Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Техника и технология на Таро

Go down 
+16
skarlet_01
Artemiss
Persefona
dgakova
coolest
Девет
Redgina
lindaLI
Антония
Admin
Старо злато
Зуки
jeni27
Shopkata
Луничка
Frog
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 08:10

когато се изтеглят 3 обърнати карти, разглежда ли се подредбата?
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 09:11

--


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 07:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 09:45

при мен една карта беше окадена...- обаче това предииии-2 пълнолуния
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 08 2016, 14:45

Аз почиствам колодите си с Рейки.Нулирам тестето и оставям колодата си да почива месец някъде.Също ги разстилам на терасата на Слънце и после на растяща Луна.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 08 2016, 14:48

какво представлява почистването с рейки?
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 17:37

Artemiss написа:
какво представлява почистването с рейки?

Ами аз работя с енергията Рейки.Изразявам намерение да почистя колодата си от всякакви негативни и чужди енергии,и я държа между ръцете си 5-10 минути.Усещам кога да спра.Когато е замърсена,много се прозявам.SmileЧак сълзи ми текат понякога.Това е.Който има настройки за Рейки,може да го прави.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 14 2016, 15:03

Frog написа:
Докладвам след  Асо пентакли под възглавницата тази нощ, но да започна от самото начало: Техника и технология на Таро - Page 4 826247
От месец април се разделям с един човек по негово искане и вече смятах че сме приключили този процес, но мине -не мине време и току се появи отново. Аз, нали съм добра душа Техника и технология на Таро - Page 4 402149 , закачам се на въдицата докато не открия следващата простотия. Та снощи пак бях на черешата благодарение на него. Помолих Асо пентакли да ми покаже правилния път, как да постъпя с този човек. Сложих под възглавницата картата. Сънят отново беше неспокоен, будих се няколко пъти, но и сънувах!!! Сънувах, че отивам в някаква казарма и търся въпросния човек, извикаха го по име, а той излезе и погледна през рамо към мен, сякаш си мисли "тази какво търси тук". Аз бях бясна  Twisted Evil  След това отидохме в двора да се разберем. Бях с гръб към него и чувах, че нещо говори много силно, но за жалост не се разбираше или просто не съм го запомнила. После се обърнах, а той беше на земята, някой го изрита в лицето. Аз пристъпих към него да направя същото, но мисля че не го направих, тръгнах все още бясна навън, по някакви стълби нагоре, извън казармата и излязох на някакъв път. Пътят в дясно беше един, а от мен наляво се разклоняваше в няколко посоки. Аз просто минах от другата страна. Преди това по самия път профуча линейка, която идваше от ляво на дясно, тоест от едно от разклоненията на пътя. Отидох до колата си и започнах да товаря, забележете Техника и технология на Таро - Page 4 3465299449  - буркани и бъчвички със зимнина, но имеше едно малко кученце в колата, взех го в скута си и му отворих един пауч с храна, а то лакомо я изяде.... Това беше нощното ми приключение с Асо пентакли и образите, които създаде.    


Тук много държа да отбележа, че 4 години по-късно този сън се разви едно към едно - с колата, бъчвичките, бурканите, кученцето. Да, тогава имах котка и не мислех за куче, но сега по стечение а куп обстоятелства имам куче, возим се с колата насам-натам, а и тази година за първи път направих доста зимнина. С човека се разделихме тогава, след година се събрахме и миналата окончателно се разделихме. Мисля, че картата имаше основна заслуга за транслиране на историята от бъдещето.
Върнете се в началото Go down
little lemon
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 7
Join date : 11.01.2017

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 11 2017, 12:04

Като за начало не давам да ги пипа никой. Открих, че другите хора не ги слушат. Много са ми верни нещо :д И така реших че само аз ще си бъркам и за сега това е верния път.
Не съм ги чистилам, но редовно ги оставям да почиват някъде на забутано и след това се работи по -добре с тях.
Върнете се в началото Go down
maxa
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 23.06.2017

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 03 2017, 08:23

Здравейте, искам да попитам, някой използва ли карти таро да си чисти негативната енергия?
Свекърва ми го прави това, но с моите карти, а след това на мен ми се случват неприятности... Купих й една колода Райдър-Уейт специално за тази цел, но тя иска карти, с които редовно се гледа, така че когато ги докопа... Иначе свекървата гледа на игрални карти и циганско таро. Добре припечелва, но когато някой се ожали, че не се е сбъднало обещаното от нея, веднага почва да говори за магии и негативни влияния, после го прави това... със смъкването на негатива на карти.
Няма да коментирам тук качеството на прогнозите й, но имам доста записани бисери. Много пъти съм се разправяла с нея заради този "ритуал", но тя си знае нейното- мързяло ме да омеся картите както трябва.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 21 2017, 13:23

Маха, аз никога досега не съм правила такова нещо, но си мисля, че трябва да засилиш вътрешната си сила и особено способността си да отказваш и да казваш Не.

Жалко, че форума е замрял, общува ми се повече с хора, които се занимават с таро  усмивка  мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 02 2017, 08:51

maxa написа:
Здравейте, искам да попитам, някой използва ли карти таро да си чисти негативната енергия?
Свекърва ми го прави това, но с моите карти, а след  това на мен ми се случват неприятности... Купих й една колода Райдър-Уейт специално за тази цел, но тя иска карти, с които редовно се гледа, така че когато ги докопа... Иначе свекървата гледа на игрални карти и циганско таро. Добре припечелва, но когато някой се ожали, че не се е сбъднало обещаното от нея, веднага почва да говори за магии и негативни влияния, после го прави това... със смъкването на негатива на карти.
Няма да коментирам тук качеството на прогнозите й, но имам доста записани бисери. Много пъти съм се разправяла с нея заради този "ритуал", но тя си знае нейното- мързяло ме да омеся картите както трябва.


Сега ще ти кажа един ритуал - Махни се от свекървата !



Между другото хората много забравят за Бога а всъщност там се крие всичко ! Не Библията, не църквата , а Бога !
Моли се от сърце да се махнеш от тази негативна /не казвам лоша/ жена, моли се да си имате собствен дом далече от нея и то един ден ще стане, стига да го поискаш.
Понякога отнема време докато се нагласят нещата, но ти трябва да го искаш и да мислиш в насока - "Какво ще правя, когато си имам дом без нейно присъствие ".
Повечето хора спират на ниво - "Искам ама няма как да стане !" Ми то така те си слагат бариерата. Ти си се моли не Бога, и си представяй дните ти без нея - как ще правиш секс на воля, как ще си гледаш на воля, как ще си разхвърляш на воля и там подобните волни неща, които искаш.
И те така. Успех !
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 06 2017, 08:10

Воля!!!
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Техника и технология на Таро - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Техника и технология на Таро - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Техника и технология на Таро
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Беседи по таро и ТАРО на по кафе в София
» Как работи Таро ?
» Таро
» Таро и 18+
» Колоди Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: