Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Регресия

Go down 
+8
minirka
DeTe_Ha_Xaoca
galiusha
Зуки
Frog
oliv
La la
БабаВуна
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Регресия   Регресия Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 16:01

Много ви моля, който има опит нека да обясни за регресията. Истинска ли е ? Да се доверя ли ? На кой да се доверя - цени, умения.
Аз имам една близка вече жена, тя се занимава с регресия, но 6 часа е терапията 120 лева струва - бая ми се струва, въпреки че за 6 часа сигурно си заслужава. Ама пък какво ли толкова ще бърборя през тия 6 часа, тоалетна, манджа ???

По принцип очаквам при мен да са леко по-специални нещата, чак се страхувам, че мога да видя ужасни неща /сега много плащам кармични наказания/.

Страх ме е, въпреки че до сега съм била под хипноза и този като ми каза да слизам по едни стълби и аз като си изкарах акъла и онзи вика - Слизай! ... и аз викам - Страх ме е, не искам - там е много страшно ! И ся направо незнам. Та тази жена ми обясни че при регресията не се използва този агресивен начин, защото ако си заключил някои неща и неискаш да ги видиш , да си спомниш. Ама като се върна в минали животи кой знае какви гадости ще видя. Те ме успокояват че съзнанието няма да допусне да влезна там където е прекалено страшно, но де да знам.

Може ли мнения, и най-вече истина ли е това?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 16:10

Аз съм била на сеанс, при този човек -
http://regresia.weebly.com/

Първо бях на групова регресия, за да видя за какво иде реч, и си беше силно изживяване, така че после отидох и на индивидуален сеанс.

Беше супер интересно, имам го на запис и ми харесва от време на време да си го преслушвам.
Смятам, че е реално и наистина виждаш онова, което е важно за теб сега.

При него освен регресия, можеш да направиш връзка с висшия Аз. Но знам, че не при всеки става - просто понякога трябва да поемем отговорност за собствените си действия.
Това го казвам, защото моя близка изобщо не успя да се прехвърли назад и съответно пробваха връзка с водач, но и той почти е отказал връзка, само е подхвърлил, че всичко ще се нареди...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 16:29

А колко време трае сеанса и какви последици има ? Разрешават ли се проблеми, които дълбоко в себе си носиш ?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 16:57

Бабет, мога да ти препоръчам от тук https://www.youtube.com/user/nansen11/videos да извадиш беседите с Христо Нанев, той използва техники за регреси и разказва много интересно от собствен опит. Някъде назад в списъка на клиповете е. Тъпо е,че не са ги наредили в някакви плейлисти или хронологично за да се намира това,което търсиш по-лесно.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 20:47

БабаВуна написа:
А колко време трае сеанса и какви последици има ? Разрешават ли се проблеми, които дълбоко в себе си носиш ?

Около час е индивидуалния сеанс. Влез в сайта и прочети някои от историите, които е качил - така ще придобиеш представа, за какво става въпрос.

При различните хора е различно, не всеки влиза в друг живот, според мен, преживяваш онова, което ти е нужно в момента - но това не означава, че още утре няма да е нещо различно.

Аз за мен си разбрах някои неща и имам намерение пак да ида.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 21:54

Бабет, тези дни и аз се насочих към тази идея. Проучих няколко възможности. Има една дама Павлина Николова, която работи по метода на Долорес Кенън /учила е при нея има снимки с Кенън/. А тази жена, Долорес, направо ми промени всички нагласи, поне от двете преведени неща, които изгледах. Другият е този Петър. Има и още една дама, много мила ми изглежда. Тя също прави регресивни хипнози. Не мога да се сетя за името и. Има в ютюб техни участия при Венета. Там обясняват /доколкото Венетка им дава възможност/ за метода. Христо Нанев също си заслужава. Той обаче не знам дали има съответното образование. Мисля, че навсякъде цената е една - 120 лв. Имам нужда от това нещо и ще го направя.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 23:02

Точно Павлина и аз я познавам, и точно за нея говорех .... тя освен това знае вече за мен доста неща, познава ме до някаква степен /приятелки сме във фейсбук/ защитаваше ме в един доста унизителен спор също, така че тя е на челна позиция, само че все пак исках да проверя и други.

Другата жена , която ми направи впечатление е Стефи Божилова, изглежда мила

http://stefibozhilova.com/?cat=1347

Цената за регресия приблизително 2 часа е 50 лева ... което е поносимо и като време и като цена.


Незнам до колко е вярно това което се случва. По прицип духовния ми водач като реши да бърбори, обикновено са верни неща, само че аз не ги виждам толкова ясно - немога да ги предам добре, в случая обаче незнам какво ще видя и колко ще е достоверно. Също и дали е вярно ...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 11:33

Моя позната изказа добри отзови за Стефи Божилова ,мисля ,че тя се беше навила зимата да ходи при нея.Не сме говори от тогава на тая тема.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 12:54

А бе няма как да цъкна МЕРСИ  на всички .... ама ако можех щеше да е розова цялата тема мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси .


Може заради цената да се насоча към Стефи .... 120 лева са ми много а слушах и нейни регресии и ми се струват окей.

Еми остава да отида и да видя за къде ще полетя  ....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 12:56

Чудя се все пак какво значение за мен би имала една регресия. Вероятно ще е положителна, ако това ме отърве от някакви блокажи от минали животи изразени в този под формата на фобии, задръжки, притеснения, комплекси. Да, би имало значение и ако установя, че душата ми е свързана с определен човек / дали??/, какво още би ми дала една регресия, освен задоволено любопитство. Някои казват, че чрез регресия преодоляват благополучно изпитанията на живота. Възможно е. Мисля си, че стигаме до такива методи в моменти на подобни ужасни изпитания. Е, поне аз съм така, но не изключвам това да е правило. И почваме да търсим, да експериментираме, да се надяваме, че някой ще ни спаси от саморазрушението. Бърбоборя си, защото имам нужда от това. Дали пък прогресията не е по-добрият вариант?
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 13:09

Фроги, аз ще отида за да получа няколко отговора - да разбера защо ми е толкова труден живота, дали с разбирането на някои неща ще го направя по-лесен ??? Ще отпуша ли страховете, които имам, ше си помогна ли да тръгна напред като простя на другите и себе си за направените дела .
Искам и да преживея още едно нещо, освен да махна камъка от гърдите си - искам да преживея раждането си и да видя майка си , ако е възможно. Имам някакви заложби и залагам на тях, на Стефи може би, на помощта на всички на които мога да разчитам - искам да я видя, да видя защо ме е оставила. Предполагам че не е лоша причината след като ме е кръстила Любомила , което си е сбор от "любов мила" а това име никак не е популярно, особено за онези задръстени времена.
Много отговори искам и се надявам с регресията да си помогна. Тази моя дарба напира да отпушва , аз я запушвам че ми става лошо като гледам, наранявам себе си дори с енергията която имам и тя става все по-силна, искам да постигна и контрол върху тези неща по някакъв начин. Ама също ще приема и каквото дойде. Все пак никой незнае какво може да ми се случи там.
Фроги, ти може да си свързана с един - специален, ама аз съм свързана с доста хора :sm38.gif: и гледам че бройката се увеличава та на ми харесва това.
Също искам и да разбера какво беше онова излизане от тялото ми, защото никой незнае за него - завихрянето на астралното ми тяло с астралното тяло на мъжа. Защо трябваше точно това да стане, защо той ?
Ако знаеш че ако седна да мисля, кой знае и аз колко въпроси ще задам. Ако искаш можем да си пишем тук всяка за своите мъки, ще е интересна дискусия :sm38.gif:

Хиляди, хиляди въпроси ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 13:18

бабе,на някои въпроси може да си отговориш ,ако попаднеш сред точните хора...
в смисъл това излизане,дарбата,блокажа,стралите-това са практики. но нашия форум тук е скромен ...
има други хора,познаващи тази материя,но те пък не се разкриват,и не обучават всеки...всъщност ученика намира учителя си ... а само той може да обясни това което ти преживяваш,на точен разбираем за теб език...

другото-наситина е похват на науката-хипноза,регресия,знам ли...там не че няма да намериш отговор,но пак ,някой трябва да го тълкува...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 13:23

Имам приятелка хипнотерапевт. От нея знам, че е помогнала на много хора чрез регресия да се излекуват от емоционални болести, от зависимост към алкохол и цигари, да се разбере конкретни взаимоотношения какви уроци ни носят, защо ни се е случило дадено събитие, как да открием мисията си в живота, на къде да поемем, за да сме удовлетворени. Изобщо регресията дава отговор на какъвто и да е въпрос. Не мисля, че има нещо страшно, защото хипнотерапевта те ръководи какво да виждаш и ако усети, че ще попаднеш на нещо, което би те травмирало, просто няма да допусне да го видиш, ще насочи вниманието ти някъде другаде.
И макар че ми е приятелка честно казано не знам на какви цени работи, аз също искам да отида на регресия, обаче все отлагам. Това е сайта и. http://hypnoway.bg/
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 13:24

По принцип и аз самата в регресия мога да си го изтълкувам, нали тогава би трябвало да имаш връзка с висшето си Аз, а то знае най-добре.
Иначе съм правила  хипноза, и този каза че лесно влизам и лесно се работи с мен, ама знам ли с регресията как ще е, имам доста блокажи, които незнам дали ще преодолея.

Аз вече звъннах, на Стефи, но не вдигна, после пак ще опитам и директно записвам час. Няма какво да чакам повече - отговорите ги искам сега !

На мен ми е далече Пловдив, ще се задоволя със Софето, тъкмо е видя стари приятели syrce1 syrce2
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 09 2015, 13:37

така,получих отговор от човек бил при нея,и впечатленията за Стефи Божилова са за фин човек,който ,внимателен,отворен,и си върши добре работата.

за самата регресия,каза,че  не винаги може да получиш отговор на  въпросите с които си отишъл там. но изненадата идва от това,че намираш отговор на други неща,а и има такива за които не си се сещал...

усмивка излиза ,че ние самите сме спирачки в живота ,който искаме,и който водим.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeСря Юни 10 2015, 10:03

Снощи прослушах една регресия на Галя Йосифова. Ужасно интересна сесия, над 1 час. В ютюб има качени такива със съгласието на пациентите. Онази приказка ще се окаже твърде вярна - Каквото човек сам си направи, и Господ не може да го направи. Теорията е, че ние сами избираме пътя си като души, телата, които ще населяваме, уроците, които ще учим. Изключително любопитна съм да науча повече. Само се чудя кой психотерапевт да избера.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeЧет Юни 11 2015, 13:11

И още нещо за регресията: Петър Петров прави групови регресии. Те са на съвсем поносима цена - 13 лв. и в неговия сайт пише, че са веднъж седмично. Има добри отзиви от тази практика и вероятно ще посетя една сбирка. Това ще стане в края на месеца, тъй като следващата седмица няма да има.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeЧет Юни 11 2015, 13:22

Фроги, аз предпочитам да съм си сама. Така и така ще пътувам Благоевград-София- Благоевград, поне да си струва. Но и ти да кажеш какво е станало.
Аз сега в събота ще ходя на Гърция и след това ще запиша час и ще отида. Може а кача аудио от регресията. Поне като някои хора ме познават могат да навържат нещата.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeЧет Юни 11 2015, 16:51

Имам час за вторник 11 сутринта при Стефи . Стискайте ми палци. Искам да видя майка си - биологичната.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeЧет Юни 11 2015, 20:07

Хайде, стискам палци и чакам да разкажеш
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 16 2015, 15:35

Бабет, какво стана с регресията? Всъщност ти за кой вторник си записа час???
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeВто Юни 16 2015, 15:52

Отложих за петък заради планове на бившия ми съпруг, който пак се покри и немога да ги осъществя .... егати мишката ... само в дупка може да се мушне най-добре !

В петък или събота ще пиша Фроги .
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПет Юни 19 2015, 22:42

И тъй с днешната регресия при Стефи Божилова - първо аз си мисля че за тези неща, трябва да предразположиш човека да ти има доверие - записа си някой неща и лягай ... като при условие че до преди малко съм пътувала 3 часа, такситата ми отрязаха главата с цените, въпреки че хванах ОК такси и докато я намеря се полутах малко. Т.е. почти нямах време да се успокоя, да се отпусна. Много бързо и агресивно ме вкара в дълбините като на мен ми стана лошо, повръщаше ми се  и колкото по надолу отивахме толкова по-зле се чувствах. Каза ми да отида на едно приятно място за мен и аз незнайно по каква причина отидох във възрастта си 4-5 годинки, когато майка ми беше добра, а времето слънчево . Каза ми да погледна от ляво и да видя стълба, която слиза надолу /стар метод, който ми е правен вече и за мен стълбата е черна , надолу е гадно, мрачно и страховито - Павлина Стефанова не използва този остарял и агресивен метод а, плавен и безболезнен!!!/
Изведнъж влезнах в някакво пространство - тъмно , нямаше никой и аз висях на косата си, някой ме държеше за косата, чувството ми за гадене и това че краката са ми огромни и тежки както и ръцете, а главата ми е малка продължаваше да ме преследва, чувствах се ужасно. Продължавах да стоя в това тъмно пространство, където някой ме държеше за косата и бях сама. Оказа се че съм била в матката на майка ми и са ме дърпали за главата за да излеза .... В последствие тя като се опита да ме върне назад се чувствах все по-зле, неможех да издържа чувството за изгубеност в себе си, за това че съм някъде вътре в тялото си, незнайно къде, ужасно ми се гадеше, виеше ми се свят и вече исках да излезна от това отвратително преживяване.
Всичко, което тя направи е да ми каже че нещо ме всмуква отново на повърхността и така ме изкара от това състояние. Вдидгна щорите и до там !!! Без да ми каже да се успокоя, без да овладее ситуацията, без да ми втълпи някакви позитивни мисли .... Нищо !

Разочарована съм от метода , който използва. Явно цената, метода и времето имат значение. Неможе от нищото, тотално изморен, шашнат и изплашен човек да не го предразположиш. Не чувствах топлина от нея, нито съпричастност. Тя е много млада и може би няма опит.

От всичко това разбрах че няма за какво да ходя да се връщам назад, достатъчно е че имам природата, зеленината и вятъра в този свят че да си губя времето да обръщам внимание на минали неща.

Все пак ако някой ден отида ще избера Павлина, явно има значение колко бавно влизаш и излизаш от регресия.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeПет Юни 19 2015, 23:17

ех, Бабет, с такова нетърпение очквах да чуя какво е станало. Да ти призная честно, аз като прочетох профила на това момиче, факта, че още не се е дипломирала а е тръгнала да печели ми се видя странно че си я избра. Аз не бих и се доверила. Както и да е, другата седмица ще отида на груповата регресия, ако всичко е наред и ще кажа какви са ми впечатленията.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitimeСъб Юни 20 2015, 00:04

Ох, съжалявам, че така се е получило при теб БВ... странно наистина, че не те е усетила, какво изпитваш... и това гадене.... ти не ѝ ли каза? Вероятно наистина няма опит точно с такова изживяване..... не бях чувала за такава силна физическа реакция...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Регресия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Регресия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: