Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"

Go down 
+17
DeTe_Ha_Xaoca
sugar6
oliv
Teya
skarlet_01
kamikadzegirl
Зуки
Blackmoon
Artemiss
Aldemira
Miss Bloom
jasminbg
Persefona
magica
Reni
dgakova
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 21:56

усмивка не съм съвсем сигурна, но си права-равнопоставени са, не е връзка, в която единят дае зает, а другият да страда.Някак се срещат в подходящ момент може би.Би ли могла кралица Ж да е в ролята на любовница.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 22:40

кралица жезли за мен е жена със статус- зряла, желана е, може да майка, може да е просто жена със статут някакъв в очите на мъжа
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 13:14

1. Кармичен урок. За какво сме се срещнали - Сила
2. Текущия момент, какво е положението сега, в този живот - Асо чаши
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5) - Кралица чаши, 2 чаши
4,6. Същото за партньора - Крал пентакли, 4 жезли
7. Критична точка - момент, от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - 9 меча
8. Картата на съдбата. Максимум, който мога да очаквам от тези отношения - 7 жезли

Момичета, отново искам да ви помоля за помощ по тази подредба. От известно време един човек силно ме вълнува и затова си позволих да направя такава подредба. Имам усещане за голяма близост... Като гледам активността по чашите май емоциите са били и са само при менКармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 558911 Кралица чаши и Крал пентакли - дали не сме били семейство?!
С последна карта - 7 жезли, ако се стигне някой ден изобщо (невероятно ми звучи на този етап) до по-сериозни отношения подозирам големи проблеми...
Ще се радвам на коментар! Благодаря усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 20:22

Срещнали сте се за да си дадете сметка за силата на нежността и компромисите в отношенията. Важността да се победи ината и грубия подход.
Били сте в миналото семейство, за този живот ви се дава любов. Всичко зависи от това дали ще можете да преодолеете проблемите със себе си и комплексите си, страховете си.
Чака ви усърдна работа в това партньорство.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 10:35

Линда, много си точна! Благодаря Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 99390
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 24 2013, 16:44

Здравейте, момичета SmileАз съм нова тук и до сега само разглеждах и четях, понеже съм още начинаеща. Тази кармична подредба силно привлече вниманието ми и реших да я направя за себе си и един човек, който мисля, че е сродната ми душа, но с него от известно време не сме заедно.
Подредбата ми е следната:

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - Висшата жрица
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот - Рицар Чаши
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5) - Асо меч, Слънцето
4,6. Същото за партньора -7 пентакли, Глупакът
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала- 3 меча
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - 6 пентакли

Срещнали сме се, за да се влюбим и да имаме силни емоционални преживявания заедно, които да ни обогатят и духовно, да придобием мъдрост, да израстваме заедно и да стигнем до дълбоко ниво в духовното си развитие. И това може да стане само ако изживеем тази любов и си сътрудничим.
В миналото аз съм била човек с власт, авторитетен, а той може би мой подчинен, работник, неудовлетворен, може би с някакво отношение към мен.
Сега за себе си не съм наясно ( Слънцето), освен че може би съм доминираща личност, което не е съвсем така, а той (Глупакът) -човек новатор, идеалист, следващ сърцето си, авантюрист, необикновен, различен от другите. Това е точно така.
Разбирам, че реализирането на потенциала зависи от раздялата и как болката от нея ще ни се отрази за израстването.
Относно максимума , който мога да очаквам от тези отношения е може би постигането на баланс между нас и евентуално една хармонична връзка.

Не съм сигурна за нищо от написаното....Embarassed  Надявам се да ми помогнете Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 99390 Благодаря!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 14:13

срещнали сте се, за да разбереш ти какво е да си обичана и ценена жена. В минал живот се вижда, че ти не си го оценила и той е живял с тежестта на твоята преценка.
В този живот за това ти ще си дадеш сметка за всичко....а той...Той ми се вижда, че много ще те обича,радва и възхищава...но от друга страна ще е несериозен, нестабилен, ще идва ще се връща, като това е част от осъзнаването на емоциите.

Дали ще бъдете заедно в този живот зависи от прошката която взаимно ще можете да си дадете.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 16:06

Наистина много добре си уловила нещата, има логика във всичко, което си написала за тези отношения и имайки предвид всичко, което се случи. Благодаря, Линда, страхотна сиКармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 99390
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 09:27

.


Последната промяна е направена от Artemiss на Пон Юни 30 2014, 09:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 06:06

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 2qfiJrzkde1rMdMiSLzIhY
Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Editor100x15

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - Ач
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот РЖ
3,5. Аз в тези отношения. В миналото АП и 6ч и в този живот 9П и свят
4,6 за партньора. в миналото 10м и 5ж в тоя живот 2ч и справедливост
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения 8м и 3ж

Изтеглих някои допълнителни карти, за да стане по-ясна ситуацията, но пак съм объркана, особено за миналите отношения и това максимално очакване от тоя живот....някак ми се вижда нелогично.
....
Най-накрая разбрах как да правя по-малки картинките с подредбите. усмивка 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 08:34

блакмун,май не сте имали един към друг отношение в минало
но сега правите карма един към друг
инък урока ви е да се научите на любов
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 16:36

На мен ми се струва обаче , че сме имали отношения в минал живот. Сякаш сме били в едно семейство. Но май като роднини,а не като двойка. Имало е или някакви конфликти между нас, които той е създавал и накрая е сложил край на отношенията ни. Или е по-вероятно той да е загинал при някаква битка, поради което има 6ч, тоест аз съм изпитвала носталгия след като съм го изгубила.
В този живот изглежда трябва да се научим да се обичаме по нов начин и да създадем семейство. Той трябва да е честен и справедлив в отношенията ни. При мен сякаш има реализиране на някаква мечта, приключване успешно на това което в миналия живот не съм успяла да реализирам. Не знам защо ми се струва, че става въпрос и за раждане на дете със Свят, 9П и АЧ ......
Но проблемът е, че може да поеме всеки по своя път, така няма да се реализира това. Което ще доведе до 8м, а 3ж е един вид всеки да поеме по своя път запазвайки приятелски отношения към другия.

Някой ако иска да сподели какво мисли по подредбата и дали е съгласен с мен или има свое виждане?
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 20:16

Здравейте и от мен!Днес се реших и аз да си направя тази подредба и ето
1-Кралица мечове
2-Кралица чаши
3-10 чаши
4-8 чаши
5-5 мечове
6-Императрицата
7-Рицар чаши
8-7 мечове
Дали имаме бъдеще изобщо?!
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 11 2014, 14:35

Направих тази подредба за моя приятелка и човека до нея.Ц-9П
1.Кармичен урок. За какво са се срещнали – Магьосникът
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот – Любовниците
3,5. Тя в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5) – 5 чаши,10 П
4,6. Същото за партньора. – РЖ,9Ч
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала – 5П
8. Картата на съдбата. максимум, който може да се очаква от тези отношения – 10М

Урока е за изпитание на волята с този Маг,и двамата разполагат с инструментите но какво ще се прояви.Той(мъжа ) е катализатор за нея,провокира я да свърже божественото със земното.Тя пише стихове-любовни,еротични заради него.Не знам може ли да се приеме така тази карта???
Мага е сложна карта.
Сега са влюбени,има любов между тях но предстои и избор да правят.Дали са готови да бъдат заедно завинаги.
В миналото тя е била наранена от него,изживели са емоционален катаклизъм от раздяла или предателство вероятно.Сега -10П ,тя иска да създаде нещо стабилно с него,брак,семейство.
Той в миналото я е напуснал ,ето изяснява се 5Ч при нея,омаял я е и после е избягал.SmileА сега има всичко и така му е добре.Не се решава на по сериозни отношения,въпреки че е самотен,защото е егоист(като приемем и че не е в първа младост,напълно логична карта-стар ерген).Критичната точка не я разбирам-не ми говори за финанси тази карта,защото и двамата са с добър материален статус.Той има стара,дълга,трудна връзка от която не се е отърсил още,може би е това.Е тази карта на съдбата е ужасна-10М,направо се убиват един, друг,причиняват си болка.Егати съдбата.....Има ли светлина за тях,според вас?
А такива хубави карти им излизат когато им правя подредби,не разбирам???
Моля,кажете си и вие мнението,момичета. мерси
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 11 2014, 14:56

kamikadzegirl написа:
Здравейте и от мен!Днес се реших и аз да си направя тази подредба и ето
1-Кралица мечове
2-Кралица чаши
3-10 чаши
4-8 чаши
5-5 мечове
6-Императрицата
7-Рицар чаши
8-7 мечове
Дали имаме бъдеще изобщо?!

Кармичният урок е труден с тази КМ.Независимост,интелект.Тя трудно може да живее с друг,самота е това.Трудна връзка която няма да доведе до обвързване и до семейна хармония.
Въпреки че сега сте влюбени,или поне ти си много хлътнала.Много емоции,чувства,но някак се страхувате да ги изразите.
В миналото вероятно сте били семейство,но сега ти си се отдалечила от този човек,тръгнала си си,загърбила си нещо.
Той в миналото е постъпил некоректно с теб,изиграл те е,подиграл се е,може би гордост е била намесена,абе гадна карта е 5М,а сега ами той те харесва или има чувства към теб,иска те,да не би разумът да го спира заради КМ или показва чувствата си???

Критичната точка за вас ще са емоциите ви,любовните ви вълнения.Има застой сега някакъв,но скоро би трябвало да има развитие,не се отказвай.
Съдбата казва....хммм,това да не би да е изневяра?7М-често казват това,някой краде нещо от някой друг? Smile
Това е от мен.Ти ще кажеш кое как е.Но има изгледи да сте заедно за авантюра,за секс,едва ли за нещо по сериозно.Успех! Smile
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 21:30

След случайна среща днес с ,,третият вид " от която съм май повече недоволна реших да направя тази подредба ...Вече се чудя какво ми казва съдбата , защото дори и да бягам от него пак му налитам някъде...
Момичета , моля ви за помощ ,защото да си призная нищо не разбирам мерси

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали- АП-май че не винаги нещата се получават така както ни се иска или да избираме сигурното???
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот -
Слънцето-Тук съм в ступор ,даже не сме заедно
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)-
КЖ ДЖ и АМ -страст , а пък сега какви са тези разговори изясняване...
4,6. Същото за партньора -ПП и Смърт- в миналото на нещо май съм го научила , ама сега ще ми даде да се разбера...
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - РЧ- честна дума писна ми от тоя РЧ , като питам за него , а и тук нищо не ми говори
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения -АЧ- тъй като гледам с това Асо нищо да не чакам , сълзи и сополи само


Последната промяна е направена от Teya на Чет Яну 08 2015, 23:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 22:18

Тей, докато гледах подредбата си мислех едно нещо...Кармата между двама ви е затворена,мисля,че няма на какво повече да се научите мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 22:23

Мерси , Оли мерси
То на какво ли се научихме не знам ....ама ми е писнало
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 22:29

Е аз не съм капацитет знаеш,може да греша. Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 99390
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 22:30

Тея в миналото ти си била мъжът и си била по-зрялата от двама ви,той е бил доста незрял,но сега мисля,че ще те накара да си промениш някои възгледи,има какво да научиш от него,в момента по Слънцето сяякаш някой от двама ви гледа твърде наивно или е заслепен,мисля,че има на какво да се научите в този живот мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 22:36

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-Рицар щитове-на търпение
2.Текущия момент, какво е положението сега -Дама щитове-еми в момента седя и се надявам на нещо,но сме разделени засега
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-2щ,сега-Пч-сякаш съм му била приятелка,а сега съм влюбена в него
4,6 за партньора. в миналото 3щ-сякаш не ми е обръщал внимание,бил е зает човек,сега Дама копие-дали няма друга жена в живота му или пък показва,че много ме харесва
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-Маг-сякаш има шанс за развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-Крал меч-от него зависят отношенията ни
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 22:45

Благодаря , Шуг мерси
Не знам какво да си мисля , тази история като че ли ми е донесла повече негативи ... и се чувствам като наказана...
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 08 2015, 23:49

Момичета мерси голяма съм патка ....Не е КЖ , а ДЖ ! Извинявайте мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 07:21

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-5Ж да се научим, че въпреки, че сме различни можем да се харесваме.
2.Текущия момент, какво е положението сега -3М- той приключи връзка преди по-малко от година, аз не съм особено доверчива... те така...
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-8Ж,сега-АЖ - ами аз влагам доста страст в тези отношения и преди и сега...
4,6 за партньора. в миналото 9М-като че ли изобщо не е искал да се занимава, притеснявало го е нещо,сега ДМ-не мога да си го обясня
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-10М-Ако не се подадем на болката може и да има развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-АЧ-Максимума е любов...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 08:37

Хайде и аз ...
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали- 8Ч-да преживеем болката от раздялата
2.Текущия момент, какво е положението сега - Жрец ?
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-Сила, Сега-10М - била съм сдържана,не съм показвала чувствата си. Сега- наранена
4,6 за партньора. В миналото-3П, Сега- Светът - Бил е твърде зает с работата си, Сега- пак зает със своите си неща ?
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-6П ?
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-10Ч ?
Честно казано,нещо не мога докрай да я изтълкувам. Виждам 2 варианта в двата края Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 262180
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 10:18

sugar6 написа:
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-Рицар щитове-на търпение
2.Текущия момент, какво е положението сега -Дама щитове-еми в момента седя и се надявам на нещо,но сме разделени засега
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-2щ,сега-Пч-сякаш съм му била приятелка,а сега съм влюбена в него
4,6 за партньора. в миналото 3щ-сякаш не ми е обръщал внимание,бил е зает човек,сега Дама копие-дали няма друга жена в живота му или пък показва,че много ме харесва
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-Маг-сякаш има шанс за развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-Крал меч-от него зависят отношенията ни

Като редите тази подредба, имайте предвид, че тя разглежда миналите животи и връзки с човека, не просто минал момент. За това говорим за карма. Тази карма все в нещо и от нещо е натрупана.
Срещнали сте се, за да имате физически отношения, за разберете какво е да живееш в очакване. Той е по- скоро за теб важен този урок, за да те изгради като жена. В минал живот не виждам да сте били влюбени. Познавали сте се. Имали сте вземане даване, по- скоро бизнес отношения, ти може би нещо си му продавала, в неговите очи си била вископоставена, по- високо от него, може да си била примерно магазинер и да си му продавала бонбони като е бил дете...или да е бил майстор зидар, ти да си го зареждала с материали.
В този живот е дадено той да те желае, ти да изпиташ любовта, страданието, любовните мъки.
На мен по Мага ми е трудно да правя предсказания, прекалено е своенравен и непредвидим. Може тази черта от характера му да изиграе повратна точка в отношенията ви и да попречи...или да помогне. Нещата наистина ще се развият до там до където той позволи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 10:22

И друго- според мен тази подредба не прави толкова предсказания за бъдещето, колкото помага да разбеш връзката си някой много специален мъж в живота ти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Колелото на съдбата
» 10 - Колелото на съдбата
» Любовна подредба
» Подредба за влюбени с Големи Аркани
» Подредба за връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: