Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Техника и технология на Таро

Go down 
+16
skarlet_01
Artemiss
Persefona
dgakova
coolest
Девет
Redgina
lindaLI
Антония
Admin
Старо злато
Зуки
jeni27
Shopkata
Луничка
Frog
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 06 2012, 15:29

Опуших си всичките карти Техника и технология на Таро - Page 2 105895932 Нищо, така изглеждат по стари и загадъчни Техника и технология на Таро - Page 2 2805025460
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 06 2012, 15:33

Добре си се сетила за по една по една... Харесва ми както идея. усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 06 2012, 16:01

снощи спях с цялата колода под възглавницата... Техника и технология на Таро - Page 2 262180 обаче , то моите сънища са...и сънят ми е един... та общо взето нищо различно от другите вечери ...

колкото до сънувани карти-странно явление става???

понеже си е тема за начинаещи, км,км- Техника и технология на Таро - Page 2 302820 - аз питах в друга темичка за цепенето и поглеждане на карта от долу.

-да кажа аз какво правя,та да разбера какво не правя...

-цепя на три купчинки
-коя е картата в случая която е долу и на коя съм цепила в случая- хмхмъъъ
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 06 2012, 18:36

Зуки, а като цепиш на три купчинки какво правиш след това - вземаш първата от всяка купчинка? Така ли да разбирам? Техника и технология на Таро - Page 2 617156
Сега го написах и се замислих, не става въпрос за цепене три пъти, нали ? Защото тогава няма голяма разлика дали един път ще цепиш или три пъти...
Що се отнася до спането с картите/като няма с кой друг :sm38.gif: /, аз вече слагам една по една, но не всяка вечер. Все пак трябва да зареждам батериите понякога Техника и технология на Таро - Page 2 46415 А споделеното тук усещане остава и ми напомня Техника и технология на Таро - Page 2 262180
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 02:02

зуки написа:
цепя на три купчинки

Аз ги цепя на четире купчини с лявата си ръка и от дясно наляво.
На четире, защото ЯХВХ. Така е учил Кроули Техника и технология на Таро - Page 2 100361828
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 08:27

Докладвам след Асо пентакли под възглавницата тази нощ, но да започна от самото начало: Техника и технология на Таро - Page 2 826247
От месец април се разделям с един човек по негово искане и вече смятах че сме приключили този процес, но мине -не мине време и току се появи отново. Аз, нали съм добра душа Техника и технология на Таро - Page 2 402149 , закачам се на въдицата докато не открия следващата простотия. Та снощи пак бях на черешата благодарение на него. Помолих Асо пентакли да ми покаже правилния път, как да постъпя с този човек. Сложих под възглавницата картата. Сънят отново беше неспокоен, будих се няколко пъти, но и сънувах!!! Сънувах, че отивам в някаква казарма и търся въпросния човек, извикаха го по име, а той излезе и погледна през рамо към мен, сякаш си мисли "тази какво търси тук". Аз бях бясна Twisted Evil След това отидохме в двора да се разберем. Бях с гръб към него и чувах, че нещо говори много силно, но за жалост не се разбираше или просто не съм го запомнила. После се обърнах, а той беше на земята, някой го изрита в лицето. Аз пристъпих към него да направя същото, но мисля че не го направих, тръгнах все още бясна навън, по някакви стълби нагоре, извън казармата и излязох на някакъв път. Пътят в дясно беше един, а от мен наляво се разклоняваше в няколко посоки. Аз просто минах от другата страна. Преди това по самия път профуча линейка, която идваше от ляво на дясно, тоест от едно от разклоненията на пътя. Отидох до колата си и започнах да товаря, забележете Техника и технология на Таро - Page 2 3465299449 - буркани и бъчвички със зимнина, но имеше едно малко кученце в колата, взех го в скута си и му отворих един пауч с храна, а то лакомо я изяде.... Това беше нощното ми приключение с Асо пентакли и образите, които създаде.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 10:43

AH FROG- хубави сънища имаш и ти... Техника и технология на Таро - Page 2 947743

аз пък за първи път сънувах спокойно море(бях на плажа),но не се виждах като жената там,а бях там и виждах жена с дете и спокойното море,тюлен,който всъщност трябваше да е делфин, и погалих животинката,усетих е, и кофтито е че имам котка която нахално ме буди рано,рано сутрините....и често спира едни страни сънища,но това е за друга тема....

инък и аз като Джема с лява ръка,цепя купчинката,от дясно на ляво и стават 3 купчинки...но пък имам и друг метод мой си на цепене правя си купчинки без да следвам посока произволно и после посока на събиране пак по произволен начин...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 14:02

:sm38.gif: и аз имам котка която ме буди през нощта обаче. Но твоите сънища са хубави. А моите са натоварени....Цял ден съм под влияние на вчерашната случка и не мога да спра бесовете в мен.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 14:28

Frog, мисля,че съняти ти е доста показателен-в момента си емоционално натоварена,липсва ти яснота по отншение на този човек,не знаеш какво иска той в края на краищата,но имаш нужда от приятел,от човек за когото да се грижиш и той да се грижи за теб,смятам,че Асото си е свършило работата-показва ти пътя,по който трябва да тръгнеш,за да си върнеш равновесието,да загърбиш всичко старо и да се устремиш напред,отначало сама,но после-кой знае... мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 15:08

Антония написа:
Много благодаря за тълкуването Антония мерси Имах нужда от подкрепа за посоката на моите мисли и тълкуванеТехника и технология на Таро - Page 2 99390 А що се отнася до Асо пентакли, да, свърши си работата, при това перфектно. Техника и технология на Таро - Page 2 698924
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 16:38

Стълбата нагоре- си е в посока на горе.Излизаш и се Издигаш от затворана мъжа ( казармата) .ЖИвотът каквото трябва ще му даде на него и ще е болезнено. (ритникът) Ще имаш още много опции ,но и нещо което ще ти държи 'влага " . В бъдеще- залагаш на сигурното и вярното и чувственото. Бурканите+кученцето.
Най ми хареса нличието на бъчвичка Техника и технология на Таро - Page 2 402149 в целия декор. Предполага че ще има гуляи ,което е Техника и технология на Таро - Page 2 698924
Горе -долу след около година може би ще почнат да се случват нещата.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 07 2012, 16:46

Шопи Техника и технология на Таро - Page 2 156215
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 09 2012, 14:57

Тази нощ бях с Висшата жрица под възглавницата и....нищо. Ама нищичко. Спах сравнително добре, сънувах /няма в последните години нощ, в която да не сънувам/, но на сутринта и зрънце не беше останало от съня, нямаше никакъв ама никакъв спомен....


Мисля, че мястото темата, която подхванах, е за "Сънища" и по тази причина се местя там Razz
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 19 2012, 12:09

А може ли нещо да попитам за обърнатите карти.

Преди време реших да разпръсна всички карти и да ги завъртя на всички страни и да ги събера....в следствие на което се обърна почити цялата колода.
Дали това е правилно?
Защото често като си питам с 3 карти- и трите ми излизат обърнати- а товаа...не е хубаво- не може така да се гледа...

Чудя се дали да не се обърна всички в права позиция- така или иначе при месенето и нареждането пак си се обръщат някакви карти- без да го правя нарочно.


Не мисля да гледам само с прави- за мен обърнатите носят своето специфично значение.

От заниманията ми с Манара виждам, че една карта може да промени коренно заначението си- Кралица въздух е несериозна и необвързваща се флиртаджийка права, а обърната е стабила и хармонична жена, която знае какво иска от животa и връзката си- сериозна връзка, сериозни чувства. Кралят вода когато е прав е любовчия, който иска да наранява, използва и захвърля жените в права позиция, в обратна той е влюбен мъж, отдал се на чувствата си - нищо че е със слаби ангели..

При Манара гледам и трите карти да са обърнати- пак гледам. Но при класическо Таро не знам...
И не знам дали е правилно така масово да омешам картите като ги развъртя на всички страни???????


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Окт 19 2012, 13:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 19 2012, 12:45

аз много гледах с обърнати карти,но почти вече се отказах поради 2 причини. Едната беше ,че малко хора тълкуваха занченито им и де факто се получиаваше както един монолог,а втората причина по-важната ме накара да се замисля. Занакът на пентакълът в права позиция е символ който сам по себе си означава сила ,мощ но за добро.В обърната позиция е с още по-силно значение,но за лошо. Знакът на всички окултисти е обърнат пентакъл ( т.е. петолъчка с 2 върха на горе) за призиваване на най-мощните демони на мрака...
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 21 2012, 16:12

Frog написа:
След това отидохме в двора да се разберем. Бях с гръб към него и чувах, че нещо говори много силно, но за жалост не се разбираше или просто не съм го запомнила. После се обърнах, а той беше на земята, някой го изрита в лицето. Аз пристъпих към него да направя същото, но мисля че не го направих, тръгнах все още бясна навън, по някакви стълби нагоре, извън казармата и излязох на някакъв път. Пътят в дясно беше един, а от мен наляво се разклоняваше в няколко посоки. Аз просто минах от другата страна. Преди това по самия път профуча линейка, която идваше от ляво на дясно, тоест от едно от разклоненията на пътя. Отидох до колата си и започнах да товаря,
Фрог , пропуснала съм този сън , Embarassed но ще опитам мое тълкуване ,и ако ви е интересно може да го обсъдим. Защо според теб ,човекът е в казарма ? Шопито казва ,че е символ на мъжкото - ок ,но може ли да е , защото ти смяташ ,че този човек има нужда от казарма ,че не постъпва "мъжки ".Всички свързваме отиването в казарма ,с това ,че момчетата там стават мъже,или да се научиш да изпълняваш заповеди и команди ,да се подчиняваш.
Другия интересен момент е ,че ти вървиш а той говори "зад гърба ти " в живота това е метафора ,но в съня е буквално усмивка и това с ритника в лицето е точно .
Другия основен момент е пътя ,който се разклонява на ляво (чувства и емоции) и дясно (рационалното) ,и ако завиеш пак на ляво тоест се поддадеш на емоциите ,ще пострадаш "линейката "идва от ляво усмивка
Багажника със зимнина може да показва , с колко излишни неща се товариш "багажника" в стремежа си да се подсигуриш "зимнина" ,храненето на кучето е "храни куче да те лае " или нещо друго не знам.
Естествено това са мои интерпретации усмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 21 2012, 18:37

Ето тема която ще обсъдя с удоволствие, Реджи. Вече си записвам всички сънища и имам доста материал, защото както казах при мен празна нощ няма. Не знам дали е добре това, но някога ме натоварват и не успявам да си почина, а друг път си казвам, че това е дар - живееш и в съня си. Така, за конкретния сън. Смятам че сънят е бил разговор със себе си, с несъзнаваното в мен / По Юнг, вече съм на 50 страница, това е и причината да не се вясвам много тука/ Да казармата е затвор, така беше и в съня ми макар да не го изписах много точно, в смисъл , че хем знаех, че е затвор, но смятах, че е казарма. /При всички случаи човекът не е свободен, изключително е повлиян от майка, брат, приятели и т. н. Те задават начина му на мислене, действия, поведение. Човекът е много добър, но "се води" от мнението на неговите авторитети. Това е неговата казарма-затвор, струва ми се. Говора зад гърба ми ....нямам обяснение, още повече, че не се чуваше темата. После, това, което ме смути беше, че е паднал в прахта и ме гледаше. /Сега се сещам. С него се разделяме от месец април. Тъкмо го преодолея и той започне настойчиво да звъни. Първият път беше когато започна работа в чужбина и беше изпаднал в ужас от обстановката и перспективата. Започнахме отново да се чуваме за да му давам кураж. Върна се и подновихме раздялата. После още няколко пъти така се появява, когато има нужда, а моята надежда се възраждаше. След това ударите бяха по-болезнени. Не знам дали осъзнаваше какво ми причинява. Да, гледаше ме само когато беше в прахта...Подозирам че в съня си съм искала да изпита болката такава, каквато той ми причинява. Въздържах се да го изритам и аз в съня си защото такива норми имам в главата си. Да, за пътя си права Реджи. Не случайно отбелязах посоките и подробностите. Ако се оставя на емоциите нищо добро не ме очаква. Останалото е ясно, избирам спокойствието и обичайните занимавки в очакване нещо да се случи........Между другото, по-детайлно обсъждаме сънищата в темата "сънища".
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 21 2012, 19:42

Реджи, между другото благодаря за тълкуването Техника и технология на Таро - Page 2 531608 има детайли на които не бях обърнала внимание в началото, а ти си ги забелязала. Като обсъждаме така детайлите и в сънищата и в картите трупаме познание, а това е страхотно Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 21 2012, 20:18

мерси


Последната промяна е направена от зуки на Пон Окт 22 2012, 15:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 22 2012, 13:58

зуки написа:
в съня си сънувам че съм в жилището на нашите,в детската ни стая,а там влизайки виждам мъж който ги гледа,и като ме видя ме попита''ти ли гледаш на тях''
-аз се ядосах,не виках,не се карах,но се ядосах че може би го е докосвал,и го попитах ''ти бара ли ги''
Зуки, забелязах, че в голяма част в сънищата ми се проектират страховете, мечтите, желанията. Така както ми разказваш този сън виждам, че и при теб се случва същото. Поне в този сън. Страхът ти някой да не пипа картите се е проектирал в съня ти. Вярно е, че действието в съня е по-развихрено и странно.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 22 2012, 14:03

зуки написа:
когато имаш повтарящ се сън,и осъзнаваш че сънуваш,сън който си сънувал,и задаваш въпрос на сънувания човек....а отговора е уклончив,не точен...какво иска да каже съня...(да речем един цял месец,всяка вечер,едно и също,едно и също....)
Не знам дали правилно съм разбрала питането, но според мен вероятно не ти е още време да узнаеш това, което питаш...

Зуки, премести тези няколко поста в "сънища", за да не се набъркваме в тази тема, която е по техническите въпроси, моля Техника и технология на Таро - Page 2 156215
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04 2012, 19:48

Днес, скъпи мои, ми хрумна нещо, което реализирах на секундата. Може и да съм го чела някъде, ама не знам, може и сама да си го измислих, то, като се забие човек в тоя интернет и не може после края да му хване. Та, като видях това блеснало слънчице върху бюрото, веднага извадих картите и ги разпръснах върху него та да ги погрее :sm38.gif: Постояха така около час и после ги прибрах....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 04 2012, 21:37

Интересно ,но наблюдавам че последните месеци. Картите на съфорумки търсят слънчевите лъчи. Включително и мое тесте таро...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05 2012, 01:32

Eee койото си има слънце и Луна- така е.Ние - нищо си няамаме.Само дъжд
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05 2012, 12:09

Ми той, целият дъжд, при вас се излива. Аз вече се притеснявам, такава сушава година не помня. Да не вземат да се сбъднат прогнозите че водата ще стане по-скъпа от петрола...и тогава лонданчани ще бъдат новите шейхове.... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Девет
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 1
Join date : 20.01.2013

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 26 2013, 17:54

Здравейте момичета,

Първо да ви поздравя за хубавия форум и полезните теми, които обсъждате тук.

Преди време попаднах на статия от Хайо Банцхаф, които споделя, че не е препоръчително да мислиш върху въпроса до като бъркаш картите. Задаваш веднъж въпроса и след това бъркаш. После ги разстилаш под формата на ветрило и теглиш (отново без да мислиш за въпроса) необходимия брой карти с лява ръка.

Този метод на мен най-много ми допада.

Искам да ви попитам вие слагали ли сте си колодата под възглавницата? Имали ли се сънища или нещо интересно случвало ли ви се е тогава? Аааа Smile какво правите, за да засилите връзката си с картите?

Понякога получавам нереални отговори, изпълнени с напразни надежди или показващи фатални развръзки Smile което пък няма нищо общо с реалността. Според вас защо се получава така?





Върнете се в началото Go down
coolest
Наблюдател
Наблюдател
coolest


Male Брой мнения : 30
Join date : 11.01.2013

Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 26 2013, 20:23

С течение на времето връзката се засилва между гадателя и колодата таро. Лично аз в продължение на 1 седмица постоянно носих картите таро с мен в началото. След покрай честата работа с тях се засилва връзката и свикваш с тях. По лесно тълкуваш... разбираш ги. Примерно аз имам 2 колоди таро. Едната е универсалната колода от А.Е. Уейт , а другата е колодата на Таро на търсещия. Понеже дълго време ползвам универсалната колода на Уейт с нея ми е много по лесно да гадая.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Техника и технология на Таро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Техника и технология на Таро
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Беседи по таро и ТАРО на по кафе в София
» Как работи Таро ?
» Таро
» Таро и 18+
» Колоди Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: