Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново

Go down 
+18
CaPuHa
zvezdichka
galiusha
Зуки
Artemiss
bibibi
Moira
Blackmoon
linda10
Calantha
magica
dgakova
linjeri
Луничка
MAITE
Frog
Reni
lindaLI
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
galiusha
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 15:45

Здравейте, мерси 
Може ли да ми помогнете с тълкуването на следните карти:

1 Рицар Чаши
2 Колесницата
3 Магът
4 Обесеният
5 Смъртта
6 Седмица мечове
7 Умереността
8 Слънцето
9 Светът

Има ли надежда?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 16:27

Галюша,ще се опитам да ти помогна,но защо просто не зададеш въпрос и не теглиш 3 карти- много по-ясен е отговорът. Smile


1.Позиция на кверента- РЧ- Тази карта тук показва,че на този етап този човек и връзката с него, те интересува силно. Влагаш прекалено много емоции.

2.Позиция на бившия партньор - Колесница - Държи се дръпнато,студено,агресивно може би. На този етап се е отдръпнал от тази връзка.Гледа на нещата трезво и логично,не влага никакви чувства.

3.Какво да направи кверента - Магът като карта показва,че си готова на всичко,за да се съберете,както бях казала за тази карта - света ще обърнеш,за да получиш или да стане това,което искаш...Вероятно тази карта казва "Действай!"

4.Какво да не прави - Обесеният- появява се,когато показва или застой на ситуацията,или обрат..В случая тази карта говори,че ако искаш да промениш нещата,не трябва да стоиш със скръстени ръце...

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - Смъртта като влияние показва това,че сте приключили отношенията си. Възможно е да сте имали страшни разправии,при които единият е наранил другия с думите,които е казал...Смъртта показва и вътрешната промяна в нагласата и чувствата на даден човек.Смазваща е за изживяване като карта. А дали за единия от двамата тази връзка не е вече в историята - много вероятно е за единия всичко да е затворена страница и да е решил да продължи напред.

6.Времето, в което да очаквате събиране -- За време не мога да кажа.Не знам какво показват...Но за мен тази карта показва и,че някой е играл игрички,правел си е погрешните сметки и планове,но скоро всичко ще излезе наяве.

7.Вероятността за успех в скоро време 0 Умереността - Определено очаквай раздвижване,ако нещата в момента са в застой. Но от друга страна Умереността ми е показвала и скандали, като излизане от равновесие.  Но,ако в момента има някакво "движение на нещата" в тези отношения,то с Умереността очаквай застой. Умереността дава точно обратното на това,което се случва в момента.

8.Вероятността за успех в дългосрочен план - Слънцето казват,че е хубава карта. Може отново да се съберете,да. Но Слънцето излиза и ,когато ни предстои да разберем нещо,когато нещо тъмно,скрито,тайно излиза наяве...

9.Съвет за кверента - Светът като карта,може би, ти дава съвет да излизаш,да се забавляваш,да погледнеш на света с други очи. Може би ти предстои пътуване?
Като последна карта,обаче, на въпрос за отношения, показва раздяла...

Надявам се и другите момичета да изкажат мнение... Дано всичко да се нареди при теб! Успех!  мерси
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 16:44

Страшно ти благодаря за подробния анализ, нямаш представа колко си права за всичко... да в застой са отношенията ни, дано има раздвижване както казваш, след месец ми предстои пътуване в чужбина и това позна усмивка 
изтеглих и 3 карти, както ме посъветва : Кулата, Крал Жезли, Звездата
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 16:47

Галюша,какъв ти беше върпосът?

Моля те напиши въпроса и картите ето тук в тази тема:

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t802p120-topic
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 17 2014, 14:09

И мен този въпрос ужасно ме интересува. И си направих подредба.

1. Жезли 3 (об.)
2. Рицар Пентакли
3. Жезли 4 (об.)
4. Справедливост
5. Жезли 8
6.Рицар Жезли
7.Асо мечове (об.)
8.Влюбените (об.)
9.Колесницата

Ако някой иска, нека помогне с тълкуването Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 21:41

Ще се съберат ли 2-ма души?
ц. 7п


1.Позиция на кверента(мъж) - Кулата
според мен го очакват големи ядове, разпадане на надеждите и отношенията им. Някакво усещане, че това в което е вярвал и на което се е надявал рухва.

2.Позиция на бившия партньор(жена) -Слънце
Тя е добре, радостна, спокойна. Харесва го, но като цяло е доста заслепена или го е заслепила. Вижда в тези отношения някакви хубави преживявания, топлота и радост.
3.Какво да направи кверента - 8ч
Трябва да я остави и да си тръгне, макар да му е тежко.
4.Какво да не прави- РМ
[Не трябва да бъде груб и да я наранява.

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - Жрица
Има друга жена в живота му.
6.Времето, в което да очаквате събиране - Справедливост
Някъде есента -септември/октомври ще се решат нещата
7.Вероятността за успех в скоро време- 2м
в скоро време ще трябва да запазва баланс между 2 жени. Трудна ситуация, в която сякаш върви по острието на бръснача, всяка една крачка може да някого. Търпение, подновяване на общуването приятелство, взимане на решение.
8.Вероятността за успех в дългосрочен план - РЧ
В дългосрочен план ще си остане влюбен. Но РЧ не значи събиране. Тук рицарят е по-скоро някой който е сам, но много влюбен. За мен карти като 2ч, влюбените и др в права позиция биха говорили за събиране, докато тук има личностно изживяване на силни чувства. Вие как мислите?
9.Съвет за кверента - Свят
Един цикъл от живота му е към своя край, трябва да го остави да приключи успешно, за да намери нещо ново, да реализира мечтата си. Също да се чувства цялостен сам. Светът е усещане на душевен мир и спокойствие без да се налага да си с някой. А усещане, че си цялостна и завършена личност сам и това те прави щастлив.


Последната промяна е направена от Blackmoon на Нед Юни 29 2014, 22:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 22:00

1. Жезли 3 (об.)
Очакваш нещо да се случи, но нещата все не се получават. Чувстваш се самотна, не виждаш перспектива в развитието на отношенията ви. Усещаш, че нещо не може да се роди. Наличие може би на друга от негова страна или твоя. Направен е грешен избор.
2. Рицар Пентакли
Той гледа спокойно и реалистично на нещата. Иска да останете добри приятели. На този етап няма намерение да прави нещо особено за вашите отношения, изчаква и обмисля.
3. Жезли 4 (об.)
Оцени малките неща около теб, излизай, радвай се на живота и не се затваряй. Но не очаквай връзка с него. 4ж е хубава карта за начало на връзки, когато просто излизате с някой по срещи и си прекарвате добре. В случая обаче ти говори, че няма смисъл да продължаваш с тези срещи.
4. Справедливост
Разсъждавай трезво за нещата, погледни ги от двете им страни и спри да го обвиняваш и съдиш за случилото се. Не се люшкай от едната крайност на другата. Никой не е виновен.
5. Жезли 8
Имало е привличане между вас, страст, но са настъпили бързи промени. Нетрайност на отношенията, спорове, някакви караници при общуването. Разменили сте си по някоя друга дума която наранява. Но не чак толкова дълбоко. Но като цяло бързи промени са станали.
6.Рицар Жезли
РЖ е бърза карта така, че може би вече е станало каквото има да става. Свързана е и със сексуални преживявания, така че нищо чудно да не сте имали някоя друга среща в този период, но за събиране не може да се говори.
7.Асо мечове (об.)
В близко бъдеще няма да прекратите напълно отношения, но те ще са изострени, студени. Понеже той е взел своето решение, макар да няма смелостта да го следва.
8.Влюбените (об.)
Има любов, но тя е невъзможна. Раздяла, въпреки силните чувства. Конфликти между хора които се обичат. Любовници които не могат да са заедно, понеже има твърде много пречки. Любов която трябва да бъде заровена, потисната.
9.Колесницата
Промяна, отпътуване. Картите те съветват, че за теб е най-добре да продължиш напред със самочувствие, да не се подценяваш, но и да приемеш нещата такива каквито са и да караш напред към нещо по-добро
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 01 2014, 14:01

Каква е възможността да се съберат двама души?

1. Жезли 7 - заема позиция на отдръпнатост. Трябва да вземе позиция на решителност.
2. - страхува се да не загуби, страхува се от загуба, сега чувства, че сякаш е загубил всичко
3. Асо П - сякаш да остане в позиция и да не прави нищо. Просто да чака. Да се обърне към нови проекти и кариера.
4. Умереност - да не поема никакви действия.
5. Асо чаши - добро и зло - нови чувства, нови емоции
6. 4 жезли - август-сеп7тември???
7. 7 чаши - сякаш решение не е взето, обърканост
8. - мисли за това, което се е случило
9. императрицата(О)

Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 09 2014, 02:22

Мисля, че тези няма да се съберат единия от двамата ще намери нова любов. Мисля, че има нов шанс за питащата(питащия). С този/тази/ няма да се получи.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 15:33

Ето за мен и въпросния човек дали има шанс да сме заедно в бъдеще?
1 7п
2 император об
3 ПЖ
4 Слънце
5 Жрец
6 4м
7 7ж
8 Справедливост
9 РЧ
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 19 2014, 11:49

Тегля на една приятелка, има ли шанс да се събере отново с бившият?

1.Императорът (о)
2.Асо Мечове
3.Жезли 6
4.чаши 3
5.Паж Мечове
6.Рицар Мечове
7.Паж Пентакли
8.Кулата (о)
9.Крал Пентакли

И за мен,че е актуален този въпрос още.
1.Кралица Пентакли
2.Жезли 6
3.Светът
4.Жезли 9
5.Асо Пентакли
6.Кралица Мечове
7.Жезли 10
8.Обесеният
9.Пентакли 2
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 19 2014, 20:07

Звездички ,благодаря за подредбата.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 19 2014, 20:44

Направих си тълкуване по моята подредба,до колко успешно не знам
1 моята позиция-Император О-май съм заела крайна позиция и не желая да се отказвам от нея,следвам своите принципи
2 неговата-той е решил да прекъсне всичко за да разреши проблема, или мисли за разговор за да намери решение
3какво да правя- това 6 ж малко ме затруднява-може би да се радвам на нещата от живота и на дребните неща
4 какво да не правя-3ч-май да не се забърквам в авантюри или да не се забавлявам
5влияния -с този паж меч-май се засилва охладняването при нас, или гнева при него
6-време за събиране рицар меч- не знам това какво време е, но не мисля че е възможно с този гняв по рицаря
7- в скоро време-паж п-може да се обади, да се появи неочакван шанс за нещо
8- в дългосрочен план-с тази кула-май няма да намерим с него компромисно решение
9 Съвет- Крал п-това малко трудно го тълкувам-дали показва друг , който ще е за мен,или че ще е готов за семейство но се иска време и търпение
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 01:24

ето какво ми се падна:
1Колесницата
2Крал П
3 8М
4Кралица М
5Дяволът
6СС
7АЖ
8Слънцето
9 4Ч
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 23 2015, 12:24

направих я за една приятелка и бившето й гадже. Ще може ли да изкажете и вие мнението си по нея Smile

1.Позиция на кверента-
2.Позиция на бившия партньор-Справедливост
3.Какво да направи кверента-Крал копия
4.Какво да не прави-Паж копия
5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло-Дявол
6.Времето, в което да очаквате събиране-Дама копия
7.Вероятността за успех в скоро време-Асо копия
8.Вероятността за успех в дългосрочен план-
9.Съвет за кверента-Крал чаши

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 2hg68nq

Така тук има голяма доза его и разум, емоциите при тях са на заден план. Съвета е да действа, но пък картите съветват и да не се вълнува толкова много. Има шанс да се съберат отново, но аз категорично виждам нов мъж за приятелката ми или пък Краля чаши показва да не приема ситуацията толкова емоционално и депресарски?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 23 2015, 14:24

Шуг, Като гледам подредбата си мисля дали бившия си няма нова сериозна връзка. Иначе между тях има доста интриги, караници и ми се струва,че няма да се съберат. При нея се задава нов мъж, но може би няма да е много скоро.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 23 2015, 14:59

Не е обвързан Оливче, но да имаше между тях много ревност и скандали
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 23 2015, 15:02

Мхм, щом не е, тогава си мисли,че правото е на негова страна.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 07 2015, 15:56

Calantha написа:
Реших да направя тази подредба за момиче, което е разделено с приятеля си:

А тук година и половина по-късно дали има развитие? На мен ми се струва, че момичето я е очаквало нова любов. мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Защо се появи отново в живота ми?
» Възможността за сключване на брак с определен партньор
» Още една подредба
» Подредба за бебе
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА 8 х 4 + 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: