Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 12:26

Момичета, теглих карти на въпрос -какво чувства той към мен след няколкото сериозни разговора и хубави моменти заедно?

Изпадат Влюбените и Паж Чаши

ц. Влюбените

Колесницата, Асо пентакли, 5 мечове (доп. Смъртта)
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 12:54

Линда по твоите карти, мъж1 Smile Крал пентакли е някой, който няма да се оттегли лесно, щом иска нещо знаеш, капката дълбае камъка с постоянство не със сила.

Каланта, за чувствата... не знам сякаш не лъже, макар че тия Влюбени са ми тъй близнашки и с помощта на ПЧ може и да ти замаже очите с красиви думи.

Колесницата за чувства, не, фокусиран е върху собствените си цели, повече от колкото върху общото ви съществуване, АП да но по-скоро за чувствени удоволствия, АП не е АЧ така че не се лъжи. 5М Не. Ако се поддадеш на чувства скоро ще започне да се държи по друг начин, сякаш е победил. Искам да кажа докато всичко е в сферата на плътските удоволствия той/ а и не само повечето мъже имат някаква извратена потребност да те накарат да се поддаваш на чувства (сякаш това да имат чисто сексуална връзка си е тяхно, и жените не могат да искат това, заради това правят като че ли всичко възможно да те накарат да се влюбиш и после сменят на 360 градуса позицията). Надявам се този да не е такъв, но това е от моя личен опит и по тези карти виждам абсолютно същото. Смъртта за чувства също НЕ!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 14:08

подкрепям на 100% коментара на Дете...мила Каланта- защо все такива карти му излизат на този мъж...обигран играч е просто.. ти си живей с хубавите мигове, но остани на земята. Влюбените..Колесницата..Асо П добре, много хубав секс, това определено го пали по теб.


ДИтееее Въпроси и отговори 4 - Page 23 99390  Много се надявам за мъж 1, защото си го харесвам...но 8п на 78 врати ме притеснява...Там татуирана жена гледа мъж, на който му татуират Козирог на гърба( въпросният мъж е зодия Козирог-моя..виж ко нещо)...но той е обърнал гръб съсредоточен в татуса и чака да му го направят...тоест все едно аз виждам една жена (аз), която е намерила някой за себе си (той), те са един за друг (татуирани), но той няма време да мисли за това, тези мисли вълнуват сякаш повече жената. Той е голям работохолик, срещите ни са изключително редки благодарение на това и се чудя дали в някакъв момент съвсем няма да се запилее човека " в свойте си неща"...та ще да видим

В книжката пише нещо от сорта за 8 пентакли - с постоянство към прогрес, тенценция за на напасване към обществените правила
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 14:23

Линд,ще се намеся пак в защита на козирога Smile Аз съм коза Smile и това е типично за мен.Бих казала ,че въпросната карта ме олицетворява по някакъв начин.Това ,че съм целенасочена съвсем не означава ,че ми липсват емоции,даже в повече/респективно и човека/.Да той ще е насочен по-някакъв начин върху своите неща ,ще ти изглежда ангажиран ,но и никога няма да забравя,че си там.И няма да те лъже Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 14:38

да, като човек с 5-планетен стелиум в козирога съм склонна да го разбера това поведение...Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 15:19

Охо, 5 в козирог, леле, тогава 8-те пентакли не би трябвало да те притесняват това му е вътрешна потребност, да е стабилен, да работи здраво за това, което иска, просто му напомняй за себе си не му давай да се отплесва... Това 5 планети в козирог е като 5 в дева.... Работохолизма си е на първа линия, но пък тези хора са страшно стабилни и в чувствата си това съм го забелязала. Smile
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 15:39

Абсолтно съгласна съм с теб ,Дете мерси
Линд,Хване ли този нещо няма пускане...било работа ,любов.Не се шашкай от тези 8П.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 15:41

Хайде и аз да питам за двама мъже, с кого имам повече шансове Smile

Мъж 1

7М/10П+ПМ+Отшелникът

Мъж 2

10П/АП+АМ+6Ч
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 15:45

Детенце според мен повече шансове за връзка имаш с мъж номер 2,някак си там ще има повече тръпка,близост между 2-ма ви,аз така ги усещам картите Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 15:56

Calantha, аз имам друг прочит на твоите картиусмивка Влюбените изпадащи и карта на цепенето означават, че имате картбланш да развиете връзката, но са необходими компромиси и от едната и от другата страна, може би на 50%. Имай предвид, че на картата от страната на "Ева" е дървото на познанието, от страната на "Адам", е дървото на живота, а сега сме във Везни, чийто урок е в балансаусмивка Т.е любовта може да бъде показана и като взаимен компромисВъпроси и отговори 4 - Page 23 402149
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 15:59

DeTe_Ha_Xaoca и двамата ли са във връзка?усмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 16:00

Не, тароман и двамата са свободни птички Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 16:06

Много са им сходни картите, с тези 7М и Асо М, помислих че са женени мъже, на които жените им вече са им омръзнали:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 16:23

Не, нито единия не е бил женен и двамата са свободни в момента Smile и са доста различни един от друг Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 18:41

На мен за двамата не ми изглеждат любовни картите. За първия изглежда имате общи теми за разговори, но той има други планове и май ще си остане сам.
С втория има повече шанс да се получи нещо, но май нещо от миналото ще попречи.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 18:46

Благодаря на всички за коментарите по моите карти Smile Важното е, че не съм хлътнала много и не се предоверявам. Просто искам да си го изживея. Мисля, че е много привлечен от мен, както и аз от него иначе. Компромиси се налага да правя, както и той за някои неща. Ще видим какво ще стане по-нататък...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 19:28

Blackmoon, и на мен не ми изглеждат любовни ама хич даже Smile Но и аз определено залагам на втория Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 20:02

ЛиндаЛи написа:
Карти за мен и мъж 1
10 чаши/ 3 жезли + Крал пентакли + 8 пентакли

За мъж 2
Дама жезли/ 2 меча + 4 жезли + Страшен съд

с кой от двамата имам повече шансове?
Според мен с първия има шанс. Има харесване и близост между вас, но той е особен тип гледа си първо неговите интереси иска да се подсигури. Мисля, че би се получил секс между вас, но за връзка не мисля.

За втория:
Има пак привличане и си прекарвате добре, но ти сама ще осъзнаеш, че не го искаш него.




galiusha: написа:
Написах съобщение до бившия... ама нещо ме спира да го пратя....
Какви ще бъдат последствията, ако го изпратя?

7П/
9Ч -3П -Справедливост

Мисля, че нищо няма да се получи. От една страна ще му хареса и ще го оцени, но ще се държи хладно и може би да има някакви обсъждания и обвинявания за отношенията ви.





Calantha написа:
Момичета, теглих карти на въпрос -какво чувства той към мен след няколкото сериозни разговора и хубави моменти заедно?

Изпадат Влюбените и Паж Чаши

ц. Влюбените

Колесницата, Асо пентакли, 5 мечове (доп. Смъртта)

Мисля, че те харесва, решил е да те спечели. Но и на мен ми прилича главно на секс, след което ще промени отношението си и ще започне да се държи грубо. Като цяло с тая колесница и 5м ми прилича на някакъв играч, който преследва някаква цел без да се интересува много от чувствата на другите. В случая влюбените описват твоите чувства.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 20:48

Благодаря, Blackmoon мерси Ами той вече ме е спечелил, но за сега не съм забелязала промяна в поведението и отношението. Иначе Колесницата ми излиза често за него, освен другите неща, които споменахте, може би показва и това, че има постоянно пътуване, за да се срещаме, най-вече той много пътува и то доста дълго и често, за да се видим. А Влюбените може да съм и аз, но може и да е неговото раздвоение... според мен. 5 мечове -възможно е да е и ревността от негова страна, която се проявява напоследък, но за сега умерена. Другото, което показват 5м може да е прекъснатото общуване, не е нормално и редовно, както и нечестна тактика (това поне според една книжка)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 00:31

Блекмун благодаря за включването, мисля като теб мерси

Дете...мисля с втория има потенциал...който обаче ще бъде пропилян. 6 чаши на резултатна- жалко. С тази карта нещата остават много повече в главата отколкото като действия.
Нито един от тези не е твоя.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 10:42

Не е, знам просто правя експерименти Smile Днес ще питам още Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 11:48

тия дни хич нямам време и с малко закъснение и аз да се включа към темата Smile

Дете_на_Хаоса написа:
Хайде и аз да питам за двама мъже, с кого имам повече шансове Smile

Мъж 1

7М/10П+ПМ+Отшелникът

Мъж 2

10П/АП+АМ+6Ч

Аз съм за Номер 2 Smile Първият като че ли все нещо крие, малко отдръпнат, все някакви планове си прави. Вторият - може и да е човек, с когото имате стабилно минало, общи спомени по 6Ч или просто с опция д имате такива за в бъдеще. АП е стабилна карта за връзки, имаш 2 Аса, което също е плюс.

lindaLI написа:
Карти за мен и мъж 1
10 чаши/ 3 жезли + Крал пентакли + 8 пентакли

За мъж 2
Дама жезли/ 2 меча + 4 жезли + Страшен съд


За първия в тези 3Ж - все едно ти си алтернатива или просто показва, че той ти е алтернатива. Сравнително стабилен мъж, малко егоистичен, но стабилен. Готов да влага във взаимоотношения с теб. Като че ли той ти е минало? Били сте заедно, но сте приключили...?

Вторият му излиза тази ДЖ, може би той вече си има Дама... За това може би Номер 1 е по-подходящ Smile

Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 11:52

galiusha написа:
Написах съобщение до бившия... ама нещо ме спира да го пратя....
Какви ще бъдат последствията, ако го изпратя?

7П/
9Ч -3П -Справедливост
Ще се вземе някакво решение... заради Справедливостта.. макар че 7П си е застой, все едно нищо няма да се случи. Може да има раздвижване, но на теб дали ще ти хареса...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 22:19


аз написа:
Мъж 1:
КМ
3п,3ч,4м

Мъж 2

5ч, 2м, Справедливост


Мъж 3:
Отшелник
6ч, 5п, 4м

Значи аз поне не знам да има друга жена при някой от тях, но може и да има.

Значи с първия имахме някаква кратка връзка, но той реши да останем приятели. Нещата са били уважение, приятелство, забавление и секс. Но в момента са доста хладни отношенията ни.

С втория човек преди години имахме силна и голяма любов, но после се натупаха много драми , разочарования и всеки пое по нов път. Сега сме добри познати.

С третия също съм имала връзка в миналото, а сега сме много добри приятели. Но никой от нас не изпитва любовни чувства.



Последната промяна е направена от Blackmoon на Вто Окт 07 2014, 00:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 22:37

Момичета какво мислите?

Моя приятелка дали да очаква събития в близката половин една година от човек, с който се е разделила?

7 чаши/ Глупак + Дявол + Паж пентакли

Колебая се между нищо и някакви детински изпълнения...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 22:41

Благодаря Ви девойки, мнението ви е важно за мен... засега реших съобщението да си остане в папка чернови...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 22:43

Блекмун- аз не виждам шанс с никой от тримата. С първите двама- има трети човек - явно жена при тях. А с третия ми се струват съвсем имагинерни нещата. Може да бъркам...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 23 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 23 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: