръща внимание.Та значи се е попритеснил,Линд,интересно,интересно Въпроси и отговори 4 - Page 22 2582547572
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 08:13

за един друг господин...

За намерения на мъж към жена?

Цепя на 6 Ч

10Ж-кралица на пентаклите-кралица на чашите

откровеност, приятно му е, харесва му жената, емоции, чувства


Има ли друга жена на мъжа в живота му?



6Ж-3Ч-4Ч


сякаш иска да загърби някакви проблеми, иска да вземе решение мъдро - на този етап май има друга жена

Зуки написа:
марина,картите показват мъж ,който държи на жената до себе си.дали е свободен или не,той за себе си иска добра жена,женствена дама.заобиколен е от добри примери.не мисля че е във връзка с някоя.

Galanthlus написа:
За мен този мъж има 2 жени в живота си. Няколко 6-тици, 3 чаши, две Дами. Но...сякаш това го уморява или от жена си (дама Пентакли), търси утеха при любимата. мерси


LindaLi написа:
"има друга жена в живота му, да, все още преценя как да действа спрямо питащата, защото много я харесва мерси"

Обратна връзка:
мъжът има връзка с една дама от 4 години, но се опитваше да омайва и приятелка.

Благодаря Ви, момичата.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 08:57

MarinaSmith написа:
За намерения на мъж към жена?

Цепя на 6 Ч

10Ж-кралица на пентаклите-кралица на чашите

Според мен тя да му е любовница, защото има още една жена и човека ще си носи кръста.

MarinaSmith написа:
Има ли друга жена на мъжа в живота му?



6Ж-3Ч-4Ч

Мисля, че да. Нещата не са такива каквито изглеждат.... Така като глеедам по 4Ч не желае да я напуска...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 09:13

Здравейте,

Ще се състой ли днес срещата ми с Р.?

Асо пентакли

8меча- рицар на мечовете- справедливост

комфорт, страх, обърканост,  - ще има среща


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Пет Окт 03 2014, 09:28; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 09:15

Валентин, определено е мислил да направи приятелката ми любовница, но е важно, че всичко беше в рамките на излизания и кафета.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 09:50

Марина- не виждам среща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 10:00

LindaLi,  възможно е наистина да не се случи срещата,  ако още не се е върнал от София.

*** срещата се състой, но закъсня.


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Пет Окт 03 2014, 14:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 14:32

Как ще мине срещата ми с Р.?

ц. 6Ж
Луната-крал на Ж-2Ч


Galanthlus написа:
Този човек дали е напълно открит, може би се среща и с други. Иначе ще се видят, по тъмно или има някакви неясноти около срещата. На Р. му е някаква каша в главата, защото емоциите са го налегнали и то такива на апатия, обърканост. Все пак ще запази самообладание и ще се опита да не го показва

Valentine написа:
според мен срещата няма да мине както ти очакваш. по мое усещане и виждане, ти ще го чакаш, може би ще закъснее и може да не е с сам, ще дойде с мъж...

Валентин - точно в десетката, закъсня, чаках го, не дойде сам - с мъж беше....
Galanthlus - може наистина да е бил каша от емоции...Беше объркан. Остави другия мъж да говори. Той просто беше наблюдател. Имаше срещи и с други.


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Пет Окт 03 2014, 14:42; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 14:34

Какво изпита Р, когато се видяхме днес?



10П-4П-крал на мечовете


Развитие на ситуацията, след едно добро начало, очаква успех.

почувствал се е добре, искал е да бъде стабилен...


Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 15:22

Написах съобщение до бившия... ама нещо ме спира да го пратя....
Какви ще бъдат последствията, ако го изпратя?

7П/
9Ч -3П -Справедливост

Май е по-добре да оставя нещата така, просто са ми силни емоциите днес...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 15:42

Най- много да ти стане ясно за наличието на друга. Наистина- не се поддавай на емоциите.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 22:09

Тея, много специално към теб, понеже ти има 78 врати, но покана и към всички други.

Карти за мен и мъж 1
10 чаши/ 3 жезли + Крал пентакли + 8 пентакли

За мъж 2
Дама жезли/ 2 меча + 4 жезли + Страшен съд

с кой от двамата имам повече шансове?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 23:38

Linda, нали ти си Императрицата, а тя би си избрала по-скоро Крал пентакли пред всичките останали карти на това питанеусмивка  Това онзи симпатяга ли е на първа позиция, дето не беше се притеснил много, че си го разкарала и философски е заключил, че пак ще му се обадиш?Въпроси и отговори 4 - Page 22 402149
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 23:55

Линд, днес хич не съм във форма/кашлям ,кихам и ми бучи главата/,ама за първия ми се струва хубав секс и стабилност.А вторият май е накой от миналото-щом не се е получило веднъж...отпиши го.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 00:02

аа много си си добре даже...ама 8 пентакли в 78 врати...виж, че мъжа си е по- зает с неговите си дейности...жената седи и го наблюдава..и той не й обръща внимание- това ме притеснява...картите описват един съсредоточен в своите неща мъж, своята кариера и т.н, не е ли така?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 00:06

Да ,ама как ще добие стабилност без 8П.То нали знаеш знаеш лафа че не може и това до края и душата в рая. :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 12:26

Момичета, теглих карти на въпрос -какво чувства той към мен след няколкото сериозни разговора и хубави моменти заедно?

Изпадат Влюбените и Паж Чаши

ц. Влюбените

Колесницата, Асо пентакли, 5 мечове (доп. Смъртта)
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 12:54

Линда по твоите карти, мъж1 Smile Крал пентакли е някой, който няма да се оттегли лесно, щом иска нещо знаеш, капката дълбае камъка с постоянство не със сила.

Каланта, за чувствата... не знам сякаш не лъже, макар че тия Влюбени са ми тъй близнашки и с помощта на ПЧ може и да ти замаже очите с красиви думи.

Колесницата за чувства, не, фокусиран е върху собствените си цели, повече от колкото върху общото ви съществуване, АП да но по-скоро за чувствени удоволствия, АП не е АЧ така че не се лъжи. 5М Не. Ако се поддадеш на чувства скоро ще започне да се държи по друг начин, сякаш е победил. Искам да кажа докато всичко е в сферата на плътските удоволствия той/ а и не само повечето мъже имат някаква извратена потребност да те накарат да се поддаваш на чувства (сякаш това да имат чисто сексуална връзка си е тяхно, и жените не могат да искат това, заради това правят като че ли всичко възможно да те накарат да се влюбиш и после сменят на 360 градуса позицията). Надявам се този да не е такъв, но това е от моя личен опит и по тези карти виждам абсолютно същото. Смъртта за чувства също НЕ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 22 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: