Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново

Go down 
+18
CaPuHa
zvezdichka
galiusha
Зуки
Artemiss
bibibi
Moira
Blackmoon
linda10
Calantha
magica
dgakova
linjeri
Луничка
MAITE
Frog
Reni
lindaLI
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 11:59

Относно Силата ето веднага един пример:

Той живее точно срещу нас - всеки ден гледам в апартамента му и терасата му, виждам го, виждам какво яде, какво пие у тях, щото е точно на 10 метра от моята тераса, виждам с колата как тръгва, идва, виждам какво ли не и ми трябват огромни усилия да не отида и да му ревна пред вратата че го искам и няма да се махна от там докато не ме вземе :sm38.gif: 
Ето това са изнервящи ситуации и аз пазя самообладание. А също и да виждам как моята приятелка - тази дето е на 45 години, 150 кг и изкарва пари чрез ....., минава по улицата и той как я заглежда ... това е Силата - много изкарващи извън нервите ситуации, но ти успяваш да се въздържиш, докато всичко приключи и се увенчае с успех !
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 12:03

Да, наистина Рицаря Мечове и аз така бих казала. Изправена си била пред изнервящи ситуации, изисквало се е силна психика от твоя страна и ония нападателния Рицар Мечове .... Нормално е, точно така и аз бих казала.
Другата подредба Звезда + 4 Чаши - и това бих казала че е така.

И да - Звездата си е надежда, все се появява нещо, което те мотивира, но заедно с това живееш с едно чувство на незадоволеност. И чат-пат пак страдаш и т.н. Просто си е дълготрайна карта и като цяло това е резултата.

И да права си за 100% също!
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 12:09

А бе каквото и да е, аз не трябва да се забивам само в него. Най-вероятно той скоро пак ще замине /както 150 кг. каза, ако всъщност и това е вярно .../ Между другото 150 си има съпруг и любовник, а аз съм приятелка вече с гаджето на любовника й. Абе заформило се е ...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 20:12

Линдали,много много ти благодаря,право в целтамерси скоро точно това си говорехме, че ако не съм го притискала толкова много нещата да са ясни и най-вече сериозни и с това мое планиране до сега да сме създали семейство,каза ми-"не може ли просто да оставиш нещата да се случат без да мислиш какво ще стане"-това и ще направя вечеусмивка 
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 19:41

Опитвам тази подредба с въпроса дали Съдбата някога ще срещне /събере/ отново А.и Б.?
А.е кверентка, Б.-бившият.

Тегля следните карти:
1 - 4 чаши
2 - 10 чаши
3 - Обесен
4- Справедливост

5- Луна
6 - 4 меча
7 - 2 пентакли
8 - Любовници
9 - 5 меча

Ако на някой му се тълкува и дава прогноза? Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 19:52

Да, да- ще се срещнат- има вероятност за събиране, но по- далеко във времето...в близката половин година- една може би- не знам дали да чака развитие момичето.
Трябва да преглътне обидите. Да се справи с яда.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 20:02

Магика,според мен
1.Позиция на кверента-
Тя се чувства неудовлетворена,защото нещата не стават така,както тя иска.
2.Позиция на бившия партньор- 10Ч
Този човек се чувства добре така,чувства се по-спокоен,може би.
3.Какво да направи кверента- Обесен
На този етап нищо не може да направи,дори е по-добре да не действа.
4.Какво да не прави- Справедливост
Тази жена иска да доизясни ситуация/и от преди,нещо се е случило в миналото,някакъв проблем,който все още влияе на отношенията им и тя иска да се изясни.Иска реванш. На този етап не трябва да повдига тази тема.
5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - Луна
Под влиянието на Луната на този етап не може да се действа,защото не могат да се вземат адекватни решения.Може би,затова съветът на картите е да не действа. Има неща,които са неясни;такива,които са в мъгла.Трябва да се изчака със сигурност. В последствие ще излязат неща наяве,за които дори не е подозирано. Вероятно в момента двамата нямат допирни точки- имат чувства, но просто физически ,сякаш, не се срещат,изгубили са контакт.Може би ,затова,тя не знае какво точно се случва с него и всичко й е в мъгла,в неяснота.
6.Времето, в което да очаквате събиране-
Събиране...ами някои казват,че 4М означават 8 седмици.
7.Вероятността за успех в скоро време-
Ами ще има някакво раздвижване на нещата.Не знам как да я тълкувам,честно казано.
8.Вероятността за успех в дългосрочен план- Влюбените
Много хубава карта.
9.Съвет за кверента-
Ако питаш мен съветът с тези 5М е ,че "В любовта и на война всичко е позволено".
Но,може би, тук 5М показва,че някой от двамата ще се чувства ощетен,измамен и обиден.

Но тази жена, според мен, трябва наистина да изчака. Има неща,които не знае и ,ако предприеме някакви действия,ще "забатачи" тези отношения още повече. Просто влиянието на тази Луна трябва да премине и тогава ще може да действа,а това ще стане,когато нечии тайни излязат наяве.Успех! мерси
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 23 2013, 12:14

Реших да си направя и аз тази подредба ей така от любопитство, ето каква е подредбата ми:

1.Позиция на кверента - 4 Чаши

2.Позиция на бившия партньор - Справедливост

3.Какво да направи кверента - Асо Мечове

4.Какво да не прави - 5 Жезли

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - 2 Мечове

6.Времето, в което да очаквате събиране - 7 Жезли

7.Вероятността за успех в скоро време - 4 Мечове

8.Вероятността за успех в дългосрочен план - 4 Пентакли

9.Съвет за кверента - 7 Пентакли



Общо взето каквото и предполагах. Моята депресия, самота и излолация, липсата на контакт, все още гледам към тази 4-та "незаменима" чаша.
Той - решението е взето, раздялата е факт и не подлежи на промяна.
А това Асо меч какво ще рече, да се овладея емоциите и да отсека рязко всичко предполагам...или пък да започна на чисто, с нови идеи, ново отношение към нещата. Да взема рационално решение и да продължа напред. Или пък говори, че трябва да изясня някой неща с човека преди да продължа напред?
5 жезли - да не се измъчвам, да не е отдавам на отровата на обидата и гнева, да приключа с вътрешната борба и безпокойството.
2 меча - като други възможни влияния върху ситуацията - Възможен е конфликт, който може да изясни някой неща и в отношенията да се постигне баланс. 
7 Жезли в случая -нямам идея.
Вероятност за успех в скоро време 4 Меча- никаква. Изолацията и липсата на контакт продължават.
4 пентакли - тук не разбирам какво иска да ми каже тази карта, да не би да  някакво общуване на делово ниво?

7 пентакли ме съветва да имам търпение, да изчакам плодовете да узреят. (Макар че шансовете за подновяване на тези отношения 90% съм ги отписала и не очаквам, че някога ще бера плодове Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 396312 )

Ще се радвам ако някой сподели какво мисли по тази подредба мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 23 2013, 12:54

Каланта,7Ж са 7 дни.Имате шанс,но не влизай с него в конфликти,просто седнете и спокойно разрешете проблемите си.Имате възможност за стабилни отношения в дългосрочен план,но се налага и двамата да се постараете за това...Успех!
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 23 2013, 13:51

Благодаря, Рени мерси 7 дни на базата на другите неща, които показват картите, изглеждат невъзможни, но това няма толкова голямо значение. Може би е възможно в далечното бъдеще, но най-хубавото е че аз нямам напразни надежди. Исках да видя дали тази подредба наистина ще покаже реалността.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 26 2013, 21:54

Реших да направя тази подредба за момиче, което е разделено с приятеля си:

1. Позиция на кверента -Светът

2.Позиция на бившия партньор - 5 мечове

3.Какво да направи кверента -Кралица Пентакли

4.Какво да не прави - Слънцето

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - Луната

6.Времето, в което да очаквате събиране - 4 пентакли

7.Вероятността за успех в скоро време - Рицар Пентакли

8.Вероятността за успех в дългосрочен план - Влюбените

9.Съвет за кверента - Асо Чаши

Ще се съберат явно Smile Може ли някой да каже как да тълкувам 6 и 7?мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 11:28

Да ясно е, че ще се съберат..но с тези пентакли - макар, че те са зимен сезон..4 пентакли също е скоро като действие началото на януари...ами мисля, че скоро дори би трябвало да се съберат
от януари нататък - до 4 месеца.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 11:49

Благодаря, Линда Smile мерси
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 24 2013, 08:28

Направих и аз тази подредба
1.позиция на кверента- Императрица

2.позиция на бившия-Дявол
държи се манипулативно,гадно-иска да ме постави в зависимост

3.какво да направя-Асо жезли
Да започна отначало

4.какво да не правя-8П
Да не полагам усилия за тези отношения.

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло-4Ж
може би ще има някаква среща или разговор

6.Времето, в което да очаквате събиране-2М
есента-септември,октомври

7.Вероятността за успех в скоро време-РП
мнооого бавен,значи вероятност-няма
четох някъде,че Рицаря като съвет е -стъпи здраво на земята и се приспособи към новата ситуация

8.Вероятността за успех в дългосрочен план-ПЧ
в последно време  ми се появява доста често,но никак не го разбирам
може би,нещо заради децата да се случи.....
Паж чаши- подновяване на отношенията, пролет

9.Съвет за кверента-ПЖ  
съвета тук е аз да поема инициативата,само че с този дявол...


какво ще кажете момичета,какви са шансовете тук?


Последната промяна е направена от linda10 на Чет Яну 23 2014, 14:48; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 18:50

Здравейте от мен. От няколко месеца започнах да изучавам таро, но все още не се считам за много добра затова ще ви помоля за малко помощ при тълкуването на подредбата която сте дали.


1.Позиция на кверента - колесницата (обърната)

2.Позиция на бившия партньор - влюбените

3.Какво да направи кверента - рицар пентакли

4.Какво да не прави - Умереност

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - 10 чаши

6.Времето, в което да очаквате събиране - 9 жезъла обърнати

7.Вероятността за успех в скоро време - крал жезли

8.Вероятността за успех в дългосрочен план - обесеният (обърнат)

9.Съвет за кверента - паж мечове
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 01:24

Blackmoon, здравей, ти как виждаш картите, имаш ли свои усещания за ситуацията?

Някой от двамата е бил лъган и е крайно време да се спре с тайните и да се разкрият всички козове на масата. Питащият /кверентът/ е приел раздялата много лично, като удар по егото, разтърсен е от случващото се, защото не може да го контролира, а и не е нужно на този етап - най-добре е да погледне от чисто практичната страна на връзката, но да се научи да не търпи неща, които противоречат на принципите и желанията му. Влияе се много от мечтата за щастлива връзка и му се иска тази мечта да се пренесе в реалността. Бившият е взел вече решението си. Скоро, при бързо действие от страна на питащия, нещата биха могли да се възродят, но ако се остави на самотек за по-нататък, ще се затлачи и ще изпадне в застой. Да прецени струва ли си усилията. Защото има и голям отпор/отбрана срещу идеята тази връзка отново да се възроди.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 04:22

Мисля, че твоя коментар върху ситуацията е правилен. Аз имам малко по-различно виждане. Впрочем откъде реши, че някой е лъгал за нещо?

Питащата е приела раздялата като личен провал. И не може да запази баланс и търпение. Но е крайно време да спре да търпи неща, които не я устройват. Тя трябва да погледне материалните неща около себе си  и може би до нея има  мъж (рицар пентакли), който може да й даде по-сигурна и спокойна връзка.
Бившият все още е влюбен, но може би не може да направи правилен избор. Вероятно е да се колебае между две жени или две възможности.
Между тях има любов и приятелство(10чаши). Но това което пречи са стари рани, които ги карат да се държат отбранително един с друг. Възможно е събиране или сдобряване, ако питащата направят компромис и спрат да се държат нападателно или отбранително един с друг. Но това събиране ще е изтощително и за двамата.
Възможно е бившият да помогне на питащата или да й даде съвет, ако тя го поиска, както и да се опита да уважи нейната гледна точка. Той е изглежда е страстен и добър човек, но тя трябва да внимава, защото е и прибързан, гневлив, импулсивен и твърде горд.
В дългосрочен план трудно ще се постигне успех, защото миналото ще оказва влияние и те трудно биха могли да се отърсят от него. Миналите проблеми ще пораждат в бъдещето нерешителност и колебание. Нужно е да се направят много компромиси и жертви без които нещата биха стигнали до задънена улица.
Нужно е да се подобри комуникацията, да се видят нещата трезво, да се погледнат детайлите внимателно и да се вземе разумно решение. Възможно е питащата да научи нещо, което не е знаела.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 11:31

blackmoon написа:
Впрочем откъде реши, че някой е лъгал за нещо?
- заради Пажа меч, щом излиза, значи не всичко е казано, не всичко е ясно, ако искаш го наречи премълчаване и нужда от изясняване, то си е същото. Добре си тълкуваш картите, но от къде по картите следва, че той ще помогне и че е добър човек /не казвам, че не е, просто по самите карти къде личи?/? Крал жезли не ми е достатъчен за такъв извод. По-скоро КЖ го виждам като активност от страна на питащата, тя да се превърне в крал жезли. Още повече, че съветите са без Умереност и елиминиране на Паж меч, образно казано. Рицар пентакли има и един нюанс - стъпи здраво на земята ти казва рицарят, но освен това, той е инатлив и бавен, така че е добре да се приспособи към новата ситуация, т.е. питащият да се приспоби и да действа, защото има КЖ по-долу. Дали ще се справи при наличието на обърнати 9Ж е друг въпрос вече. Влюбените наистина може да е избор между две възможности, както пишеш ти.

Успех в тази ситуация и добре дошла при нас, Blackmoon! Smile  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 16:23

От крал жезли стигнах до извода, че е добър човек и тн, понеже за крал жезли пишат подобни характеристики или поне аз съм чела такива. А дали питащата трябва да се превърне в крал жезли или бившия не знам как го разбираш. Нали тя е жена, а крал жезли е мъж, затова реших,че се отнася за бившия.
за рицара на пентаклите съм съгласна, може да става въпрос за съвет да гледа реално нещата, да погледне прагматично, да бъде упорита, но да отстоява своята позиция, а да не търпи неща, които не й харесват.
9ж като е обърната става въпрос за изтощение, загуба на сила, за разлика от правата. Така хем има отбраняване, хем то ще доведе до загуба на сили. Така че не зная дали изобщо става въпрос за събиране или за някакво развитие в ситуацията. А пък паж мечове аз също мисля,че значи че има скрити неща или неизяснени между тях, а може би конфликти в общуването, дължащи се на ината на единия. Понеже паж мечове го пишат, че описва инатливо дете, което не иска да чуе другия или държи на своето. Може би става въпрос, че някой от тях се държи по този начин и трябва да спре с това. И тъй като се съчетае паж мечове с рицар пентакли като съвет, може би става въпрос за трезв, зрял и реалистичен поглед на нещата, да не се избързва, да се прояви спокойствие и да се изяснят нещата.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 22:53

Здравейте, намирам се в криза в отношения, затова си позволих да направя тази подредба, няма разздяла, но формулирах въпроса си така" Ще преодолеем ли кризата?"
1. 3 пентакли
2, глупакът
3. страшния съд
4. дявол
5. колелото
6.справедливост
7. император
8. луната
9. 4.жезли
3 пентакл показва, че аз оценям ситуацията и съм доста загрижена за тази криза, а той с този глупак, ми изг;ежда много лекомислен. определено не трябва да предприемам нищо сега, съдя по срашния съд, а той с този дявол..не знам..не трябва да се изкушава може би.....колелото ми се изглежда като застой.....за времето в което може да има развитие-справеливост..нищо не ми говори......императора май дава надежда за оздравяване в близко бъдеще, но ми се струва че няма да са много кардинални промените, които ще настъпят...тази карта винаги я тълкувам много критично! За луната да не говоря....
хммм, нещо се отчаях.....затова може би 4 жезли ми дава съвет да се радвам за момента на това , което имам....да не бъда критична и да се отворя към хората...

Който може и иска, нека помогне с тълкуване Smile
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 22:56

Само големи аркани и всички освен глупака и императора са обърнати.....това ме затруднява.....тълкуването с об.карти хич не ми е сила...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 19:05

Като цяло обърнатите карти, когато преобладават отговорът е отрицателен. В случая не виждам, поне аз положителни карти относно любовта. Така , че смятам, че няма да има събиране.
(3пентакли обърната) Показва, че цениш тази връзка тя е важна за теб смяташ я за сериозна,обаче се чувстваш неудовлетворена, нещо ти липсва, не получаваш това, от което имаш нужда.
(глупакът) Той приема нещата твърде лекомислено и несериозно, за него е важна авантюрата, доставянето на удоволствие разнообразието, но не гледа сериозно на вашите отношения.
(страшния съд обърнат) Досега не си искала да чуеш и видиш някои неща, които са се случвали, пренебрегвала си ги може би, защото не си искала да приемеш истината. Но е настъпил момент, в който трябва да погледнеш нещата в дълбочина и да осъзнаеш,че те са приключили (или нямат бъдеще). Трябва да осъзнаеш, че водиш абсурдна борба и нищо няма да промениш.
(дяволът обърнат)
Толкова много искаш да си с този човек, че си обладана си от желанията и не виждаш истината. Не трябва да ставаш обсебваща, вманиачена, ревнива да се опитваш да го контролираш или манипулираш.
(колелото обърнато)
Това което оказва негативно влияние е, че нещата между вас направо са зациклили. Няма никакво развитие и никакъв шанс за изход от повтарящите се проблеми и еднообразието, в което сте затънали. Възможно е да сте потънали в рутина и скучно ежедневие, от което не се вижда излизане в скоро време. Колкото и да се бориш няма начин да промениш ситуацията. Вероятно някой от вас е отегчен и раздразнителен от липсата на перспектива в такава позиция. Трябва да решите вътрешните проблеми, които имате. Понеже проблемите във връзката ви е възможно да са личностни проблеми на някой от вас или на двамата.
(справедливост -обърната)
Ако доизясните нещата и погледнете нещата разумно без взаимни обвинения, ако сте честни един с друг е възможно да вземете справедливо решение за вас, което да ви удовлетворява. Това ще стане може би до есента (октомври месец). Ако не решението което ще вземете няма да справедливо и удовлетворяващо някой от вас.
(император) В скоро време се очаква да погледнете ситуацията по-зряло, по-разумно, но отношенията ви отново ще са хладни, без силни емоции. Възможно е някой от двамата да иска да наложи своята позиция над другия.
(луна -обърната)
В дългосрочен план отдръпване , затваряне в себе си и емоциите си, изживяване, болка от празни мечти. Може съзнанието ти да бъде обсебено от всякакви паранои, страхове и да се вкарате в някакъв филм. Възможно е да драматизираш прекалено много. Възможно е при обърната Луна да става дума за тежка депресия, в която можеш да изпаднеш, заради отношенията ви. Възможно е всичко да ти се вижда страшно, мъчно и безсмислено. Да се чувстваш така сякаш си се изгубила.
(4 жезъла обърнати)
Съветът на картите е да се радваш на малките неща от живота, да бъдеш благодарна затова, което имаш, а не да мислиш, за това което нямаш. Време е да си починеш. И да оставиш романтичните въпроси настрана за сега.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 18:02

1- 8 жлези
2 - 2 пентакли
3 - кралица меч
4 - слънце
5- 4 чаши
6 - асо жлези
7 - рицар жлези
8 - паж жлези
9 - магът

ей така реших да я наредя, макар че не вярвам вече да има такава възможност. но жлезите в последните карти ме озадачават явно ще има някакво раздвижване, поне в посока комуникация, ако не друго.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 18:12

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 1816326522  блакмун
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 18:23

Биби

1. 3 пентакли
2, глупакът
3. страшния съд
4. дявол
5. колелото
6.справедливост
7. император
8. луната
9. 4.жезли

3 п обърната и по об СС- трябва да разчистиш нещата и да не оставяш проблемите да висят. Има някакви стари неща, които трябва да бъдат оправени и изяснени. Обърни внимание на нещо, което отдавна е там, но ти до сега не си го виждала. Не го неглижирай и оставяй по течението  (об, Дявол)

Добре е, че луната е обърната - има шанс, но няма да е скоро...не, не мисля, че всичко е приключило, това, което тук виждам обаче е ВЛАЧЕНЕ и не знам кога ще има светлина в тунела.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 15:45

Здравейте, мерси 
Може ли да ми помогнете с тълкуването на следните карти:

1 Рицар Чаши
2 Колесницата
3 Магът
4 Обесеният
5 Смъртта
6 Седмица мечове
7 Умереността
8 Слънцето
9 Светът

Има ли надежда?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 16:27

Галюша,ще се опитам да ти помогна,но защо просто не зададеш въпрос и не теглиш 3 карти- много по-ясен е отговорът. Smile


1.Позиция на кверента- РЧ- Тази карта тук показва,че на този етап този човек и връзката с него, те интересува силно. Влагаш прекалено много емоции.

2.Позиция на бившия партньор - Колесница - Държи се дръпнато,студено,агресивно може би. На този етап се е отдръпнал от тази връзка.Гледа на нещата трезво и логично,не влага никакви чувства.

3.Какво да направи кверента - Магът като карта показва,че си готова на всичко,за да се съберете,както бях казала за тази карта - света ще обърнеш,за да получиш или да стане това,което искаш...Вероятно тази карта казва "Действай!"

4.Какво да не прави - Обесеният- появява се,когато показва или застой на ситуацията,или обрат..В случая тази карта говори,че ако искаш да промениш нещата,не трябва да стоиш със скръстени ръце...

5.Други възможни влияния върху ситуацията- за добро или зло - Смъртта като влияние показва това,че сте приключили отношенията си. Възможно е да сте имали страшни разправии,при които единият е наранил другия с думите,които е казал...Смъртта показва и вътрешната промяна в нагласата и чувствата на даден човек.Смазваща е за изживяване като карта. А дали за единия от двамата тази връзка не е вече в историята - много вероятно е за единия всичко да е затворена страница и да е решил да продължи напред.

6.Времето, в което да очаквате събиране -- За време не мога да кажа.Не знам какво показват...Но за мен тази карта показва и,че някой е играл игрички,правел си е погрешните сметки и планове,но скоро всичко ще излезе наяве.

7.Вероятността за успех в скоро време 0 Умереността - Определено очаквай раздвижване,ако нещата в момента са в застой. Но от друга страна Умереността ми е показвала и скандали, като излизане от равновесие.  Но,ако в момента има някакво "движение на нещата" в тези отношения,то с Умереността очаквай застой. Умереността дава точно обратното на това,което се случва в момента.

8.Вероятността за успех в дългосрочен план - Слънцето казват,че е хубава карта. Може отново да се съберете,да. Но Слънцето излиза и ,когато ни предстои да разберем нещо,когато нещо тъмно,скрито,тайно излиза наяве...

9.Съвет за кверента - Светът като карта,може би, ти дава съвет да излизаш,да се забавляваш,да погледнеш на света с други очи. Може би ти предстои пътуване?
Като последна карта,обаче, на въпрос за отношения, показва раздяла...

Надявам се и другите момичета да изкажат мнение... Дано всичко да се нареди при теб! Успех!  мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново   Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за бивши : Възможността да се съберете отново
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Защо се появи отново в живота ми?
» Възможността за сключване на брак с определен партньор
» Още една подредба
» Подредба за бебе
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА 8 х 4 + 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: