Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 14:55

Тони, дарлинг Три карти 2 - Page 39 156215 

Ами да- и все пак тези двама крале! Казах си, че има нещо, за да ми излезнат дворцови..

Тази Кула................... миналата година по това време ми разбиха апартамента...
планират някакъв обир пак- мислиш ли?


А другото, което е- може да е някой от ухажорите ми -психопати. Аз все на такива попадам!
А 5м- буквално става нещо за гърба ми- аз съм с гръб- някой ме гледа...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 15:23

Точно така,става нещо зад гърба ти.Бъди много внимателна.Три карти 2 - Page 39 156215 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 15:38

Тия 2 крале за мен са 2 човека,които те наблюдават.Не искам да те плаша,но си отваряй очите на четири. 5м направо си показва кражба.Пък и погледни внимателно самата карта-просто е буквална 2 човека зад гърба ти-нещо планират,измислят....
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 16:18

Благодаря Линда за похвалата, всъщност Таро се превърна в мое препитание и явно тогава се отприщих. На ден правя по 20 тегления, работя с около 10 колоди и все различни и накрая не се знае какъв ще е резултата Smile

Иначе за фаса и пепелта ги събери с метла и лопатка , не ги докосвай и ги хвърли направо в коша отвън, на улицата. Внимавай да не влезне у вас!
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 21:13

Момичета понеже се чудя как да се държа с един господин реших да питам картите-въпроса ми е какво очаква и иска ..от мен като държание и поведение
цепя на 8 меча-Колесница,крал меч и Сила,8 м ми показват че в момента си мисля че вече няма какво да направя,по картите- да покажа движение,да продължа започнатото,да устоявам позициите си,или другия вариант е да избера друг път,краля може да е той,човек свикнал да да получава това което иска и не обича някой да му се налага,последната -сила,аз лично никога не съм е харесвала,не знам дали е за добро или лошо,по мисля че показва търпение ,но и много трудности,като резултат мисля че трябва да съм търпелива и просто да изчакам
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 21:43

Linjeri,много ясни ми станаха картите,но се чудя как да го формулирам като отговор-очаква ти да си пасивна,тиха и скромна,да го оставиш той да действа със замах-много енергия,много експанзивно поведение от негова страна/Колесницата+Крал меч/,но ти си тази,която ще насочваш поведението му спрямо теб,демек трябва да укротиш лъва с ум и нежност.мерси 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 22:06

Благодаря ти Тони,точно това се чудех дали да не направямерси 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 00:19

И аз съм на същото мнение като Тони. Дръж се настрана от него, той иска да те укротява.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 13:54

в ново училище ще е  детето ми.
не е от  бързо контактните,и ми е притеснено как ще премине  първата седмица там.
луна- 6 чаши-колесница

Три карти 2 - Page 39 1225191110_ogeb2168_18-Major-Moon Три карти 2 - Page 39 1225191145_vpwx0024_55-Minor-Cups-06Три карти 2 - Page 39 1225191097_libm5943_07-Major-Chariot

-неясно,подтиснато,носталгично - а за колесницата,дано отвори нови врати,за да не задълбае в тази луна...
всъщност там ще са още 2 деца с които се познава,те двете са малко по-близки ,макар, че играят и трите дечица заедно навън.-това като коментар по карта 6ч. освен тълкуването , че може би си мисли за старото си училище...

два големи аркана,от две крайности...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 14:32

зуки според мен показват картите, че потиснатото му състояние бързо ще отмине
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 15:01

И аз си мисля, че страхът ще отмине и ще се почувства добре дошъл там - сам ще си прави средата - по Колесница, по 6 Чаши - ще му хареса и първоначалното напрежение ще се разсее.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 20:10

Айде и аз да се включа по въпроса на зуки, за да не зависва разговораусмивка  Някой, който сам по себе си е със завидни параметри - Колесница, е принуден да живее в идилия - 6к, заради страховете на майка си - Луна...усмивка  На ваше място бих му направил хороскоп, за да се види подходящата и целесъобразна бъдеща посока на развитиеТри карти 2 - Page 39 402149 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 21:06

Здравейте! Имам една питанка -
до края на годината ще забременее ли Лиза? 2М-7М-Луната
и какъкв е проблемът на Лиза да забременее до сега?- Дявол-Император-4Пентакли
Когато става въпрос за здраве, изпитвам огромно затруднение.
Според мен проблемът може да не е при нея, а да е свързан с партньора й.
Заради император+4 П си мисля за нарушена подвижност на сперматозоидите, но не съм мн сигурна.
Ще се радвам на коментар от ваша страна!!
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 21:34

Маите ще се опитам да дам мнение,макар че не съм много веща още с таро, по въпроса за бременност аз мисля че има шанс да стане, в момента е е ситуация без изход,предполагам че още не е открила човека който ще и помогне, Луната е дават за това, а заради 7 меча ,вероятно ще стане след процедура,малко с чужда помощ, я и показва и неуточнена диагноза, май още не са наясно с нейният проблем и не знаят как да действат,дано наистина да стане
Колкото до втория и аз мисля че е в това проблема, 4 п за здраве го дават стабилно,но може да се гледа на липса на достатъчно енергия,подвижност както казваш.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 22:03

ами...и аз така мисля момичета- бременност е възможна след намеса отвън- 7м
Проблема е в мъжа. Дявол Император си е направо стерилитет- може би..не знамм..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 22:12

Благодаря ви!мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 22:29

оф, луна,6чаши-не стига че е огледало  ами и  криво огледало???

''е принуден да живее в идилия - 6к, заради страховете на майка си - Луна..''-хубавото е че има  карта между луна и колесница,някаква  граница,и ред да се сложи,...ами малко е детето,все още ме пита за туй онуй(макар че  предпочита въпреки това да не е на мойта,така ако може  цял ден да си стои пред компа...Три карти 2 - Page 39 402149 )

-моята зодия е  асц на детето
-зодията на детето е моя асц
планетите при детето са  горе,и е толкова цветно и  геометрично(квадрати,триъгълници колкото искаш)

за моят хороскоп един познат беше казал,рядко срещан и  хубав-е какво като е рядък,и хубав,след като написаното от звездите,не съм го  сработила тук,а дар и талант  колкото искаш,някой препъни камък е доста голям за моите мързеливи крачки...ама една луна съм аз(като един  провесен отшелник съм,но това е друга тема- заради страховете на майка си - Луна..)...тароман, прати ме в едни дълбоки размисли,които  на практика са  далече от самия ми въпрос със училището,но това е таро... (шшшшшшт,тихо,че всичко ще си кажа)Три карти 2 - Page 39 262180
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 22:44

маите- няма да дам отговор на  въпроса ти.
но ми е интересно само да  отбелязвам картите и символите,в последно време май само това правя-не се сърдете,изгубих си тарото,дано го намеря някой ден...

та- 2м-имп,4п-все карти стопери,плюс това са четни  ...... (изобщо защо ли ми минават  такива мисли и идеи,не разбирам,вие пишете  мнения,аз  фантазии....)
дори бих казала, че сама си пречи жената с мислите си-меч,пентакли
-луната-би трябвало да казва -бременност.
2м-7м-9 месеца(+луна)-тази жена  имала ли е прекъсната бременост
може би  някои неща са  мързеливи при мъжа,да не  го  обричаме на  друго,така като казваш и ти...

аз и друго си мисля- таро има и друго което иска да казва,но рядко го  фиксираме ние,или изобщо не го отчитаме- 2м и 7м може да  са  ключа  в отговора- може да са важни месеци- да речем  тези два месеца,или втория месец,и седмия  да се понапънат двамата....

****кой е  влезнал в света на таро*********Три карти 2 - Page 39 262180
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 23:10

Зуки, благодаря за коментара.
Имам още една комбинация, свързана с това дали Тина ще стане модел?:sm38.gif: 
3Чаши+Дявол+Паж Меч, цепя на Паж Пентакли
Мисля, че е заобиколена от хора, които не й влияят добре.
Пристрастена е твърде много към материалното, към светското и има мания за известност, слава.Twisted Evil  Обсебена е от идеята да стане модел. Не зная, по Паж Меч, може би има приятелка, която лицемерничи или пък просто има човек, който разправя клюки зад гърба й. Може и да стане модел.Три карти 2 - Page 39 617156  Паж Меч на трета как го тълкувате??
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeСря Сеп 11 2013, 23:48

Maite, не знам за коя Тина става въпрос, но изглежда няма еднозначен отговор към този момент. Паж Меч изглежда означава, че трябва да прекъсне нещо, да се разграничи от някого, може би неподходяща компания, или във връзка с въпроса, би могло да означава някакъв вид диетаусмивка  Обаче едно е сигурно, купона, алкохола и наркотиците, трябва да са тема табуусмивка  Да наблегне на изграждането на емоционална устойчивостТри карти 2 - Page 39 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 00:51

Не са хубави картите за Тина. Правилно. Лоша компания виждам и момче с кофти характер, което тя се опитва да впечатли. Не я съветват да го прави картите- дявола знаеш- изкушава, много взима , много дава.
По- добре да заляга над ученето- там е съдбата й- в по- интелектуални дейности. Ако се реши да бъде модел има опасност да се включи в българската моделска реалност (говоря тук и за компаньонки и прочее), която е далеч от професионализма на западните подиуми.
Не, че няма шанс да го заработи- но ще си съсипе живота, прекалено е умна за такъв тип дейност, не трябва да се принизява.

Ако имаш потенциала да станеш Таня Илиева, Гергана Полежанова, Джия, Кристина Милева - щяха да излезнат съвсем други карти. Не подценявам професията на модел в никакъв случай, но Тина мисля, че на този етап няма да има този шанс и тези възможности.

мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 02:15

И нещо друго- тези карти са изключително интригантски- средата в която е- това не са истински хора към нея. Предоверила се е- много й говорят зад гърба, много неверни приятели
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 02:15

Маите написа:
Здравейте! Имам една питанка -
до края на годината ще забременее ли Лиза? 2М-7М-Луната
и какъкв е проблемът на Лиза да забременее до сега?- Дявол-Император-4Пентакли
Когато става въпрос за здраве, изпитвам огромно затруднение.
Според мен проблемът може да не е при нея, а да е свързан с партньора й.
Заради император+4 П си мисля за нарушена подвижност на сперматозоидите, но не съм мн сигурна.
Ще се радвам на коментар от ваша страна!!
До края на тази година няма да забременее, защото мъжът й се държи на страна - 2М , лъже я нещо - 7М и я праща за зелен хайвер на Луната!
Ама следващия въпрос "какъкв е проблемът на Лиза да забременее до сега?- Дявол-Император-4Пентакли"  просто изби рибата, особено твоето предположение Три карти 2 - Page 39 642334 
Значи ако гледаме на въпроса от към здраве и сперматозоиди :sm38.gif: аз бих разтълкувала така:
-Мъжът й, дето крие и не говори от предишната комбинация си има една дяволица и пази всичкото си злато за нея - 4П! Това е проблема.
Може би съпругът й не е сигурен изобщо дали иска да е с жена си, ако питаш мен. Помисли малко и я викни да изясните отношенията със съпруга й.
Но другия вариант за да неможе да забременее е да иска да забременее толкова много с Дяволът, че това да се превръща като товар на плещите й, както Императорът носи товар на цял народ, и това да кара организма й да не разрешава някой да припари до съкровището там. Да си е стиснала яйцеклетките и да не ги дава на никой. Попитай я дали изобщо й идва цикъл от притеснение. Щото май до колкото знам, щом няма яйцеклетки, няма и цикъл, ама знам ли ... Три карти 2 - Page 39 302820 
Незнам друго какво да ти кажа. Нищо не ми идва на ум.

И изобщо незнам защо но всичко ми говори за мъжа й. Може би и аз имам сега до мен един спирит гайд, който ми дава тези напътствия но много ми прилича на това. Просто я попитай, тъкмо може да изясните по-добре ситуацията.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 09:51

Ще си получа ли парите от един човек


Цепя на Кула

Крал пентакли Паж пентакли Дама пентакли (какви карти, а)

Основа Крал чаши
Потенциал Глупак
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 10:08

По принцип,мисля,че ще си ги вземеш след лек скандал.Като срок-кога ще стане това-ще ти пиша довечера.Измъкнал ги е с чар,малко глупаво си постъпила като си ги дала,но мисля,че ще ти ги върне.Три карти 2 - Page 39 156215 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 10:18

дано потенциала , който е глупак да значи, че няма да е нужно да се притеснявам!

Той ми е добър приятел този човек! И ако си направи оглушка за парите ще е грозно..не исакм да го изгубя като приятел...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitimeЧет Сеп 12 2013, 10:39

линда ще си ги получиш парите. но дано не стигнеш до момента в който ти сама трябва да си ги поискаш,доза на неудобство би имало , но кралицата си е оправна,и много много не мисли за другите...така че-да ше ги вземеш...
а и с тази делегация на пентаклите-направо деловодци сте...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 2 - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 39 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 39 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: