Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
АвторСъобщение
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 18:37

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 15:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 12:22

jasminbg написа:
След силните ми седмични карти (в темата за Дневните съм писала), викам си да пробва Да/не с въпросът ми за документите. Ще го задавам, докато не се потвърди някой ден някоя комбинация, която ще си запиша като успешна Smile

Цепих на 8ч

Светът-9 пентакли-9 чаши

Два пъти числото 9, странно


Получихме ги на 13,02,2014 в 14:30.
Картите ми за деня бяха Глупакът, Умереност, Колелото на съдбата Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 12:47

Светът говори за успех а 9 чаши е все пак сбъднато желание
Успех
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 13:11

Момичета не мислите ли че дато или нето зависят от въпроса? Ако картите на ясмин бяха за това ще започне ли например връзка отговора щеше да е не

Не мисля че има универсални карти за да или не
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 13:30

Доколкото разбирам "печелившата комбинация" е-Глупакът,Умереност,КС.
Дано да не те объркам...така,че в този случай Светът-9 пентакли-9 чаши,пак дава не като отговор.
Иначе и аз мисля,че няма универсални карти
за Да и Не.Пробвах и твоя начин с Отшелника и Слънцето,но при мен не работи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 13:44

Защо свят 9 п9 ч да дава негативен отговор????
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 14:12

Не знам, но при мен свят винаги е давал отговор НЕ. Като цяло съм  малко против задаването на въпроси с  отговор  ДА или НЕ на  таро, понеже те описват ситуацията, чувствата или проблемите, но окончателен отговор не можем да сме сигурни, че дават, понеже нещата си зависят от нас.
В една от книгите за таро която четох пишеше за отговор  ДА може да означават асата или 9ч. Така автора на книгата пишеше, че само ако се падне някоя от тези карти можем да очакваме, че отговорът е ДА. Но пак не е сигурно, понеже аз бях задала въпрос, на който имаше 9ч в отговора и асо, а после се оказа пак че окончателният отговор е  НЕ. Така осъзнах, че картите казват как се ще се чувства питащият или този за когото пита или какво е вероятно да направи, но окончателният отговор не е сигурен, защото някой от който зависи той може в последния момент да промени нещата. А таро казват какво би станало, ако всички се държат както досега. Така понякога примерно  някой може да има голямо желание да се обади на бившата си и да има чувства към нея и таро да покажат това, но в крайна сметка съответният човек проявява воля и  не се обажда, тогава картите излиза, че са подвели питащата. А всъщност не е така те са й казали какво чувства той, но крайното решение е негово и от него зависи, дали ще се остави чувствата да го водят или волята му.


Последната промяна е направена от Blackmoon на Пон Фев 17 2014, 14:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 14:15

ами то това си важи за всички подредби по принцип и за всички методи за предсказване - че човек може да промени нещата. нещо супер кармично трябва да е вече, че да е като окончателна присъда.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 14:18

Има някои по-важни неща в живота на всеки човек, които са сигурни. А ежедневните се променят постоянно.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 14:20

да и аз това имах предвид. но те не мисля, че са толкова много.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 14:32

блакмун написа:
но при мен свят винаги е давал отговор НЕ
- съгласна,при мен тоже ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 15:00

да, в моя случай, за конкретния ден комбинацията на 9-ки даде негативен отговор.
Но ако има някакво значение, приблизително 81 часа по-късно (3 дни и 8-9 часа) получих поканите (9х9=81; 24*3+9 = 81).

След 4-5 март вече ще започна да питам за финалната стъпка, кога ще получим финалните документи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 18:34

Свят ви показва не?

За мен е символ на щастие и изпълнение на плановете тази карта. Доста ми излиза във връзка с конкретна ситуация, където търся Да- Не отговор, но то е свързано с приключване на един етап и започване на друг и се надявам да ми покаже картата това, че ще достигна заветната цел.

Свят го свързвам и с това- постигане на заветна цел... ще видим.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 00:52

На въпрос "Ще се срещнем ли с Х.?"
ц.КМ
Дявол,КЧ,Обесен - отговор "ДА"

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 01:48

Хм, аз бих отговорила на въпроса отрицателно.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 07:58

да,Рени-какви карти...
дявол и КЧ - добре припокриват се в страстта,емоция,чувства...но провесения-обещанията които е дал този Х,май са твърди обещания,това сега ми мина така през главата,за тоз човек...и никога не ми е излизала тази подробност,че провесения е разголен мъж,тези атрибути ми се набиха в мисълта...мммм...
вероятно КМ тук сработва с провесения....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 14:07

На въпрос "Ще се срещнем ли с Х.?"
ц.КМ
Дявол,КЧ,Обесен - отговор "ДА"

Виж ти, Обесен дава положителен отговор....изненадана съм и се опитвам да анализирам какво ще трябва да означава. Вероятно Дяволът в началото дава такъв заряд заради емоцията /КЧ/, че дори обесеният "действа" дори да не ти се вярва. Пр5изнавам си, бих казала "не" ако не знаех отговора...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 15:30

Аз също,когато видях картите си казах "НЕ" - не само по тях,но и като знам цялата ситуация...

Но действах аз-не съм го обмисляла изобщо,нито съм правила планове,хрумна ми от нищото и му звъннах,попитах го дали иска да се видим,той не знаеше,да сме го отложили за др път и нз си какво,при което аз леко го манипулирах  ДА или НЕ - Page 3 402149  и изкуших, той каза,че нямало как -трябвало да става рано на другия ден- типичен КЧ - не знае какво иска-хем да,хем не...,при което ми звънна след 5 мин и каза,че идва... Това е ситуацията...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 15:34

Водна зодия ли е? Рак?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 15:37

Не,Галантус,Везни е...
С тъмна коса и тъмни очи да допълня...
За мен КЧ си е чиста характеристика на държанието му- непостоянен и несериозен-такъв се оказа, който лъже,прави се на интересен,играе игрички, с детско поведение и лековат характер, затова за него в последствие ми излизаха Магът и 7М... Пффффффффффф нямам думи,като видя КЧ и се изривам...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 15:54

Ще получа ли важно обаждане свързано с работата днес?

6 жезли Справедливост 8 пентакли

Абе уж виждам известие и финално решение.... Но знам ли- никой не се е обадил до сега


ов- нищо за сега- ясно е, че ще се обадят, но не мога да видя в картите до кога, не беше днес


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Фев 19 2014, 19:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 16:07

Линда, дали тази 6Ж няма да ти изиграе лоша шега? Струва ми се,че няма да ти звъннат,дано да бъркам...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 23:09

Линда,защо не пробваш с Ленорман?
Момичета,според вас какво мисли моят колега за мен?
Дявол,10П,Жрец
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 23:22

Линд, работата е опечена, но както си разбрала днес отговорът е НЕ, Справедливостта бави, тоест отговорът е "НЕ сега"

Рени,този Дявол ми говори ,че човекът мисъл няма, има само мерак   ДА или НЕ - Page 3 402149
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 23:39

Рени според мен този човек яко е хлътнал по теб,мисли,че си привлекателно момиче има сериозен,но скрит интерес към теб.Поне аз така виждам картите.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 01:59

Момичета,много сте прави! Искам да се извиня,че написах тази подредба тук- пиша от телефона и не съм обърнала внимание,че е темата за "Да" или "Не" - няма да се повтори Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 15:36

Днес ще се обадят ли

Маг крал меч 7 пентакли- до сега не са звъннали

Утре ще се обадят ли

9 чаши луна 2 чаши- днес се обадиха обаче с нежелания за мен резултат


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Фев 21 2014, 14:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 3 от 24Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: