Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 15:27

значи попитах дали даден човек ще ме покани на среща през февруари и се падна да.
ще дам ов в края на месеца.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 15:44

Ми при мен май не работи схемата с да и не,защото днес ми се беше паднало слънцето на въпрос дали ще купя торта,но в крайна сметка не купих.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 15:59

Шугър, аз мисля, че на този въпрос е възможно картите да са се пошегували с теб SmileПросто не са взели на сериозно въпроса ти, нещо като -какъвто въпросът, такъв и отговорът. Дали ще купиш торта или не зависи изцяло от теб, ти знаеш дали ще купиш или не. Докато при въпрос - Ще ме потърси ли X днес - не знаеш, това зависи от друг човек и ти можеш само да гадаеш той дали ще пристъпи към действие. От личен опит мога да потвърдя, че като съм задавала такъв тип въпроси - дребни, от битов характер, маловажни, без особено значение за мен и бъдещето ми, картите просто се подиграват с мен и ми отговарят в същия стил. Може да се каже, че просто не дават отговор.

И аз ще го използвам този метод, но мисля, че трябва да се задават само сериозни въпроси, все пак Отшелникът и Слънцето са големи аркани и едва ли ще се "хабят" да дават отговор на маловажни въпросчета  ДА или НЕ - Page 2 402149 Нещо като при подредбата на Висшата Жрица Smile Аз поне така ги виждам нещата Smile 
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 16:54

Ами днес и аз пробвах метода с Отшелника и слънцето, падна ми се Слънце, обаче греда. И въпросът ми беше вчерашния за документите. Не е маловажен, но изцяло не зависи от мен.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 16:59

Чудесна тема, Фрог, ето един пресен пример:

Ще получи ли Х обещаното увеличение на заплатата? - АЧ, ПЧ, Слънце - ОВ: ДА.
Много бях изненадана, защото си мислех, че с тези чаши и с този несериозен паж, шефът няма да си удържи на обещанието, а и за Слънцето имам противоречиви впечатления.

На същия въпрос от преди 20 дена - за увеличение на заплатата - 4Ч, Сила, 2М - ОВ:ДА. Много странно, винаги досега при трета карта 2м отговорът е бил не. Обяснявам си го така - преди 20 дена шефът не е искал да дава повече пари, но впоследствие си е променил мнението.

Ще си получи ли Х днес заплатата? - Кралица Ж, 8Ж, Колело - ОВ:ДА
Тук може да съм повлияла на картите, защото питах, когато бях нервна и забързана и нямах време, че трябваше да тръгвам - затова излизат Кр-цаЖ+8Ж - бързаща кралица. Колелото също ме изненада, нали уж дава застопоряване, но с тези жезли отпред, явно е изключение.

Подкрепям мнението на Каланта, че на битови въпроси Таро се смее и ни залъгва. И като се замисля, то повечето ни въпроси са битови, все пак сме човеци и се интересуваме от земни и практични неща, но когато нямаме нужда от отговор - тогава вече със сигурност картите не работят. Ако работеха и тогава, ще излезе, че те са ни слуги, а знаем, че в повечето случаи картите си имат "характер" и показват каквото преценят, а не каквото искаме. Освен ако, разбира се, много настоятелно искаме конкретен отговор, и питаме 10-тки пъти, е, тогава ще ни го дадат, но също ще ни се смеят. Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 20:36

този метод с 2те карти дали е удачно да се използва за избор? примерно на въпрос: кое е по-добре за мен - да направя нещо или да не го правя?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 22:06

не знам момичета- пробвайте и вижте дали работи- ако не работи при вас- редете 3 карти мерси 

аз например имам също комбинация за НЕ отговор- Слънце + Умереност - много странно, но.. ДА или НЕ - Page 2 302820 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 06 2014, 14:12

Досега си разглеждах подредбите с Отшелник+Умереност-винаги ми дават не като отговор.
Сега си направих подредба дали ще срещна един човек до края на месеца и ми се паднаха Слънце,Умереност,Императрица-интересно ми е какъв отговор ще дадат Слънце+Умереност
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 06 2014, 14:36

Шугар, Императрицата ти дава ДА!
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 06 2014, 14:41

Фрог интересното е,че в рамките на месец тази императрица ми се пада за него,но досега не сме се срещали
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 07 2014, 10:59

Ето няколко комбинации,които наскоро ми се паднаха:
Ще си взема ли изпита? ц Отшелник/ Жрец,КМ,5Ж - ДА
Ще си взема ли изпита /за друг става на въпрос/? ц Сила/ 6П,ПМ,АП - ДА но с това АП накрая,се чувствах ощетена,защото ми писаха по-ниска оценка,а в действителност заслужавах повече...
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 07 2014, 11:00

На въпросът ми за днес:
9Ж-Маг-5П обърната.

Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 07 2014, 11:03

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 15:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 11:54

Момичета, ще си взема ли домашния любимец в уречения срок- теглих 4 карти от нета

Жрец Колесница 10 меча  10 пентакли

ов- да, даже по- рано, с известни малки промени в плановете -имаше нещо от коетп се отказах в полза на друго


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Мар 10 2014, 19:51; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 12:32

Според мен-ДА усмивка 

доколкото може да се вярва на нета ДА или НЕ - Page 2 617156 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 12:40

доста често са ми показвали вярно- аз там и не питам често.

ох...искам го кученцето вече ДА или НЕ - Page 2 3351190372  Мерси, Тони!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 12:47

И аз мисля,че ще го вземеш в уречения срок.Каква порода е кученцето ако не е тайна?  усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 13:14

Померан.  ДА или НЕ - Page 2 3351190372 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 13:27

аууу пухчоо
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 13:32

линда .. сладурче ще е...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 13:33

а,картите-да вземаш го.
колерсницата-може да е транспорта,ако се налага пътуване,да е малко не в график
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 13:54

Линд, защо картите са 4?  И според мен ще го вземеш - заради 10 меча. Тези 10 пентакли защо са там? Дори да ти е подарък дай пари за него, дори да е левче например!

Луничка
Цитат :
ще се договорим ли по взаимно съгласие да напусна :Аж-10п-РП.
-на 8часа ли ме е осигурявала: 9м-ДМ-4ж.

По първото питане смятам, че е ДА, а второто - НЕ
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 14:12

Две десетки, мисля, че Да.

След силните ми седмични карти (в темата за Дневните съм писала), викам си да пробва Да/не с въпросът ми за документите. Ще го задавам, докато не се потвърди някой ден някоя комбинация, която ще си запиша като успешна Smile

Цепих на 8ч

Светът-9 пентакли-9 чаши

Два пъти числото 9, странно
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 14:25

Благодаря момичета!не кученцето си е от плд но е още малко нероденSmile в корема на майката еSmile поръчала съм го от конкретни хора с родословни кучета


фрог - не е подарък, но е доста пари- та ...за това 10 п Smile


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Мар 10 2014, 19:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 11:22

lindaLi написа:
Момичета, ще си взема ли домашния любимец в уречения срок- теглих 4 карти от нета
Жрец Колесница 10 меча 10 пентакли
да от мен,няма да има промяна в плановете,за мен 10 ме4а показват нетърпението ти за кучо,което гледаш да не издаваш пред другите,за да не се присмеят или определят като емоционален изблик

Луничка написа:
-ще се договорим ли по взаимно съгласие да напусна :Аж-10п-РП.
-на 8часа ли ме е осигурявала: 9м-ДМ-4ж.
по първия казвам да
по втория много се колебая,понеже 9 меча ми говорят ,че 8 часа не устройват отсрещната страна и  ще се опита да договори нещо не в твоя полза,но ако защитиш позициите си,вероятно ще се съгласи...Тук с резерви ще кажа да отново

ето и един  от мен
1.Жив ли е Трикрачо(кварталното кученце,което цялата улица дружно отглежда),запиля се и вече10дни го няма.Ако се намери-ще докладвам
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 18:37

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 15:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 12:22

jasminbg написа:
След силните ми седмични карти (в темата за Дневните съм писала), викам си да пробва Да/не с въпросът ми за документите. Ще го задавам, докато не се потвърди някой ден някоя комбинация, която ще си запиша като успешна Smile

Цепих на 8ч

Светът-9 пентакли-9 чаши

Два пъти числото 9, странно


Получихме ги на 13,02,2014 в 14:30.
Картите ми за деня бяха Глупакът, Умереност, Колелото на съдбата Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 24Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: