Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 10:18

дано потенциала , който е глупак да значи, че няма да е нужно да се притеснявам!

Той ми е добър приятел този човек! И ако си направи оглушка за парите ще е грозно..не исакм да го изгубя като приятел...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 10:39

линда ще си ги получиш парите. но дано не стигнеш до момента в който ти сама трябва да си ги поискаш,доза на неудобство би имало , но кралицата си е оправна,и много много не мисли за другите...така че-да ше ги вземеш...
а и с тази делегация на пентаклите-направо деловодци сте...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 10:53

айде дано- вече 2 пъти му казвам- все вика ДОБРЕ...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 11:00

изтеглих от колодата 9 последователни карти,подредих ги по ред:
1редица-минало,от къде идва проблема -здравословен при жена
2-сега
3-бъдещо развитие болест-жена

9жезли-кула-рицар чаши
10меча-2меча-император
8меча-9чаши-8пентакли


вероятно инсулт,напрежение,довело до сегашното състояние в което се намир.рицаря какво се явява?-тя ли е полагала сили и грижи,или на нея е липсвало подобаващо внимание...
сега-по-лошо няма на къде,освен...за момент не че е под контрол състоянието,но майе застопорено(от незнание навярно),императора-били показвал лекр,професор-който е добре да бъде сменен,потърсен нов...
бъдещя-болестта напредва-8ми 8п така ги виждам

с тези мечове,чаши-смятам че е нещо по кръв,нервн система.

_тази 10м- в началото когато започнах с таро сънувах тази карта-10 меча-и онзи глас който каза- тази карта е за нея,тази жена е десетка меч.



Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 11:39

Зуки, ей тук има примери за тълкуване за здраве.

http://www.tarotforum.net/showthread.php?t=149946

9жезли-кула-рицар чаши
По първата подредба се е преуморила от борба и защита и е рухнала. Има нужда да обича малко повече себе си с Рицаря

10меча-2меча-император
Тук вече може да има и инсулт, защото главен орган при Императорът при взимането на решенията е мозъкът - глава , мислене, силна емоционална болка е последвала, затваряне в себе си и инсулт. Много преумора има до тук.

8меча-9чаши-8пентакли
8 Меча са ограничените й движения от инсулта. 9 Чаши показва че ще задоволяват всичките й нужди, но всъщност ще й трябват повече движения и с 8 Пентакли ще трябва тя сама да поеме инициативата за оздравяването си.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 13:11

Един мой познат днес привечер ще ме води в една фирма да ме запознае с какво се занимават и евентуално да ми намерят работа там. Много съм обезпокоен и попитах картите "Подходяща ли ще е работата за мен в тази фирма?".
MAITE ми изтегли следните карти по въпроса:
7П+ Обесеният+9Меч (допълнителни - Паж Пентакли + Магът)
Цепи се на Паж Чаши.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 13:22

Всъщност това сегашно , не е съвсем настоящия момент,сякаш се влачи още неотминало минало- според лекарите преди година и нещо- е прекара 2 леки инсулта...
Сега обаче болестта е друга,може да е следствие на -физическото и психическото пренатоварване и рухването е налице.Което си е точно така-( тя здравия става по-болна от болния-съпругът)
Защо неотминал0-ами защото 2м и император са се явили в линейното сега...а самата подредба е от горе на долу*...

-жената е подвижна,но е засегнат друг орган,който провокира тия 8 меча да бъдат забелязани от другите,до този момент интелектуално жената е безупречна,но сега рязко монава в другите,проблемните ментални нива-за съжаление...

деси-8 пентакли за мен е е една удвоена 4п,наслагвано,запечечатано.

9чаши са тъжни,преди време бяха 7ч,5ч...а в келски кръст,който правих след тези 9 карти, имаше 10 чаши в 4,и 10 меча в 3...радостта от болката или болката на радостта че има живот за живеене...

*Продължавам да си мисля че системата ,технологията за разчитане на картите,не е само значенията(те направо ми се изпаряват от главата,станала съм математик,само линии,дъги виждам,равни,заместители и т.н)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 13:25

анакин-ти май не можеш да стоиш на едно място,просто натурата ти е да си в контакт и движение...по-скоро сам можеш да си втълпиш че не си за там,съвет-опитай...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 13:30

Благодаря много, зуки!
Вярно е това, че обичам да съм в движение, а и имам проблеми със ставите от дългото седене пред компютъра.
Ще кажа какво е станало.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 13:56

Анакин- иска ти се да работиш нещо леко и приятно и незатормозяващо те - паж чаши
Работата не е такава - 7 п Обесен........но не е пък и толкова тежка, спокойно! Освободи се от тези 9 меча, защото това което стои зад страховете ти са ПП и Маг- финансова независимост, усещането, че имаш пари в ръцете си и че нещо умееш!

Отивай на тази работа- ако искаш съвет от мен!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 14:23

Благодаря много, lindaLI!!! Три карти 2 - Page 40 531608 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 14:34

Да, Зуки за гадаенето по позиции и аз не ги помня, а гледам какво ми говорят картите. Помня само 6-та и 10-та позиция. Всичко останало е приказка на картите. Гледам да се филмирам според заглавието!

Анакин !

Анакин написа:
Един мой познат днес привечер ще ме води в една фирма да ме запознае с какво се занимават и евентуално да ми намерят работа там. Много съм обезпокоен и попитах картите "Подходяща ли ще е работата за мен в тази фирма?".
MAITE ми изтегли следните карти по въпроса:
7П+ Обесеният+9Меч (допълнителни - Паж Пентакли + Магът)
Цепи се на Паж Чаши.
И моят съвет е да опиташ! Просто представата ти за тази работа ще се обърне с Обесеният и това ще те отдръпне малко то реалността но виж другите карти 7П, Паж П + Магът , това са все карти на много работа, труд, стаж , и даваш всичко от себе си.

А Паж Чаши е твоят приятел с който имате взаимно уважение.

Хич не се дърпай назад, а смело напред. И не гледай отговора на картите за такива въпроси. Ми ако не са искали да ти отговорят ? И няма да идеш на интервю ли или няма да започнеш там ? Няма такива неща! Избиваш си от главата всичко и смело напред!

А и Зуки, знаеш ли че 10 Меча + 2 Меча и Император може да показват затваряне и полудяване ? Защото болката я е затворила, а когато човек се затвори, тогава се случват онези процеси в мозъка ... и Император .... те и императорите са ку-ку от психическото натоварване, така че ... това може и тази промяна в душата и мозъка й да показва.
Но честно да ти кажа по 8 П се вижда упоритост за оздравяване, така че незнам, но има шанс жената да се оправи какъвто и да е проблема, който картите са показали.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 15:35

Благодаря много, Деси!
Знам, че не бива да се влияя, но ми се искаше поне те да ми дадат успокоение. В повечето случаи май показват това, което чувствам отвътре.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 18:22

Анакин,според мен трябва да пренебрегнеш този страх-досега не си бил удовлетворен,чакал си и си се надявал за нещо ново и когато то е дошло,и ситуацията се е променила,това те кара да се страхуваш и да не знаеш какво да правиш...За мен отговорът е ПП и Магът,които показват една нова възможност за теб,свързана с някакъв различен вид дейност за теб самия,ще има да учиш,за да "влезеш в час",но ще се справиш,защото всичко е в твоите ръце,а и имаш волята и идеите,които са необходими в този момент.Давай,ти можеш!Успех! Smile
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 21:34

Благодаря, Reni!
ОВ: Става дума за тази компания https://www.sci.sc/company
Според мен, това си е финансова пирамида, и не бих искал да въвличам свои приятели и познати (а и нямам кой знае колко) в подобно нещо. Освен това, се изисква и първоначален капитал, който нямам, а не бих искал да бъда задължен на никого. Така че, поне засега, съм много негативно настроен спрямо тази идея.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 22:03

Бърза справка- мъж от който се вълнувам

Мислите ли че тази вечер той има желание или нагласа за по- задълбочен разговор с мен на определена тема

Асо меч 5 жезли Кралица чаши

Основа 2 жезли
Потенциал 2 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 22:09

Твърдо да,бих казала!усмивка 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 22:51

Е, ми въпросът на Anakin e дали работата е подходяща, да или не? По тези карти, които са изтеглени, е строго неподходяща...усмивка  А колкото до Linda, утре сигурно ще има с какво да се похвалиусмивка  Въпреки многото колебания, нещата при нея могат да се развият много бържеТри карти 2 - Page 40 402149
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 22:56

Благодаря, taroman! Да, имаш право, и така се и оказа. Затова зададох точно този въпрос, понеже в крайна сметка не те, а аз трябваше да избирам дали да работя при тях.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 00:11

ами за съжаление- нямам с какво да се похваля!Три карти 2 - Page 40 302820 Три карти 2 - Page 40 262180 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 01:23

Тароман, по какво разбра че е неподходяща работата за Анакин ?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 08:34

Linda, те хората с това подреждане на картите, на твое място, щяха годежен пръстен да получат, ама ти...усмивка  Според мен много ги мислиш нещата. Това нали не е онзи, за когото излиза тази подредба - крал пентакли-паж пентакли-дама пентакли? Него май също го харесваш като мъж и вярваш, че бихте били добра двойка?Три карти 2 - Page 40 402149
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 08:36

Деси, Обесеният+9Меч си е неблагоприятно съчетание, какво има да му се чудите толкова?
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 08:36

Дори и за човек като мен с моите нищожни познания по Таро, ми е ясно, че е обречено на провал. Ако гледам 3-те карти, и 3-те не са добри, а 9М си означава точно провал.
Моят познат снощи ми викаше "Ако имаш поне 100-ина познати и ги накараш да си закупят нашата карта или да станат бизнес партньори...". Откъде бе, моето момче, ще имам толкова много познати, още повече, че аз така старателно подбирам с кого да общувам, а и си ценя хората и не искам да ги набутвам в съмнителна финансова организация... Това е все едно да се опитам да убеждавам хората да теглят кредити, а при положение, че аз самият съм много против тези неща, как бих могъл да убедя другите? И тук въпросът не стои в това, че примерно не ми се работи, ако на някой му хрумне подобно нещо. Предпочитам работа с малко, но сигурни доходи.
Пратих вече имейл на моя познат с отказа. Написах го тактично, но категорично и се надявам да не ме занимава повече с това, за да не стигам до крайности.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 09:05

сещам се за каква работа говориш- добре,че си отказал. Но 9м на трета е ин може би, че стаховете и параноята надделяват.

Тароман- не, другия не го харесвам като мъж.

а по тези карти с кралицата чаши- мисля, че те изразяват моите желания за дискусия и бистрене.Питах защо мъжа не е регирал НИкак н

3 чаши Обесен Император ....по-категорични карти от това за едно "не му пука просто". Макар,че малко се и съмнявам да не би да е пийвал някъде с приятели..но като цяло не мисля, че има някакви кой знае какви намерения..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 09:27

Линда, абсолютно! Някъде се е бил почерпилусмивка Обаче какво означава това страховете и параноята надделяват? Работата си е неподходяща, не само за човека, а и по принцип, но той е питал конкретно за себе си и картите са му отговорилиТри карти 2 - Page 40 402149 Нали знаеш лафа, това че съм параноик, не значи, че някой не ме преследва...:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 09:52

Anakin, почти съм сигурна, че тази компания е финансова пирамида. От Пловдив са, шефовете им карат разни скъпи коли, а пък реално никаква дейност нямат. Така че добре, че си се отказал.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Sponsored content





Три карти 2 - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 40 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 40 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: