Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 23 2013, 18:24

lindaLI написа:
Друго

Аз и Л.К ще успеем ли да осъществим бизнес идеята си?


Рицар жезли цепя
3 жезли Кралица жезли Рицар чаши



Тук имам малко обратна връзка. Оказа се, че всичко е леко несериозно (РЧ на последна)- желание, че има - има, но някак си не се осмеляваш да го направиш.

Също комбинацията от ДЖ+РЧ показа и моята приятелка която изпада в крайно емоционални състояния...което ме кара да си задавам въпроса..до колко тя е добър бизнес партньор...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 23 2013, 20:53

Линд, ами проблемната комуникация по 3 жезли? Няма карта, която да крепи, да обединява тези две фигури и наистина колкото едната е знаеща, можеща и твърдо стъпила на земята, толкова другата е вятърничава....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 23 2013, 23:46

За мен 3 жезли + Кралица жезли показват огнената идея, ние всичко го обсъдихме на дълго и широко, въодушевихме се! Но в крайна сметка, понеже тя ми е главната инвеститорка за началните етапи- та..тя реши, че не е момента. Каза еди кога си да опитаме пак, да изчакаме да узрее идеята...едно ей такова. В смисъл много сериозно почнахме, но Рицаря чаши на последна остави всичко до хубавата идея- няма жезъл, няма пентакъл, за да има действие.

Ако беше 3 жезли рицар чаши кралица жезли си мисля, че щяхме да пристъпим към действия, креативната идея на рицаря кралицата щеше да я реализира...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Angel Eyes
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 13.05.2013

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПет Май 24 2013, 11:10

Здравейте момичета мерси Първо искам да благодаря на Moira за изчерпателният отговор и за отделеното време . Всичко ,което каза е точно така и съветите които ми даде ми вдъхнаха надежда . Благодаря още веднъж Три карти 2 - Page 2 2560441086 .Понеже имам големите аркани от много години ,но никога не съм ги ползвала реших и аз да изтегля три карти на въпроса Какво се случва с мен ? Изтеглих Висшата Жрица, Колелото на съдбата и Обесеният. Моля за коментар ,ако някой има желание Три карти 2 - Page 2 262180
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПет Май 24 2013, 16:46

Един въпрос и от мен: Какво е отношението на даден човек (мъж) към мен?

5 жезли, 3 пентакли и Глупак (колода Друиди и Уика)

Може би не е много добро, а с този Глупак е несериозно.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 00:55

Frog, моята интерпретация е, че си срещнала някой, с когото си имала тайни любовни отношения, но си разбрала, че му предстои да има деца, да се жени и вашата връзка окончателно е приключила. А това, което е трябвало да разбереш, е че от теб зависи да направиш избор, дали искаш да си щастлива, или да продължиш да се самообвиняваш. Ако искаш процеса на емоционалното ти възстановяване да протече по-бързо, можеш да ползваш услугите на психотерапевт или да опиташ да се избавиш от емоционалните си проблеми като говориш с опитна приятелка. Смешното е, че голямата, черна фигура от 5К е станала на малка и послушна, подчинена черна котка в КаЖ и накрая, при 3К, не е останал и помен от някакъв негативизъм Smile Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 09:48

Благодаря за интерпретацията taroman. Интересен анализ правиш с втората тройка Три карти 2 - Page 2 698924
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 10:11

Galanthus написа:
Един въпрос и от мен: Какво е отношението на даден човек (мъж) към мен?

5 жезли, 3 пентакли и Глупак (колода Друиди и Уика)

Може би не е много добро, а с този Глупак е несериозно.

Наблюдава те, опознава те, изучава те, това е единственото, което ми се набива в очите по тези карти. Склонна съм да мисля, че смята да тръгне към теб, с не -много големи очаквания, но и без резерви. Сякаш си казва "Много е готина..." и толкова, засега мерси, но е на ръба на пропастта. От теб зависи дали да хлътне сериозно в тази "пропаст" или да направи завой. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 11:56

Angel Eyes написа:
Какво се случва с мен ? Изтеглих Висшата Жрица, Колелото на съдбата и Обесеният. Моля за коментар ,ако някой има желание

Приличаш на някой човек, който...зациклил. Точно период, в който нищо съществено не се случва. Вътрешно зацикляне.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 11:58

Galanthus написа:
Един въпрос и от мен: Какво е отношението на даден човек (мъж) към мен?

5 жезли, 3 пентакли и Глупак (колода Друиди и Уика)

Приличат ми картите на сдобряване след скарване- казва- хайде сега, нищо сериозно не е станало. Желае по- леко общуване.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 12:09

Frog, Ако съпоставиш двете тройки карти какво друго виждаш? Приблизителното им припокриване по значение отпред назад и обратно. Т.е приблизително еднаквия привкус на Об. с 5К - този негативен привкус, който си получила в края на преживяването именно обаче, заради който си си задала важният въпрос, защо така е станало? Луна - женското начало и респективно КаЖ - в случаят контролирането на емоциите или вътрешните демони ако казваш, че си станала бясна усмивка И С.С, както и 3К, където има поглед нагоре към някакъв по-висш принцип, който е общовалиден за всички. Т.е с вторите 3 карти може би си получила алгоритъм как да се оправиш и намек от страна на картите, че трябва да се върнеш към радостта от живота Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 12:19

Попитах, какво ще стане ако предприема тази крачка (кандидатстване за работа)

Цепя на Кула

8 пентакли Страшен съд Асо жезли (допълнително към Асото теглих Смърт)

Какво показа подредбата за избор

Ще почна там 9 чаши 2 меча 7 жезли
Няма да почна Рицар чаши 3 жезли 5 меча

Ситуация 10 меча


И подредба за избор за още една позция

Да- Глупак Рицар чаши 3 пентакли
Не- Крал меч Асо меч 6 чаши

Ситуация 4 жезли

Цепила съм на 8 м и това ме притеснява
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 15:50

жрец-паж чаши-смърт

карти с въпрос ще се обадили АК на ГГ
. според картите най-вероятно да, дори си мисля че вече е направен опит за свързване.този човек АК, трябва да промени отношението си,твърде строго стои с жреца на предна карта,и някак несериозно с пажа чаши- лигав крал чаши сякаш иде...смъртта намеква за промяна, каква ще е ?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 16:14

lindaLI написа:
Цепя на Кула

8 пентакли Страшен съд Асо жезли (допълнително към Асото теглих Смърт)

Какво показа подредбата за избор

Ще почна там 9 чаши 2 меча 7 жезли
Няма да почна Рицар чаши 3 жезли 5 меча

Ситуация 10 меча
Според мен тук имаш реален шанс да започнеш работа.И втората ти подредба говори за това.Започване отначало/Кула/,нещо съвсем ново,усилена работа/8 пентакли/,работата не ти е съвсем непозната,имаш представа за нея от преди,дава ти се шанс да се докажеш /Страшен съд/,решена си да го направиш/Асо жезли/
Ще почна там 9 чаши 2 меча 7 жезли-Според мен и тези карти-да.Ще ти се наложи обаче да работиш много и да се доказваш.
За втората позиция според мен сега не е момента,нищо не зависи от теб,според мен за нея вече има определен човек. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 16:17

зуки написа:
жрец-паж чаши-смърт

карти с въпрос ще се обадили АК на ГГ

Според мен ще се обади,но отношенията им ще претърпят коренна трансформация след това обаждане.Някой ще подходи незряло към разговора и това ще доведе до промяната.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 17:46

Зуки, аз рядко виждам картите различно от Тони, но това е един от случитеSmile

Със смърт на последна не мисля, че ще се обади. Теглих този месец карти за моя близка- и тя чака обаждане- и там смърт на последна- за сега не е звъннал.

Мисля, че Паж чаши показва импулса и Желанието това да се случи..но смъртта като че ли изпива и без това малкото енергия на пажа. Надявам се Тони да е права, все пак!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 17:55

Антония написа:
Според мен тук имаш реален шанс да започнеш работа.И втората ти подредба говори за това.Започване отначало/Кула/,нещо съвсем ново,усилена работа/8 пентакли/,работата не ти е съвсем непозната,имаш представа за нея от преди,дава ти се шанс да се докажеш /Страшен съд/,решена си да го направиш/Асо жезли/
Ще почна там 9 чаши 2 меча 7 жезли-Според мен и тези карти-да.Ще ти се наложи обаче да работиш много и да се доказваш.
За втората позиция според мен сега не е момента,нищо не зависи от теб,според мен за нея вече има определен човек.

Права си- не ми е съвсем непозната работата. Но е такава позиция каквато до сега не съм работила- мениджърско ниво..наистина би било коренна промяна за мен.
Изискванията към позицията обаче не са кой знае какви (в моите очи поне) и това малко ме зачудва да ти кажа и по тези карти "Няма да почна Рицар чаши 3 жезли 5 меча"...........тези карти ме карат да смятам, че имат някой вече предварително избран- ситуацията също е 10меча - кауза пердута... как интерпретираш ти 10те меча?
От друга страна- 9 ч 2м 7ж- 7жезли- да..и на мен ми прилича като нагърбване с някакви отговорности- аз даже идея си нямам още какви и че хич няма да е леко.

Хм - иначе по картите 8п СС- АсоЖ/ Смърт- и на мен ми заприлича на ново начало, коренно ново стъпало за мен
Аз бих заложила повече на другата позиция, но знаеш ли какво- ще кандидатствам и по тази- благодаря ти за мнението отново, Тони! Три карти 2 - Page 2 156215

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 20:05

lindaLI написа:
Попитах, какво ще стане ако предприема тази крачка (кандидатстване за работа)
Цепя на Кула
8 пентакли Страшен съд Асо жезли (допълнително към Асото теглих Смърт)
Какво показа подредбата за избор
Ще почна там 9 чаши 2 меча 7 жезли
Няма да почна Рицар чаши 3 жезли 5 меча
Ситуация 10 меча
И подредба за избор за още една позция
Да- Глупак Рицар чаши 3 пентакли
Не- Крал меч Асо меч 6 чаши
Ситуация 4 жезли
Цепила съм на 8 м и това ме притеснява

Линд, сякаш ти самата не вярваш, че нещо с тази работа ще се случи, а иначе я искаш. По СС смятам, че си на прага на нещо ново, имаш шанс, въпреки мъничкото Асо, което стои на трета. Ако кандидатстваш, ще те одобрят и ще се наложи да промениш ежедневието си. Няма да ти е лесно по втората подредба. Ще се наложи да оставиш изграденото до сега и да преминеш в нелека обстановка. Ако не почнеш няма да ти е приятно, меко казано.

Тази ситуация не я разбирам - това като прогноза ли е?
Между другото този влюбен Рицар пак ти се появява....да не е свързан по някакъв начин с решението ти да кандидатстваш или не. Може би оказва някакво влияние върху теб...
За втората позиция започва добре с този Глупак. С новото начало, с първите стъпки, разговорите, бизнес комуникацията. Звучи ми добре тази комбинация. 8 меча, на които си цепила не трябва да те притесняват, защото това е твоето вътрешно усещане, чувстваш че нищо повече не можеш да направиш. Успех Линда! мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 20:06

зуки написа:
жрец-паж чаши-смърт
Зуки, не вярвам да се обади. Този паж нищо няма да направи, но смятам, че в момента и не зависи от него и от желанието му. Просто има някаква спънка.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 20:13

Мерси Фроги!

Да това е подредба за избор със 7 карти и ти показва една ситуация ако се случи и ако не- какви са по- големите шансове- да стане или да не стане..или кое да избереш- избор 1 или 2

Може би със ситуация 10 меча..става дума за много и изтощителен труд...и до колко познавам шефовете на фирмата- наистина е така. Но ако работата си я обичаш..какво толкова и да имаш много работа...според мен е по- добре да не можеш да си вдигнеш главата от бачкане отколкото да се чудиш какво да правиш
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 25 2013, 20:56

Линд, според мен няма да се случат нещата с тая работа.Други планове ще имаш според мен и предложения, но други.
Зуки-ако се е обадил го е направил преди твоето гледане, сега вече няма път назад ми се струва, поне засега.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 16:21

преди реденето е имало разговор, очаквах и след това някакво развитие,но не. и до днес няма обаждане.
очаквах разговор,но понеже ,според мен то не би било разговор ,а нещо като спор,намеци и подобни-мисля че умишлено не се търсят дори и двете страни.
всъщност няма някакви причини,но май има някакъв проблем,недоразумение,обида????ит.н.

''жрец-паж чаши-смърт

карти с въпрос ще се обадили АК на ГГ''

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 19:32

Каква е била срещата на Х /мъж/ днес - делова или любовна?

Дявол, Паж пентакли, Маг
Цепя на 9 пентакли

Според мен е била силно емоционална, начало на влюбване /ПП/, което с подкрепата на Мага, е обещание за нещо голямо. Човекът се е почувствал много удовлетворен.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 19:55

Фрог, аз си мисля че е ставала дума за пари и работа.Не знам защо, но не мисля че е била любовна.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 20:11

Persefona написа:
Фрог, аз си мисля че е ставала дума за пари и работа.Не знам защо, но не мисля че е била любовна.

Този Дявол в началото сякаш подчинява останалите карти и дава посока на значенията им в смисъла на емоциите. Така си мисля аз, но е възможно и да не съм права. Три карти 2 - Page 2 302820
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 20:44

защо дявола е в началото...среща уж със сексуални намерения- а то пък да не би да вземе да излезе повече от .."просто секс"- имали ли са сексуални контакти преди
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 22:04

lindaLI написа:
.."просто секс"- имали ли са сексуални контакти преди
Подробности не знам Линд, вероятно ще има обратна връзка по въпроса, но ще е в бъдеще време мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 2 от 42Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: