Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 20:44

защо дявола е в началото...среща уж със сексуални намерения- а то пък да не би да вземе да излезе повече от .."просто секс"- имали ли са сексуални контакти преди
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 22:04

lindaLI написа:
.."просто секс"- имали ли са сексуални контакти преди
Подробности не знам Линд, вероятно ще има обратна връзка по въпроса, но ще е в бъдеще време мерси
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeПон Май 27 2013, 23:28

Frog написа:
Каква е била срещата на Х /мъж/ днес - делова или любовна?

Дявол, Паж пентакли, Маг
Цепя на 9 пентакли

Брях, със сигурност е отишъл за да се чувства добре, приятно, да получи внимание или може би пък нещо което е искал като предмет или знание, бил е доста удовлетворен от срещатс с 9П.
И сега Дяволът - изкушил се е от нещо, може би е пожелал нещо, но не мисля че е секс или любов. Сигурно срещата е била за да се обсъдят варианти за получаване на нещо, което го интересува живо този човек и е станало нещо от сорта "Ей, мамка му ся ако можех да имам това, дали да си го открадна?" Паж Пентакли - разговорът е тръгнал към това да се предаде някакъд урок на човекът, може би за ползване на това нещо. Паж Пентакли винаги ми излиза за учене на урок как да направя нещо си, дори и друг човек да ми го преподава. А Магът в края - в крайна сметка изкушението, урокът и предметът на срещата ще доведат до това този човек да направи всичко възможно че нещата да станат. Ще използва всички ресурси заради желанието му от Дявола, наученото от Пажа Пентакли и удовлетвореността с 9 Пентакли с която си е тръгнал този човек.
Срещата за мен изобщо не е била любовна заради Паж Пентакли който е ученик и удовлетвореността от материалното от 9 Пентакли. Този човек има много силен интерес към това заради, което е отишъл на срещата и ще има продължение, но за мен не е изобщо любовна, а по-скоро нещо като хоби по което силно се е запалил и смята тепърва да учи, пробва и да се занимава. Нещо ново е, и току що се е запалил по Паж Пентакли, след като е имал нужда от обучение.

Това ми говорят на мен тези карти. Може и да се отнесох във филма малко, но да кажа честно съм абсолютно сигурна в това, което казвам.
Фроги, искам обратна връзка, стана ми интересно мерси

Frog написа:
Този Дявол в началото сякаш подчинява останалите карти и дава посока на значенията им в смисъла на емоциите. Така си мисля аз, но е възможно и да не съм права.

Подчинява, да. Но не е секс, а е хоби или джунджурийка, която страстно желае. А с Магът ще развива хобито си.

Може пък и бизнес да е, незнам, но бая се е запалил .... човекът ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 06:21

фрог-не мисля че е любовна среща. тук става дума за сметки,материални,не е изключено да има и чаровни усмивки,всичко с цел към успеха.
и аз бих искала да зная,май един от двете страни често разчита на харизмата си.
имат ли минало?
все още човека за който е редена подредбата,сам не знае резултата,има още една среща,или вземане на решение,май са си прехвърляли топката,думи,фрази,приказки,и нищо важно.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 10:42

Обратна връзка по въпроса

Цитат :
Каква е била срещата - Дявол, Паж пентакли, Маг
Цепя на 9 пентакли
Имало е две срещи - първата е делова, става дума за проект и за пари. Вероятно влиянието и емоцията на тази среща са били по-силни и отразени в картите. Пробива се нов път с много усилия и неизвестен резултат, но с хвърляне на доста пари. Въпросителните ще стоят още месец и няма да е ясно дали парите няма да са хвърлени на вятъра.
Персефона
Цитат :
ставала дума за пари и работа.Не знам защо, но не мисля че е била любовна
Деси
Цитат :
Сигурно срещата е била за да се обсъдят варианти за получаване на нещо, което го интересува живо този човек. Паж Пентакли - разговорът е тръгнал към това да се предаде някакъд урок на човекът, може би за ползване на това нещо. Паж Пентакли винаги ми излиза за учене на урок как да направя нещо си, дори и друг човек да ми го преподава.
Тук си права, че става въпрос за пробиване на пътека в нова ситуация, за учене с много голям зор
зуки
Цитат :
не мисля че е любовна среща. тук става дума за сметки,материални,не е изключено да има и чаровни усмивки,всичко с цел към успеха.
Втората среща е била със стара любов. Линд
Цитат :
а то пък да не би да вземе да излезе повече от .."просто секс"- имали ли са сексуални контакти преди
Сега са приятели, но няма отношение към първата среща, тоест отделно една от друга са и нямат връзка помежду си.
Бяхте на едно мнение и явно картите са показали по-важното. Линд е видяла като мен втората.
Напоследък доста зле интерпретирам картите и не знам на какво се дължи.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 10:46

Frog написа:
Напоследък доста зле интерпретирам картите и не знам на какво се дължи.

Дай си почивка от твоите карти и наблюдавай само другите комбинации, ако имаш интерес. Не ги пипай няколко месеца даже. Аз се чувствам много добре така без моите. Може би си пренатоварена. Все пак информацията от тях е много и не е съвсем нормално да виждаш неща, които не са ти отредени да виждаш. Остави ги и си почини.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 14:24

Здравейте,

Как бихте тълкували следните 3 карти:

Звезда - 3 чаши - Смърт

Въпрос: Бъдещо развитие между двама?

С карта смърт накрая - буквално ли тълкуваме, че е настъпил краят недоволен
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 14:51

Miss Bloom написа:
Звезда - 3 чаши - СмъртВъпрос: Бъдещо развитие между двама?

По Звездата като че ли и преди сте имали лоши моменти, лекували са се стари рани, била си пак обнадеждена, тя до колкото знам е бавна и дълга карта. 3 Чаши ..... дали няма трети човек ? Или пък той иска малко разтуха, дай му свобода. А Смъртта може да доведе до промяна в отношенията ви, но в каква насока ... не се знае. Трябвало е да сложиш допълнителна карта и период поне, за да се знае за какъв период става въпрос.

Попитай картите Смъртта как ще промени отношенията ви, в каква насока.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 15:16

Благодаря за бързия отговор Smile

Попитах - в каква посока ще се развият взаимоотношенията? Паж мечове - Обесеният - 7 чаши
Май ще има оттегляне...

А също и дали има друга жена? 8 чаши - Крал чаши - 2 пентакли
Мисля, че е имало.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 15:55

какво иска да докаже с поведението си лицето АА?

рицар меч-звезда-5жезли



Мда,рицар меч може да покаже и човека,който всъщност иска да разбере защо АА се държи така.
Оттам на татък ,също карта рицар меч,може да е описваща и поведението на АА ,яростен,ядосан,и все пак разумен,и обмислящ ходовете си човек.който вероятно иска времето да покаже нещо което той иска,желае,цели.но може да е затишие,пред буря.
звездата между тези две карти за мен не е добре дошла,тя търпи.
което ще рече че АА проявява инат,рицаря,е подтиснат,отлага действия,разчита на интелект,тактика . все пак ще стигне до конфликт,5жезли.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeВто Май 28 2013, 20:58

Miss Bloom написа:
Как бихте тълкували следните 3 карти:

Звезда - 3 чаши - Смърт

Въпрос: Бъдещо развитие между двама?

Приключва един етап, в който водещи са били надеждата, търсенето на удоволствие от връзката.Ще последва нов етап, където може би няма да са разови нещата, ще видите недостатъците си.Край на мечтите и илюзиите, сваляте розовите очила.

Miss Bloom написа:
Благодаря за бързия отговор

Попитах - в каква посока ще се развият взаимоотношенията? Паж мечове - Обесеният - 7 чаши
Май ще има оттегляне...

А също и дали има друга жена? 8 чаши - Крал чаши - 2 пентакли
Мисля, че е имало.

Ще има изясняване и страдание може би, някой ще трябва нещо да жертва, ще ви се иска пак да се върнете на бляновете и мечтите.

Не виждам друга жена в тези карти.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 06:51

ТТ ще предложи ли работа на ХУ?
10 жезли-крал чаши-асо чаши

-мисля че е отворен за покана,предложение

ХУ-ще приеме и да работи с ТТ това лято?
КОЛЕСНИЦА-4ЧАШИ-9ПЕНТАКЛИ

интересно,май няма да иска,нещо друго търси,иска,желае. 9пентакли и колесницата никак не си ходят с 4чаши,освен,ако му харесва да си почива,ии търси друго
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 09:16

зуки написа:
какво иска да докаже с поведението си лицето АА?
рицар меч-звезда-5жезли
Че е конкурентноспособен!
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 09:35

Miss Bloom написа:
Здравейте,

Как бихте тълкували следните 3 карти:

Звезда - 3 чаши - Смърт

Въпрос: Бъдещо развитие между двама?

С карта смърт накрая - буквално ли тълкуваме, че е настъпил краят недоволен
Persefona написа:
Miss Bloom написа:
Как бихте тълкували следните 3 карти:

Звезда - 3 чаши - Смърт

Въпрос: Бъдещо развитие между двама?

Persefona написа:
Miss Bloom написа:
Благодаря за бързия отговор

Попитах - в каква посока ще се развият взаимоотношенията? Паж мечове - Обесеният - 7 чаши
Май ще има оттегляне...

А също и дали има друга жена? 8 чаши - Крал чаши - 2 пентакли
Мисля, че е имало.
Тези карти говорят за психологически проблем,от миналото -Обесен ,8 чаши,Звездата
Звездата+3 ч+Смърт
Паж мечове +Обесен +7 ч
8чаши+Крал ч.+2 пентакли
Всички комбинации ми говорят ,че питащия твърде дълго е живял в света на илюзиите и въобще не е имал връзка с реалността .Всичко се случва в главата му.Сега настъпва някаква промяна някакво осъзнаване (Смърт)
Обърнете внимание ,няма нито е една земна ,реална карта освен 2 пентакли като преход- преминаване на едно състояние в друго,стъпване на земята.
Много отнесени карти,няма друга жена ,всичко е един филм .

зуки написа:
ТТ ще предложи ли работа на ХУ?
10 жезли-крал чаши-асо чаши

-мисля че е отворен за покана,предложение

ХУ-ще приеме и да работи с ТТ това лято?
КОЛЕСНИЦА-4ЧАШИ-9ПЕНТАКЛИ

интересно,май няма да иска,нещо друго търси,иска,желае. 9пентакли и колесницата никак не си ходят с 4чаши,освен,ако му харесва да си почива,ии търси друго
Зуки ,по първата комбинация не виждам реално предложение
просто човекът е под голямо напрежение ,има проблеми в семейството,но с тези чаши Три карти 2 - Page 3 302820
Според мен ,човекът ще получи друго предложение ,може и за чужбина.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 09:51

Цитат :
ТТ ще предложи ли работа на ХУ?
10 жезли-крал чаши-асо чаши
Това Асо на последна ми е малко празно, но Кралят е действен и има възможност да изпълни със съдържание Асото и питаното да се случи. Възможно е обаче да не стане веднага,а на един по-късен етап - 10 жезли.

Цитат :
ХУ-ще приеме и да работи с ТТ това лято?
КОЛЕСНИЦА-4ЧАШИ-9ПЕНТАКЛИ

Тук не съм сигурна дали ХУ ще приеме. Голяма е вероятността да иска други условия, да има по-големи претенции от това, което му се предлага. Зуки, 9 пентакли е като медал - с две страни и едната е с отрицателен знак. Склонна съм да приема, че тук ще бъде в положителната си роля заради Колесницата, която дава известно развитие, макар и преминаваща през 4 чаши.

Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 09:57

зуки написа:
какво иска да докаже с поведението си лицето АА?

рицар меч-звезда-5жезли


Иска да покаже колко е умен, целеустремен, извесен духовно.Иска да покаже колко повече е от другите, иска да се покаже в конкуренция и да изпъкне като знаещ и можещ, но вероятно го прави агресивно.

зуки написа:
ТТ ще предложи ли работа на ХУ?
10 жезли-крал чаши-асо чаши
Ще има някакъв разговор, но май няма да станат нещата, няма да се получи според мен, въпреки добрите намерения, нещо липсва.

[quote="зуки"ХУ-ще приеме и да работи с ТТ това лято?
КОЛЕСНИЦА-4ЧАШИ-9ПЕНТАКЛИ
][/quote]

Вяроятно не.Не му е писано.Ако все пак пренебрегне картите и приеме ще се разочарова бързо.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 10:06

Въпрос на жена-ще се случи ли това, което иска в работен план? Ще даде обратна връзка другата седмица?Колодата е на Уейт.

8Жобърната, колелото, 4ч обърната

Според мен много избързва, натяга нещата, искада изхитри съдбата, но май няма да се получи, макар и обърната 4Ч според мен е не.Тегава подредба, защото колелото на съдбата не е карта, в която бързо можеш да промениш нещо.Според мен тук има с години трупани проблеми, а тя иска бързо да ги разреши, но май няма да стане.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 12:47

Persefona написа:
Въпрос на жена-ще се случи ли това, което иска в работен план? Ще даде обратна връзка другата седмица?Колодата е на Уейт.

8Ж обърната, Колелото, 4Ч обърната

Ще следя за обратната връзка - интересен ми е отговорът, защото виждам и двете възможности Три карти 2 - Page 3 262180
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 17:06

С тези обърнати карти ме притеснява това, че тя не разбира че има проблем в методите й на работа, в квалификацията-при нея просто има недоволство от другите, но тя не търси собствена грешка, просто иска събитята да минат.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 18:06

Аз по- скоро залагам на това, че нищо няма да се промени и от това недоволството на жената ще се засили..

Persefona написа:
8Жобърната, колелото, 4ч обърната
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 19:23

какъв ще е резултата за мен от това събитие (става дума за моя изява)

Цепя на Кралица чаши

Ситуация сега- 3жезли
Минали влияния- Маг
Бъдеще- 4 пентакли

т. е картите са Маг 3 жезли 4 пентакли

В основата на ситуацията- Смърт
Потенциал - Влюбените
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 19:56

Според мен си взела нещата в свои ръце и си решила да поставиш началото на нещо ново,напълно различно.Планирала си,обмислила тази промяна,но нещо те спира да я извършиш докрай-нещо или някой,в когото си се вкопчила и това ще те постави пред дилема-да поемеш пътя към новото или да се върнеш назад...Помисли кое е това,което те задържа и кои са недостатъците в новата ситуация,на която слагаш начало...Така си мисля,Линда SmileРезултатът е дилема между добре познатото старо и неизвестността на новото...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 20:02

Persefona написа:
Въпрос на жена-ще се случи ли това, което иска в работен план? Ще даде обратна връзка другата седмица?Колодата е на Уейт.

8Жобърната, колелото, 4ч обърната

Да, ще се случи, но най-вероятно няма да е във времето, в което очаква, а по-късно. Вероятно е свързано с нова позиция в работата, излизане от рутината, нови предизвикателства.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 20:08

Благодаря ви-заинтиругаваха ме тези карти и ще направя един келтски кръст в другата тема.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 20:11

lindaLI написа:
какъв ще е резултата за мен от това събитие (става дума за моя изява)
Цепя на Кралица чаши
Ситуация сега- 3жезли
Минали влияния- Маг
Бъдеще- 4 пентакли

В основата на ситуацията- Смърт
Потенциал - Влюбените

Много емоции си вложила и продължаваш да влагаш в нещо ново за теб, нещо което вече си предприела. Струва ми се, че ще си доволна от постигнатото и ще се опитваш да го задържиш на едно ниво. Съветът е да се довериш на инстинкта си, да продължиш с това, което ти е на сърцето, вероятно защото има достатъчно потенциал а и защото ще ти донесе удовлетворение.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 20:15

Линд-мисля, че промяната ти е необходима и добре дошла, особено щом идва от сърцето както се вижда в подредбата.Само не заглушавай гласа на сърцето и всичко ще бъде наред.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitimeСря Май 29 2013, 21:43

Reni написа:
Според мен си взела нещата в свои ръце и си решила да поставиш началото на нещо ново,напълно различно.Планирала си,обмислила тази промяна,но нещо те спира да я извършиш докрай-нещо или някой,в когото си се вкопчила и това ще те постави пред дилема-да поемеш пътя към новото или да се върнеш назад...Помисли кое е това,което те задържа и кои са недостатъците в новата ситуация,на която слагаш начало...Така си мисля,Линда SmileРезултатът е дилема между добре познатото старо и неизвестността на новото...

Със смърт 4-та карта....4 пентакли ми идват малко неестествено- трансформация има, тя се е случила...но като че ли показва- бързай бавно- няма да има особени промени, но няма и да загубя.

Но си мислех че може да значи- стабилно ново начало - с 3жезли почва, с 4 пентакли заземяваш- основата поставяш солидно.

А специално Влюбените никога не ми е показвала избор или любовен триъгълник или нещо от сорта. Това при мен винаги е нещо емоционално- красота любов секс хармония
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Три карти 2 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 3 от 42Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: