Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Регресия

Go down 
+8
minirka
DeTe_Ha_Xaoca
galiusha
Зуки
Frog
oliv
La la
БабаВуна
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Регресия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 11:34

Хм... ти искаш ли тази помощ и това осветляване, или просто ти се дава. Защото от личен опит знам, колкото и добри да са намеренията ти, не ти ли поискат помощ и добро, не я давай, не го прави, не знаеш човека как ще го изтълкува насреща. А психолозите явно имат своите професионални изкривявания. Не съм съгласна, че приятел трябва да ти прави психоанализа. Имам приятел, чиято бивша прави регресия, но той казва, че тя на него му отказва, а и той самия знае, че не е правилно да му прави регресия човек, с който има интимни отношения или е имал и т.н. Така че приятели, приятели ма психоанализата с пари!
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015

Регресия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 11:41

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Хм... ти искаш ли тази помощ и това осветляване, или просто ти се дава. Защото от личен опит знам, колкото и добри да са намеренията ти, не ти ли поискат помощ и добро, не я давай, не го прави, не знаеш човека как ще го изтълкува насреща. А психолозите явно имат своите професионални изкривявания. Не съм съгласна, че приятел трябва да ти прави психоанализа. Имам приятел, чиято бивша прави регресия, но той казва, че тя на него му отказва, а и той самия знае, че не е правилно да му прави регресия човек, с който има интимни отношения или е имал и т.н. Така че приятели, приятели ма психоанализата с пари!


О, изкривена е професионално до мозъка на костите си Регресия - Page 4 642334 и именно поради тази причина на мен понякога комуникацията с нея ми идва в повече и вместо да се разтоварвам се натоварвам допълнително. Регресия - Page 4 396312
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 12:31

Не комуникирай с нея просто. Щом не си готова за промяна за нещата, които дори сама виждаш, нямаш нужда от още критика. И работата на психолога пак ти казвам - не е да ти дава наклон на хуя, а да те накара да разбереш, кой е най-правилният /ако можеш/
Върнете се в началото Go down
Наивност
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 04.11.2015

Регресия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 06 2015, 11:42

Обръщам се към БабаВуна и други които имат съмнения за регресията .
Имам няколко сеанса зад гърба си . В началото бях много разочарована . Представях си , че ще ме потопят във шарен филм и ще бъде лудо забавление . Освен това мислех , че ще получа пряк отговор на въпросите . Нищо подобно не ми се случи . Изобщо не можах да изпадна в състояние на дълбок транс , така както съм чела че става в сеансите на Дололрес Кенън . Бях в леко отпуснато състояние и пред очите ми се движеха петна и сенки подобни на тези , които наблюдаваме в състоянието малко преди да заспим. Излизаха ми неща , които нищо , ама абсолютно нищо не ми говореха . Или пък неща от някакви животи , които изобщо не можех да определя , кога и с кого са ми се случвали . С течение на времето , обаче установих , че някои от ситуациите , които съм видяла , не са буквални , а изображения символи на това как се чувствам  - както е при таро картите . Много от ситуициите , които видях символично се оказаха в бъдещето , а не в миналото .
ТУК ИМА ЕДИН ОСОБЕН МОМЕНТ. Всички езотерични школи и философски школи говорят , че на практика времето не съществува . Усещането за време ние си го създаваме . Но това ние , обикновените хора не можем да го разберем . Така че прогресия и регресия е едно и също . Може в следващия си живот да се родим в миналото , а не в бъдещето . Така , че аз започнах да разбирам някои от сеансите година по-късно .
Тук мисля , че имам отговор за БабаВуна . Надявам се това , което ще ти кажа да не те нарани , а да ти помогне . Според мен онзи ужасен сеанс , който си преживяла си е било съвсем автентично преживяване . Искала да срещнеш майка си и да разбереш защо те оставила . Ти си получила директен отговор . Озовала си се в утробата й . Свързала си си физически и енергийно с нейната същност . И спонтанно си преживяла , това което тя е преживявала в онези дни , а то е било чувство за шок , усещане че нещата се развиват твърде бързо , чувство на ужас и отвращение от обкръжаващата я среда , сама без подкрепа , в пълна неизвестност . Сега разбираш ли защо те е оставила ? Тя е била абсолютно безпомощна в ситуацията . Дала ти е прекрасно име с мисълта то да те пази и закриля . За да може да получаваш любов , каквато тя не е получила и да бъдеш мила на хората , така както си и била мила на нея самата .
И понеже това е форум за таро - от което аз не разбирам , можеш да разглеждаш ситуацията, ако пожелаеш , като изтегляне картата на обесения .
Кога е вредно да се прави регресия и изобщо хипноза . Когато клиента или пациента има психично заболяване - тогава е опасно .  Може да го вкарат в състояние от което той не може да излезе . Това е причинта , поради която професионалните хипнотерапевти категорично отказват хипноза на хора с психози .
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 06 2015, 13:20

Интересен поглед върху нещата, който ме накара да се замисля. Благодаря ти за написаното, ще го прочета отново. Но едва ли повече ще правя регресия, по-скоро ще се опитам да намеря майка си и родата :sm38.gif: Ни съ знай от де произлизам , може да се наложи да бягам с 300 :sm38.gif:

А относно психозите, ами до сега прекарах известни сътресения и ми се е налагало да посетя и психиатър за да ми се изпишат антидепресанти /не че съм ги пила.../ , че трудно преживях някои моменти. Та попитах аз там дали има вариант да съм врътнала крушката, ама не, тц. При условие че бях при една от най-добрите /въпреки че и те правят грешки де/. Но посещавах 2 години позитивен психо-терапевт всяка седмица , тя все пак е трябвало да види ако съм имала отклонения, а и взех че един път отидох и на хипноза, където се чувствах супер. Така че не е като да не съм посещавала професионалисти в тази сфера, и като да няма мнения за мен и моето психическо състояние. То винаги може да има нещо скрито де, ама за сега съм си ок :sm38.gif:
Само малко цедка на устата трябва да си сложа, но това сякаш държи гнилите хора далеч от мен, така че мисля да не го променям.

Но по-скоро може и това че не успях да се отпусна, или тя много бързо ме вкара там където ме беше страх. Излизала съм си от тялото и сякаш изпитвам страх от това да отида някъде другаде освен на сигурното място - в тялото си. Та сякаш това беше корена. Много набързо се запознахме, лягай и айде давай назад в животите....мисля си че трябваше да имам повече време да се отпусна. За това тялото ми може би реагира така. Не пожела да се отпусне. Все пак е интересна интерпретацията ти и ще я взема предвид и ще помисля върху нея.

Благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Регресия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 06 2015, 13:45

Наивност написа:

Кога е вредно да се прави регресия и изобщо хипноза . Когато клиента или пациента има психично заболяване - тогава е опасно .  Може да го вкарат в състояние от което той не може да излезе . Това е причинта , поради която професионалните хипнотерапевти категорично отказват хипноза на хора с психози .
Поздрави!

Аз не съм убедена, че това е наистина така. Мисля че има психически проблеми, които могат да се лекуват чрез хипноза.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Регресия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Регресия
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: