Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .....и други ненормалности....

Go down 
+9
БабаВуна
zvezdichka
sugar6
jasminbg
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Вера
Frog
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:49

Според мен това е знак,че всичко ти е ОК с тази чакра .....и други ненормалности.... - Page 5 698924 Отворена и балансирана е явно.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:53

Дайте тук https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t289-topic
насоки или линкове за този ритуал и за това как се пречистват чакрите плс.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 16 2015, 12:22

Чуйте как звучи числото Пи 3.14

Още по-интересното е че буквата П освен в други езици, при нас също е под номер 16 !!!!!!!

Ние живеем в свят на закоомерности. Преди някоя година гледах за математиката в природата и бях изумена. Ние живеем в супер закономерен свят. И нищо не е случайно.
По-късно ще се опитам да изсвиря числото Пи, звучи много хармонино и ще се науча да го свиря.




Научавайки тези неща си мисля че има за какво да остана да живея в този свят. Има толкова интересни неща, които незнам и си пожелавам Бог да ми ги разкрие . Амин !


П.П. Там имаше човек, който някак си е изчислил неговото си число, та чудя се как ли звучи моето .... ???
Удивително е
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 29 2015, 20:49

Днес се случи нещо странно.Нали днес имах изпит и 20-30 мин преди него имах видение-видях билети с въпроси,а аз предварително не знаех как ще протече изпита,казаха ни,че ще е устен и до там.Влиза преподавателката и носеше билети,аз като ги видях щях да падна .....и други ненормалности.... - Page 5 1329947235 Това никога не ми се е случвало и малко ме плаши цялата работа. .....и други ненормалности.... - Page 5 558911
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 29 2015, 20:53

Ооо чудесно Шуг ... Чрез картите ти развиваш и други способности .....и други ненормалности.... - Page 5 698924
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 29 2015, 21:10

Съгласна съм с Олив. Не трябва да се плашиш, а просто да се научиш да управляваш нещата и да се вслушваш в интуицията си. Включително и да я развиваш.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 29 2015, 21:11

Абе те са ми заложени,ама сякаш не съм готова още за тях :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 03:07

Ето сега ще ви кажа една от ненормалностите която се случи онази вечер.

По принцип се движа с 2 телефона, като единия ми е с 2 сим карти с предплатени услуги за да може абонати на Мтел и Глобул да ми се обаждат с безплатните си минути, а аз имам телефон на сметка към Виваком. Вивакомския е постоянно зареден, защото това е основният ми номер, а другия 2-те предплатени СИМ карти го зареждам от дъжд на вятър и в повечето време ми е изключен. Наскоро обаче го заредих че една приятелка настояваше да си говорим и съответно след това пак го зарязах и батерията му се изтощи и той се изключи. Дори няколко дни моята приятелка ми се оплакваше че телефона пак ми е изключен и неможе да говори с мен. Съответно той е за зараждане - няма капка ток в него. Но онази вечер към 11 часа, телефона взе да звъни и аз супер много се учудих как и защо ми звъни този телефон ?????? Направо щях да падна от учудване. Вдигнах и телефона и тя просто каза " А, включила си си телефона..." Аз бях втрещена от къде ще има ток този телефон и кой го е пуснал, как са станали тези две неща ...
По принцип влияя на машините около мен, когато съм ядосана и ревяща , обаче това вече е необяснимо. Ако е от мен как мога да заредя батерия, дори да е само с една чертичка, да се включи тела. Та той дори не пищеше че му е нужно ток .... Пищеше няколко дни преди това и после се изключи. От къде му дойде тока на това чудо, как се зареди до едната чертичка, как се включи ??
100% съм сигурна че е намеса, но незнам, дали щото се скъсах от рев тези дни правя всичко да избухва около мен или някой дух си е направил гавра пак. Обаче наскоро съм виждала само светлини, сенки и като водни образувания, но никой нищо не ми е правил. То като има дух и се скъсват да ми правят номера. Но сега е спокойно .... незнам, още само това не ми се беше случвало. Иначе се обаждат по телефона, той отчита обаждане, но като отвориш няма дори че е непознат номер. А се чува дори по-слабо звънене от нормалното. Но това е пак когато има заряд .... от къде дойде този заряд в батерията ????? И как се включи ????

Охххх кога ли човека ще знае всичко за заобикалящият ни свят наречен космос ???
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 07:41

Шуг, в университета имах една колежка, с нея редовно се гъбаркахме с другите, защото от първи курс, когато изпитите ни бяха на по един въпрос винаги знаехме кой въпрос ще се падне, коя тема. Имали сме аз общо около 3 въпроса, които не съм познала и тя някъде толкова. Просто интуиция, сънувала съм как преподавателя пише конкретния въпрос на дъската, виждала съм различни думи в съчетания или непосредствено преди изпита или предните дни... просто го приеми... не е страшно. Поне винаги знаеш какво можеш да чакаш.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 08:41

Ами Бабе,ще те цитирам ,,нали не мислиш че е дух ,, ...преди месеци имай подобен случай с телефон и аларма. А сега мерк е ретро ...
имах едно скапани LG което с обхват,заряд,и свободен сигнал на звънене,на мен пък не ми звьнеше,макар отсреща да казват ще звьнял.
техника,електроника....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 08:43

Моя се стартира сам,без да задържам бутона старт.
Но с батерия,номера е да звънят без батерии . .....и други ненормалности.... - Page 5 402149
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 17:03

Зуки, моя нямаше заряд в батерията от дни .... и звънна !!!!!!!!!!!! Телефона не е стар - Нокиа е, батерията й е ок, телефона е ок, не е смартфон.


Между другото, съвсем наскоро с майка ми се скарахме много лошо .. тя постоянно бяга от мен, все иска да е сама и някъде другаде .... един ден я проклех да неможе да се движи и да има нужда от мен ! Днес тя си счупи толкова лошо крака че ще й правят операция и ще й слагат пирони ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 17:56

Супер сега ще си до нея
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 18:01

днес имах беседи с чисти и светли хора , там с мерак да идеш и да останеш , да се заслушал в посланията им .

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 19:01

зуки* написа:
Супер сега ще си до нея

Не е супер .... .....и други ненормалности.... - Page 5 800909
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 19:03

Аз помислих че това искаш,да сте заедно. Razz
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeВто Фев 03 2015, 02:31

Няма как да я прокълна за да сме заедно .... просто тя никога не се спря ... все е някъде другаде , а сега тази клетва, а може и наказание от Бога да е, а може и случайност да е, я връзва за няколко месеца до мен. Аз точно така я проклех - да неможе да се движи за да има нужда от мен и да види колко важна съм аз в нейния живот и как ме пренебрегва тя!

С тези пирони в крака и тази операция сега това си е жива клетва за нея, защото тя на едно място не седи ... Ще ми се да видя резултата в поведението й след тези няколко месеца на легло .....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 14:23

Моя приятелка е на обяд с човек.
В този момент аз получавам смс от нейния телефон " благодаря :*"
Говорих с приятелката ми, тя казва, че не е докосвала телефона си в този момент и има също това съобщение в нейния телефон като изпратено. Не знае как е станало.

Има ли случая някакво разумно или неразумно обяснение?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 15:48

Линд, неразумно има :sm38.gif: Разумно обаче - не знам. Единият вариант е да ти е благодарила за нещо си преди време - дни, седмици, пък благодарността да пристига чак сега. Другият вид обяснение иска пояснение - тази твоя приятелка има ли близък човек, който не е сред живите? А и има ли защо да ти благодари? Ти л5и си ги свързала с този човек, с когото са били? .....и други ненормалности.... - Page 5 826247 както виждаш повече са ми въпросите отколкото отговорите
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 20 2015, 10:15

Такъв човек няма, Фрог. Но понеже съм й добра приятелка- може някой от тях да ми благодари. Може да са мои хора отгоре, които да пробват контакт по този начин с мен. хм.

Трябва да си наредя карти за тази случка.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 22 2015, 09:34

Значи ОВ е, че няма нищо паранормално, съобщението съм го получила като Imessage от друго момиче регистрирано на същия акунт

по рано бях теглила карти за събитието

6 п/ 2ж + 2 ч + 3 ч

от кой е съобщението- 2 ж/ 5 п + Смърт + 6 меча - от жена, на която съм помогнала с информация, измъкнала съм я от безизходно един вид положение
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 23 2015, 00:16

Напоследък моята духовна водачка много ми говори, когато се обърна към нея, че дори и без това. Но днес беше върхът. С една моя приятелка се чудехме какво да правим на този студ и естествено през темето усетих някакви отговори, "заслушах се" и предложението беше на църква. Викам ОК, давай да ходим на църква, моята приятелка се съгласи. Отидохме, запалих свещички за майка, мен и детето, помолих се на Бога и Света Богородица и сложихме свещичките на свещника. Но сякаш с огромно нетърпение много настоятелно се почна - Вземи и за баща ти, вземи и за баща ти ... Викам "Добре" . Взех и за татко, но взех от пчелен восък - просто погледа ми отиде към тези свеши, а до сега никога не ги бях виждала, без дори да се усещам че той беше пчелар. Взех свещта и изобщо незнам тези думи от къде дойдоха, почнах да се моля за прошка на баща ми - без дори да знам че днес е Прошки !!! МОлих се да му се осветли пътя, да му се простят всички дългове, да се освободи от тежести душата му и пр.
В момента в който казах Амин , прекръстих се и се обърнах, и като му олекна на сърцето, ама не все едно камък падна а все едно литна. Много се зачудих защо така ми олекна, а детето до мен ме ядосваше и ревеше и при цялото това напрежение на главата на мен ми олелкна на душата. Много се зачудих защо ....
Преди малко бях при майка и тя ми разказа как днес някак й е олекнало за татко и го е сънувала как е дошъл и е легал до нея промърморил е някакви мили думи и така й е олекнало за него, прегърнала го е, почувствала е щастие и опора. Но най-интересното беше че тя е почувствала олекаване следобяд, когато аз съм се помолила на Бога за опрощаване на грховете му. Нито съм знаела че днес е прошки, нито съм се усетила че е пчелар и затова за първи път видях тези свещи там и за първи път взех такава. Нищо от случилото се днес не съм предвидила а случайностите са много. И това олекване и на майка и на мен. И след това както го е сънувала .....

Има връзка между църквата , свещите, молитвата, починалите и явно и деня за прошка. Може би и за тях трябва да се помолим да им се прости. Още мисля как може толкова много случайности за които дори не съм и предполагала че в края на деня ще свържа. Незнам дали ме разбрахте, уникално е. Много съм благодарна на моята духовна водачка, а и на баща ми, който също може да е този, който да ми е изпратил информацията. Но наистина като започнах да се моля, наистина си помислих защо се моля за негова прошка ..... думи нямам, без дори да знам че днес е прошки .... немога да ви опиша как се чувствам ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:04

Някои писани и неписани правила относно шиенето на оберег:
- Не се започва "оберег" в петък.
- Задължително се измиват ръцете, за да отмие водата негативната енергия, най-добре е да се изкъпеш.
- Ако шиете за някого, поискайте символична цена за готовия оберег.
- Жената не бива да шие по време на месечен цикъл както и ако е ядосана/гневна или болна.
- Хубаво е когато се шие да не се гледа телевизия или слуша музика за да може жената да се съсредоточи и да е отдадена на бродирането.
- Освен домашните и семейните, останалите "обереги" се оформят като ключодържатели, бискорню, висулки.
- През известно време се перат (може и в солена вода). Оберегът сам ще подскаже кога трябва да се направи това - може няколко пъти да падне от мястото си или да загуби част от силата на действието си.
- Когато оберегът постигне определаната цел, той ще си тръгне (загуби, скъса, счупи).
- По възможност се шие в кръг - откъдето е започнато, там трябва да се свърши.
- Различните обереги се започват в различни точно определени лунни дни.



Има обереги за всякакви случаи - за здраве, за късмет, за безопасно пътуване, за зачеване, за деца и т.н.  Преди да се ушие какъвто и да е оберег първо трябва да се ушие Макош - тя е покровителка на дома и ръкоделието. След ушиването й жената придобива силна интуиция и дар да предава желания, пожелания на следващите ушити амулети. Шие се върху зелена панама или се слага в зелена рамка и се държи вкъщи.

Оберега има най-мощна сила ако е изработен от кръвен роднина - родители, деца, братя и сестри. Подобна сила имат и обереги, създадени от ръцете на един от съпрузите, при условие обаче, че отношенията им са хармонични. По време на изработване на оберега да се мисли за този за когото е предназначен.

.....и други ненормалности.... - Page 5 08
Бродирани амулети

Рысич - счита за най-мощният талисман срещу силите на мрака.  В древни времена, е изобразяван на стената на светилището и храма, на скалите край олтарите.  

Рыжик – символ на плодородието.

Родовик - символизира помощ, подкрепата от предците за тези потомци които работят за благото.

Сварожич- символ на силата и мощта на небесния огън, символ на бог Сварог . Този  символ защитава самоличността на собственика от духовен разпад, помага за поддържането на чистотата на мислите и бистър ум.  Полезен за хора, чиито професии са свързаните с открития, проучвания и изследвания.  Дава силна подкрепа по пътя на реформите, защитава срещу объркване и съмнени, при лоши пороци - алкохол, наркотици, хазарт...

Сварга - знак за духовно извисяване към съвършенство.  Предпазва от удари на съдбата, дава на своя собственик устойчивост и увереност в обучението му и постигането на целите.  Символът носи късмет и просперитет, постигнат чрез честен труд и воля.

Свадбеник - силен семеен амулет, представлява преплитането на мъжкото и женското начало в единен жизнен път.

Расич - знак за единството и силата на великите раси.

Сваор-солнцеват - символизира постоянното движение на слънцето на небето. Дава чистота на ума и духовно просветление.

Сваор - символизира постоянното и безкрайно движение на вселенския кръговрат. Изобразява се на домашни предмети и носи в къщата благоденствие и щастие.


Последната промяна е направена от зуки* на Нед Юли 05 2015, 19:21; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:05

.....и други ненормалности.... - Page 5 09
Бродирани амулети
Чароврат- символ, който предпазва човек от действието на зло заклинание. Смята се, че този огнен символ изгаря тъмните сили.

Родимыч - символизира приемствеността на поколенията и надеждно запазва родова памет. Предаване на мъдрост от родител на дете.

Посолонь - символизира залязващото слънце. Олицетворява завършването на творческа работа, постигане на духовен мир и стабилност на човешката природа.

Остинец - защитава срещу несгодите, не само хората, но и добитък и домашни птици. Символа е изобразяван върху земеделски сечива, за да се подобри растежа на културите, увеличаване на добива.

Огневик - огнен символ на Бога на семейството.

Обережник - знак за добър късмет, здраве и радост. Пазител на късмета и щастието.

Новородник - символът често присъстват в украшение на дамско облекло. Смятан е за мощен символ даващ "умножение на расата".

Небесен кръст - символ на духовна сила и власт, дава защита на човек от неговия род.

Навник - олицетворение на духовните пътища на човек след смъртта.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:06

.....и други ненормалности.... - Page 5 10
Святоч - символизира духовно просвещение и възраждане на великите раси, обединява възраждане и духовност.

Свята дар - символизира древния свещен фамилен дом на северните бели народи - Daar, намиращи се в северните океани, които са изчезнали след потопа.

Стрибожич - символ на Бога на бурите и ветровете. Защитава домове и плевни от лоши климатични условия, предоставя на моряците и рибарите спокойна водна шир. За хора с белодробни заболявания, заболявания на дихателните пътища, астма - помага за лесно/леко дишане.

Суасти - представлява кръговрата на живота и вечното въртене на Земята. Символизира четирите посоки на света.

Фаш - защитен огнен символ, който пази хората от долни мисли и егоизъм. Символизира победата на разума над силите на тъмнината и невежеството.

Солонь - символ, който предпазва човек и неговото имущество от влиянието на тъмните сили. Слага се на дрехи и предмети от бита.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:08

И 'сички са като знака на фашистите ... от де са тйез нища ве ?

Зуки, знаеш ли я тази практика на маговете, че колкото повече хора използват даден знак, толкова повече се засилва действието му. А всъщност никога незнаем какво може да значи един знак ....

Незнам дали ме разбираш ...


Последната промяна е направена от БабаВуна на Нед Юли 05 2015, 19:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:09

.....и други ненормалности.... - Page 5 6bcd469972db99b0be12d773b75c67bdb223a4154501702 -Звездни половини/Двуцветна звезда - Помага човек да срещне половинката си ви живота и е основа за един проспериращ и щастлив семеен съюз. Двата цвята символизират мъжкото и женското начало.

.....и други ненормалности.... - Page 5 Belobog - Белобог/Светъл бог въплъщение на светлината, богът на добрия късмет, щастие и създава хармония в семейството.

.....и други ненормалности.... - Page 5 3 - Боговник покровителства и помага на хора със светли мисли стремящи се към усъвършенстване.

.....и други ненормалности.... - Page 5 Dazhz - Даждьбог (Летен и Зимен) бог на плодородието, символизира силата и яркостта на светлината. Зимният Даждьбог е в син цвят и е за родените от Октомври до Март, Летният Даждьбог е в червен цвят и е за родените от Април до Септември.

.....и други ненормалности.... - Page 5 5247541 - Огнено око против уроки и негативно влияние, също така пази и от собствени лоши мисли. Най-често се използва за защита на деца.

.....и други ненормалности.... - Page 5 Putnik_skhema - Пътник символ покровителстващ всички онези, които пътуват. Слага се в транспортното средство, в пътни чанти и предпазва пътника от беди и нещастия, помага за успешното стигане на крайната дестинация.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





.....и други ненормалности.... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
.....и други ненормалности....
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Други кратки въпроси
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: