Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
АвторСъобщение
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 03:52

Ето и въпроси от мен?
1 Как ще се държи той с мен в близката 1 сед?
ц10ж
Отшелник об, Жрица, Императрица
доп. Крал Ч об
2

Ето, още някой с тежък товар на гърба си- т.е. поел е някоя и друга отговорност в повече. Ще се опита да е отговорен и спрямо теб. Обаче може би ще избере все пак да се затвори сам с проблемите си, няма да е много склонен да се доверява и да разговаря за това, което го яде. Жрица-Крал Чаши /о/- ех, бе...ще гледа да манипулира ли? По Жрицата потаен, по обърнатия Крал Чаши -лабилен и търсеш бягство -в чашката или най-малкото в разни безсмислени постъпки. Офффф...много ще е труден за общуване през седмицата, може би подсъзнателно или ще очаква от теб , или ти самата ще избереш го играеш "майка хранителка" по Императрицата. Да му пазиш крехката душевност и да го щадиш...





2) Какво предстои да се случи между нас за 1м?
ц СС
3п, 5п, 8п
2п

Аааа , мразя струпване на пентакли в любовна подредба!!! Най-малкото мога да дам като насоки е зацикляне и подтискане навътре. Ще вдигне една стена пред себе си-с глава да я разбиваш... СС-то...там е ясно. Големи промени по трудния начин. С преоценки и отваряне на очи...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 04:36

Въпрос за моите хора!

Ще й пише ли пак до края на седмицата?

Цепя на Рицар Жезли

Висша Жрица- Кралица Мечове- 5 жезли


2 много динамични жезъла - виждам го да продължава да е комуникативен в средата, да търси и да привлича внимание.Ще е отворен към предизвикателства. Ако тя се задържи в съзнанието му като предизвикателство, ако провокира фантазията му, мислите му - да, определено има шанс да пише пак. Ако такъв разговор се състои, той няма да е от типа любовен, не и в обикновения смисъл. По-скоро ще е потаен, с подтекстове / по Жрица/ и ще се търсят от нея съвети, рационални мнения / по Кралица Мечове/. Ще е важно да се прояви дипломация. 5 жезли като крайна карта: действие с повишено внимание- ще се стъпва на тръни :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 10:34

Попитах картите какво чувства момче към една приятелка
ц.СС
Влюбени,Жрица,Жрец
много интересна комбинация,мисля,че я вижда като идеалната жена за него,влюбен е в нея,даже май ще имат връзка.Вие как ги виждате тези карти
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 11:18

sugar6 написа:
Попитах картите какво чувства момче към една приятелка
ц.СС
Влюбени,Жрица,Жрец
и на мен така ми се виждат нещата, т.е. и аз мисля, че може да се получат нещата между тях. Малко ме притеснява тоя СС, ама да се надяваме, че неговото влияние е в минал период и че сега момчето се е оттърсило от него.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 09:55

Може да е най-обикновено приятелство, нищо особеноВъпроси и отговори 4 - Page 13 402149 Тя да се надява на брак, а той да изглежда странно пасивен!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 02:26

Трите седмични въпроса:

1.Ще й пише ли той през следващата седмица?

Цепя на Маг

5 пентакли- Висша Жрица- 4 пентакли

Песимист съм. Маг в сянка - човекът е манипулативно настроен. Би се придържал към безопасно статукво / 5 пентакъла/, потаен /Жрица/, а и на всичкото отгоре вкиснат и несигурен / 4 пентакъла/. Не. Много трудно.

2.Какво е тя за него в момента?

Цепя на 8 меча

7 жезли /о/- 4 меча- 6 жезли

В сянката - един наранен човек в криза. Демотивиран, несигурен, тъжен, гадно му е...все от тоя род. Страда заради нея или по нея?
Обърнатите 7 жезъла го правят още несигурен. Страхлив. Понеже почти цялата подредба е негативна-направо уязвим. Не е в изгодно положение спрямо нея, може би го усеща? 4 меча го съветват да си почива, а последните 6 жезъла все пак дават някакви малки шансове за постигане на споразумение- ако някой направи крачката към такова. Надява се на добри новини по последните жезли?

3 последен въпрос / плюс КК по същия/ - Как ще се развият отношенията им през септември?

Цепя на 5 меча

9 пентакъла-Кралица Мечове-9 жезъла


В сянката - една накърнена гордост и унижение / 5 меча/. Една не много честна игра. С обвинения. Хайде да видим дали ще се загърби или ще хвърля сенки върху месеца.

Самоувереност и реваншизъм по 9-ката пентакли- някой ще си връща, най-вероятно тя- ако има контакт, ще е предимно защита на територии, позиции и евентуално опит за изцеление на старите рани.

Хайде сега КК-то :-)
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 13:21

Включвам се пак с мойта нещастна любов... периодично така си тегля седмични карти за отношения.... до тук нищо интересно. За предстоящата седмица обаче изтеглих интересна комбинация

ДМ/ Императрица Смърт Император, доп. РП

ДМ описва мен и състоянието ми, точно така се чувствам от доста време, Императрицата пак съм аз от номерологична гледна точка. С тази Смърт в средата дали е ново начало или окончателен край, при всички положения вече няма да има тънта-мънта, квото има да става ще стане именно през тази седмица.
Другото интересно тук е че преди време пак бях изтеглила Император и Императрица в комбинация с 9Ж. Една позната ме посъветва да отида на регресия да разбера какво аджеба толкова дълбоко ме свързва с този човек, та вече година съм ни жива, ни умряла. Не смятам да стигам чак до там, има неща, в които не бива да се дълбае според мен... но попитах какво ни свързва от минал живот и ето какво излезе

2М/ Императрица Смърт Император, доп. РП

Очаквам вашите мнения мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 17:01

шугар написа:
ц.СС
Влюбени,Жрица,Жрец

Аз мисля, че той я обича, но има някаква като, че ли платонична или приятелска любов. Чувства я като сродна душа и много близка.


galiusha, мисля че наистина с този човек имате някаква по-специална връзка, може би той е точната ти половинка, но сякаш има нещо много сериозно което ви разделя и не може да се получи нищо.
Мисля, че ти имаш чувства към него, но той не. Той е този който се дърпа от сериозна връзка. Гледа нещата с разума си и не е много емоционален.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 19:16

galiusha, разбърквай по-добре картите, задавай по-важни въпроси! Понеже ако не си си подредила добре жилището и живота, как ще привлечеш правилният партньор? Но не само това, ами и как ще го задържиш? Изчисти си въпросите от този живот и чак тогава се оглеждай за предишни!усмивка  Повечето хора имат проблеми от този живот, генерирани в този живот, а не в предишни, понеже не мислят достатъчно!усмивка
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 20:17

Blackmoon Въпроси и отговори 4 - Page 13 99390

Таромен, картите са теглени в различни дни и винаги ги бъркам добре... за останалото, което казваш има доста логика в думите ти мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 03:11

Щом тази комбинация ти се пада 2 пъти не е случайно. Императрица и Император са класическа двойка от една страна, а от друга Императора обикновено е мъж който следва разума си, а не чувствата си. Затова е много важно каква карта стои между тях. Смъртта е болезнена карта, но и осовобождаваща. На тоя етап явно нищо не може да се направи и нещата трябва да приключат... картите 2м, РП не дават развитие, а ситуация на безизходица... А Кралица М, че ще си наранена и ядосана от това..... В случая Смъртта е по-скоро радяла отколкото промяна....за жалост.
Тук съм дала коментар за комбинация Императрица- Император от моя живот https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t837-topic
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 10:02

Галюша- според мен има друга жена и в двете комбинации се вижда по картата на цепене. мерси

Не мисля, че Им-цата си ти, но и ти да си  Смърт + Император- това хич не е добре за развитие на отношения.
Отделно 3 ГА не говрят за събития случващи се- често покават абсолютен застой и вътрешно изживяване на някакво състояние.
Да ви кажа ли комбинация, при която месеца беше пре-наситен с емоции и случки за мен?
Дама пентакли + 3 меча+ 2 меча
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 15:28

AlexD написа:
Ще й пише ли той през следващата седмица?
Цепя на Маг

5 пентакли- Висша Жрица- 4 пентакли
Не, не мисля, че ще й пише.
AlexD написа:
Какво е тя за него в момента?

Цепя на 8 меча

7 жезли /о/- 4 меча- 6 жезли
Тя за него ...  страх го е, решил е да не се бори със собствените страхове, а да си гали егото и да се радва на внимание от други. Един вид: "не ме занимавай с глупости, аз съм готин и без това" усмивка  
AlexD написа:
Как ще се развият отношенията им през септември?

Цепя на 5 меча

9 пентакъла-Кралица Мечове-9 жезъла
Правене напук, от което губят и двете страни. Състояние на задоволство, изобилие, но и си сам. Някой твърдо е решил да запази това и не иска да променя нищо. Не виждам съществена промяна.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 20:13

sugar написа:
Какъв ще бъде август в емоционален план за мен?
КП,10П,7Ж
lindaLi написа:
тези карти не ми говорят за някакви специални събития. този крал го виждам като окупирал се през 9 планини в десета...
зуки написа:
шугар= чужд сред свои...

Blackmoon написа:
Шугар май ще се бориш много за своето, нещо което много искаш, някакъв мъж.... Но той остава на дистанция от теб. Ще ви свързват общи неща или хора, но дотам си остава всичко. Да не е семеен той?

ОВ-наистина се борих много за него,но той така и си остана на дистанция от мен,макар че започна да се отпуска и да ми споделя,но определено има какво още да се желае.Блекмуун беше права свързват ни много общи неща,но дотам.... мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 20:58

Аз не съм съгласна с Линда, че Имепаратицата тук е друга жена. Имеператрицата е galiusha и нейното желание за връзка. Обикновено тази карта обрисува жена всеотдайна, готова да направи много за даден мъж, грижовна, майчински настроена донякъде към него.
Но това е нейната нагласа към него, към връзката, обаче ДМ пак е тя разочарована и ядосана. Аз от моята практика съм забелязвала, че описват тези карти една жена. Друго което съм забелязала, че когато се пада императрица и император жената е тази която е много всеотдайна, а той студен, сдържан, принципен и искащ да е неговото. Реално уж императрицата я пишат като жена, която е много важна и обичана от мъжа, но аз никога не съм видяла това да е точно така.... Обикновено това е жена която наистина е важна за мъжа, но не той да я обича, ами тя е тази която го обича и вечно му угажда.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 21:03

Разговорът,който е водил с приятеля си за мен ли се е отнасял?
9ж,РЧ,7П-аз мисля,че да
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 00:34

Sugar, аз мисля,че не.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 09:52

да, съгласна съм за това, че императрицата може да е Галюша и съм съгласна за Императрица и Император като двойка....да ви кажа- тези така като излизат е вероятно рано или късно да се съберат- дори да е по- натам във времето.
Но за Дама меч не мога да се съглася, че пак е Галя. По принцип като си редя гледания с 3 карти и като при толкова малко карти излязат 2 женски фигури- просто...няма как и двете да съм аз. Такава ми е сега разбира се моята логика.
На мен често Дама меч (като изключим това, че ме описва, често мен), но ми се е показвала за жена конкурентка, някоя която се вижда в свободни отношениям, само за секс, с мъжа за когото питам. Може да е по- възрастна или омъжена - като описва другата жена
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 09:56

мисли чувства намерения на обвързан мъж към мен

Императрица/ 6 жезли 7 жезли о Дама пентакли о

ето пак пример с две женски
...и да ви кажа този мъж от както се обвърза много често взе да му изскача Императрицата в картите- пък уж аз си питам за мен. Абе появили се И-цата много винимателно си анализирайте все пак- вие ли сте, не сте ли вие. Императрицата със сигурност значи "прсъствие на ВАЖНА жена в живота" - просто за да е така трябва да има някакво хистори. Не може да се познавате от месец- два, да се виждате от дъжд на вятър, като той не е особено ентусиазиран, да ви излиза в картите И-цата и вие да си вярвате, че това сте вие....

Това е моя опит за 2 години непрестанно и ежедневно гледане с Таро.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:08

ето един пример където Императрицата съм аз.
Случайна среща с бивш в заведение, аз изглеждах перфектно, той се въртя около мен аха-аха да ме заговори, но не се осмели

Рицар жезли/ Смърт о. + Императрица + 8 чаши о.

Тук просто виждам, че той е бил замаян от външния ми вид, начина по който изглждам, но не се е осмелил.....макар, че сега като гледам картите може и да се е отказал да идва да ми говори..заради присъствие на ВАЖНА жена в живота му..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:14

Какво изпитва Ц.Н към М.З
цепя на 6мечове
Трите последователни карти са 3м,10жезли,паж пентакли
Май тези хора ще се разделят?!Само този паж пентакли- не ми е ясен,дали за пари нещо конфликти ще имат
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:27

АЗ пък си мисля,че появата на Им-цата може и да означава силно влияние на майката в живота на мъжа,че е силно привързан към нея,ама това са си само мои разсъждения Въпроси и отговори 4 - Page 13 826247
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:34

Сега се сещам преди време бях редила карти на една приятелка и бившия и, изживяха голяма любов обаче разделиха заради друга жена, тя го изживя доста драматично... година по-късно, когато тя тъкмо започна връзка, бившия и се раздели с другата девойка и започна да я търси отново и тогава излязоха Императрица и Император, мислех, че ще се съберат... тя обаче замина за лятото, той си намери друга девойка пак и се разминаха нещата...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:38

еми галюша- може по- натам да се съберат- не се знае. А че И-цата може да е майката- е, да на 100 %- ама много си зависи от въпроса и ситуацията. Важна жена в живота- това е основното от което трябва да почне тълкуването
е, понякога е само визуално възхищение- типично за Венера на трон
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:47

Според мен тази среща между Linda и нейният бивш е между хора, които биха могли да имат дългосрочен брак, но този момент е отминалусмивка И не е изключено това да се е случило заради желанието на Linda да командва или за експанзияShocked  Интересно е обаче какъв е социалният му статус на този човек в момента, дали не е от скоро женен:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:52

ivotania, на мен твоите карти ми говорят не непременно за раздяла по желанието на някого, а по-скоро за човек, който иска да има семейство, но не му стигат силите на този етап да реализира мечтите сиВъпроси и отговори 4 - Page 13 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 12:04

Абе може и да си прав Тароман- има някаква истина в думите ти. За женен незнам дали е- обвързан е.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 13 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: