Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 11:06

Артемис- преди време по някакъв любовен въпрос тегли 8 чаши- заедно ли сте с човека, виждате ли се?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 13:39

не знам коя точно подредба визираш.
8ч ми излезе и за раздяла с мъж, но и за подновяване на стара връзка и сме заедно.
в първия случай мисля, че беше на 3та позиция. а във втория случай много често ми излизаше на 1ва .
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 13:46

Благодаря, точно за това става дума.
Беше пускала едни питания- в началото като се бяхте събрали, излизаше 8 ч и ми беше интересен развоя
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 16:14

Момичета, моля ви да ми помогнете,
от две седмици ме е страх да задам един въпрос на картите, защото се страхувах от техния отговор, моля ви споделете вашето мнение:

А. ще се опита ли да се свърже по някакъв начин с мен в рамките на 6 месеца?
цепих на колелото на съдбата (обърнато)
кулата (обърната), магът (обърнат), справедливостта

Много ще съм ви благодарна, а не знам дали и да не постна въпроса в раздела ДА/НЕ?
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 16:26

Няма да се опита.
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 16:27

;( мерси Бабе
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 16:29

и според мен не.
освен ако картите не показват собственото ти зацикляне, както и невъзможност да приемеш ситуацията /обърната кула. както и невъзможността да действаш, защото така е редно /обърнат маг+справедливост/
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 16:30

аз ще ти наредя по- късно за този въпрос
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 16:37

много ти благодаря Линди Sad
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 16:39

По тези карти и аз мисля,че-не.Обърнатото Колело за мен е отдалечаване на момента и разтегляне във времето на някакъв проблем.Ако има такъв,той рано или късно ще се разреши,но ти сега не можеш да направиш нищо по въпроса. мерси В рамките на 6 месеца,мисля-не-няма да се свърже с теб.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 17:00

Случайно запознанство... има ли потенциал за нещо повече?

РЖ/
Маг-Светът-ДП

Не знам... но май поне ще има срещи..
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 17:11

Не мисля Галюша
РЖ - иди ми дойди ми
Магът - ще те върти човека
Светът- разстояние
Дама Пентакли - дали пък няма д ати пдоарява разни неща ....

Но като цяло не мисля че ще има ...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 17:51

галюша,наистина стоят неоформени нещата за сега.
рицаря-срещата,срещите.
магът-наклонът който ще му дадете на това ''новото,което не е станало ново''-а е нищо
маг-светът-съгласна с бабе разстояние...но може да е пътя който вървите един към друг,срещите.
но по-ги усещам тия карти,като две принадлежащи на мъжа,а дамата си е единица
шикалкавенето за което бабе казва,бих го обяснила като неговото желание за обвързване,което на тоя етап не е в тая посока,статус обвързан
дамата-тя трябва да приема всяка негова стъпка за своя,за да се получат ,случат някак нещата.

с една дума-каквото каже той,и каквото ти отдадеш...
не те виждам-дашна обаче
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 18:03

Галюша написа:
Случайно запознанство... има ли потенциал за нещо повече?

РЖ/
Маг-Светът-ДП
Има потенциал според мен. Този човек ще те потърси пак. На този етап привличането е сексуално. Въпросът, на който в момента се затруднявам да отговоря е дали Светът по-скоро обединява или по-скоро разделя. Първото ми усещане е за привличане.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 18:07

Според мен има Галюша... човекът чужденец ли е, пътува ли в чужбина, какъв е този път, който ви разделя

Пеле

По твоите карти и аз съм съгласна с момичетата, НО мисля, че ти не си в подходящото ментално и емоционално състояние да си теглиш

аз теглих Луна/ Дявол + 5 пентакли + Свят - за близката половин година. Много си го заобичала този човек и страдаш за него. Трудно ще го забравиш. Не мисля- пак както гледах преди време при раздялата, че края е окончателен при вас...но пък и не знам това .."възраждане" на отношенията, кога би могло да дойде. Не случайно този човек е в живота ти. Някога ще има хепиенд, ама това някога може и да е след 2 или 3 години или кога не знам.

По луната не мисля, че ще има голяма развитие до 6м- и да се видите и да си пишете, пак ще си там където и сега. В близко бъдеще това е.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 18:12

фрог-и аз света не мога да го определя -преобразяване,оформяне...магът-алхимика , а камъка е в ръцете на дамата...

навярно им предстои една 6 пентакли,в която да се налудуват,и напаснат...тя дамата да му мисли,защото има преливане,сливане,пак от тоя свят-та виж ти,алхимика е момичето...тя ще вдъхне живот,той момчето ще си е по нискоенергичното,ще си е грубата мъжка енергия...страсттта.
тя ще даде душа ма неговата и нейната страст...ако следва стъпките му,защото от него се очаква да подаде посоката,жеста...

*кълбо мълнии,енергия-имали колода от таро с подобно изображение?ще го мисля този свят.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 18:16

Много ти благодаря, Линди. Наистина ми е супер тежко след тая раздяла, а с него не съм била много време. Дано да успея да се съвзема по-бързо... На това се надявам най-вече! В края на месеца дали ще е удобно да те помоля да ми подредиш карти на въпрос, който обсъждахме в друга секция?
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 19:51

Какви са чувства на мъж към жена? ц на 9м, 8м,8п,дама м-честно казано не мисля че има чувства, по скоро с тези 9м май се страхува,притеснява и си грела работата
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 20:02

и на мен резервиран и притеснен ми изглежда, Линджери.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 22:50

Благодаря девойки, Линд не е чужденец, но пътува често да, освен това сме от различни градове, Зуки това е младежа, за когото бях ти споменала във фейса и руната ингуз дето все се падаше... Светът в моята колода е изобразен като едно тяло с мъжка и женска глава заобградени от змия, която е захапала опашката си и във всеки ъгъл е изобразен меч, пентакъл,жезъл и чаша..
Въпроси и отговори 5 - Page 3 Myth21
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 05 2014, 23:39

Дали има годишна подредба за любов? Поне ми е любопитно за следващата година какво ме очаква в тази сфера.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 13:48

Какви са чувства на мъж към жена? Да попитам и аз.

ц.Пентали 6
чаши 2 - Пентакли 8 - Магът
Тук П6 ме затруднява. Защото не мога да го впиша във въпроса. Освен ако мога така да го кажа, вземане даване? Има големи надежди за бъдещето, тъй като сегашната ситуация се развива много добре и изгледите са добри.С 2 чаши + П6 обича да бъден обичан ! Така ми дойде, не знам въобще дали е вярно. И все пак той все още се владее, не показва така чувства си открито.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 13:52

Според мен Звездичка, май му се иска секс и среща. Не знам защо ама като погледна онзи чукащия с чука от 8пент все това ми идва наум,че и Маг накрая. мерси Но аз не съм капацитет
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 13:55

А Олив то това е ясно, ама за чувства питам има ли ? Или само за "чука" си мисли :D
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 13:57

Ми май му се чука доста... :sm38.gif: Бе има нещо
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 13:59

звездичка-наскоро имаше 6п,в питане за любов.та да попитам-те като двойка,са скорошни?
все още опипва почвата.иска да види той как ще се намести.защото в случая,май не би щадил чужди чувства.

докато в другото питане,май на Галюша беше,там има тактичен,културен човек.който се съобразява с другия.(магът,6п при теб са с 8п-а тя мие много изневеряваща карта,някой си има другар)

а в твоето питане-този може и да офейка след като вземе нужното,или види за какво става дума,да не вземе да се опари .тук вече има предпазлив човек,но пази себе си.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 14:10

Напълно съм съгласна със Зуки! На мен 8п това ми донесе. Взе каквото искаше и после дим да го няма. Пази себе си!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 3 от 22Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: