Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 11:11

а относно моите карти- да- фрог и аз съм на мнение по ПЧ, че действия няма да има...кой веднъж го беше казал, прав е бил според мен- ПЧ е като срамежливи чувства- пеперудки пърхат в стомаха- като тези рибки в чашката- но повече от това- в смисъл действия, признания, обяснения- няма.
Той и Рицар чаши- макар, че е много по- мощен в емоциите си- може да стои и да гледа и да не пристъпва към дейстивия, макар, че умира от желание- таа какво остава за ПЧ!

А Страшен съд- в такава ситуация като тази- от години се познават, пък се харесват, пък той обвързан вече- в такава ситуация СС е много добра карта и е супер като потенциал. Но като правя тази гледанка с 3 карти и слагам карта за ПОТЕНЦИАЛ на ситуацията- то това е нещо, което е вътре в самата ситуация- развитието си остава по третата карта.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 11:14

Линда, за твоите карти и аз си мисля,че нищо няма да се получи,т.е нищо по-различно от това,което е в момента.
А в случая 8П затворена ли е?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 11:57

В случая е на идеалното място- добра основа, желание да се гради нещо съвместно. Желание- явно и от двете страни....но ПЧ като развитие- да, затваря потенциала на картата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 23:58

Дами, моля за коментар по следните карти, тази седмица наредих за това какво ще се случи между мен и М. и много големи аркани и то тежки ...

Умереност, Кулата, Сила д. Обесеният

Между другото напоследък ми излизат много Обесеният и Глупакът, но по-често обесеният в подредби за този човек. Как бихте тълкували Обесеният за любов, в отношения, които нямат развитие в момента?

И може ли някой да ми нареди карти за негови чувства към мен че аз тази вечер го срещнах, бяхме в едно заведение и ми стана адски гадно. Тръгнах си с емоции и не бях щастлива, чувствам се като глупачка в тези тъпи отношения. Все едно само аз съм влюбена а на него му е през .... за мен. Незнам, вече наистина имам такова чувство ...Въпроси и отговори - Page 2 396312 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:05

Обесеният за отношения съм го преживяла, когато стоиш и наблюдаваш отстрани и нищо не можеш да направиш, най-малкото,защото нямаш контакт с дадения човек.Болезнено е,изнервящо...но си с вързани ръце. Sad
Просто виждах как е с други и ги сменя,мен не ме отразяваше изобщо- сякаш не съществувах... пишех му,но не ми отговаряше и така...Просто си " парализирана" жертва на ситуацията...

Но,Деси, тези карти сякаш описват теб самата и това,което се случва вътре в теб...Имам чувството,че всичко ще се случи само в твоите мисли и съзнание... Обмисли добре нещата и се опитай да погледнеш отстрани твоето и неговото държание, понякога жените са емоционални малко вповече и прекаляват,или драматизират. Не ме разбирай погрешно, но емоциите са лош съветник.
Знаеш какво означават тези карти, които ти излизат,моля те, ако Кулата показва скандал или раздяла, не бъди ти причината за тях,бъди пас, поне ,докато ти мине... Въпроси и отговори - Page 2 2560441086 Въпроси и отговори - Page 2 2560441086 Въпроси и отговори - Page 2 2560441086 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:26

Знам какво означават, това са седмичните ми карти, не съм ги теглила сега, а преди два дни може би. Освен това ние нямаме връзка. Няма нищо между нас. Аз се питам дали тези чувства са само в моята глава и сърце - положителните - не отрицателните. Аз съм влюбена в него и се надявам на връзка , а той е като паметник - нито реагира, нито отговаря. Затова исках някой друг да ми нареди карти за негови чувства към мен, че да не объркам нещата с моите, ако им влияя.

Ще постна написаното от теб за Обесеният в раздела Въпроси и отговори в Таро Теория Въпроси и отговори - Page 2 698924 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:39

Аз иначе изтеглих три карти но незнам дали не описват мен:

5 Пентакли, Магьосникът, 7 Пентакли


Много бих се радвала някой да ми нареди все пак, че не се знае дали не съм повлияла аз ...
Върнете се в началото Go down
jeni27
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 282
Join date : 06.08.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 01:15

Здравейте момичета, понеже не съм много добра в тълкуването на таро ще се радвам да споделите мнение за тези карти за отношения между мъж и жена Крал пентакли обърнат, 8 пентакли, 4 пентакли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 03:05

ма какво за отношения- как ще се развиват, заедно ли са не са ли заедно, той какво чувства как я вижда жената- какво се пита в задачата?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 06:56

Жени-този мъж има проблеми у дома, това са карти в които любов не виждам-но уважение, сигурност някаква или ги свързват професионални отношения.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 07:20

жени,-Жени-този мъж има проблеми у дома, това са карти в които любов не виждам-но уважение, сигурност някаква или ги свързват професионални отношения.-----

загуба на работа?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
jeni27
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 282
Join date : 06.08.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 09:19

Линдали разделихме се преди около 2 седмици, има много проблеми в работата, но така и не мога да разбера причината за раздялата. Иначе по-скоро бяха изтеглени с идеята дали ще се съберем пак blush 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 13:53

Дес, много сложна ситуация... Дали тези карти не показват какви чувства провокира той с държанието си у теб, независимо какви са- добри или лоши?
Може би Кулата показва това,че нещата не се случват така,както искаш ти, а Силата,че ще имаш силата да се справиш...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 14:46

Ренка, нещата почнаха да се случват, вече съм в събитията. За да не се повтарям ще ти дам линка към Ленорман, където описах какво тръгна да се случва. Вече съм във вихъра на нещата ... другата седмица поне ще си почивам от случките през тази ... Но 4 ГА за една седмица, направи си сметка какво ще се случва ....

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t677p495-topic
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 17:43

Джени, според мен идеята за събиране не е изчезнала съвсем. Този мъж не е приключил с теб окончателно, но за сега като че ли иска да се съсредоточи върху работата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jeni27
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 282
Join date : 06.08.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 18:50

Благодаря ви много момичета! Въпроси и отговори - Page 2 2919946403  Надявам се наистина като отмине този период с много работа да преосмисли отношенията ни!
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 08:45

Значи да дам обратна връзка:

С Търсещия виждам по-реално нещата, като че ли не ми е толкова замърсен, докато Уейт често хваща моите настроения ...

Как ще се развият отношенията ми с М. тази седмица?

Таро на Търсещия :
Алхимия, Кулата, Сила, Обесеният - Алхимията е Умереност, и всеки път когато ми излезе ме тряска от единия бряг в другия ... много гадна карта, от една емоция в друга. Кулата - знаете - болка , разрушение. Сила и там знаете трябва доста въздържание на нервите, когато Силата ми се покаже - идело ми е да бия и пребивам а всъщност пазя спокойствие и решавам проблема с дипломатичност. И Обесеният в случая мисля че показа обрат на нещата, отколкото че съм с вързани ръце. Просто и добрите отношения с този човек станаха зли. Това приемам за обрат.

Таро на Уейт :
Цепя на Любовниците
4 Жезли, 4 Чаши, Колесницата - 4 Жезли - тук мисля че 4 Жезли показа негативното си значение - Разочарование в партньор. Необходимостта за предпазване от евентуална загуба на щастие. /цитат от описанието на картата/, 4 Чаши - оттеглих се за да се затворя във вътрешният си свят. Колесницата - М. тотално избяга от мен.

Между другото ОВ и за 2 Чаши отново - тази карта не престава да ми излиза като действие, когато предстои отдалечаване на партньори ...
И 10 Пентакли забелязвам че ми излиза когато мечтая повече за семейство, а не че ще получа такова. Нито един път не се е реализирала тази карта, а всеки път ме обнадеждава и оставам само с надеждите и желанието. Или пък може би се показва в негативният си аспект - знам ли Въпроси и отговори - Page 2 302820 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 09:27

ммм, деси, интересни карти и наблюдения имаш по колодите.
не са замърсени тези на уйет,вижда едно събитие на различни нива...
дгакова написа:

Как ще се развият отношенията ми с М. тази седмица?
Таро на Търсещия :
Алхимия, Кулата, Сила, Обесеният
-невъзможността да балансираш ,събаря кулата която градиш,и не мисли ,че си се примирила,или взела поука.мисля ,че все още ще ги въртиш тези карти,в този ред.
много близки са с онези по ленорман(път-коса-риби-пръстен) които тълкува преди малко.твоята умереност,не е баланс,около нулата,при теб всичко е над нормата и е в двете крайности...водена си от емоции,само от тях...
тези големи аркани трява да те замислят,защо грешиш. а не да търсиш причина у мъжът,дали е сметкаджия,бройкаджия,или застраховател.

уйет-избор-път(лен)
4 Жезли, 4 Чаши, Колесницата-показват ти в дадения момент,и ситуацията как я усещаш с тялото си. задух,задух ,ярост,агресия-спасение,което се изразява в нападение...

мися че имаш работещи колоди мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 09:50

Oooo в никакъв случай не балансирам. Ама в никакъв ! Това не го умея особено пък точно сега. Прекалено много събития ми се случиха за да мога да балансирам така или иначе емоционалния ми характер. Алхимията - Умереност показва точно разбалансирането и дава като съвет да се опитаме да балансираме ... ама като я видя и знам че ме чака изпитание което ще ме тръшка наляво надясно.

Тези две години имам Плутон квадрат Юпитер, Сатурн квадрат Марс и Юпитер опозиция Луна и положението е страшно. Комбинацията ще изчезне към края на декември, така че две години без два месеца ще имам много да уча и никак няма да мога да се контролирам. Посещавам и терапевт, така че всички емоции се опитвам да насоча на някъде и да лекувам до тук преживяните неща, и се надявам да спрат поне гадните, да няма повече тежки. Хубавото е че декември свършва всичко това.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 10:34

блазеви на вас които знаете за планетите,домовете,аспектите и т.н. това са най-точните и смислени обяснения кое ,как,защо,от къде и до кога- възползвай се от асрото...

де да ми се отдаваше да помня всичко това,ама не става...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 11:40

Oooo Зуки, аз не съм от тези дето знаят! Знам само защото гледам в www.astro.com за дълготрайните положения на планетите, имам един ЗЕТ9 вкъщи и поне това успявам да уловя. Нищо незнам. Но имам бегла представа защо ми е такъв живота заради тези два помощника. Там не са нужни знания по астрология, а английски език само Smileили руски. И не е нужно да правиш каквото и да било а само да четеш. До детайли няма как да се стигне, но основните и огромните неща ги виждаш и си подготвен. Разгледай сайта, ще ти бъде в помощ и на теб.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 16:03

Теглих карти какво да очаквам в любовен план до края на седмицата- цепя на 2Ж, а картите са

Рицар Ж,7М,Колесницата...

Явно и мен ме очаква раздяла... Но този Рицар Ж какво показва - неприятности или че някой ще си тръгне?
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 17:38

Рени, от-пътуване, измъкване, изнизване, много бързо и стремително, прилича ми на раздяла Sad
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 19:03

рени-и аз смятам че около пътуване се въртят твоите карти.
мисля дали няма да те поканят да отидете някъде...
ще те помоля,понеже много нашумя ''колесница' в тези дни като коментирана карта,да наблюдаваш-кое е край,кое отворена врата...все пак имаш 2ж....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 20:47


Хм... възможно е да е пътуване,защото като отговор на въпр какво ме очаква като цяло за същия период-пак цепя на 2Ж,а картите са 2М,Асо Ж,6М
Зуки,ще обърна внимание и ще пиша...
Преди пак ми беше излязла тази Колесница и ми показа раздяла,чиято инициатива беше моя и ,определено,бях агресивна...
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 22:13

Здравейте,след 2 седмици мълчание между мен и този господин/по вътрешно усещане,че нещата няма да се развият/ така и се случи.
Днес бях в добро настроение и реших да му пиша:Здрасти как си?/голяма грешка/!!!
Беше в 19.30ч,той го прочете и нищо не ми отговори до сега.
Взех решение,да му изтрия профила  и да забравя за него.
Това е.

Просто реших да ви споделя.
Няма да има развитие и това е.Той просто нехае за мен,явно жестоко съм се заблудила и надявала.Но той,ако имаше нещо към мен,поне щеше да напише 2 думи.....но нейсе.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 22:51

Изтеглих карти с въпроса, какво ме очаква в любовен план в следващите 3 месеца. /Имам приятел/.
Цепя на 2 чаши.
Императорът, 3 чаши, Кралица Ж., Умереност.
Помагайте Smile
2 чаши мисля е нашата любов и разбирателството. Как се допълваме.
Стабилни отношения - Императорът
Мисля че Кралица Ж. съм аз.
Ох не мога да ги навържа Sad




Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: