Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прогнози за обществени събития

Go down 
+32
БабаВуна
Teya
Violet
Miss Bloom
AlexD
linda10
Федя
magica
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
Calantha
Galanthus
sugar6
Reni
MAITE
Вера
Anakin
Ioana
Зуки
La la
Лизи
Кирин
Redgina
Луничка
Iva78
jasminbg
lindaLI
taroman
Moira
dgakova
Frog
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 21:17

Шугар написа:
в сряда Базел играят с нашите лудогорци
Базел-Колесницата
Лудогоец-Жрица
цепих на Кулата
По картите на Шугар залагам на Лудогорец с някакъв обрат, драматичен слъсък; Колесницата е една странна карта - колебателна, нерешителна.


Линд написа:
изпадат 9ж- оспорван двубой

Лудогорец- ц Жрец, тегля 7 чаши

Базел- ц. 3 чаши, тегля 8 меча

По картите на Линд - някой ще се отбранява твърде яростно /9 ж/, Останалите карти сякаш наистина подсказват за подкрепа от съдията или поне надежда за подкрепа, но с тези  8 меча не ги виждам Базел като победители. Значи пак Лудогорец.
Вал написа:
ц. 
Лудогорец - 10П 
Базел - Крал Меч

Картите на Вал са най-категорични - Лудогорец. И тук има трета страна. Дали пък няма този съдия да компенсира "пропуските" на предния...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 21:26

Без да вземам предвид, картите които аз изтеглих, въпреки че и те са кръсноречиви, определено Лудогорец, ще победи, но напоследък нещо не ми вървят прогнозите. Та ако е вярна ще споделя и моите карти. Само прогнозата на Линда не ми изглежда лудогорска. Чаши срещу Мечове. Попринцип бих заложила на мечовете Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 22 2014, 22:17

оф хора за Лудогорец не е Жрица,а Жрец чак сега видях,че съм объркала
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 00:21

ДОбре де, един път видях резултат 1:0 за Лудогорец, после някъде видя 1:1 и сега незнам какъв е резултата а хич ме няма по тези мачове значи.

Ако не съм познала , значи ми трябва още практика с Таро за печалбите във футбола ...

Ако това е от мача, вижте колко прилича на жреца:


Прогнози за обществени събития - Page 25 28i53iw Прогнози за обществени събития - Page 25 9kv62a
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 08:27

Бравоо на Лудогорец,браво и на вас момичета,че познахте победата им Супер
Леле Бабче снимката си е досущ като тази на Жреца,уау
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 08:48

Един от многото манипулирани мачовеусмивка Базел получиха 5 жълти картона и един червен, в 19-тата минута, което предреши мача. Не казвам, че Базел не биха могли да бият с 10 човека, те просто получиха извинение, да не го направят. Единственият гол падна в 89-тата минута, когато пикът в залозите за равен е достигнал максимумусмивка Хората заложили на Базел в началото като фаворит, бързо са се преориентирали в края на 80-те минути с цел да намалят загубата от залагането на техния любим отбор. Но о чудо! Лугогорец печели, букмейкърите също!усмивка  И разбира се, геният-тактик, техният бос с три висши, заслужено получава победата! Но който за каквото е учил!усмивка  Да не забравяме и съдията, той също печели!усмивка  Макар и по-малко, понеже по-малко е училПрогнози за обществени събития - Page 25 402149
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 09:04

Хахахахаа, Тароман, картите го показаха все пак  Прогнози за обществени събития - Page 25 402149 ! Ще си позволя да се самоцитирам, което не ми е присъщо, но в тегленията на момичетата излизаше все тройка, която подсказваше намесата на трети
Цитат :
 Картите на Вал са най-категорични - Лудогорец. И тук има трета страна. Дали пък няма този съдия да компенсира "пропуските" на предния...
имах предвид от предния мач, където пак спечели боса с три висши Прогнози за обществени събития - Page 25 262180
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 10:16

Късмета на начинаещия, Frog  усмивкаАз не казвам, че картите не работят, дори напротивSmile Но едно е да стоиш и да си мислиш нещо, друго е да се бръкнеш и да отидеш да заложиш 50-100лв. и да ги загубиш, т.е да си готов да си платиш за предсказванетоПрогнози за обществени събития - Page 25 402149  Мачовете се манипулират в зависимост от залозите - когато се натрупа залог, а това става и за части от секундата, заради електронните залагания, всички на терена са готови да предложат зрелища. Принципът е зрелището за вас, а парите за нас!усмивка  6-тият в света по манипулиране на мачове, Коце Маца е наш човек, българин. Загубата на Базел е пресметната, така че да не бъде уронваща престижа им - на чужд терен, съдията срещу тях, те с 10 играчи и Лудогорец уж едвам на ръба на силите си, в последната минута ги били!усмивка  Това е по-голямата схема, на която, мачът се подчинява.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 11:11

За първи път се съгласявам с теб Тароман. Прав си за мачовете. Всичко е лъжа там. Аз и друг път съм правила прогнози, но незнам защо или аз немога да разбера картите за мачовете, или те неискат да ми говорят когато става въпрос за пари /щото искам да залагам :sm38.gif: /, или пък просто нещата се променят.

Така всъщност се управлява и целият свят, Но заради алчността, незнам дали ще има нормално човечество до 300 години. Всичко е в парата.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 11:14

Значи може и да има нещо вярно,защото за мача Ливърпул-РМ картите ми показваха победа за Ливърпул,падна се Мага,а за РМ-Обесен а то какво стана...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 13:13

Хъммммм, интересно съждение Тароман. Не казвам вярно или не, само констатирам. И аз понякога виждам конспирации и завери, там където някои виждат любов и доброта, затова съм склонна да се съглася с теб.  Аз съм много далеч от спорта, за да ги коментирам, още по-малко да разбулвам тъмните им страни. Просто не ги знам тези игри.
Сега по картите - договорени или не, ние говорим за предсказване на крайния резултат. Тоест, ако ще по време на мача да завалят ледени късове, да падат бомби или самолет кацне аварийно на игрището, то ние трябва да го "видим". Ако ще е договорен мачът - картите трябва да го отчетат. Дори ако това стане в последната минута.
Интересно е, но ако тегля карти с намерение да правя залог, не познавам резултата. Наскоро имах такова намерение, но по стечение на обстоятелствата не го направих. Е, спестих известно количество пари, защото прогнозният резултат не беше верен.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 13:17

ПИТАХ КАКЪВ Е КАРМИЧНИЯТ ДЪЛГ НА БЪЛГАРИЯ ?

3 ПЕНТАКЛИ

СВЕТЪТ, ДАМА МЕЧ, КУЛАТА

ОЛЕЛЕ МАЙЧИЦЕ ... НАИСТИНА НЕ ОЧАКВАХ ТАКИВА КАРТИ ...

СВЕТЪТ НЕМОГА ДА СИ ОБЯСНЯ В ТАЗИ ПОДРЕДБА ...
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 15:54

Линд написа:
изпадат 9ж- оспорван двубой

Лудогорец- ц Жрец, тегля 7 чаши

Базел- ц. 3 чаши, тегля 8 меча
9Ж - предпазливост! Лудогорец играха много предпазливо, тъй като според мен си ги беше шубе как ще ти реагира съдията, ако понапънат нещата, защото на предния мач съдията много ги ряза!

Сравнението на Бабчето е супер! 1:1 мерси
Общо взето съдията беше много активен в мача (3ките, дето излизаха), толкова картони раздаде, че не е истина! Беше абсолютно безпристрастен... Но за Лудогорец си беше от помощ!
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 16:04

БабаВуна написа:
ПИТАХ КАКЪВ Е КАРМИЧНИЯТ ДЪЛГ НА БЪЛГАРИЯ ?

3 ПЕНТАКЛИ

СВЕТЪТ, ДАМА МЕЧ, КУЛАТА

ОЛЕЛЕ МАЙЧИЦЕ ... НАИСТИНА НЕ ОЧАКВАХ ТАКИВА КАРТИ ...

СВЕТЪТ НЕМОГА ДА СИ ОБЯСНЯ В ТАЗИ ПОДРЕДБА ...

Хм... Много интересен въпрос.
- има още какво да учим и в какво да се усъвършенстваме. Може би имаме добри качества, но още не сме готови да ги разработим. Ние имаме КАКВО да произведем, но не сме стигнали до там да го направим. Тройката е проявление, имаме основа върху която да градим, но за жалост не го правим. Имаме ужасно много път да стигнем до края на цикъла на 10те Пентакли.
Светът - Може да си означава, че сме много мешани, т.е. който е минал през България е оставил ДНК-то си Smile Опитах се да изразя възможно най-прилично! Въпреки че Светът бележи краят на едно пътуване, ние не сме в края на пътя. Или по-просто... значението е, че трябва да заплатим с хубавата си природа! Замислете се... Кое от естествената красота на нашата страна е наистина НАШЕ!
ДамаМеч - Трябва да си пробиваме път нагоре сами с цената на много болки.
Кулата - Като я видях тая Кула си помислих най-лошото, да не ни затрият! Просто да се сринем и да се съградим на ново.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 16:53

Вале, не е мешането на народа, защото Нешънъл Джеографик беше направил, изследване с хаплогрупите и се оказва че българският народ е чист, няма ги тези мешаници за които ние си мислим. И аз мислех така преди да прочета статията им.
Нещо друго е Светът ...
А за 3П си помислих дали не е предаването на властта в момента, сключване на договори, сделки. При мен картата на цепене показва нещата в момента или описва въпроса.

Но преминаване през кризата е показано с Кулата ...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 17:02

Все още съм начинаеща но като гледам 3 пентакли ми прилича на нещо като обединяване на усилията.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 17:05

Възможно е... Аз само изказвам предположение Smile А за Светът казах и това "значението е, че трябва да заплатим с хубавата си природа! Замислете се... Кое от естествената красота на нашата страна е наистина НАШЕ!"
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 19:25

Вал написа:
Светът - Въпреки че Светът бележи краят на едно пътуване, ние не сме в края на пътя. Или по-просто... значението е, че трябва да заплатим с хубавата си природа! Замислете се... Кое от естествената красота на нашата страна е наистина НАШЕ!

Моето предположение беше нещо такова. Мислех си до сега винаги отървахме кожата, спомнете си преди години и войната в Косово и земетресенията в Турция мисля и в Гърция имаше, но нас така някак все ни подминаваше. Но малко по малко започна и нас да ни настига, както каза Вал, в края на пътя сме.


За 3П мисля, че може би твърде позволяваме на външни страни да ни се мешат в политиката и да ни определят битието със закони и норми, които са неработещи в нашата среда. Само като погледнем например системата за здравното осигуряване сме сия взаимствали от Германия, да ама колко работи при нас това? Спазваме законодателството на ЕС, онзи ден слушах, че сме на първите места в зачитането му, но собствените си закони не спазваме. Това според мен са 3П. Те определят кармата ни нататък...Това си е мое мнение де...

ДМ ми се вижда като безразличието на народа... към това което се случва и докато продължава да е ДМ, кулата ще си свърши работата... да руши... дали наведнъж или малко по малко, но ще руши. Дали държавата или статуквото, според мен това зависи единствено от това дали ДМ ще се превърне в нещо друго.

Пак казвам това е мое мнение, така ги чувствам тези карти.
Много хубави въпрос, Баба Вуна! Поздрави!
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 20:32

Дете, така представено разбрах идеята на Валето, права си, имаме природни катаклизми, обаче Дамата Меч не търпи, тя става и раздава првосъдието,а Кулата си е криза, но кога точно е започнала тази криза ? Със комунизма или след това ?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 21:14

И ти си права, бабе, за ДМ аз я свързвам с безразличие защото ми е някак студена неемоционална. За това я свързах с безразличието... ако беше нещо друго можех да кажа овчедушието на народа, но тя не е овца ДМ е студена, рязка, крива, но не е в стадото Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 21:19

Дама Меч е решителна, студена, с липса на емоционалност, но тя е такава, защото са я мачкали преди, разбивали са сърцето й многократно, била е обиждана... Така тя е поставила една стъклена маска пред лицето си, която да скрива нейната красива душевна същност. Инстинкт за самосъхранение...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 23 2014, 23:59

Време е да го направим този преход, време е да поставим нуждите си ясно пред политици и управници, време е да вземем нещата в свои ръце. Кулата е промяната на статуквото, смяна на властта, революция, изчистване на всичката сган, която ни ограбва толкова години. Няма за кога да отлагаме, трябва да бъдем единни, да намерим помежду си общ език за да постигнем тези промени. Нищо хубаво не ни чака иначе. Отлагаме неотложното. Картите показват, това което отдавна се говори. Но дела трябват, взети категорични решения.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 11:48

Кармата на България са крадливите политици и офшорници!:sm38.gif: С тях не сме се разделили по време на целия "преход" и все още не може да се разделим. Те са представени чрез Кула. От друга страна е Светът, т.е асоциирането ни към обединена Европа, но да не забравяме, че това е и излазът ни на море, чрез който бихме могли да правим неограничено търговия с целия свят. По тази причина, заради сблъсъка на тези две карти, може да се каже, че резултатната е Кралица мечове - жени, които нямат деца, нямат съпруг или другар в живота, самотни са. Да не говорим за тези от тях, които пък имат, но по всевъзможни грозни начини гледа да се отърват от децата си. Въпреки, че лошата страна на тази карта е и кариеризма на жените в днешно време, вместо гледането на дома и семейството, пак успешното асоцииране на страната ни може да бъде осъществено чрез такива жени успели в кариерата, един пример за това е Кристалина. Картата Кралица мечове за съжаление подтиква и към спестявания и ограничаване на разходите, чрез здравомислие. 3п говорят за много неща в случая. Това е преструктурирането във фирмите и различните отрасли, но и уменията за работа в екип и удохотворяванетоSmile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:16

Моля някой да тегли едни карти за мача на Григор с Федерер довечера Прогнози за обществени събития - Page 25 440471
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 19:23

ц.СС
Гришо-Смърт
Федерер-Дявол
ами аз мисля,че Федерер ще бие,просто Дяволът ми изглежда по-силна карта
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 20:52

А! Какви са тези карти бе, да не вземе наш Гришунку да бие!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 21:12

Ееееее, Шугарче, страшни карти си изтеглила. Този мач трябва да се гледа, ама Федерер няма да се даде. Зрелищен мач, бие Федерер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прогнози за обществени събития - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прогнози за обществени събития
Върнете се в началото 
Страница 25 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: