Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Регресия

Go down 
+8
minirka
DeTe_Ha_Xaoca
galiusha
Зуки
Frog
oliv
La la
БабаВуна
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 00:47

Фроги, много ти благодаря за изчерпателните разкази за преживяванията ти! мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 01:10

Да ви кажа честно, след моята неуспешна регресия, четох коментари, та и аз сама се досетих че по-добре би било да се допитам до гадател, който види миналото та ще ми каже, отколкото да се бутам там където не трябва. Същото и с прогресията. Като видях какво стана там в моята регресия си изкарах акъла и току виж в прогресията съм видял нещо дето не трябва. И наистина имаме избор. За пореден път ми се доказва.

Знаете ли , ще се отдалеча малко от регресиите и прогресиите и ще ви кажа нещо.

Има неща, които са написани и ако те се променят много е възможно целият ни живот да се промени - коренно ! За това си мисля че големите събития, важните си стоят там и няма как да се променят. Нас чакат.

Пример:

Ако не ми се беше случило да пия фалшив алкохол и да ми се повреди средното ухо, нямаше да падна в банята и да получа още по-голяма повреда, която тотално промени кариерата ми в София и трябваше да се върна в Благоевград да се лекувам на спокойствие.
Ако не се бях върнала в Благоевград нямаше да срещна човека, който промени живота ми и го обърна милион пъти на 180 градуса, да ме дари с дете, да ми причини тежка емоционална и мозъчна повреда така че да отключи гадателски и други способности .
Ако не го беше сторил сега нямаше да работя това, което работя, нямаше да се развивам духовно и нямаше да съм на това ниво, на което съм.
А преди да го срещна аз го сънувах и 2 седмици преди това аз знаех че е дошъл момента за моята сватба и препятствия.
За това си мисля че точно той е писан, защото точно нещата, които се случиха направиха така че сега да имам точно този живот.
Гарантирам ви че такъв човек трудно се намира, чийто характер и семейство да причинят подобни неща върху мен.

За това си мисля че все пак не всичко е наш избор. Че си има точно определени неща, които трябва да ни се случат.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 05:42

Дааа, както казваше някой. Ако ти е писано да отидеш от София до Бургас така ще стане , пътища много, начини също. Дали ще пътуваш до Пловдив с кола и от там с влак или пък цялото разстояние с автобус или със самолет или....... Варианти много.Начина за достигането ни до Бургас зависи от избора ни.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 06:38

БабаВуна написа:

Има неща, които са написани и ако те се променят много е възможно целият ни живот да се промени - коренно !  

Ето тук пък опираме и до темата за енергийната намеса /магия/, добронамерена или не, тя променя пътя на човека насилствено. Обикновено се отнася до пътищата, по които човек стига до поредната важна точка, но може да засегне и самата точка.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 11:45

Фроги, точно това и аз съм си мислила , дали пък намесата на магията не е част от плана ?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 11:49

мда,някои неща ''ги знам'' но разбирам ,че ги знам,едва когато ги чуя от друг... мерси мерси мерси

Фрог-когато горе долу ''видяното'' , сънуваното се случва,значи сме на прав път Регресия - Page 3 947743

Добри светила са около теб,няма да коментирам това...

по канон в православните църкви на олтара  в дясно е Христос,в ляво е Богородица,а до нея стои патрона на църквата,храма((или на събитието, на което е посветен храмът,както и архангел Михаил)...Докато те четях,си знаех ,че ще  видиш и тази икона там.Никога не съм ходила на Бачковския манастир,или асенвградаската църква ,а е на час път от нас...Тази църква е специална,всеки четвъртък се чете молитва отправена към св.Киприан-против магии,зли очи.Носят се разни дарове,неща...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 12:33

Да, в живота на човек има няколко значими събития които са му писани от съдбата, пътят до достигането им може да е различен - защо да не изберем най-приятния. Но от друга страна, наистина се чудя дали ако променим коренно възгледите си и вътрешния си свят /дали с помощта на прогресия или по друг начин/, не бихме могли да променим и някои от тези събития? Много противоречиви мисли имам по този въпрос.

А иначе според мен, ако едно от тези значими събития в живота на човек се промени, всички останали събития също ще се променят коренно, сякаш ще си пренапише съдбата.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 12:48

БабаВуна написа:
Фроги, точно това и аз съм си мислила , дали пък намесата на магията не е част от плана ?

Не, не е част от плана на човека, на когото се прави. Той не е подготвен за такъв план. Той може да стигне до своята цел и без болка. Но както казах, понякога тази намеса е силна и разрушаваща основни точки от пътя му. Но за щастие това не е толкова често явление по нашите земи, макар да го има.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 20:56

Фроги, страшно съм впечатлена от разказа ти за регресията, чак ми се прищя да дойда до София и да ме заведеш и мен. Почти убедена съм къде ще попадна, но въпреки това ми се иска да съм сигурна Smile И без това нямам големи планове за почивка това лято може да измислим нещо да дойда до София...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 21:29

Фрог,и аз сьм се понавила малко...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 21:34

Дете, с удоволствие ще те заведа, само трябва да се разберем.   Петров прави групови регресии в сряда от 18.30, но трябва 15-20 минути по-рано да се отиде, защото има много желаещи. Между другото аз ходих и миналата сряда, но не съм писала. Ако ви е интересно ще разкажа. Само не ми хареса това, че имаше този път 28 души,  това са много хора. В залата  става задушно, защото се затварят прозорците да няма шум а тя е с южно изложение. Има климатик, но някакви свраки категорично отказаха да се включва.

Хахах, Зуки, ще чакам да се навиеш максимално  Регресия - Page 3 156215
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 21:41

Много, много би ми било интересно да разкажеш Smile И ще го намислим ще си взема отпуска и ще се разберем Smile
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 21:45

Като ви чета и на мен ми става интересно Фроги дай повече инфо за този господин Петров като време ,цена ,дни ,часове
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 21:53

ето

това е неговият сайт. Там има всичко, включително и индивидуални регресии. Не казвам, че е най-добър в тази област, но никой ддруг не прави групови регресии. Цената е 13 лв. Всичко си е описано на сайта. Изслушайте и някоя индивидуална регресия, за да разберете конкретно за какво става въпрос. Индивидуални регресии обаче стават със записване и няма места до есента. Иначе прави сбирки в различни градове и пак дава информация на сайта си. Регресията продължава около час и половина - два. Само в сряда, само от 18,30. Ако има някаква промяна пак пише на сайта.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 22:16

Благодаря ти мерси Хубаво е че ще има и в Пловдив
Върнете се в началото Go down
obsessi0n
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 12.08.2015

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 12 2015, 19:23

Здравейте,
аз също се интересувам много задълбочено от темата регресия.. от 5-6 години си повтарям, че някой ден ще го направя. Не знам как ми хрумна определена дата, не знам и как за секунди се спрях на съответния регресионист. След няколко дни ще ви споделя как е протекла регресията при мен и при кого реших да отида. Всичко се случи някак импулсивно, а аз вярвам много на шестото си чувство. Но четейки предишните мнения си давам сметка в момента, че наистина нямам нито един страх или предразсъдък за това опасно ли е, страшно ли е и т.н. Единственото, което мааалко ме притеснява е да не би да се разочаровам и да не би при мен да не се получи.. напук на изключителната ми вяра и убеждения.. Та, ще споделя и своя опит след няколко дни..
Върнете се в началото Go down
obsessi0n
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 12.08.2015

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 24 2015, 12:33

Здравейте,
както обещах, ще споделя преживяването си накратко..
Преди седмица бях на регресия и мога да кажа, че няма нищо общо с представите ми за това какво е .. Преживяването беше съвсем естествено и леко, толкова истинско, че още не мога да повярвам. Преминах през три предишни живота, чувствата които изпитах бяха уникално истински, все едно всичко се случва сега. Успях да доловя дори аромати и звуци, което принципно е доста трудно. Получих отговори на всичките си въпроси.. Личното ми мнение е, че рискове за психиката няма. Регресията може само да помогне, но не и да навреди. Естествено.. нужно е да имаш нагласата и готовността да преживееш подобно нещо. Определено съм благодарна, че имах възможността да го преживея и аз.

Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 31 2015, 20:14

В последните 4 дни бях на фестивала Беглика Фест 2015, там имах възможността да се запозная и поговоря с Петър Петров. Невероятен човек, почувствах се страхотно след беседите с него. Не съм се подлагала на регресия, но смятам да го сторя. И мисля че определено на него ще позволя да направи нещо подобно. На мен ми каза, че до средата на ноември графика му е запълнен, така че ще е след това. Особено щастлива съм, че имах възможност да общувам с него. Изключително вдъхновяващ човек.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 31 2015, 22:17

Дете, радвам се, че си се запознала с него. Наистина е много светъл човек. Кара те да се чувстваш уютно, където и да си. Препоръчвам ти да отидеш на групова регресия при него първо, да видиш как е. Аз пак ще отида на групова, но за жалост времето ми е все по-малко. Замислях да отида и на индивидуална, но това ще го уговоря при следващата групова.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 15:25

Изчетох цялата тема с интерес, това което мога да кажа е: ИСКАМ И АЗ!!!
Напоследък усещам животът си доста зациклил и не мога да си обясня, кое е онова, което ме тегли постоянно назад, каква карма имам за изкупване и кое съм оставила може би недовършено Регресия - Page 3 105895932
Мисля, че това ще е едно от нещата, които ще направя при следващото ми прибиране в България. идея
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 23:15

Само да кажа че Стефи Божилова ми върна парите .

Ами Буба, давай, аз не бих се подложила отново .....поне не скоро .... после пиши какво се е случило. усмивка
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 00:02

БабаВуна написа:
Само да кажа че Стефи Божилова ми върна парите .

Ами Буба, давай, аз не бих се подложила отново .....поне не скоро .... после пиши какво се е случило. усмивка

Проблемът е, че има доста вода да изтече до тогава. Не го виждам в близката една година това прибиране, аз честно казано и не изгарям от желание Регресия - Page 3 396312 Да взема да хвърля едни карти да видим те, какво ще кажат Регресия - Page 3 642334
Иначе, имам една приятелка психоложка, доста авторитетно име в  родния ми град, принципно е всестранно развита личност-има какви ли не таланти и дарби. Та тя всеки път, когато се срещнем просто, за да се видим, ме подлага на психоанализа, при последния ни разговор си тръгнах доста депредирана и обезсърчена, не че го прави нарочно, просто на мен "критиката" никога не ми се е отразявала градивно, ама много ме хвърля в размисъл и... Sad Ще взема да се допитам до нея, да видим дали ще ме овика и какво ще ме посъветва като цяло.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 05:40

Е какъв е този психолог , който те обезсърчава и критикува до такава степен ?

Предлагам ти да не се занимаваш с нея след като не се чувстваш на място. Моята психоложка ме критикува, но по начин, по който да разбера че това ми е проблем и да го изчиствам с работа със нея, с начин на мислене и поведение, а не просто да оставя негативни емоции в мен и да не искам да я видя повече ... Не е такъв подхода на психолозите.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 11:12

Аз като човек с приятелки психолози, покрай тях и аз съм станала половин. Та тези приятелки, колкото и близки да са ми и колкото и подкрепа да са ми оказвали, когато ми е било нужно, но е било чисто приятелски. От тях знам, че ако ти трябва адекватна помощ е по-добре да отидеш при човек, който не те познава. Вече не си спомням какво точно обяснение са ми дали за това, но пък има някаква логика... И моята ме критикува, но го прави с един градивен подход, повдига духа ми, така да с каже. Така че може да помолиш твоята приятелка да ти препоръча добър неин колега, а тя да ти дава просто приятелски съвети.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 11:17

БабаВуна написа:
Е какъв е този психолог , който те обезсърчава и критикува до такава степен ?

Предлагам ти да не се занимаваш с нея след като не се чувстваш на място. Моята психоложка ме критикува, но по начин, по който да разбера че това ми е проблем и да го изчиствам с работа със нея, с начин на мислене и поведение, а не просто да оставя негативни емоции в мен и да не искам да я видя повече ... Не е такъв подхода на психолозите.

По-скоро не обичам критика и не обичам някой да се опитва да ми посочва правилния път, когато самата аз съм на ясно, че не вървя по него... Тя жената иначе се опитва да помогне, да ме осветли, ама аз съм тъпа и упорита - не се поддавам лесно Регресия - Page 3 642334
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 11:34

Хм... ти искаш ли тази помощ и това осветляване, или просто ти се дава. Защото от личен опит знам, колкото и добри да са намеренията ти, не ти ли поискат помощ и добро, не я давай, не го прави, не знаеш човека как ще го изтълкува насреща. А психолозите явно имат своите професионални изкривявания. Не съм съгласна, че приятел трябва да ти прави психоанализа. Имам приятел, чиято бивша прави регресия, но той казва, че тя на него му отказва, а и той самия знае, че не е правилно да му прави регресия човек, с който има интимни отношения или е имал и т.н. Така че приятели, приятели ма психоанализата с пари!
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 11:41

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Хм... ти искаш ли тази помощ и това осветляване, или просто ти се дава. Защото от личен опит знам, колкото и добри да са намеренията ти, не ти ли поискат помощ и добро, не я давай, не го прави, не знаеш човека как ще го изтълкува насреща. А психолозите явно имат своите професионални изкривявания. Не съм съгласна, че приятел трябва да ти прави психоанализа. Имам приятел, чиято бивша прави регресия, но той казва, че тя на него му отказва, а и той самия знае, че не е правилно да му прави регресия човек, с който има интимни отношения или е имал и т.н. Така че приятели, приятели ма психоанализата с пари!


О, изкривена е професионално до мозъка на костите си Регресия - Page 3 642334 и именно поради тази причина на мен понякога комуникацията с нея ми идва в повече и вместо да се разтоварвам се натоварвам допълнително. Регресия - Page 3 396312
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Регресия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Регресия
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: