Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 10:52

ivotania, на мен твоите карти ми говорят не непременно за раздяла по желанието на някого, а по-скоро за човек, който иска да има семейство, но не му стигат силите на този етап да реализира мечтите сиВъпроси и отговори 4 - Page 14 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 12:04

Абе може и да си прав Тароман- има някаква истина в думите ти. За женен незнам дали е- обвързан е.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 13:13

ivotania написа:
Какво изпитва Ц.Н към М.З
цепя на 6мечове
Трите последователни карти са 3м,10жезли,паж пентакли
Май тези хора ще се разделят?!Само този паж пентакли- не ми е ясен,дали за пари нещо конфликти ще имат
По 3М може би някакво разочарование, по 10Ж ме навежда на мисълта, че тези взаимоотношения тежат по някакъв начин, ПП е може би желание да се започне нещо ново или някаква нова тръпка...

sugar6 написа:
АЗ пък си мисля,че появата на Им-цата може и да означава силно влияние на майката в живота на мъжа,че е силно привързан към нея,ама това са си само мои разсъждения
Много съм съгласна с теб! "Много обичаме мааамааа! Мама прави всичко най-добре"
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 15:06

AlexD написа:

Ще й пише ли той през следващата седмица?
Цепя на Маг

5 пентакли- Висша Жрица- 4 пентакли
Не, не мисля, че ще й пише.
В крайна сметка й е писал. Аз се замислих, заради Маг, какво да напиша, но другите карти ми се сториха много статични.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 15:17

на тези въпроси с комуникацията не съм никак добра...и аз не намирам логика Въпроси и отговори 4 - Page 14 302820
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСря Сеп 03 2014, 01:22

Според мен Таро са по-подходящи за анализиране на тенденциите, не толкова за конкретни събития. Примерно останалата част от подредбата съм я "прочела".
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 10:51

...Че се връщам отново на Императрицата - понякога ми е индикирала силно желание за секс с въпросната дама Въпроси и отговори 4 - Page 14 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 11:34

Валентин написа:
...Че се връщам отново на Императрицата - понякога ми е индикирала силно желание за секс с въпросната дама

Въпроси и отговори 4 - Page 14 698924

и аз имам такива наблюдения.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 11:40

А то не че тук е мястото за коментар на това, но ако има Дявол + Кула = изпепеляващ секс, много страстен и разтърсващ, поне при мен това показва Smile
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 10:00

Как ще се развият отношенията на М с Ц до края на септември
Цепя на умереността
Кралица пентакли -Колелото на съдбата-Висшата жрица?
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 01:29

Ха здрасти, компанията Smile

Пробвам си Артуровото Таро, за удобство превеждам символиката към традиционна Уейт. И имам две питанки:

1.Защо той не й пише?

Цепя на Паж Чаши

Асо Чаши-Кралица Мечове-Кралица Жезли


Държал се е приятелски към нея, направил е крачка, ентусиазирано е споделил своите нови идеи / ПЧ/. Направил го е, защото е искал да опитат пак отначало / АЧ/. Тя не е превъзмогнала миналото, дала е да се усети огорчението й. Била е рязка, искала е да покаже власт /ДМ/. Той е предпочитал обаче да получи от нея повече грижовност и разбиране, да го насърчава да си следва желанията / ДЖ/ , вместо да го бие през ръцете / ДМ/.

2.Все пак ще й пише ли до неделя?

Цепя на Паж Пентакли

Кралица Пентакли-Дявол- Паж Чаши


Има такава вероятност, най-малкото защото има два пажа със значение "добри новини".
Двете дворцови тук дават солидност, самодисциплина, поемане на отговорност и в същото време лично достойнство. Човекът знае какво иска и си тежи на мястото. От друга страна Дяволът го дърпа за опашката, тя-също. Изкушение му е, както и страх. Според Паж Чаши накрая да, пак може би ще опита...и отново ще подходи по-скоро полекичка така, по-лежерно, приятелски- не се очакват страстни хвърляния на вратовете един на друг.

Паж Чаши е повтаряща се карта при двете подредби -за мен новини би трябвало да има.

А според вас?Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 02:07

Ще я лайква пак, вероятно  Въпроси и отговори 4 - Page 14 262180Без директно да й пише. Сякаш иска да я провокира да направи тя тази крачка. А с 2-те кралици не знам...огорчен да се е почувствал, отрязан. Но дали няма намесена и друга...


Последната промяна е направена от Galanthus на Съб Сеп 06 2014, 03:32; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 02:21

"Другата" винаги я има като опция зад кулисите, все пак дявол го знае какви ги върши в неговия си живот...

Аз разглеждах двете кралици като директен сблъсък
"Аз исках от теб Жезлите, а ти, лоша такава, ми даде Мечовете"

Във втората подредба вече третата Кралица- Щита, Пентаклите. Три от четирите възможни архетипа. Творческо начало /Огън/ - в противовес на разум и воля / Меч/ - опитва да уравновеси / Земя/.
Щеше да е интересно ако беше се показала от някъде и тая с Чашите да им сипе по една студена вода...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 03:03

Тези пажове са недорасли и инфантилни за една Кралица, без значение боята. Ако иска нещо, да израсне до крал  Въпроси и отговори 4 - Page 14 481290215
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 03:24

Че тя подредбата не го пита ще ходят ли при Жреца , а само коя дъска му хлопа тоя път - да го вземе Дявола да го вземе! Twisted Evil Иначе ако се прави на Глупак -Страшен Съд и това е. Пък после ще гледаме из фейса картинки на Обесения в Кулата!
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 12:37

Алекс написа:
1.Защо той не й пише?

Цепя на Паж Чаши

Асо Чаши-Кралица Мечове-Кралица Жезли

Има друга жена. Паж Ч и АЧ ми прилича да е започнал нещо ново с друга или поне да храни чувства.

Алекс написа:
2.Все пак ще й пише ли до неделя?

Цепя на Паж Пентакли

Кралица Пентакли-Дявол- Паж Чаши

Ще има обясняване на чувствата май. Жената на която гледаш има прекалено обсебващи чувства към него. В случая според мен ДП, дявол и ПЧ е тя, а ПП как той възприема комуникацията им.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 13:21

Споделям мнението на Blackmoon... ДЖ показва, че има жена до него и то може би от скоро и затова не й пише....
По втората подредба - смятам, че ще се свърже с нея, има още какво да й казва по ПЧ.... ДП + Дявол ми прилича на огромно желание за физически контакт Smile
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 15:40

Дотук 4 прогнози:

4 души казват "да" -ще има новини
3 души дават директен контакт, 1 човек -индиректен, заобиколен, по-скоро се опитва да я провокира тя да направи първа крачка.
1 човек дава прогноза за лежерно, неангажиращо включване...2 души дават направо изясняване на отношения.

Междинна ОВ: Galantus е на прав път, той я провокира с действия. Иска да я изкара от релси

3 души смятат, че има друга жена, 1 човек допуска това за вероятно

Междинна ОВ: Другата жена може и да е само флирт, мисъл, идея, възможност - "Ако ти не ми даваш това, което искам - аз съм много як пич, по мене мацките тичат, винаги има с кого..."

Хайде една бърза подредба тогава:

Какво цели с действията си?

Цепя на Рицар Пентакли

Маг- Асо Жезли-`Кралица Чаши


В сянката, емоционален фон - Земни нужди, търсене на удоволствие, пресметлив, прагматичен, прикрива се.

Най-малкото подредбата показва желанието / АЖ/ да манипулира /Маг/ чувствата й /ДЧ/, докато прикрива собствените си /РЧ/.
Пресметнат ход е тази провокация, не е импулс.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 15:46

Според мен се опитва да я провокира, ядоса (АсоЖ) и разстрой... Магът е голям манипулатор, а Кралицата Чаши - явно той е наясно с нейните чувства и чрез емоциите й се опитва да я манипулира.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 16:00

Нали усмивка Много директна, ясна подредба, само Рицарят стои леко неясно. Освен като показател за целенасоченост и пресметливост.


П.П. И последната Кралица се показа. Явно някой си има работа с Анимата...и то от всички страни.
Не мисля, че е тя.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 16:28

Дори да не е тя ДЧ пак си показва манипулация само че на емоционално ниво... РП - че човекът си прави сметките...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 16:50

В пряката подредба тя е точно Дамата Чаши. И да, той си прави сметките как да я изработи така, че да стане на неговата.

Аз се замислих за сумарното впечатление от всички подредби. Какъв е акцентът, кой вид енергия се подчертава. Кралици- земната жена. Тази, която има нужда от Крал, а не от Паж или дори Рицар. Galantus рядко се включва, ама умно и на място Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 22:21

AlexD, освен да викаме санитарите. Играе си с чувствата й, за мен Дяволът често е носил разочарование. По първата ти подредба видяхме намеса на друга (ДЖ). Тази дама я свързвам с жената, която мъжът показва пред всички като своя приятелка.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeСъб Сеп 06 2014, 22:43

Лошото на Дявола е, че е нож с две остриета. Дори и когато не е обърнат. Не е чиста енергия, насочена така, че да няма възвръщаемост. Пък и преиграването си губи ефекта.
Дяволът е театър, гротекска. В един момент може да се окаже в огледало и да осъзнаеш, че е само едно отражение, което няма как да те нарани...просто защото е отражение, не е реалност.

Възможно е наистина именно това момиче, което в момента представя като приятелка да е Третата жена. Кралицата в сянка. Обаче има нещо гнило в Дания ! Няма и час след театъра с "новата ми приятелка" -и всичко се трие. Замита се под килима. Ако това е хубава, реална връзка-какво пречи да си останат две влюбени гълъбчета за пред обществото и да приемат честитките от умилената аудитория? Защо един мъж с гадже би се срамувал да си го сложи обратно в профила- при положение, че въпросното гадже вече го е направило официално?

Ей тия тънкости...ей тия камъчета ми обръщат на мене колата.

Утре ги подкарвам и с двете колоди да ги анализирам Smile

П.П. Може да се каже и междинна ОВ: Изяснение на отношенията още няма. Тия демонстрации НЕ са изяснение на отношенията. Ама чакаме и утре де...


Последната промяна е направена от AlexD на Нед Сеп 07 2014, 05:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 00:50

Ами аз не мисля, че ще е точно изяснение на чувствата, но ще се обсъждат тези неща между тях и ще има комуникация.
А какво цели... Всички карти дотук ми говорят, че е голям егоист, манипулатор, който има само сексуални мераци към приятелката ти. Също мисля, че има и друга, но с нея също има само секс и флирт, а не нещо по сериозно.
Погледни и Маг, и АЖ, и Дявол, и КП са все индикации за секс.

Има ли Дявол и Маг има някой обикновено, който манипулира. В случая
РП- няма особени чувства общо взето на мен ми се вижда доста апатичен, но все пак гледащ за материалната част на нещата, като всички от тази боя.
Маг- манипулатор, лъжец, любовник
АЖ -директно ми е показвал секс
ДП- драматична, чувствителна и влюбена.
Като цяло тя е за него жена, която харесва, но при връзка маг и ДЧ тя ще бъде наранената и тази, с чиито чувства си играят.
Това са моите виждания. Всички тези провокации дето прави той са с цел да си играе с нея. Понеже явно храни егото си като му обръща тя внимание.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 13:00

Съгласен съм с Blackmoon. Човекът си е точно такъв.

Аз с интерес очаквам ОВ-то. Иначе теоретично подредбите са ок- новини по един или друг начин са получени, вече висящ е въпросът за директното включване.

И седмичните подредби:

1. Какво е тя за него в момента?

Цепя на 7 пентакъла

3 меча /о/ - Крал Жезли- Сила /о/


2.Какво иска от нея?

Цепя на Колесница

Слънце /о/-Асо Мечове /о/- 4 меча /о/
Изпадна 6 пентакли

3.Как ще се държи през седмицата?

Цепя на 4 меча

3 чаши-6 чаши-Отшелник
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitimeНед Сеп 07 2014, 13:29

Какво е тя за него в момента?

Статичен, изчакващ емоционален фон -

Тя е човек, с когото се е разделил, още я има болката, но се опитва да се възстанови /3М-о/ Все още я желае сексуално / КЖ/ и изобщо разгонено е настроен, избива напрежението по този начин-флиртове, мацки, алабала. Вътрешно обаче се чувства безсилен по отношение на нея. Егоист, има някакви зависимости, не е уверен в себе си как да си реши там случая /Сила-о/.

Какво иска от нея?

Активен, действен, его-ориентиран фон: "Победата на всяка цена с всички средства" / Колесница/

Иска да му чеше егото /Слънце-о/, да се наложи над нея. Слънцето в обърнатия вид тук ми потвърждава Колесницата. Не подбира средствата за това / АМ-о/, провокира, руши, наранява. Активно прави напук / 4 М-о/ и очаква по този начин да се излекува от нейното влияние в живота си.
Изпадналата карта / 6П/ цели постигане на равновесие и някакво възмездие.

3.Как ще се държи през седмицата?

Сянка, емоционален фон - стремеж към изцеление и почивка / 4М/

Ще търси нови изживявания, нови хора / /, но в крайна сметка носталгията по миналото /6 Ч/ ще го доведе до самоизолация / Отшелник/. Ще стои на разстояние.


Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 14 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: