Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"

Go down 
+17
DeTe_Ha_Xaoca
sugar6
oliv
Teya
skarlet_01
kamikadzegirl
Зуки
Blackmoon
Artemiss
Aldemira
Miss Bloom
jasminbg
Persefona
magica
Reni
dgakova
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
desi1973
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 10 2015, 13:15

Благдаря ти Олив
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 10 2015, 18:20

Благодаря, Зуки мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 10:46

Тази подредба много ми харесва. Някак си... Не обяснява какво ще става, а самата карма; цикълът на нещата и трябва да се гледа по-философски на картите. Допада ми  мерси

Calantha написа:
ц. Справедливостта

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - Паж Пентакли
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот - 5 пентакли
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)- 3 жезли, 10 жезли
4,6. Същото за партньора.-9 пентакли, 10 меча
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - Умереността
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - Дяволът

Първоначално като видях 9П си помислих, че не сте се познавали с минал живот или че ти си ги гледала с надежда, с перспектива //, а той не те е виждал, бил е прекалено самодоволен и заможен //. И като гледам ПажП - може наистина в този живот да ви е първа среща. въпреки това е с наситена с тежка карма заради 10-ките. И двамата имате 10 - тази ваша кармична среща тежи и на двама ви. А положение за момента, извинявам се, ако те обидя, но любовници ли сте, не сте заедно, разделени, нямате къде да отидете да се срещате //. Зависи как ще се развият нещата от това вие дали ще съумеете да се съчетаете, в смисъл такъв.... някак си сте доста различни, а за да ви се получи трябва да се балансирате. Картата на съдбата ви - изкушението, секс. Знаеш, че не трябва, но то те привлича Smile Между другото картата на Дявола е много силно кармична
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 10:57

desi1973 написа:
да се наредя и аз на опашката
1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали-рж -предполагам ще ни свързва секс
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот -4п -няма развитие ,застой
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)-10ж,5ч в миналото тежест от отношенията,5чсега разочарования ,недоволство
4,6. Същото за партньора.-любовници,6ч. тук нещо не мога да го разбера.....
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - 8м.нищо няма да се реализира ,и двамата сме оковано от собствените ни мисли
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения -дж -с кралица жезли и тук вече не се сещам семейна жена ,и пак страст цъфна

Урокът е - поривът. Това са всички онези щури и откачени неща, които се правят на мига без много да му се мисли. Първично, инстинктивно действие, без мисли. В момента - никой не е готов да разкрие и да отдаде чувства. Всички ги стиска за себе си или просто самите вие не сте готови да показвате каквато и да е емоционалност. Може би от притеснение, че единият ще бъде отхвърлен от другия. Също има и ревност. В минал живот този човек е правил избор и то може би в твоя полза - избрал е теб, а на теб това ти е тежало. Сега е в живота ти, за да си върне за миналото..... Т.е. ти да се чувстваш както той се е чувствал. От какво зависи реализацията на взаимоотношения е до колко вие ще си затваряте очите и ще си поставяте бариера на взаимоотношенията. Карта на съдбата - ДамаЖ - чар и харизма. Отново са страстите, а е възможно някой ден да си официална....


Последната промяна е направена от Valentine на Нед Яну 11 2015, 11:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 11:17

Направих си и аз една подредба вчера

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - КралЖ
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот -
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) - и в този живот (5) - АсоП
4,6. Същото за партньора. - ПажЖ и
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - Императрица
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - Луна

Четсно казано, доста си я мислех и малко ми е объркана /мисля, че тази колода има нужда от почивка, не знам до колко е вярна подредбата/. Кармичен урок - или че ми е писано да ми е официално гадже или сме се срещнали, за да се водим един друг и да си проправяме път там, където го няма. Положението сега - ммм, баланс... Ако говорим за конкретния период сега в момента, отразява мен, защото аз се опитвам да балансирам срещите ни с ученето и изпитите ми. Дори много точно описва състоянието ми сега - правя две неща едновременно.
Между другото... Като се замислих по... така... Все едно в миналото, той ми е предлагал разни неща, канил е е на среща, правил е мили жестове /ПажЖ/, а аз не съм го забелязвала и съм се колебаела и не съм вземала решение дали да му дам шанс. И сега АсоП ми идва като намек, че в този живот трябва да му дам шанс. А при него - мечтания, мечтания или изборът - или че пак ме е избрал в този живот сред многото неща...... В един руски сайт почетох доста за 7Ч, когато излизала за отношения можела да значи еуфорична влюбеност, вдъхновение (като имам време ще я преведа и пусна).
Потенциала ни за развитие - Ъъъ, тази Императрица може и аз да съм си... че от мен зависят нещата в някаква степен.
Карта на кармата - Луна - ако я гледам по-философски - среща по вода, на море... Ние се запознахме на морето, така ни е било писано. Друго - луната я свързвам със сънищата ми, знаете, че много сънувам и то интересни събития - аз съм го сънувала или.... луната е интуиция, паранормалните усещание....
Ех, вече избухалясах какви неща пиша само :D :D :D
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 11:59

Благодаря Вал
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 15:23

desi1973 написа:
Благодаря Вал
Моля, Десинка мерси
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 18:53

Valentine написа:

Calantha написа:
ц. Справедливостта

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - Паж Пентакли
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот - 5 пентакли
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5)- 3 жезли, 10 жезли
4,6. Същото за партньора.-9 пентакли, 10 меча
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - Умереността
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - Дяволът


Първоначално като видях 9П си помислих, че не сте се познавали с минал живот или че ти си ги гледала с надежда, с перспектива /3Ж/, а той не те е виждал, бил е прекалено самодоволен и заможен /9П/. И като гледам ПажП - може наистина в този живот да ви е първа среща. въпреки това е с наситена с тежка карма заради 10-ките. И двамата имате 10 - тази ваша кармична среща тежи и на двама ви. А положение за момента, извинявам се, ако те обидя, но любовници ли сте, не сте заедно, разделени, нямате къде да отидете да се срещате /5П/. Зависи как ще се развият нещата от това вие дали ще съумеете да се съчетаете, в смисъл такъв.... някак си сте доста различни, а за да ви се получи трябва да се балансирате. Картата на съдбата ви - изкушението, секс. Знаеш, че не трябва, но то те привлича Smile Между другото картата на Дявола е много силно кармична
Mного ти благодаря за коментара, Valentine! мерси

Да, нещо като любовници сме в този живот, той е обвързан, има семейство. Той не ми го каза отначало, аз впоследствие разбрах сама. Да, много сме различни, но имаше силно привличане, но не само сексуално, имахме и много хубави приятелски отношения и много хубаво време прекарахме заедно. После започнаха лъжите и мотаенето от негова страна. Отначалото съм с ясното съзнание, че нямаме бъдеще, че няма да е нещо трайно, но не можех да се откажа.
Той и в този живот е доста самодоволен и самовлюбен тип. И сега се получи така, че аз гледах към него с надежда ( не за бъдеще, а за внимание и продължение на хубавото време), а той беше по-дистанцирания и студения. Мисля, че има нещо кармично между нас, защото типично за него е като му мине първоначалния мерак и си постигне целта да изчезне и да не се занимава повече, доколкото разбирам. Обаче нашите отношения бяха и доста добри като приятелски още от началото и много неща сме си споделили и сега въпреки че вече може да се каже, че не сме заедно и не се виждаме, той продължава да се обажда да ме чуе, като че нещо го спира да се откаже окончателно. От моя страна - за мен тези отношения бяха голям урок, опознаване на съвсем нов тип мъж и още много други неща, които научих най-вече за себе си.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 18:58

Вал с тази Луна накрая нищо не е сигурно при вас,в смисъл може и да ви е писано,а може и да не е,като цяло е много неясна карта
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 19:00

Дам, подредбата на Вал я мъдря. Но Шугър е права според мен за Луната мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 19:20

Valentine написа:
Направих си и аз една подредба вчера

1.Кармичен урок. За какво сме се срещнали - КралЖ
2.Текущия момент, какво е положението сега – в този живот -
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) - и в този живот (5) - АсоП
4,6. Същото за партньора. - ПажЖ и
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - Императрица
8. Картата на съдбата. максимум, който мога да очаквам от тези отношения - Луна

Четсно казано, доста си я мислех и малко ми е объркана /мисля, че тази колода има нужда от почивка, не знам до колко е вярна подредбата/. Кармичен урок - или че ми е писано да ми е официално гадже или сме се срещнали, за да се водим един друг и да си проправяме път там, където го няма. Положението сега - ммм, баланс... Ако говорим за конкретния период сега в момента, отразява мен, защото аз се опитвам да балансирам срещите ни с ученето и изпитите ми. Дори много точно описва състоянието ми сега - правя две неща едновременно.
Между другото... Като се замислих по... така... Все едно в миналото, той ми е предлагал разни неща, канил е е на среща, правил е мили жестове /ПажЖ/, а аз не съм го забелязвала и съм се колебаела и не съм вземала решение дали да му дам шанс. И сега АсоП ми идва като намек, че в този живот трябва да му дам шанс. А при него - мечтания, мечтания или изборът - или че пак ме е избрал в този живот сред многото неща...... В един руски сайт почетох доста за 7Ч, когато излизала за отношения можела да значи еуфорична влюбеност, вдъхновение (като имам време ще я преведа и пусна).
Потенциала ни за развитие - Ъъъ, тази Императрица може и аз да съм си... че от мен зависят нещата в някаква степен.
Карта на кармата - Луна - ако я гледам по-философски - среща по вода, на море... Ние се запознахме на морето, така ни е било писано. Друго - луната я свързвам със сънищата ми, знаете, че много сънувам и то интересни събития - аз съм го сънувала или.... луната е интуиция, паранормалните усещание....
Ех, вече избухалясах какви неща пиша само :D :D :D

Ами според мен ще бъдете заедно с този човек, срещнали сте се да бъдете заедно и в ежедневието, да имате връзка. Мисля, че сте се познавали и в минал живот, но просто познанство, мисля, някакви бизнес отношения. В този живот той ще дава идеите и вдъхновението, ти ще материализираш. В картите се вижда бременност, може би ще имате дете...може момента, когато дойде да ставаш майка...може би тогава ще изкристализира ясно ролята му в живота ти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11 2015, 21:20

Момичета мерси благодаря ви за включването! Шуг, Олив, Линд! Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 2560441086 Честно казано и аз много я мислех тази Луна. Но може би сте прави, нещата в един момент ще се изкристализират. Може би не е дошъл момента на просветлението. Каквато и да е Луната, тя все пак дава някаква светлина в мрака ;)

Lind, да ти кажа за миг си помислих това, което и ти относно бременността, защото и Императрицата и Луната символизират бременност. Но не знам, все пак ще дойде моментът, в който ще разбера каква е ролята му в живота ми Smile Може и да си права..... Един ден, да сме още тук всички и ще се разбере ;)
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 03 2015, 21:18

Наредих си и честно казано зациклих на едно-две места.

1. Кармичен урок. За какво сме се срещнали - обърната 2 меча (доп. 4 жезли)
2. Текущия момент, какво е положението сега – в този живот - обърнати Влюбени
3,5. Аз в тези отношения. В миналото (3) и в този живот (5) - 10П и крал Пентакли (доп. паж Жезли)
4,6. Същото за партньора - асо Жезли (доп. обърнат Дявол, обърната Колесница и обърната 7 меча) и сега обърнати 3 чаши (доп. 5 меча)
7. Критична точка - момент от който ще зависи дали ще се реализира потенциала - обърнат 9 жезли
8. Картата на съдбата. Максимум, който мога да очаквам от тези отношения - паж Меч (доп. Свят)

Теглено е с Shadowscape, където паж Жезли е една жена, която свири на цигулка, а паж Меч е жена с меч и лебеди (черни и бели) около нея.

Кармичен урок - да се научим да виждаме хубавото. В момента има раздяла, разминавания. В миналото съм му била роднина, той ми е бил...е тук се затрудних и теглих толкова много карти. Сега се вижда, че има конфликт м/у нас. Критичната точка е дали ще успеем да се справим с това. А максимумът е да успеем да отсеем хубавото от лошото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"   Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата" - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Колелото на съдбата
» 10 - Колелото на съдбата
» Любовна подредба
» Подредба за влюбени с Големи Аркани
» Подредба за връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: