Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
АвторСъобщение
woman22
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 19:10

Благодаря на всички за помощта мерси мерси мерси  Казах на момичето, какво сте написали. Оказа се обаче, че всъщност е обратното- тя смята въпросната жена за умна, затворена в мислите си, и наистина работила много. Та всъщност заподозряната в леви наклонности е на по-висока позиция. По принцип възможно ли е картите да са показали какво мисли момичето, което ме помоли да и гледам? Случва ли се картите да покажат твоите емоции и чувства, вместо тези, които те интересуват?

а как бихте тълкували тази подредба? Питам дали ще имам любовни отношения с него? Цепя на 7 чаши ( илюзии?) Колелото на съдбата Дяволът и 4 пентакли
 първите 2 карти в комбинация в мойта книга пише, че е период за опознаване, 4 пентакли е сила, контрол.
мерси мерси мерси


Последната промяна е направена от woman22 на Съб Ное 15 2014, 14:41; мнението е било променяно общо 7 пъти
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 20:13

Blackmoon написа:
олив написа:

Приятелка пита..Какви са намеренията на мъж към нея?
Императрица/9Ч+Отшелник+3Ч

Според мен приятелката ти има желание за сериозна връзка, докато господина я харесва, но се стреми към неангажираща връзка, един вид да му е хубаво, но да си е сам. 9ч + 3ч отношения градящи се основно на удоволствието, забавлението и не са сериозни. Понеже 9ч и 9п се вързват поне при мен и с доста егоистични чувства, хора които гледат първо на тях да им е добре, те не са карти свързани със споделеността. А още повече, че тук има Отшелник, човек който е вглъбен в себе си, който е сам и това му харесва, докато Императрицата е всеотдайна, любяща жена винаги се пада за жени които искат нещо повече  в една връзка.
Така че смятам, че очакванията на тези хора се разминават.


Отшелникът може ли да се тълкува и като умишлено отдалечаване? А, ако 9 чаши е успех в любовта, съпричастност в чувствата , в комбинация може би означава, че  мъжът си дава сметка за чувствата на жената, има симпатии, но предпочита да се отдалечи. Аз така ги разчитам. Embarassed
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 20:22

Ами да,може. мерси Даже е възможно да е така. Тя доколкото ми е известно е сигурна,че той не е безразличен към нея.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeСъб Ное 15 2014, 14:23

Как ме вижда определен човек, след определена случка...

ц. ДП / ПЧ+9Ч+Колесницата (Силата изпадна)

Радвам се, че не ме вижда като дама мечове, поне, мисли явно че съм доста емоционална, но тази колесница не мога да си я обясня, силата още по-малко...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeСъб Ное 15 2014, 14:29

по Колесницата,жена,която е взела контрола в свои ръце или по-скоро си контролирала емоциите си,но е харесал поведението ти според мен,кефил ти се е отстрани,според мен,де Smile
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeСъб Ное 15 2014, 14:40

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Как ме вижда определен човек, след определена случка...

ц. ДП / ПЧ+9Ч+Колесницата (Силата изпадна)

Радвам се, че не ме вижда като дама мечове, поне, мисли явно че съм доста емоционална, но тази колесница не мога да си я обясня, силата още по-малко...

Колесницата е прогрес, 9 чаши е успех, радост, емоционален баланс... Според мен мисли, че си успяла жена, на ясно със себе си със силен характер. Силата може би казва в този случай, че мъжът има нужда от самоувереност за да предприеме някакви действия.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeСъб Ное 15 2014, 14:44

Според мен,емоционална жена и която умее да се бори и отстоява това,което иска,своята позиция. мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeСъб Ное 15 2014, 18:43

Сякаш те вижда и като егоистка, която самодоволна е приела негов мил жест и нищо повече от твоя страна. Според мен не го е очаквал и сега се опитва да приеме ситуацията, каквато е. Т.е. може да не ти покаже конкретно как се е почувствал всъщност.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeСъб Ное 15 2014, 20:05

Няма мили жестове в ситуацията Галантус, само давам обратна връзка, о надявам се да ме вижда като самодоволна даже Кучка бих казала Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeСъб Ное 15 2014, 20:59

Този Паж Чаши как да го тълкуваме тогава? Определено има и елемент на изненада.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 09:28

Галантус повече като някакво умиление ами и аз не знам, като самосъжаление... или съжалява мен... не знам... никога не ми е излизал Пажа в изненадващи ситуации, а и не е имало изненади при нас.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 11:20

Дете мерси
и аз да се включа на опашката Smile


ц. ДП / ПЧ+9Ч+Колесницата (Силата изпадна)

Според мен те вижда ,като самодоволна ,действаща в свой интерес.Аз тук пажа с 9Ч го виждам ,като да смята ,че се интересуваш само от собствените ти емоции,те да бъдат удовлетворени...
Върнете се в началото Go down
promod
Гост
Гост



Female Брой мнения : 159
Join date : 28.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 23:24

Моля ви за мнение за следната подредба! Привлича ли го сексуално?
Цепя на 4 Пентакли, падат се : Лудият Крал жезли Смъртта
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 23:30

Дете-мисли, че си секси и много самостоятелна, не правиш компромиси по отношение на това, което искаш да постигнеш за да се чувстваш удовлетворена.

Ако сте правили секс- мисли те за доста страстна мадама.


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Ное 16 2014, 23:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
promod
Гост
Гост



Female Брой мнения : 159
Join date : 28.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 23:36

Благодаря ти lindaLI ! Интересно ми е Смъртта как се тълкува за въпрос с любов?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 23:39

promod написа:
Моля ви за мнение за следната подредба! Привлича ли го сексуално?
Цепя на 4 Пентакли, падат се : Лудият Крал жезли Смъртта

Извинявай промод- ето тук е коментара за теб. Този човек не е много широкоскроен, само да ти кажа, мързелив е, ленив...но от друга страна КЖ за мен е един от знаците за сексуалност- явно го привлича, но мисля, че няма да предприеме действия.

Смъртта на трета често убива всякакво действие- в моя опит. Явно много го мързи този човек да се напряга. Явно му се струва всичко прекалено сложно, а той иска бърз и лесен секс
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
promod
Гост
Гост



Female Брой мнения : 159
Join date : 28.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 23:46

Благодаря ти lindaLI ! мерси Въпроси и отговори 5 - Page 11 531608
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeНед Ное 16 2014, 23:57

woman22 написа:
[

а как бихте тълкували тази подредба? Питам дали ще имам любовни отношения с него? Цепя на 7 чаши ( илюзии?) Колелото на съдбата Дяволът и 4 пентакли
 първите 2 карти в комбинация в мойта книга пише, че е период за опознаване, 4 пентакли е сила, контрол.
мерси мерси мерси

Не...за съжаление, не виждам почване на любовни отношения...макар, че ти много, много силно го желаеш.
Поне в близките 6-7 месеца не виждам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 01:17

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Как ме вижда определен човек, след определена случка...

ц. ДП / ПЧ+9Ч+Колесницата (Силата изпадна)

Радвам се, че не ме вижда като дама мечове, поне, мисли явно че съм доста емоционална, но тази колесница не мога да си я обясня, силата още по-малко...

Според мен, както каза Линда - секси и самостоятелна. Но също така че обичаш да си угаждаш физически и харесваш на теб да ти е добре /това по ДамаП/, което в някаква степен се припокрива и с Колесницата, т.е. егоизъм. Пък в крайна сметка, то ако ние не мислим за себе си, то кой Smile
ПажЧ - че си чувствителна и приказлива може би Smile
Силата - търпелива
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 12:10


[quote="sugar"Да питам и аз ще ми отговори ли на съобщението до края на седмицата?
Слънце+КМ+4м
тук си мисля,че обмисля какво да ми отговори,май да ще има отговор макар и с тези 4 м
][/quote]

ОВ-още не ми е отговорил на съобщението,седи си непрочетено,явно по 4м все още обмисля как да постъпи или по-скоро показват отдръпване
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 12:13

Въпроси и отговори 5 - Page 11 1816326522 на Вал и на Галантус ако искате да си видите мненията те са на 12 страница мерси
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 13:38

Давам обратна връзка по тези карти: https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t920p80-topic#38654
Публикувах картите на 7.11, а той ме потърси още на следващия ден Surprised И оттогава от време на време общуваме... Общо взето съм оставила той да води и аз до него...  усмивка
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 18:12

Цитат :
е се обади ли до края на седмицата-ц на Жрец, асо ч, 3м и справедливост-аз мисля че не, асото са явно моите надежди,3м за мен си е не, а справедливост,може би така трябва,ще постъпи разумно,няма да се подведе от чувства
ОВ- не се обади.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 18:15

Цитат :
Как ще мине екскурзията следващата седмица? -ц на Слънце, Кула,крал м и 3ж,очаквам да е хубаво, с тази кула може и да има изненади,но мисля че всичко ще е наред.
Олив написа:
Еее компанията ще е добра ... Като за начало според мен е ок.. то от там се започва
А дали няма да сте 3 в стая? взе много да ми работи фантазията май

ОВ-всичко беше супер, и да неочаквано се оказа че пътувахме 3 човека, в стаята също и така усмивка
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 18:19

Валентине написа:
+
----
-

linjeri написа:
Как ще мине екскурзията следващата седмица? -ц на Слънце, Кула,крал м и 3ж,очаквам да е хубаво, с тази кула може и да има изненади,но мисля че всичко ще е наред.

Слънцето не я виждам като толкова хубава карта.... Макар чееее сега ми дойде да ум, дали картите не показват, че ще е слънчево времето, ще имааа един мъж там, с кого ще има хъм-хъм, такива работи...сексуални Smile
Валентине беше много права,запознах се с 3 мъже, но само единият от тях ми допадна и ще видим какво ще е развитието усмивка
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 18:55

Жена чака обаждане от мъж до края на тая седмица. Ще има ли такова?

Цепи на 4 меча

Крал Жезли- 8 пентакли -Кралица Пентакли


4 меча дават един оттеглил се човек, който по 8 пентакли се е отдал на учене за изпити. Очаква се от нея да прояви разбиране и да бъде широко скроена / Крал Жезли/, разумна и подкрепяща /Кралица Пентакли/. Доколкото въпросът е зададен като потенциално действие / обаждане/ -би ми се искало да тълкувам Краля Жезли като надежден и все още ентусиазиран партньор в ситуацията, а Кралицата Пентакли като грижовност, желание да не занемаряваш отношенията напълно.
Бих дал с известни резерви един отговор "да".

Но понеже мълчанието на господина е притеснително все пак - съм направил и Жрица.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:15

А бих казала Не, Краля е зяет с работа и Кралицата ще си остане с чакането
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 11 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: