Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново

Go down 
+18
CaPuHa
zvezdichka
galiusha
Зуки
Artemiss
bibibi
Moira
Blackmoon
linda10
Calantha
magica
dgakova
linjeri
Луничка
MAITE
Frog
Reni
lindaLI
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeСъб Май 11 2013, 10:46

1.Позиция на кверента

2.Позиция на бившия партньор

3.Какво да направи кверента

4.Какво да не прави

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло

6.Времето, в което да очаквате събиране

7.Вероятността за успех в скоро време

8.Вероятността за успех в дългосрочен план

9.Съвет за кверента


Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Download
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeСъб Май 11 2013, 15:42

Линда, с тази подредба уцели болното ми място.Ето и какво ми излезе:
1.8М
2.6Ч
3.4П
4. Силата
5.10Ж
6.Слънцето
7.Колелото на съдбата
8.Рицар Ч
9. Кралица М

И сега помощ в тълкуването: Аз се чувствам в затвор,все едно не знам какво да правя,за него съм минало. 4П не знам какво ще рече-какво трябва да направя? Не трябва да го притискам/Силата/. Обстоятелствата ме притискат и ми е мн. тежко,но продължавам да опитвам/10Ж/ . И от тук нещо не ги разбирам нещата...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeСъб Май 11 2013, 19:51

Линд Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново 1816326522 тук с тази подредба направо уцели десятката Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново 3032713799
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeНед Май 12 2013, 13:48

Reni написа:

1.8М
2.6Ч
3.4П
4. Силата
5.10Ж
6.Слънцето
7.Колелото на съдбата
8.Рицар Ч
9. Кралица М

Усещаш ситуацията по много тежък начин, чувстваш се изолирана, затикана в ъгъла без право на глас...6 чаши е карта указваща точно предишни отношения..така,че при него предполагам почва да се заражда идеята за връщане. Не опитвай да припираш нещата, да ги напрягаш и изискваш прекалено много. Давай вид, че не искаш повече от това, което имаш сега.
Трудностите в ситуацията могат само да са от полза.. по останалите карти мисля, че ще се съберете, но пак трябва търпение- със слънцето като срок какъв срок да дам- през лятото сигурно някъде ще да трябва да е...
Съвета е да си по- хладнокръвна и да мислиш по- аналитично и стратегически по отношение на тази ситуация...И да не използваш СИЛА. Под каквато и да е форма да го притискаш- не дей..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeВто Май 14 2013, 01:56

Линда,а възможно ли е тази подредба да показва " временно" събиране ?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeВто Май 14 2013, 09:21

Ne viarvam- tendencii v dulgosrochen plan sa ricar chashi...

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 15:15

Здравей, Рени!
Има ли някакво развитие в ситуацията по тази подредба?
На 6та позиция е Слънцето - т.е. време за вероятно събиране с този партньор - лятото.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 15:53

Здравей,Маите! Имаше развитие,но всичко отново е постарому, тьй като той си има друга. Впрочем това,което показаха картите беше един период от около седмица,в която бяхме заедно и се случиха много неща-интензивен период... Sad
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 15:57

Благодаря ти за обратната връзка.мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 15:59

Според мен тази подредба описва или показва дали ще имате "общ допир" отново,независимо за какъв интервал от време.
Моля Smile
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 17:43

--


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 12:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 17:44

Ами вероятност за успех в скоро време- там имаме Колело на съдбата, което със сигурност според мен казва, че няма да е в скоро време събирането.
А дано да показва Август месец Слънцето- другия вариант е 8 месеца
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 18:08

Ако е 8 месеца, трябва да е януари...
Честно казано съм изгубила надежда,нещата са доста сложни в тази връзка.
Така или иначе,август наближава и ще дам ОВ за месеца...
Но засега- той си има друга,иска да е с нея,а с мен-от време на време,което няма как да стане.Именно затова му казах онзи ден,че не искам да го виждам... Sad
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeНед Авг 18 2013, 17:17

Лидали реших и аз да си направя такава подредба,не че очаквам чудеса,исках да видя какво ще излезе.
1.рицар чаши
2.4 чаши
3.4 п
4. рицар меч
5.9ж
6 Крал чаши
7.Маг
8. Любовници
9. 3п
Това което аз мисля е да срещна нов човек,неговото -оттеглил се е,размисля,разочарован и депресиран.4п-си мисля че е съвет да помисля за себе си, да не се ядосвам и гневя на него.
Други влияния-9ж-да защитя себе си ,да се погрижа за себе си,Вероятността за успех в скоро време -Маг-може би показва някакъв шанс, в дългосрочен план -голям избор,вероятно много ще мисля и избирам.Съвет 3п-това го приемам като шанс ,който не трябва да се изпуска,но за какво не ми е ясно.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 00:22

Ами и аз да се наредя тук ... не вярвам в събиране с човека ама викам да изтегля карти:

1.Позиция на кверента - Висша Жрица
2.Позиция на бившия партньор - Императрица
3.Какво да направи кверента - Кралица Пентакли
4.Какво да не прави - 6 Чаши
5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - Справедливост
6.Времето, в което да очаквате събиране - Сила
7.Вероятността за успех в скоро време - Рицар Пентакли
8.Вероятността за успех в дългосрочен план - Магьосникът + д. Колелото на Съдбата, Страшният Съд, Асо Мечове, 4 Пентакли и последния да затвори вратата :sm38.gif: 
9.Съвет за кверента - 2 Чаши

Извинявам се за многото допълнителни , ама като питам искам да знам Smile

Какво ще кажете вие ?
Как да приемам 2 Чаши като съвет - да се опитам да се сближа с него, какво да правя с Кралица Пентакли и какво да не правя с 6 Чаши ?
Може би с 6 Чаши да не се връщам в миналото ?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 10:43

Може ли помощ в тълкуването дами?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:00

Той има друга жена в живота си- може би ще можеш да го съблазниш като жена и да имаш някакви сексуални отношения, но за сега повече не се дава. Според мен.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:06

Можеш ли да ми обясниш тези карти ?


6.Времето, в което да очаквате събиране - Сила
7.Вероятността за успех в скоро време - Рицар Пентакли
8.Вероятността за успех в дългосрочен план - Магьосникът + д. Колелото на Съдбата, Страшният Съд, Асо Мечове, 4 Пентакли и последния да затвори вратата
9.Съвет за кверента - 2 Чаши
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:21

Всички карти се гледат свързано- тези карти нямат значение една по една отделно за някакъв успех или неуспех (особено ако ти си ВЖ, а при него има жена)

Силата има толкова много проявления...но едно от тях е застой, няма развитие и тъпчене на едно място (не успяваш да го укротиш лъва и това си е)
Вероятност за успех скоро- няма, защото РП е всичко, но не и бърз
Вероятност за успех на далеко= МАг + КС - комбинацията буквално значи- БОЖА РАБОТА
Съвет- да общуваш с него, да се срещнете, но да не правиш 6 чаши- никакви приятелски истории тоест...ако го искаш за секс- срещнете се...но той си има Императрица, да знаеш мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:26

линжери написа:
Лидали реших и аз да си направя такава подредба,не че очаквам чудеса,исках да видя какво ще излезе.
1.рицар чаши
2.4 чаши
3.4 п
4. рицар меч
5.9ж
6 Крал чаши
7.Маг
8. Любовници
9. 3п
Това е подредба за събиране с бивш, нали?
Има шанс за събиране, но не трябва да действаш прибързано, а с много постоянство и много финно- човека не е в любовно настроение. Повечко време ще отнеме- ще е той както реши. Контактувай с него на основа общи интереси или бизнес. Без резки движения.


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Авг 29 2013, 21:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:37

Работата е там че той си няма ... аз вдигнах врява до небесата заради изказването на моята вече бивша приятелка че той си има. Тогава директно попитах най-добрия му приятел от който тя каза че е взела информацията, а той отрече изобщо да е говорил с нея и че моя човек няма никоя, камо ли да се жени , както тя твърдеше. Ако той има няма смисъл приятелят му да ме лъже. Абе нещата са малко сложни. Но вероятността да има нещо между мойта приятелка и него е голяма. Но там няма как да има брак и дълбока връзка. Просто незнаеш за какъв човек ти говоря, затова така пиша.

Незнам, сложно е...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:46

А за Силата не съм съгласна че венчае неуспех ! Напротив, досега когато ми е излизала Силата винаги е имало успех. С трудности, но винаги е имало ! Тя е като Звездата, само че там нещата не са да страдаш, а да има много ситуации, които да те изнервят, да те подлудяват, да те изправят очи в очи с проблемите и например разни диви хора, но винаги успяваш !!! Упсехът се крие в адекватното и разумно поведение.

Освен това в една подредба, която не помня, която Coolest ми направи, като последни карти на него и на мен бяха Силата и Звездата. Та на него ли беше Силата, на мен ли ... незнам. Само знам че и двете в комбинация е страдание, въздръжание и чакане !

А за Силата, имах предвид като време колко може да е. И защото при едни подредби излезе точно август, но 2014 г. като време, когато евентуално може да има раздвижване, погледнах Силата за време и видях точно август, ама този август мина, така че следващият ! Затова попитах за Силата, като период , щото я камилата, я камиларя до тогава ....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:55

Деси, аз харесвам Силата- и за мен тази карта носи успехи принципно, но никоя карта в Таро не е на 100% лоша или добра..на 100% успех или 100% неуспех.

Дама Пентакли Сила РМ- заради неделикатното ми , твърдоглаво и настъпателно поведение така ми рязнаха главата, че си близах раните месец поне- рицаря меч ме СЪСИПА.

Звезда + 4 чаши като резултат в такава депресия може да те забучи, ще си разкъсван между вярата и безверието......

Няма 100% карта в Таро.

Но тука е мястото да споделя- преминах през емоционално много тежък период в близкото минало...и в най- тежките ми моменти никога не ми излезе Звезда. Звезда започна често да ми се появява в гледанията сега- когато вече се постабилизирах и започвам отново да поглеждам напред с надежда.

Звезда+ Сила бих казала, че е хубава комбинация, да- в която обаче има и съвет и предизвикателство
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:59

Относно Силата ето веднага един пример:

Той живее точно срещу нас - всеки ден гледам в апартамента му и терасата му, виждам го, виждам какво яде, какво пие у тях, щото е точно на 10 метра от моята тераса, виждам с колата как тръгва, идва, виждам какво ли не и ми трябват огромни усилия да не отида и да му ревна пред вратата че го искам и няма да се махна от там докато не ме вземе :sm38.gif: 
Ето това са изнервящи ситуации и аз пазя самообладание. А също и да виждам как моята приятелка - тази дето е на 45 години, 150 кг и изкарва пари чрез ....., минава по улицата и той как я заглежда ... това е Силата - много изкарващи извън нервите ситуации, но ти успяваш да се въздържиш, докато всичко приключи и се увенчае с успех !
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 12:03

Да, наистина Рицаря Мечове и аз така бих казала. Изправена си била пред изнервящи ситуации, изисквало се е силна психика от твоя страна и ония нападателния Рицар Мечове .... Нормално е, точно така и аз бих казала.
Другата подредба Звезда + 4 Чаши - и това бих казала че е така.

И да - Звездата си е надежда, все се появява нещо, което те мотивира, но заедно с това живееш с едно чувство на незадоволеност. И чат-пат пак страдаш и т.н. Просто си е дълготрайна карта и като цяло това е резултата.

И да права си за 100% също!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Защо се появи отново в живота ми?
» Възможността за сключване на брак с определен партньор
» Още една подредба
» Подредба за бебе
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА 8 х 4 + 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: