Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 09:27

Линда, абсолютно! Някъде се е бил почерпилусмивка Обаче какво означава това страховете и параноята надделяват? Работата си е неподходяща, не само за човека, а и по принцип, но той е питал конкретно за себе си и картите са му отговорилиТри карти 2 - Page 41 402149 Нали знаеш лафа, това че съм параноик, не значи, че някой не ме преследва...:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 09:52

Anakin, почти съм сигурна, че тази компания е финансова пирамида. От Пловдив са, шефовете им карат разни скъпи коли, а пък реално никаква дейност нямат. Така че добре, че си се отказал.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 10:09

Гледах вчера на една приятелка и бивша колежка на въпрос - В коя посока да насочи усилията си, за да успее да се реализира професионално?

2 чаши - Крал жезли, обърнат - Глупакът
сянка или както гледам, че вие му казвате - цепя на обърната Кралица пентакли.

С Глупакът ми се струва, че трябва да е нещо напълно ново, което не е работила или опитвала досега. Освен това мисля, че трябва да търси партньорство (2 чаши), тъй като сама няма увереност, че може да се справи (Крал жезли, обърнат). Това, което ме притеснява, е, че реално не виждам посоката тук, освен партньорството. Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 10:20

Вера- с обърната Кралица пентакли- тя самата не е в период на стабилност според мен, права си и по 2 чаши и по обърнат крал жезли- не е за това сама да си е шеф- трябва да е наета- да работи за някого.
Глупака често показва работа в развлекателния бизнес, туризма. Екскурзовод, аниматор или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 11:09

Здравейте!
Попитах, дали ще ме поканят на едно интервю? Паж Пентакли + Смърт + 5 Жезли, ц. Асо Ч
Бях решила да подавам документите в друг ден, обаче нумерологично ми го изчислиха, че ще получа отказа, не бил подходящ денят и ме насочиха да ги подам в друг ден, който е подходящ за уреждане на документи, за това си мисля, че се пада смъртта, но не съм на 100% сигурна.
Питах допълнително, дали ще бъда одобрена за тази работа? - Рицар Пентакли+10 Пентакли + 3 Чаши, цепя на Слънцето.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 11:40

Мисля,че 5 жезли показва размяна на идеи, ще ти дадат шанса може би- още повече, че след това ти излизат много хубави карти за самото одобрение.
Но искам да ти кажа, че 3 чаши могат да значат и заговорничество, което да не е в твоя полза...но тук е на 3та- май това ще е празнуване...не знам..

Да ти призная- от всички твои изтеглени карти- имам съмнения за добрия изход- залагам по- скоро, че ще те одобрят, НО смъртта ме притеснява и след нея картата на дисхармония..защото 5ж е карта на дисхармонията - а по долната комбинация си мисля дали РП не е друг човек, който вече са одобрили...
Хубави на пръв подглед карти, но нещо ме притеснява- дай задължително ОВ!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 11:55

Мерси, Линда. Мен и слънцето ме притеснява, като карта на цепенето,да не да заслепява. Ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 11:58

Maite, странното е, че отговорът за одобрението на интервю, изглежда е не, а за започване на работата, да. Затова изглежда подходящо да пуснеш връзки, или да си занесеш CV-то лично на шефа на предприятиетоТри карти 2 - Page 41 402149
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 12:01

П.П Слънцето, т.е човек на отговорна позиция може да е в основата на твоето одобрениеТри карти 2 - Page 41 402149
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 12:05

Дори не зная името на фирмата. Обявата беше публикувана от името на една посредническа агенция и не ми казаха името на фирмата. Как да открия шефаТри карти 2 - Page 41 617156 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 12:10

А на тази обява попаднах преди два дни, точно след като си взех държавния изпит се прибрах, отворих сайта и я видях. И ми се стори, че не е случайно. 5 жезли са и други кандидати, най-вероятно.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 15:40

Тароман написа:
Деси, Обесеният+9Меч си е неблагоприятно съчетание, какво има да му се чудите толкова?
Не се чудим Тароман, просто логиката ти е странна доста често, и се зачудих ти какво си видял. Иначе прочети поста ми по-горе и ще видиш какво съм написала за позицията.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 17:38

Не се чудим Тароман, просто логиката ти е странна доста често-деси

на мен това ми допада и мерси зуки
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 18:22

Момичета моят въпрос е ще получа ли покана от ...до края на октомври-цепя на 9 п, картите са дама чаши,2ж,Глупак и не знам дали е да или не- дамата показва че ще се чувствам ухажвана,2ж като наличие на замисъл,който иска да реализира,а глупака като че ли показва че ми предстои впускане в нещо ново,за което не знам как ще се развие-може и да стане,да има покана,ще видим
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 18:59

много интересно с глупак на трета позиция,какъв ще е резултата?
-линжери-ще го кажа така,ако ти не се самопоканиш,или не го накараш да те покани ....мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:01

Прочетох, Деси - пълни фантасмагории си написала, неща от рода на:
Хич не се дърпай назад, а смело напред. И не гледай отговора на картите за такива въпроси...
Даже после и Anakin намекна нещо като каза: Дори и за човек като мен с моите нищожни познания по Таро, ми е ясно, че е обречено на провал. А после Вера каза: Anakin, почти съм сигурна, че тази компания е финансова пирамида. От Пловдив са, шефовете им карат разни скъпи коли, а пък реално никаква дейност нямат. Така че добре, че си се отказал...
Какво ще направиш, Деси, ако например Anakin те беше послушал теб, а не вътрешната си интуиция или картите и шефовете му бидейки някакви мафиоти, го завлекат с пари, или извадят пистолет и го гръмнат? Ще кажеш ли тогава за Anakin, че такива неща се случват и най-вероятно е отишъл в един по-добър свят...?усмивка  Логиката ми не е странна, странното е, че давате превес на интуицията по отношение на картите и по тази причина често се заблуждавате - болшинството от авторите на книгите за таро и колодите са мъже, т.е не интуицията е водеща, тя си работи добре и без карти.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:04

linjeri, на твоят въпрос, от моя гледна точка, отговорът е немерси 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:06

Зуки,имах тази идея, но за сега само казах че ще пътувам там, не искам да правя повече инициативи, ще чакам, ако стане, иначе аз ще отида, но исках да е с мен, да разгледаме заедно
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:09

Ох, още ли спорите по този въпрос? :sm38.gif: 
Между другото, моят познат ми писа и ми благодари, че смело и ясно съм заявил решението си и то от сега, а не примерно да го мотая дълго време. Лично аз смятам въпроса за приключен.
Смятам че в края на октомври или най-късно декември ще излезе по-добра възможност. Сигурен съм в това. усмивка 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:09

blush  опс, и аз ''тълкувах'' картите като място където има възможност да опита и съветвах така .

хм, значи ли, че онова което написах относно невъзмножността за стоене на едно място,естеството на работата имах предвид, да е точно нещото което му казва ''че не е за него това място'', та значи ли че отрицателното което долавям е съзнаването у анакин,че морално не би могъл да работи върху предложената работа...


дали имам верен път на тълкуване,а се губя в превода?
не разбирам....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:13

Тароман, благодаря, ще дам отговор и оке един въпрос-ще се видя ли... до 1 м-цепя на 10 м, картите са-дама ч ,обесен и жрица- заради обесения се чудя дали отговора е не, но пък жрица-дава надежди
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:21

linjeri, отговорът на този въпрос е по-скоро не, макар че не е категорично неусмивка  Може би ще ти отнеме повече времеТри карти 2 - Page 41 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:25

Благодаря ти, ката мине месеца ще пиша
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 19:36

Вера, относно твоята приятелка, Линда може да е права, че не е много читава, но е редно за едно такова по-сериозно начинание като започването на собствен бизнес, или едно такова сериозно начинание - като незапочваненто на собствен бизнес, да и бъде направен хороскопусмивка  Някои от древните автори съветват таро да се разглежда единствено, имайки предвид личният хороскопТри карти 2 - Page 41 402149
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 20:20

как ще се развият отношенията ми с Х? не мога да го разбера какво иска. уж проявява интерес ама като че ли- все по- вял

цепя на Висшата жрица
обесения-справедливост-4меча

май не са много хубави картите. може ли да се тълкуват че е получил морално удволетворение като реванш и сега е пас?
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 20:28

Артемис мисля си че е получил което е искал и сега се е оттеглил в размисъл,уединение, може целта де е била просто флирт,не знам,може и да греша
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 20:32

благодаря, така ми се струва и извън картите
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 41 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 41 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: