Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 19:09

Виж,това наистина не знам, по принцип сме по 2, но ще видим.
Ще сменя ли работата си с друга до края на годината-ц на Колелото на съдбата, Отшелник, Обесен и Звезда- за мен си е категорично не.Колелото показва че ще има промени, но с тези карти нямам никакъв шанс
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 20:18

Artemiss написа:
какво според вас показва сборната карта в една подредба? имате ли наблюдения?

Не е като да дава отговор -разяснява по-скоро. Поне при мен така В Ленорман съм забелязала че сбора показва причината за появата на картите. И тук не изключвам това ...
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 22:01

linjeri написа:
Как ще мине екскурзията следващата седмица? -ц на Слънце, Кула,крал м и 3ж,очаквам да е хубаво, с тази кула може и да има изненади,но мисля че всичко ще е наред.
Слънцето не я виждам като толкова хубава карта.... Макар чееее сега ми дойде да ум, дали картите не показват, че ще е слънчево времето, ще имааа един мъж там, с кого ще има хъм-хъм, такива работи...сексуални Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 22:03

linjeri написа:
И още нещо от мен,ще срещна ли някой интересен мъж там? ц на крал п, картите са Свят, Императрица и 3ч-може и да има ново запознанство, но с тези 3ч не мисля че ще е нещо повече
Аз всъщност горе ти отговорих на въпроса, сега го виждам Smile Много странно...
Възможно е освободено поведение с някого, но има опция той да е обвързан лекичко или показва, че ти имаш още някого.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 22:24

Благодаря ти Валентине, като мине ще дам ОВ,дано,поне ще е забавно, иначе при мен няма,така че може и той да е обвързан,ще видим.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 13:59

Как се почувства когато ме видя днес? 

 5Жезли 

ЛЮБОВНИЦИТЕ. Светът императорът

Борба със себе си. Сякаш светът му се е препбърнал.  Да не би той да е знаел,  че съм там.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 14:44

Знаел е, светът показва разстоянието между вас. С Императора предполагам че е мислил какво да направи ... Любовниците са ясни, станало му е приятно. На мен ми излиза за приятна ссреща тази карта.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 16:09

Марина аз виждам по картите прилив на адреналин при него,развълнувал се е,макар и да не го е показал по Императора
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 16:59

Благодаря Ви  Въпроси и отговори 5 - Page 5 531608
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:17

Тя е задала въпрос на мъж. Ще получи ли отговор тази вечер?

Цепи на Колело на Съдбата

Крал Пентакли-4 меча-Рицар Пентакли


Не. Не и тази вечер. У този човек зрее някаква промяна към по-добро / Колелото/, принципно е наясно какво иска / Рицар Пентакли/, но предпочита да реагира разумно и постепенно / Крал Пентакли/ след като обмисли нещата на спокойствие / 4 меча/.

Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:26

...знам че е бавна тази боя, но аз по-скоро съм за Да. Няма, какво да го спре - 4 М ги виждам като време, което би отделил за себе си и за нея.
Освен ако не е претрупан с работа, заради пентаклите, но тъй като са кортови карти ги виждам като действие.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:41

Алекс аз си мисля,че ще й отговори,някак си виждам отговора по КС

Да питам и аз ще ми отговори ли на съобщението до края на седмицата?
Слънце+КМ+4м
тук си мисля,че обмисля какво да ми отговори,май да ще има отговор макар и с тези 4 м
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:43

La La, да, факторът "работа" явно влияе, и денят му е от претоварените. Ще е добре да си права и 4 Меча да означават "времето за нея, което ще отдели, за да отговори". Деликатна ситуация, в която се прави опит за контакт. Въпросът не е ултимативно зададен, не е и от тежките, просто трябва да получи отговор. Без усуквания и бавене.

Ако го отложи мъжът, няма да е в полза на опита за контакт.


Последната промяна е направена от AlexD на Пон Ное 10 2014, 20:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:49

Sugar, в твоя случай ще има отговор - Крал Мечове не усуква, той е уверен по Слънцето, в случая 4 меча наистина му дават "малко повече време", малко повече сигурност, не стопират по никакъв начин.

Всъщност Колелото на Съдбата -приложимо към моя въпрос - би могло наистина да е "да" като обрат след отрицателно въртене. Дано.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:57

AlexD написа:
Тя е задала въпрос на мъж. Ще получи ли отговор тази вечер?

Цепи на Колело на Съдбата

Крал Пентакли-4 меча-Рицар Пентакли

РицарП пристига бавно, но все пак пристига. Той е стабилен рицар. Може би ще получи отговор, но НЕ тази вечер. Колелото на съдбата се върти, не се знае на къде ще духне вятърът, все още обмисля ситуацията Smile
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:58

И аз мисля,че няма да е тази вечер. Обмисля,крои планове....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 20:59

sugar6 написа:
Да питам и аз ще ми отговори ли на съобщението до края на седмицата?
Слънце+КМ+4м
тук си мисля,че обмисля какво да ми отговори,май да ще има отговор макар и с тези 4 м

4ките като че ли в повечето случаи казват Не. При тях няма развитие. По Слънцето - нещо е просветнало в ситуацията, ще вземе решение да приключи, мисля, че няма да отговори.....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 21:05

Вал, тоя вариант е по-вероятен,типично в негов стил....
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 21:19

Тогава втори, допълнителен въпрос към  въпросната ситуация:

Той има ли намерения към нея? / Така де, ако ще мисли и прави планове...за какво по-точно?/

Цепя на 10 чаши

8 жезли -6 пентакли- Колесница /о/


Явно има. Търси някакъв щастлив изход от кризата, някаква лична хармония по 10 чаши, би могло да се каже, че дори я вижда в някакъв вариант на връзка със себе си. Жезлите дават страст. Колесницата макар и с обърнат знак - неспокойна, подозрителна, не се знае кое как ще е ...кой я кара всъщност... но пак е карта на движението и стремежа към динамика в отношенията по някакъв начин. И едни недостатъчни за стабилизиране на трите други карти пентакли.
Да. Има желания към нея, накрая ще вземат връх, си мисля аз.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 22:11

Определено има, ноооо обърнатата Колесница ме притеснява, че може и да запъне... 8Ж и 6П са ясно Да, но на какво? Когато е изправена, тя действа, но обърната... има нещо, което я спира, поне засега.
Важно е, че тя е Голяма Аркана, т.е. проблемът му е по-скоро психологически. Така че да, има силно желание, но ще му трябва време, за да се реализира. Стига да се пребори със себе си. Въпроси и отговори 5 - Page 5 402149
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 22:20

Така е...проблемът е в главата му и най-вече в нейната дебелина. Времето в случая не работи в негова полза, по-скоро ще си прецака възможността за каквото и там да крои.
Точно заради вироглавието по обърнатата Колесница и въпроса "сакън да не се мине и какво може да загуби ако се пречупи". Битка със себе си по нея видях аз, не с момичето.

Кой каквото сам ...цяло село...нали.
мерси Въпроси и отговори 5 - Page 5 3032713799

Голяма работа си обаче...страшни коментари.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 22:21

sugar6 написа:
Да питам и аз ще ми отговори ли на съобщението до края на седмицата?
Слънце+КМ+4м
Не, сякаш ще реши да си замълчи и нищо да не прави.мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 22:39

Ще се обади ли до края на седмицата-ц на Жрец, асо ч, 3м и справедливост-аз мисля че не, асото са явно моите надежди,3м за мен си е не, а справедливост,може би така трябва,ще постъпи разумно,няма да се подведе от чувства
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 10 2014, 23:20

Шугър написа:
ще ми отговори ли на съобщението до края на седмицата?
Слънце+КМ+4м
Много ми се иска да кажа Да, първите две са много категорични, че ще стане. 4 Меча е оттегляне - дали не е отговора, който ще ти даде? Или ако е романтична връзка - да ти определи среща?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 05:44

linjeri, има шанс да се обади, напук на негативните карти. Не му е лесно, но трябва да вземе решение, иначе ще се измъчва още.




Дали има годишна подредба за любов? Поне ми е любопитно за следващата година какво ме очаква в тази сфера. Чудя се дали има вероятност да се появи нов човек по-сериозно в живота ми.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:12

AlexD написа:
Тогава втори, допълнителен въпрос към въпросната ситуация:

Той има ли намерения към нея? / Така де, ако ще мисли и прави планове...за какво по-точно?/

Цепя на 10 чаши

8 жезли -6 пентакли- Колесница /о/

Алекс,
явно има Smile
По 8Ж - бързо развитие на ситуацията, но обикновено при тази 8-ца - както бързо започна, така бързо се изчерпва и приключва. Както и 10Ч - щастлив момент, но кратък. 8Ж понякога сочат смс-си, бърза комуникация. Понякога изпреварване на събитията, прибързване в изпълнението на плановете. 6П е много хубава карта - каквото дадеш, това и ще получиш. Процесът е взаимовързан. Той е готов да даде е тези взаимоотношения. По обърнатата Колесница виждам огромно желание той да вземе нещата в свои ръце, но все още не е убеден в себе си. Изпълнението на действията му зависи доста и от другата страна. Всяка малка пречка от нейна страна, ще го обезсърчи. Може би и за това излиза и 6П. Ако тя подаде малко, той ще е готов да й даде още повече. Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:14

linjeri написа:
Ще се обади ли до края на седмицата-ц на Жрец, асо ч, 3м и справедливост-аз мисля че не, асото са явно моите надежди,3м за мен си е не, а справедливост,може би така трябва,ще постъпи разумно,няма да се подведе от чувства

АсоЧ+3М ми се струва някакво емоционално разочарование и болка. Да не преживява този човек в момента развод???
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 5 от 22Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: