Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"

Go down 
+17
DeTe_Ha_Xaoca
sugar6
oliv
Teya
skarlet_01
kamikadzegirl
Зуки
Blackmoon
Artemiss
Aldemira
Miss Bloom
jasminbg
Persefona
magica
Reni
dgakova
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 10:18

sugar6 написа:
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-Рицар щитове-на търпение
2.Текущия момент, какво е положението сега -Дама щитове-еми в момента седя и се надявам на нещо,но сме разделени засега
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-2щ,сега-Пч-сякаш съм му била приятелка,а сега съм влюбена в него
4,6 за партньора. в миналото 3щ-сякаш не ми е обръщал внимание,бил е зает човек,сега Дама копие-дали няма друга жена в живота му или пък показва,че много ме харесва
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-Маг-сякаш има шанс за развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-Крал меч-от него зависят отношенията ни

Като редите тази подредба, имайте предвид, че тя разглежда миналите животи и връзки с човека, не просто минал момент. За това говорим за карма. Тази карма все в нещо и от нещо е натрупана.
Срещнали сте се, за да имате физически отношения, за разберете какво е да живееш в очакване. Той е по- скоро за теб важен този урок, за да те изгради като жена. В минал живот не виждам да сте били влюбени. Познавали сте се. Имали сте вземане даване, по- скоро бизнес отношения, ти може би нещо си му продавала, в неговите очи си била вископоставена, по- високо от него, може да си била примерно магазинер и да си му продавала бонбони като е бил дете...или да е бил майстор зидар, ти да си го зареждала с материали.
В този живот е дадено той да те желае, ти да изпиташ любовта, страданието, любовните мъки.
На мен по Мага ми е трудно да правя предсказания, прекалено е своенравен и непредвидим. Може тази черта от характера му да изиграе повратна точка в отношенията ви и да попречи...или да помогне. Нещата наистина ще се развият до там до където той позволи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 10:22

И друго- според мен тази подредба не прави толкова предсказания за бъдещето, колкото помага да разбеш връзката си някой много специален мъж в живота ти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 10:31

Да, така е. До сега не я бях правила... но просто този не мога да си го избия от главата... с тези 5Ж бая ми заприлича преди да сме били със сменени роли, той жена аз мъж и за това казах да разберем, че въпреки че сме различни се харесваме.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 10:55

Дете мерси познавайки се вече всички, питаме все за специални мъже. Аз също питах за такъв , ама доста мъчен ми се вижда урока или поне от гледна точка на сегашната ситуация. Да си призная не знам до колко се справям с тази подредба , но ще опитам . мерси

дете написа:
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-5Ж да се научим, че въпреки, че сме различни можем да се харесваме.
2.Текущия момент, какво е положението сега -3М- той приключи връзка преди по-малко от година, аз не съм особено доверчива... те така...
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-8Ж,сега-АЖ - ами аз влагам доста страст в тези отношения и преди и сега...
4,6 за партньора. в миналото 9М-като че ли изобщо не е искал да се занимава, притеснявало го е нещо,сега ДМ-не мога да си го обясня
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-10М-Ако не се подадем на болката може и да има развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-АЧ-Максимума е любов...

Като , че ли сте се срещнали , за да се научите да се борите за това което искате .Сега ви се налага да преодолявате някои свои разочаования .Ти в миналото си искала нещата да се развиват ,но той се е уплашил и се е дръпнал . Сега ти го искаш и влагаш много страх , ма той по някаква причина те смята за ДМ ,може би че го превъзхождаш по някакъв начин .Критичната точка ,мисля е да преодолеете болката от вече приключили събития .А иначе максимумът като при мен много чувства , любов , ама до там .
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 11:02

DeTe_Ha_Xaoca написа:
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-5Ж да се научим, че въпреки, че сме различни можем да се харесваме.
2.Текущия момент, какво е положението сега -3М- той приключи връзка преди по-малко от година, аз не съм особено доверчива... те така...
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-8Ж,сега-АЖ - ами аз влагам доста страст в тези отношения и преди и сега...
4,6 за партньора. в миналото 9М-като че ли изобщо не е искал да се занимава, притеснявало го е нещо,сега ДМ-не мога да си го обясня
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-10М-Ако не се подадем на болката може и да има развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-АЧ-Максимума е любов...

Тежка ми изглежда тази ситуация. не познавам картите до там добре, но ми се струва, че ще има адски много и адски силни чувства, но и много болка. В миналото сте имали пак отношения, пак сте били любовници, но е било по- повърхностна страст. В този живот се срещате, за да се научите на любов наистина- на любов, за която се страда, на любов от която боли. На любов, която е обречена...така като гледам на пръв поглед.
Този мъж може и да те желае, но ще има много тежки спорове и скандали между вас, ще му изглеждаш прекалено аналитична, често ще бъдеш сърдита и студена в очите му. Това не значи, че няма да има чувства. Но дама меч до сега не ми е показвала жена, с която да искаш да заживееш. Може и да не поиска да мине на следващ етап в отношенията...Просто- виждам огъня, който ще гори в теб и страстта ти. Пази се до колкото можеш в тази връзка. Остани до колкото можеш повече с мозъка си, по диалогична и топла.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 11:20

Много хубаво тълкувание ,Линд мерси

Оливче и за теб ще опитам мерси


1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали- 8Ч-да преживеем болката от раздялата
2.Текущия момент, какво е положението сега - Жрец ?
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-Сила, Сега-10М - била съм сдържана,не съм показвала чувствата си. Сега- наранена
4,6 за партньора. В миналото-3П, Сега- Светът - Бил е твърде зает с работата си, Сега- пак зает със своите си неща ?
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-6П ?
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-10Ч ?
Честно казано,нещо не мога докрай да я изтълкувам. Виждам 2 варианта в двата края

Като , че ли сте се срещнали , за да преодолеете раздяла която преди не сте . Имате да учите още уроци с тоя Жрец. В миналото ти си изпитвала много силна страст , но той е бил все зает ,мина ми през ум обаче , че е предпочел семейство пред теб .Сега ти трябва да си преживееш болките и да приключиш тоя цикъл , а той да стои далеч от теб .Може би критичната точка за вас ще е да си простите .А на мен тези 10ч са винаги много силни емоции , но за много кратко време .
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 11:30

Благодаря ти Тей Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 99390 , възможно е да е така като се замисля Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 262180
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 12:01

lindaLI написа:
DeTe_Ha_Xaoca написа:
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-5Ж да се научим, че въпреки, че сме различни можем да се харесваме.
2.Текущия момент, какво е положението сега -3М- той приключи връзка преди по-малко от година, аз не съм особено доверчива... те така...
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-8Ж,сега-АЖ - ами аз влагам доста страст в тези отношения и преди и сега...
4,6 за партньора. в миналото 9М-като че ли изобщо не е искал да се занимава, притеснявало го е нещо,сега ДМ-не мога да си го обясня
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-10М-Ако не се подадем на болката може и да има развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-АЧ-Максимума е любов...

.

Тежка ми изглежда тази ситуация. не познавам картите до там добре, но ми се струва, че ще има адски много и адски силни чувства, но и много болка. В миналото сте имали пак отношения, пак сте били любовници, но е било по- повърхностна страст. В този живот се срещате, за да се научите на любов наистина- на любов, за която се страда, на любов от която боли. На любов, която е обречена...така като гледам на пръв поглед.
Този мъж може и да те желае, но ще има много тежки спорове и скандали между вас, ще му изглеждаш прекалено аналитична, често ще бъдеш сърдита и студена в очите му. Това не значи, че няма да има чувства. Но дама меч до сега не ми е показвала жена, с която да искаш да заживееш. Може и да не поиска да мине на следващ етап в отношенията...Просто- виждам огъня, който ще гори в теб и страстта ти. Пази се до колкото можеш в тази връзка. Остани до колкото можеш повече с мозъка си, по диалогична и топла.

Ех, щеше ми се да е малко по-оптимистично, но това е... не мога да изляза от фазата на ДМ толкова ме нарани един, че просто се дърпам като попарена, аз искам да виждат като нея да седят далеч... но понякога ми дотяга... Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 995437 Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 995437
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 12:24

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 3HZ5f0ah16nohtrFGGgbC1


------------------------2--------------------
------------------3-----------4-------------
------------------------1--------------------
------------------5-----------6-------------
------------------------7--------------------
------------------------8--------------------


1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-7меча-измама,не е доброжелателно,не е лично
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот-СС-сега си нося последствията,защото съм позволила да ми се мешат* в живота
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)-олимпиский огън за мен,и медал за дреугия-2п
4,6. Същото за партньора.-получават му се нещата,пише се на моя сметка обаче
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-кроткост,търпения,ще си получи сметката и той с лихвите(дай боже)
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - няма да има по-добро...просто това е истината...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 12:52

Teya написа:


Оливче и за теб ще опитам мерси


1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали- 8Ч-да преживеем болката от раздялата
2.Текущия момент, какво е положението сега - Жрец ?
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-Сила, Сега-10М - била съм сдържана,не съм показвала чувствата си. Сега- наранена
4,6 за партньора. В миналото-3П, Сега- Светът - Бил е твърде зает с работата си, Сега- пак зает със своите си неща ?
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-6П ?
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-10Ч ?
Честно казано,нещо не мога докрай да я изтълкувам. Виждам 2 варианта в двата края

Като , че ли сте се срещнали , за да преодолеете раздяла която преди не сте . Имате да учите още уроци с тоя Жрец. В миналото ти си изпитвала много силна страст , но той е бил все зает ,мина ми през ум обаче , че е предпочел семейство пред теб .Сега ти трябва да си преживееш болките и да приключиш тоя цикъл , а той да стои далеч от теб .Може би критичната точка за вас ще е да си простите .А на мен тези 10ч са винаги много силни емоции , но за много кратко време .

урока е ясен,прочетен от теб.
но сякаш искаш и ти да дадеш урок на някой друг,мислейки че той минава между капките,че не учи. и искаш да го изпитваш.това обаче не е дифиниция от съдбата,кармата,а си е човешко ,земно ,наше си.
така че каквото било,било-тук и сега сте за последно ,мисля че това теб те вълнува повече(понякога мъдреца е глупака-и тогава боли)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 13:07

Зуки, Срещнали сте се за да си простите измамите.Да не осъждате другия а да осъзнаете собствените си грешки.В миналото като,че ли ти си го поддържала,запалвала си искрата в него а той се е радвал на живота, черпел е с пълни шепи. Сега при теб сякаш всичко е ясно,кръгът се е затворил докато той има още да изживява,да се вълнува,да балансира. Критична точка-много не ги разбирам обърнатите, но ми изглежда като да се научите да преодолявате конфликтите за материални неща, дребните ежедневни такива.

Благодаря Зуки- Да,много боли мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 14:08

Teya написа:
След случайна среща днес с ,,третият вид " от която съм май повече недоволна реших да направя тази подредба ...Вече се чудя какво ми казва съдбата , защото дори и да бягам от него пак му налитам някъде...
Момичета , моля ви за помощ ,защото да си призная нищо не разбирам мерси

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали- АП-май че не винаги нещата се получават така както ни се иска или да избираме сигурното???
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот -
Слънцето-Тук съм в ступор ,даже не сме заедно
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)-
КЖ   ДЖ и АМ -страст , а пък сега какви са тези разговори изясняване...
4,6. Същото за партньора -ПП и Смърт- в миналото на нещо май съм го научила , ама сега ще ми даде да се разбера...
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - РЧ- честна дума писна ми от тоя РЧ , като питам за него , а и тук нищо не ми говори
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения -АЧ- тъй като гледам с това Асо нищо да не чакам , сълзи и сополи само

Срещата не е случайна. По- писано от това не може да бъде. За минал живот мисля, че сте били роднини- или ти е бил дете или племенник. Връзката не се прекъсва и в този живот, но в него ви е писано да си дадете други уроци и да се опознаете по друг начин- да изпитате страст, но дълбока страст,да се срещате. Но наистина доста емоции, много ги изживявте нещата и никак не действате...нещо такова се вижда
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 14:28

Благодаря ти , скъпа моя Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 2560441086
Говорили сме с теб , знаеш видимо е че ги изживяваме нещата , осезаемо и не действаме ,неизживяна страст има между нас ....понякога имам чувството че съдбата постоянно ни подритва и въпреки всичко нищо не предприемаме .Това ме обърква постоянно , искам да избягам от него и ако се оглеждам напред ,за да не се срещнем той ще изкочи зад мен или обратното... Sad Луда работа е това нашето...
syrce1 syrce1 syrce1
Благодаря ти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 14:39

а и за слънце в този живот мислех да ти пиша- може да покаже и голяма любов Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 156215
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 14:49

Скъпа Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 99390
Май голяма любов е тва с всички прилежащи екстри -емоции , болки , сълзи от мен, за страстта да не говорим/като ядрена площадка/ , ама ... е на нищо не правим...
Пак мерси Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 156215
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 15:33

Зуки мерси очевидно не се справям много добре с тази подредба ,ама мнението ми може да те подсети нещо...

Мисля , че сте срещнали за да си дадете равносметка от минал живот , като че ли някой дължи нещо на някой от вас . Ти си била двигателя в миналото ,искрата ,сега като че ли ти се иска да си целия му свят и да ти се отплати за миналото.Той е бил много щастлив , а сега трябва да внесе баланс във вашите отношения .Критичната точка -да се научите на равноправие , да раберете , че кой каквото даде това и ще получи .Потенциала - мисля че трябва да посегнете към последната чаша и да спрете да мислите за тези , които не са ви харесали до сега . Може и да ви хареса...

Тъй като не разпознавам добре картите надявам се , не съм ги объркала.... мерси
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 15:49

------------------------2--------------------
------------------3-----------4-------------
------------------------1--------------------
------------------5-----------6-------------
------------------------7--------------------
------------------------8--------------------

Момичета, скоро не бях влизала във форума и днес реших да вляза, за да си направя точно тази подредба и видях, че е много актуална в момента Smile Какво съвпадение Smile

Реших да видя какъв е смисъла на отношенията, които имах с един мъж, който беше обвързан и връзката беше пълна с лъжи и игрички. Но пък имаше и хубав период, който ме зареди много и знам, че е имало смисъл от тези отношения, въпреки болката накрая. Ще се опитам датълкувам картите, който се паднаха, но ще се радвам и на друга, странична гледна точка  мерси

ц. Справедливостта

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - Паж Пентакли
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот - 5 пентакли
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)- 3 жезли, 10 жезли
4,6. Същото за партньора.-9 пентакли, 10 меча
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - Умереността
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - Дяволът

Срещнали сме се, за да разбера, че няма нищо лошо в плътските удоволствия без сериозно обвързване (понеже не съм го допускала до този момент с човек, с който отначало е било ясно, че нямам бъдеще), да усетя радостта от живота и да опитам нови неща. В този живот връзката е невъзможна, основана на откраднати мигове и усещане за обреченост. В миналия си живот може би съм била мъж  с някакво положение в обществото, търговец може би, а той е бил жена, може би моя съпруга, която е била материално презадоволена, но пък се е чувствала самотна и не е получавала достатъчно внимание и време. В този живот ми е дошло в повече, пренатоварена съм от предателството и лъжите му. Потенциалът на тези отношения зависи от търпението, което трябва да се прояви, прошката, която може би трябва да си дадем (или по-скоро аз да му простя в душата си, за да се изчисти кармата за в бъдещи животи). Максимума от тези отношения - плътски удоволствия може би...

Може би прекалено буквално ги тълкувам, защото знам каква е ситуацията, не знам...

Много ще съм благодарна ако някой се включи с различен поглед върху подредбата.. мерси


Последната промяна е направена от Calantha на Пет Яну 09 2015, 17:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 16:07

Имало е уроци за научаване. Просто била си в такъв период- да учиш уроци за взаимоотношенията и хората. Не виждам любовта като невъзможна по 5п. 5 п просто показва външни препятствия (една стабилна връзка на този човек винаги би могла да значи това), но като цяло всякакъв род външни препятствия т.н Това по правило засилва чувствата на хората един към друг...В миналото пак сте имали само сексуални отношения. В този просто си довършвате, което не сте изживяли в минали я живот и финито. Приключвате кармата.
Спомните за страстите между вас ще ти останат завинаги. Добре,че си го изживяла.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 16:26

Линд, благодаря за тълкуването Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 99390 Ами ние нямаме физически отношения засега,но да това с очакването и желанието си е точно така.Той много ме промени изобщо,мога да кажа,че научих важни неща за себе си и да аз си ги изживявам нещата- и любовта и болките,мои са, не негови Smile,но това ме обогатява много,колкото и странно да звучи.Една номероложка ми каза,че нямам кармично задължение към него,така че си мисля,че повече нямаме общ път,но ще видя как ще се стекат нещата. Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 402149
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 16:33

Много благодаря, Линда мерси Да, научих много уроци покрай тази връзка. Наистина бях и още съм в период, в който срещам много различен от досегашния тип мъже, с които съм имала нещо общо и уча нови неща за взаимоотношенията с хората като цяло. С този човек ни останаха добри все пак отношенията, още поддържаме някаква приятелска връзка.
Много точно си тълкувала нещата - както винаги мерси мерси мерси

Допълнение: Забравих да напиша, че картата на цепене беше Справедливостта, допълних я по-горе.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 17:02

DeTe_Ha_Xaoca написа:
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-5Ж да се научим, че въпреки, че сме различни можем да се харесваме.
2.Текущия момент, какво е положението сега -3М- той приключи връзка преди по-малко от година, аз не съм особено доверчива... те така...
3,5. Аз в тези отношения. В миналото-8Ж,сега-АЖ - ами аз влагам доста страст в тези отношения и преди и сега...
4,6 за партньора. в миналото 9М-като че ли изобщо не е искал да се занимава, притеснявало го е нещо,сега ДМ-не мога да си го обясня
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала-10М-Ако не се подадем на болката може и да има развитие
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения-АЧ-Максимума е любов...

Хм,самите карти може би ще си имат други значения когато гледаме за карма,така си мислех докато тълкувам подредбите ни.

Дете,мьжьт е станал по чувствителен,а дали не плах,емоциите му са заменени с разум,мислене,навярно ,,помни,, от преди грешките и ги избягва. Което не значи че избягва теб. Ти изпращам сигнала на жена,бъдеща майка,отговорна. Явно той се плаши от това. Ето как си обясних асо ж ....
асото е свобода. Пито платено,и сега имаш свобода.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09 2015, 18:55

да се наредя и аз на опашката
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-рж -предполагам ще ни свързва секс
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот -4п -няма развитие ,застой
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)-10ж,5ч в миналото тежест от отношенията,5чсега разочарования ,недоволство
4,6. Същото за партньора.-любовници,6ч. тук нещо не мога да го разбера.....
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - 8м.нищо няма да се реализира ,и двамата сме оковано от собствените ни мисли
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения -дж -с кралица жезли и тук вече не се сещам семейна жена ,и пак страст цъфна

Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10 2015, 08:07

Е не..какво му има на този форум.. пиша вече 3то мнение...предните 2 изчезнаха в небитието acute
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10 2015, 08:11

Деси, Срещнали сте се за да изживеете страстта.В този живот трябва повече да си давате свобода.В миналото той те е обичал много а на теб това ти е тежало.Сега за него си като много добър приятел а теб това те натъжава.Има потенциал да се получи нещо голямо но само ако се освободите от оковите на предразсъдъците си,на задръжките..... мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10 2015, 10:41

Calantha написа:

ц. Справедливостта
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - Паж Пентакли
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот - 5 пентакли
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)- 3 жезли, 10 жезли
4,6. Същото за партньора.-9 пентакли, 10 меча
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - Умереността
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - Дяволът
:

Каланта ще се опитам аз да тълкувам:
ако е урок,то е назидателен за теб. ти си била избрала място,някой с който да живееш,заради твое удобство,или удобство на друг.
но си искала този човек,и сте си обещали да се срещнете във времето-то па се изпълнило...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10 2015, 13:15

Благдаря ти Олив
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10 2015, 18:20

Благодаря, Зуки мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Колелото на съдбата
» 10 - Колелото на съдбата
» Любовна подредба
» Подредба за влюбени с Големи Аркани
» Подредба за връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: