Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
АвторСъобщение
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 22:13

Здравейте,след 2 седмици мълчание между мен и този господин/по вътрешно усещане,че нещата няма да се развият/ така и се случи.
Днес бях в добро настроение и реших да му пиша:Здрасти как си?/голяма грешка/!!!
Беше в 19.30ч,той го прочете и нищо не ми отговори до сега.
Взех решение,да му изтрия профила  и да забравя за него.
Това е.

Просто реших да ви споделя.
Няма да има развитие и това е.Той просто нехае за мен,явно жестоко съм се заблудила и надявала.Но той,ако имаше нещо към мен,поне щеше да напише 2 думи.....но нейсе.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост



Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 22:51

Изтеглих карти с въпроса, какво ме очаква в любовен план в следващите 3 месеца. /Имам приятел/.
Цепя на 2 чаши.
Императорът, 3 чаши, Кралица Ж., Умереност.
Помагайте Smile
2 чаши мисля е нашата любов и разбирателството. Как се допълваме.
Стабилни отношения - Императорът
Мисля че Кралица Ж. съм аз.
Ох не мога да ги навържа Sad




Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 12:59

Здравейте! Гледах скоро на едно момиче -Имала е връзка с човек, днес поддържат просто приятелски отношения, тя го обича все още. Един от всичките ми въпроси-

Какво е тя за него - 10 меча + Асо пентакли (заедно ги теглих)- 3 чаши - Маг ( изтеглени като минали влияния сегашни и бъдещи).

Основа на ситуацията- 9 меча
Потенциал- 2 ж



по другите подредби излезна, че има чувства към нея- но той е в друга връзка- там няма чувства- но не мисли да я напуска- Изключително сложна ситуация! Изключителен бъркоч.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Авг 02 2013, 13:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 13:01

Йоана - може да празнувате нещо с този Император- годеж ли, сватба ли- нещо такова
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 13:57

Йоана, ще се поразбеснеете по дискотеки, партита малко с твоя, което в крайна сметка ще доведе до малко разбалансиране на отношенията ви. Като че ли тези купони ще доведат до малко неприятности между вас от сорта на "Ти, защо погледна онази?" "А, ти защо танцуваше с този?" "Ти значи не ме обичаш...!" "А ти пък .... дрън, дрън, дрън, дрън .. "

На такова ми мирише на мен ... Въпроси и отговори - Page 3 262180 
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 18:04

Линда, канени сме на сватба сега в края на август и на още една на която ще сме кръстници, тя няма дата ще идем с двойката да подпишат /те са ни много близки приятели/, когато решат и ще се почерпим. Говорихме, че ще е октомври месец. мерси 

Деси, по-добре такива кавги, отколкото сериозни ихиххи мерси 
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 18:05

И аз пак не можах да си отгатна нищо Sad
Върнете се в началото Go down
yanacom
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 51
Join date : 09.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 18:28

Здравейте, момичета! От скоро се запалих по Таро, изчетох и книгата с картите, които си закупих, и днес реших да си наредя подредба от 7 карти /минало, настояще и бъдеще/ за развитие на отношенията ми със С. през месец август. Паднаха се

ХVІІ Звезда + Паж Жезли / ІХ Мечове + Крал Пентакли + Рицар Пентакли / Х Колелото на съдбата + ІІ Мечове

Понеже все още се затруднявам, ще ви помоля да коментирате подредбата.

Моите разсъждения са насочени в следната посока: Тези отношения са били добре в миналото и са носили положителни емоции, до момента, в който се е появил някой, или нещо, довело до застой - човек, клюки, външна намеса. Към момента тъгата доминира, породена от бездушие и следване на кариеризъм, без топлина в чувствата и емоциите. До края на месеца, може и да се раздвижат, но с двойка мечове в края не зная как да тълкувам, ......
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 09:49

yanacom ,
като начинаещ е по-добре да гледаш с 3 карти ,това са много карти за краткия период от 1 месец.Картите не винаги дават отговор ,според мен няма нужда да тълкуваш тази комбинация.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 11:19

Я, Реджи! Въпроси и отговори - Page 3 962238374 ха добре дошла!

yanacom
това е всеобщата заблуда на начинаещите /от опит/  - да наредиш повече карти, за да ти е ясна ситуацията, обаче тя пък така се усложнява, че нищо не разбираш накрая.

Тази подредба от 7 карти не я знам - на какво отговаря всяка от позициите? Ако си я видяла в книжка напиши и позициите за да знаем за какво иде реч.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 11:44

Благодаря,Фрог!усмивка 
Върнете се в началото Go down
yanacom
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 51
Join date : 09.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 13:50

Ооооооо благодаря момичета за бързата обратна връзка. Да, прави сте, чета от книгата и редя, но ще ви послушам и ще наредя въпроса с три карти, макар че дали има смисъл. Снощи буквално обърках нещата и сложих край. Обаче ме боли, болка ми е тази връзка и тръпка. Но хайде да видим с новата подредба - край ли ще е или нещо друго.


Асо Пентакли Асо Чаши Тройка Жезли

Това са картите. Сами по себе си - хубави, като единични ги тълкувам, обаче проблема ми е в комбинациите. Чета ви форумчето и се надявам много да ми е полезно и да науча, дай боже и аз да се престраша да изкажа мнение. За сега обаче се нуждая от вашето.

Коментирайте, ако може.


Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 14:04

Особена развръзка през този месец не очаквай,ако има някакво развитие то ще е по-късно.Този месец ти се очертава като дълго чакане нещо да се случи,някой да ти се обади,емоции ще бушуват у теб,но само на това ниво,терзанията ще са вътре в теб самата.Друг човек около теб не виждам,виждам оттегляне,отдръпване за известен период,търсене на нови хоризонти,нови начини за действие спрямо другия човек.Но все пак има известна надежда за по-късно.Запомни тези карти и след известно време пак питай-да видим какво ще излезе след 3 жезли-мисля,че там ще се види съществения отговор на въпроса,който те вълнува.По тези карти се вижда единствено твоето отношение към ситуацията.мерси Сякаш тези карти ми казват-прекалено е рано да се пита за това сега.мерси 
Върнете се в началото Go down
yanacom
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 51
Join date : 09.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 14:14

Благодаря, Антония! Ще се съобразя с насоката ти и след месец ще пусна подредба така както ме посъветва, за да видим развитието.
Върнете се в началото Go down
yanacom
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 51
Join date : 09.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 21:07

Изтеглих 3 карти с въпрос - а има ли чувства този мъж към мен, струва ли си да скърбя за него, аз така и не ги усетих. Паднаха се

Паж Мечове + Кралица Пентакли + 8 мечове.

Прочетох във форума, че пажът е мъж, който фокусира всичко през своята си гледна точка, наблюдател, ексцентрик, сексапилен чаровник. Дали пък аз не бъркам като го нараних?

А може и картите да означават хитър мъж, интересуващ се от собствените си нужди и чувства, отдаден на удоволствия за чужда сметка, пренебрегващ останалите, без да осъзнава какво е причинил. Не зная дали правилно разсъждава
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 21:54

Няма чувства, всичко е заземено, резултатът е тази вързана кралица, която нищо повече не може да направи. Пажът на първа са твоите съмнения и страхове. Хубавото е, че влиянието на тези 8 меча преминават много бързо.
Върнете се в началото Go down
yanacom
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 51
Join date : 09.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 22:07

"....Преминават бързо", което ще рече.....? Т.е. как да го тълкувам това към тази ситуация? /Благодаря, Фрог/
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 23:18

Това ще рече, че няма да те държи година и повече тъгата по този човек. Просто скоро /месец-два вероятно/ ще откриеш друг човек, или нещо друго, което ще измие тези негативни чувства.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 23:39

Linda написа:
Какво е тя за него - 10 меча + Асо пентакли (заедно ги теглих)- 3 чаши - Маг ( изтеглени като минали влияния сегашни и бъдещи).

Основа на ситуацията- 9 меча
Потенциал- 2 ж

скъпички, някой тук има ли мнение?

По картите на Янаком чувства мисля,че има , но съм съгласна с Фрог, че жената не само, че е с вързани ръце, ми дори и да може нещо да направи- сама се отказва да действа- така ми е е появявала 8м на 3та позиция.

А по първите й карти- виждам много емоции и опит за общуване- не знам дали ще се осъществи. Може би ще се появи 3ти човек в ситуацията и за това по следващите карти Яна може да се откаже нещо да предприеме по отношение на човека.


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Авг 04 2013, 23:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 23:40

Иначе Фрог...8м не знам колко бързо преминава- мен вече доста време ме държи- в комбинация със 7п
Вече 8ми месец...тежка карта си е..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 01:14

Линда, явно заради 7П те държи толкова, в повечето случаи влиянието й минава бързо...
Върнете се в началото Go down
yanacom
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 51
Join date : 09.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 06:30

Благодаря, момичета. 8 Меча, не зная дали бързо отшумява, но за инфо ще кажа че ми действа вече от 11 месеца.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 07:39

от какво съдиш за това, че ти действа толкова време?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 10:26

Изтеглих 3 карти с въпрос - а има ли чувства този мъж към мен, струва ли си да скърбя за него, аз така и не ги усетих. Паднаха се

Паж Мечове + Кралица Пентакли + 8 мечове.

Прочетох във форума, че пажът е мъж, който фокусира всичко през своята си гледна точка, наблюдател, ексцентрик, сексапилен чаровник. Дали пък аз не бъркам като го нараних?

А може и картите да означават хитър мъж, интересуващ се от собствените си нужди и чувства, отдаден на удоволствия за чужда сметка, пренебрегващ останалите, без да осъзнава какво е причинил. Не зная дали правилно разсъждава


Паж мечове обикновено е липса на информация или нещо,което става зад гърба ни вкл.интриги .Рядко Паж м. е конкретен човек ,особено пък сексапилен.
Според мен ти прекалено много се измъчваш ,без да си наясно със ситуацията.
Обърни внимание на Кралица п.на нейната характеристика.Ти си го наранила ,ама дали ти не си наранена повече в ситуацията?
Върнете се в началото Go down
yanacom
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 51
Join date : 09.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 16:35

Момичета, искрено благодаря на всяка една от вас, отделила от времето си за моите питания. Тъй като ОВ е важна за всяка, дала мнение - казвам, че сам по себе си всеки отговор, даден от вас, съдържа конкретната истина за тази ситуация. Преди да разкажа, искам да споделя че сутринта, докато си пиех кафето изтеглих като дневна карта - Паж Жезли. Нещо ме навя на мисълта, че обаждане днес, след моето остро реагиране в събота, ще има...........

Линда, права си, в първата подредба, наистина чувствата са доминиращи, по втората - да с вързани ръце съм, защото нещата зависят и от него, не само от мен.

Фрог, 8 Меча ме държат вече 11 месец. Тъгата и неудоволетвореността и безсилието доминираха точно толкова, до днес, когато получих едно гневно обаждане от негова страна и в което и той и аз си казахме какво мислим. ОЛЕКНА МИ,  защото аз всъщност това целях - да го предизвикам на разговор, за да се изясня за себе си.

И Регина е права - аз нараних, но от 11 месеца аз също се чувствам наранена от бездушие.

Линда е права, че по първата подредба ще има развръзка, както и Антония. Днешното обаждане внесе спокойствие и изясни много неща.........Тъй като мъжът замина за чужбина, предполагам, че развръзката тепърва предстои.

В случая картите са буквални, но като новак, ще се науча да ги тълкувам, минавайки по най-трудния и дълъг път, и преминавайки през различни житейски истини. Паж Жезли - да кажа - мъжът е зодия Водолей, страхотен сладур и много чаровен сексапил. Свободолюбив дух и приятелски настроен мъж, в светлината, в която го познавам, а не в която го провокирах да бъде.

Ето тук прочетох за пажа - https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t161-topic. Уча се. И ще бъркам със сигурност, но с ваша помощ и с моите усилия и желание, ще добия опит.


Благодаря ви, мои учители! Лека и спорна седмица ви желая и сбъдване на желанията!

Мъжете обичат с очите си, но ние пък обичаме с ушите си.Въпроси и отговори - Page 3 99390 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 15:54

На въпроса какъв ще бъде любовният ми живот през идващите 3 месеца се паднаха 10 жезли,4 мечове,7 чаши и Луната. На мен тези карти ми показват застой,илюзии и депресивни състояния,каквито ги имам и сега.Вие нещо друго виждате ли в тях?Благодаря предварително на включилите се усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 16:07

ах, миличката Въпроси и отговори - Page 3 396312 

не са хубави картите- страдание, заблуди и застой- напълно правилно си ги разтълкувала. Но пък! това е чудесен период да се обърнеш към себе си- да се занимаваш повече с езотерични неща в стремежа си да превъзмогнеш това състояние- да ходиш на йога, да си готвиш вкъщи, да гледаш романтични филми, да пишеш стихове- нещо такова.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 3 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: