Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .....и други ненормалности....

Go down 
+9
БабаВуна
zvezdichka
sugar6
jasminbg
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Вера
Frog
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:18

Момичета на мен редовно ми се случва като общувам с дадени хора да ми се доспива,започвам да се прозявам и сякаш губя сили,явно ми изсмукват от енергията....ама и аз съм много сензитивна и попивам всичко за съжаление...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:20

тези дни е с необичайно повефение,никога не ходи при друг освен при мен,а рядко ляга върху тялото ми,но тези дни е все до мен...и търчи и гледа нещо си,и се катери на едякъде.а не е детекоте,на 3,4 години ще
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:22

Когато усетиш това, Шугърче, най-добрия начин за защита е да си представиш че между теб и човека има стъкло. Друг начин е да си сложиш слънчевите очила на очите. Друг начин е да си се представиш обградена от златиста светлина попринцип златистото като цвят покрива енергията и не дава досег с други.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:25

дете,аз сега нося сребро...но от вчера като ми се вурти нещо,че трябва да сложа златото?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:28

Чела съм, Зуки, че среброто пази от ниско-вибрационни лепки Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:33

Благодаря Дете за съветите,за стъклото и аз бях чувала,ще пробвам,иначе аз си нося редовно сребро
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:37

не знаех,обичам среброто,по-живо ми стои,а носи на ,,кич,,
ще видим,щом търся злато,сигурно е време да юочистя среброто,и да го заредя на вън...
а златото търси мойт топлина,за заряд иде зима,слънцето няма.да топли...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 15:42

Моята защита може и естествено да се получи , а може и заради ритуалите със свещи.

Пиша върху бяла свещ послание към Архангел Михаил да ме пази от лоши енергии и хора и я паля и си я оставям да догори.
Но аз съм заобиколена с много гадатели и има и атаки от тях, от гадни хорица с лоши намерения също и мисля че защитата ми стана по естествен начин, но пак не съм застрахована.

Един ден един циганин започна да ме кълне, с много гадни клетви и защото знам че имам енергията много се ядосах концентрирах се и направих блокаж и му изпратих всичко наобратно + моята ярост. Чух някои неща които са се случили на човека , но не съм сигурна, не ме интересуват по принцип.
Блокажа стана много добър, в момента в който кълнеше с най-гадните си клетви просто виждах само него, никой и нищо друго не съществуваше , гледах глупостта му да се държи така безотговорно с човек, който се занимава с подоби дейности.

Използвам и една друга магия, но тази със свещите ми е много приятна и използвам повече нея. Често ритуалите не ми харесват и гледам да направя свои ритуали за защита.

Съответно може да защитава и от други лоши енергии около вас. Приятно е и е полезно Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 16:56

Много интересно взе да става ....Бабет, аз не виждам духове, нито ги чувам. Това беше единствения ми "допир" ако мога така да се изразя и затова бях много озадачена. Освен това, както поясних бях силно повлияна от битката на екстрасенсите, където ставаха такива неща. Иначе сънувам много, сякаш духовното ми тяло се освобождава през нощта и скитосва насам-натам. /Зуки, и при теб е така/ Нямам драма с това, освен ако не сънувам кошмари. Тогава се събуждам с пулс 200 и минават минути докато разбера къде съм. А наскоро пък сънувах някакви простотии и в съня си разбирах, че това е сън. Казах си, че трябва да се събудя и се събудих наистина.
Зуки, и това е описан феномен - усещане, мирис на различни неща, свързани определени хора, които не са между живите. Много си сензитивна.

Шугарче, продължават ли да ти се материализират мислите за този човек? Аз предполагам, че са престанали веднага след като си го написала това, но моля те, отговори дали наистина е така.
Звездичка, още ли не ти е дошла смелостта? Защото съм любопитна :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 17:22

Ами мисля,че спряха Фроги,ама си го сънувам постоянно
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 17:33

Да, Шугарче, ще си го сънуваш.
А защо те питах дали това е спряло когато си го споделила - има някаква зависимост, за която съм чела и чувала - когато споделиш нещо, то престава да бъде такова. Затова има разни поверия - да не споделяш мечтите си или желанията си, да си ги знаеш само ти. Например ако видиш падаща звезда и си казваш желанието на ум. Не го споделяш, защото няма да се сбъдне, а няма да се сбъдне, защото изречено гласно и чуто от други, то се разпарчатосва и съответно намалява устойчивостта си и мощността си. Обратното предполагам също е валидно - ако гласно кажеш страховете си и те се разпарчатосват, раздробяват и престават да са толкова страшни.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 24 2014, 17:45

Даже веднъж се сещам,че го сънувах с някакъв негов приятел и на следващия ден го видях с него :sm38.gif: направо не знаех какво става
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 08:50

А случвало ли ви се е да сте толкова обвързани енергийно с някого, че да го усещате дори да е на другия край на света?

Ще дам пример. Имам един познат, с който не сме супер близки, той до преди 3 години живееше в Щатите. За тези години докато беше там единствената връзка с него ми беше ФБ и то не да кажеш да сме си писали, кой знае колко. Обаче веднъж бях ходила на една литературна вечер, доста разсъждавахме с хората с които бях и накрая това, което ми се запечата и за, което продължих да мисля и след като се разделихме беше "Страхът, краде мечтите!" Легнах си без да гледам нищо във ФБ. Доста още си поразсъждавах още по темата, после заспах. Сутринта като се събудих, си отворих ФБ и какво беше първото което видях статусът на въпросния човек... Какво гласеше той? Fear is the thief of the dreams. (Страхът е крадец на мечти). Имахме и други случки. Обаче понеже не сме много близки не смея да го питам дали е едностранна връзката в смисъл само аз него да усещам. Обикновено като взема да се разрева без причина, първо го питам него как е в 80% от случаите се оказва, че ако не е мъж ще да е разреван. Направо понякога е нетърпимо.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 09:06

ами случва ми се.най-прясното е от вчера...
подобно е и случилото се в темата за сънища-и брата на анакин,и руните-ще обясня...става дума за ''дърветата и онова което те пишат на небето'',това съм го срещалана ного места.но асоциацията с анакин брат,и ставащото не знам как тръгна...но на другия ден влизам в бф,и ми изкача картинката,която постнах тук,не само че мисълта е същата за която става дума,ами и брези има,и къщурка и ... та затова му предложих да медитира над нея...

но вчерашния случай ме изуми,мен самата,понякога се чудя КАКВО КОЯ СЪМ ,и защо казвам неща,които не ги разбирам...но няма да го публикувам,защото засяга друг човек от тук...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 09:17

Цитат :
и ми изкача картинката,която постнах тук,не само че мисълта е същата за която става дума,ами и брези има,и къщурка и ... та затова му предложих да медитира над нея...

аз финално казах на Анакин, че според мен брата е с някаква жена (запозналиса се вероятно по интерент, заради нея е избягал), тя го гледа в дома си, в малко населено място, където нищо не се случва, близо до гора е, та............може би има брези наоколо- по това, което ти казваш .....и други ненормалности.... - Page 2 698924
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 09:27

А относно духовете- чувала съм ги, видях дори един на едно около 13-14 годишно момиче- преди няколко месеца ми се случи това да "видя" дух за пръв път. Абе страшничко си е..не, че нещо лошо толкова могат да ти направят...ама си е стрес.
Иначе редовно си сънувам мъртвите роднини и разговарям с тях, те ми поставят задачи- нещо да изпълня или пък ми помагат да намеря обяснение за други работи. Но предпочитам на сън да си общувам с тях в съзнателно състояние това ме плаши и натоварва. Дискомфортно ми е.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 09:37

И как изглеждат,Линд? Имат ли,човешки облик?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 09:54

не, имат обаче очертана фигура силует и видима аура, духа на момичето, който аз видях светеше в лилаво - синьо по очертанията- може би е била дете индиго. Видях само височината, това,че косата е дълга до кръста и беше с някаква бяла нощничка до под коляното и бял чоропогащник. Просто какво да ти кажа- силует без лице- нямаше и цвят на дрехите, де, но го усещам, че са били такива.


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Сеп 25 2014, 09:59; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 09:58

ухаа,доста страшничко звучи .....и други ненормалности.... - Page 2 558911
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 10:00

Около някаква Задушница беше. Започнах да се будя от шум на тичащи и тропащи наоколо крачета, все едно малки деца тичат и шумяха много. Мислих, че сънувам и се събудих и в този момент чух нещо като разбягване, огледах се, нищо не видях и после се обърнах и тази малката стоеше и ме гледаше. За секунди и изчезна. Сигурно съм й станала любопитна, знам ли...
Но в 2, 3 през нощта да се събудиш и да се натъкнеш на нещо такова...еми неприятно е сега, стрес е.

На следващия ден разбрах, че била такава вечер, когато мъртвите слизали на земята- душите им. пролетта беше
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 10:37

Май си я видяла на Спасовден
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 11:43

Линд, когато я видя усети ли хлад или затопляне? Обикновено когато са край мен или ми става доста хладно или много топло и приятно, понякога усещам миризма. Котката много се дразни когато идват.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 13:17

Дете, аз не усещам хлад или затопляне сега. Преди иначе ги усещах като студен полъх на абсолютно затворена стая.

А от началото на 2013 година тук се мятат вилици, затварят се врати, един ден изпуснах една чиния , беше ми излезнала от ръката и нещо я хвана и я върна обратно в ръката ми. Помислих си че аз нещо не съм наред, ама не, после всичко стана много по-силно - виждах ги и те рпросто си преминават, едни тъмни, други светли, понякога са много бързи а понякога просто си летят бавно. След това се научих да им говоря и взеха да ме оставят на мира. Страшно е в началото, после не е. Те си имат закони, подчиняват се.
Звучи лудо, но такова е ... има ги, и най0интересното е че когато аз ги видя, не ги виждам само аз, а и хората, които се занимават с подобни дейности. Т.е. не е плод на моето въображение .
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 13:25

Ами не можах да усетя да ти кажа.

Момичето седя пред мен някоко секунди и после се затича към мен и се изгуби в мен- и понякога си мисля дали не съм видяла астралното си тяло. Но мисля, че астралното тяло е аналогично на физическото ти- няма как по астрално тяло да си момиче на 13 а иначе да си жена на 30 примерно. Поне така си мисля, за това си мисля, че това беше дух, усетих го като чуждо присъствие.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 13:47

Линд, струва ми се, че ако е било дух, то задължително си щяла да усетиш някаква температурна промяна при идването му към теб. По-склонна съм да мисля за някое твое тяло - колко бяха - емоционално, ментално, физическо, духовното, етерно.......и не е задължително всички да изглеждат като физическото тяло
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 14:06

аз Фрог определено съм стар дух, възрастна съм много.
А това, което видях беше момиче на 12-13 години, проверих телата-значи, видях я в казуалното й тяло-7мия слой с лилавото, което говори за завършената й форма.
Казуалното тяло показва и физиката и следите от текущата инкарнация тоест- това 100 % е било реално 12 годишно дете.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 14:16

аз като дете усетих да ми тежи юргана,ввидях тъмна фигура,приличаща на мъж,счерни дрехи,пелерина и шапка с периферия,тип каубой...
на сън водях дух,призрак или човек в мъгла,да страно е усещането,виждах го само аз,а той ме гледаше,но все пак е сън,не е реали
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





.....и други ненормалности.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
.....и други ненормалности....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Други кратки въпроси
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: