Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
АвторСъобщение
galiusha
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 18:01

Зуки, в моето теглене няма 6П, Дама Пентакли е последната карта.
Фрог, може ли да обясниш, в кой смисъл е показателен Светът,защото ти имаше някакви колебания относно значението му?... по мое мнение, тълкуванията са еднозначни с Уейт, с малки изключения...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 21:23

Ще оправим ли отношенията си с едно момче,с което се скарахме жестоко?
2м+КЧ+Сила
може би да,но трябва един от 2-мата да преглътне гордостта си
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 21:39

Sugar6
При скарването е трябвало да ударжите емоциите си, чувство на безизходица в момента,  ще намерите сили да се изслушате и да подредите нещата.  Ще разговаряте относно конфликта. 

Успех


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Пет Ное 07 2014, 06:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 22:03

Благодаря ти Фрог, права си за 8п, има друга ,вероятно с повече пари, не се сетих за тази страна на нещата, а дамата може и да съм аз,защото го отрязах.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 22:25

Какво да очаквам в любовта до края на месеца? ц на крал п-2м,рицар п и обесен-чай нищо, възможни са някакви новини,или запознанство,но май просто ще стоя настрана,може и да не ми е по вкуса
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 22:35

Галюша написа:
Фрог, може ли да обясниш, в кой смисъл е показателен Светът,защото ти имаше някакви колебания относно значението му?... по мое мнение, тълкуванията са еднозначни с Уейт, с малки изключения...

Виж каква е разликата между двата Свята - единият е сама жена в кръг, а другият е мъжка и женска глава в едно тяло. Погледни ги като свързващо звено между Мага и ДП. Аз затова няколко пъти казвах, че е хубаво да има картинките. Има някои комбинации, които по-скоро интуитивно се разбират, а не чрез описаните им значения.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 23:02

Линджери написа:
Благодаря ти Фрог, права си за 8п, има друга ,вероятно с повече пари, не се сетих за тази страна на нещата, а дамата може и да съм аз,защото го отрязах.

тук нещата Линджери може и по-различни да са - допуснах, че някой от питащите има някой друг, история, минало,  заради тези 8М, които уж са в миналото, но връзват ръцете. Със сигурност ти си ДМ, след като си го отрязала. Този човек е насочен към теб, но не толкова с любовни нагласи, както написах. Възможно е не друга жена, а твой негативен опит от преди да "връзва" ситуацията. Абе при всички случаи  е добре, че си му отрязала тиквата. Нямаше да  
те прави щастлива.
На въпроса ти какво да очакваш в следващите месеци смятам, че ще се появи човек, който ти отново ще отблъснеш, съзнателно или не. Как така става този прекрасен РП да е между 2М и Обесения.....който всъщност си ти. Трябва да промениш нещо в себе си, нагласите си. Просто спри да очакваш и той сам ще се появи, когато най-малко предполагаш.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 23:08

Благодаря ти,права си, и това го има за миналото и може наистина да дава отражение.Да, вероятно е точно така,искам ново начало, но не се получава.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 10:43

Защо някой се държи негативно с мен?
Сила - Рицар чаши - 8 жезли, доп. 8 пентакли

Защото е горд, защото иска всичко да се случва, както той каже. Мисля, че има др. жена, която го вълнува.

Ще успеем ли да подобрим комуникацията помежду си?
Кралица меч - 2 меча - 5 жезли

Мисля, че не.

Как ще се развият нещата в близко бъдеще?
Асо меч - 9 жезли - Крал меч

Ако има разговори, вероятно няма да протичат гладко. Конфликти. 

Това ли е краят?
Крал чаши - Слънцето - Крал меч, доп. Паж жезли

Тук не зная, ще ми се да не е краят, но...

Доста карти пускам, дано да не ви отегча... Благодаря Въпроси и отговори 5 - Page 4 99390
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 10:55

Миси,
1 - не знам дали има друга жена, но работата определено го вълнува повече
2 - не мисля, че ще успеете с тази 5 жезли накрая, защото както се кава два остри камъка брашно не мелят
3 - не вървят нещата на добре с тея 9 жезли и накрая с краля меч, много категоричен ми идва
4 - не знам дали е края, но каквото каже той това е

Дано нещата се оправят мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 10:58

По първия въпрос това на което ми прилича е по-скоро, че те харесва, че изпитва нещо към теб но не иска сам на себе си сякаш да го признае сдържа си го не иска да го покаже и именно заради това обръща другия край. Малко като в 7-ми клас бия те защото те обичам.

Как ще се развият отношенията ви в бъдеще. Няма много почва за развитие, с тия 9Ж единия бая ще се защитава от нападките на другия.

За последният въпрос, отговора му се състои в първия, ако ти ги прекъснеш конкретно ще бъде края, ако оставиш на него със сигурност не!


Последната промяна е направена от DeTe_Ha_Xaoca на Пет Ное 07 2014, 13:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 11:07

мис, всичко зависи от това как ти ще пот ходиш към този човек.
онова което той ти праща,как ти ще го отразиш.
за сега мога да кажа, че сте като ''двете козлета на моста''.
той обаче не смята да стои в бойна позиция,нападателен.ще смени тактиката.
няма да търси контакт ,но няма и да напада.
неговата 2м,е така изразена-отдръпване
твойта 2м-е изчакване
едно и също правите,но по различен начин...
това е като усещане по първите три комбинации

но с последната-не вие нямате край.краля слънце ще праща свои служители,да те наглеждат...вероятно комуникация през интернет,статуси,приятели,чуто не дочуто...
да,горд,но ти внимавай-твоя настъпателност,би го ядосала...сигурно иска да си почине...
Пеле е права-той ще има думата


ох,как се сетих за 10 извинения на изневяра ,които беше пуснала Вал,там имаше нещо за това извинение''да си почина,да раздрусам...''-не помня с подробности
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 11:50

Въпроси и отговори 5 - Page 4 948782830БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
Ще пиша повече, ако разбера нещо...

Детенце, може ли да ми изтриеш името, поради съображения за сигурност :sm38.gif:  merci Въпроси и отговори 5 - Page 4 156215 Въпроси и отговори 5 - Page 4 2560441086 
Зуки, аз и сега имам съмнения за проследяване, което е супер кофтиВъпроси и отговори 5 - Page 4 558911, защото не знам моя самозаблуда ли е от тр. Нептун на АС или е истина Въпроси и отговори 5 - Page 4 995437

ПС. Реших да питам още нещо, пускам картите тук, защото има връзка с предходните въпроси.
Двама един и същи човек ли са: 2 меча - 2 жезли - 2 пентакли
Мисля, че да. На изображението на всичките карти има по една фигура на човек и по два елемента. Интересно е и стихиите: въздух - огън - земя  Въпроси и отговори 5 - Page 4 617156
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 13:17

Мис ,
ами само тия двойки като погледнеш според мен говорят за двойственост при една и съща личност.Аз съм изтървала какво си питала преди и нямам време да го прочета , но мисля че отговора ти е ясен мерси
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 13:19

какво според вас показва сборната карта в една подредба? имате ли наблюдения?
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 18:21

Как ще мине екскурзията следващата седмица? -ц на Слънце, Кула,крал м и 3ж,очаквам да е хубаво, с тази кула може и да има изненади,но мисля че всичко ще е наред.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 18:25

И аз мисля,че ще мине ок, даже ще ви е много весело... трима човека ли ще сте? 3жезли дали показва това, ми е интересно мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 18:37

Дано, не доста повече ще сме, по-скоро 30 , а може и повече,но може да пътуваме 3 в колата,ще видим
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 18:44

И още нещо от мен,ще срещна ли някой интересен мъж там? ц на крал п, картите са Свят, Императрица и 3ч-може и да има ново запознанство, но с тези 3ч не мисля че ще е нещо повече
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 19:01

Еее компанията ще е добра  Въпроси и отговори 5 - Page 4 402149 ... Като за начало според мен е ок.. то от там се започва Въпроси и отговори 5 - Page 4 947743
А дали няма да сте 3 в стая? :sm38.gif: взе много да ми работи фантазията май
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 19:09

Виж,това наистина не знам, по принцип сме по 2, но ще видим.
Ще сменя ли работата си с друга до края на годината-ц на Колелото на съдбата, Отшелник, Обесен и Звезда- за мен си е категорично не.Колелото показва че ще има промени, но с тези карти нямам никакъв шанс
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 20:18

Artemiss написа:
какво според вас показва сборната карта в една подредба? имате ли наблюдения?

Не е като да дава отговор -разяснява по-скоро. Поне при мен така В Ленорман съм забелязала че сбора показва причината за появата на картите. И тук не изключвам това ...
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 22:01

linjeri написа:
Как ще мине екскурзията следващата седмица? -ц на Слънце, Кула,крал м и 3ж,очаквам да е хубаво, с тази кула може и да има изненади,но мисля че всичко ще е наред.
Слънцето не я виждам като толкова хубава карта.... Макар чееее сега ми дойде да ум, дали картите не показват, че ще е слънчево времето, ще имааа един мъж там, с кого ще има хъм-хъм, такива работи...сексуални Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 22:03

linjeri написа:
И още нещо от мен,ще срещна ли някой интересен мъж там? ц на крал п, картите са Свят, Императрица и 3ч-може и да има ново запознанство, но с тези 3ч не мисля че ще е нещо повече
Аз всъщност горе ти отговорих на въпроса, сега го виждам Smile Много странно...
Възможно е освободено поведение с някого, но има опция той да е обвързан лекичко или показва, че ти имаш още някого.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 22:24

Благодаря ти Валентине, като мине ще дам ОВ,дано,поне ще е забавно, иначе при мен няма,така че може и той да е обвързан,ще видим.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 13:59

Как се почувства когато ме видя днес? 

 5Жезли 

ЛЮБОВНИЦИТЕ. Светът императорът

Борба със себе си. Сякаш светът му се е препбърнал.  Да не би той да е знаел,  че съм там.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 14:44

Знаел е, светът показва разстоянието между вас. С Императора предполагам че е мислил какво да направи ... Любовниците са ясни, станало му е приятно. На мен ми излиза за приятна ссреща тази карта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 4 от 22Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: