Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .....и други ненормалности....

Go down 
+9
БабаВуна
zvezdichka
sugar6
jasminbg
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Вера
Frog
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:08

И 'сички са като знака на фашистите ... от де са тйез нища ве ?

Зуки, знаеш ли я тази практика на маговете, че колкото повече хора използват даден знак, толкова повече се засилва действието му. А всъщност никога незнаем какво може да значи един знак ....

Незнам дали ме разбираш ...


Последната промяна е направена от БабаВуна на Нед Юли 05 2015, 19:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:09

.....и други ненормалности.... - Page 6 6bcd469972db99b0be12d773b75c67bdb223a4154501702 -Звездни половини/Двуцветна звезда - Помага човек да срещне половинката си ви живота и е основа за един проспериращ и щастлив семеен съюз. Двата цвята символизират мъжкото и женското начало.

.....и други ненормалности.... - Page 6 Belobog - Белобог/Светъл бог въплъщение на светлината, богът на добрия късмет, щастие и създава хармония в семейството.

.....и други ненормалности.... - Page 6 3 - Боговник покровителства и помага на хора със светли мисли стремящи се към усъвършенстване.

.....и други ненормалности.... - Page 6 Dazhz - Даждьбог (Летен и Зимен) бог на плодородието, символизира силата и яркостта на светлината. Зимният Даждьбог е в син цвят и е за родените от Октомври до Март, Летният Даждьбог е в червен цвят и е за родените от Април до Септември.

.....и други ненормалности.... - Page 6 5247541 - Огнено око против уроки и негативно влияние, също така пази и от собствени лоши мисли. Най-често се използва за защита на деца.

.....и други ненормалности.... - Page 6 Putnik_skhema - Пътник символ покровителстващ всички онези, които пътуват. Слага се в транспортното средство, в пътни чанти и предпазва пътника от беди и нещастия, помага за успешното стигане на крайната дестинация.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:11

това фашисткото е свастика.
''Думата свастика се е родила от съчетаването на две санскритски думи "су" - "прекрасен, добър" и "асти" - "съм" и е пожелаване на добро. "Су асти!" - "Да бъде добре!", "Бъди щастлив!". И досега в Индия се рисува свастика навсякъде: на вратите на храмовете, във всяко жилище, върху тъканите, в които се завиват свещените текстове, върху погребалните покрови. Нанасянето на този знак означава нещо много сходно с кръстния знак, който християните правят, например изпращайки някого на път, за да му пожелаят късмет и Божията закрила...
...Със свастика се обозначават енергийните центрове на човека - чакрите. Съществува свещена рисунка на стъпалото на Буда, която се използва като карта за масаж - свастики означават особените точки, върху които въздействат майсторите на източния масаж. Върху статуите на Буда задължително имало свастика.
Гностичните антични секти използвали разновидност на свастиката, съставена от свити в колената крака, като таен символ, сравняван с триосевия кръст. В масонската традиция чрез свастика се предпазвали от беда и зло. В окултизма реинкарнацията наричали "ротация" и я изобразявали във вид на свастика. В мистичния орден "Братя-инициати на Азия" по време на ритуални церемонии върху голяма шахматна дъска се подреждали 29 души, образувайки жива свастика, като централната клетка оставяли свободна. Този ритуал съществува и сега в някои мистични общности в Англия.

Съществат множество тълкувания на смисъла на свастиката - въртящо се Слънце, Слънце, което пръска лъчи, слънчева колесница, полюс и въртенето на звездите около него, четирите посоки на света, четири ветрове, четири годишни времена, вихрово движение, въртящ се свят, центр, съзидателна сила в действие, зараждането на циклите, въртенето на колелото на сансара.

Или ето още едно съчетание - кръст, съчетание на дух и материя (вертикална и хоризонтална линии) и четирите ъгъла на квадрат, над който в кръг се движи Слънцето, превръщайки ги в кръг, т.е. Слънцето окръгля квадрата, прави го кръг.''


Последната промяна е направена от зуки* на Нед Юли 05 2015, 19:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:12

-Звездни половини/Двуцветна звезда - - Помага човек да срещне половинката си ви живота и е основа за един проспериращ и щастлив семеен съюз. Двата цвята символизират мъжкото и женското начало.

Ей таз си я заплюх !!!

А как точно се използват ?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:18

наричат ги оберег -от руски език е...шие се за човек ,към който изпитваш най-добри чуства,за да му предадеш положителна енергия със тези малки талисманчета,които сами бродираме.материала го намерих в бгмама...но май има и други норми с които се съобразяват,нещо с лунните дни,жената д ане е в цикъл като шие....


схеми за бродиране : http://www.liveinternet.ru/users/lanacha/post294284611/

темата в бгмама за оберег и макош : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=784119.0;topicrefid=20
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:33

Опфх .... хахахахаххаах .....и други ненормалности.... - Page 6 642334

Аз ако ти покажа как бродирам, кой знае какво извратено нещо ще направя хахахаххаха. Имам 2-ка на шивачество и бродиране, даже бях на поправителен .... Незнам дали вие сте ходили на задължиелни допълнителни курсове.

Тва сигурно ще може да се поръча, би трябвало да има такива, не всеки може да бродира ...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:37

като ми дойде музата за шеф , ще направя нещо...а и е с кръстчета,по-лесно от това-здраве му кажи...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:47

зуки* написа:
като ми дойде музата за шеф , ще направя нещо...а и е с кръстчета,по-лесно от това-здраве му кажи...


Ще ми направиш на мен ли такова ????????
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 20:29

ще се пробвам да ушия нещо подобно,ей така зарад идеята изобщо... .....и други ненормалности.... - Page 6 402149

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 20:52

А, ок .....и други ненормалности.... - Page 6 698924
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 06 2015, 18:44

Днес имам твърде много свободно време./Скуката ражда пороци/. Не че нещо, ама попадах на едни писма от преди 10 години, които ме впечатлиха. Колко ли още глупотевини пазя в пощите си. Но пък е толкова е интересно когато погледне човек назад, през дистанцията на времето. Тогава тъкмо се бях разделила с един приятел, когото, очевидно, съм обичала доста. И, спомням си, бяха едни драми, едни сълзи, едни ревности....ми такава съм - театър "Сълза и смях", ама са си истински драмите. Имам и една Душа, винаги готова да ме изслуша. Ех, що рев на рамото на тая Душа съм сложила /условно казано, защото сме далеч един от друг/. Та
след поредното разочарование съм написала следното:

" Извини ме и се надявам вече никога да не ми се налага да ти пиша за Тони. Тази сутрин излязох от вкъщи, минах по едно мостче, което е над една река, която пък понякога е твърде
буйна, пожелах си моята "река Пиетра" да изтрие цялата болка. Малко по-нататък видях един мъж, който носеше погребален венец, а на червената лента пишеше "Тони"...."

Веднага си спомних за този момент. Беше забутан някъде в чекмеджетата на паметта ми, но така старателно затруман, че ако не беше това архивирано писмо, никога нямаше да си го спомня. Въпросният Тони си е жив и здрав и до днес, но тогава желанието ми да го забравя се сбъдна. Неусетно, не след дълго, няколко месеца след това писмо се запознах с човека, който ме накара да забравя и Тони, и драмите и всичко останало на този свят.
Е, сега пак драми, но това вероятно ще е тема на някой друг дебат. След 10 години.
А защо го написах това тук - защото тогава не обръщах внимание на символите.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 06 2015, 19:38

Хей, Фроги, страшно интересно... колко ли символи са минали край мен и аз съм ги отсвирила .....и други ненормалности.... - Page 6 617156
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 06 2015, 20:09

Виждаш ли?! Просто днес пишех нещо в един архив и отбелязах един човек като "Матей Миткалото", а час по-късно прочетох един материал в интернет, подписан от Матей Миткалото. Сигурно в близките 10 години не съм срещала това име, а днес два пъти съвсем случайно се яви. После се зарових там и попаднах на тези неща. Замислих се за знаците и за това колко всъщност сме слепи. Обаче какво ни помага - писането. Така че, пишете, пишете, оставяйте да отлежат мисли, срещи, думи, знаци, сънища. След години ще го четете с други очи!
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 26 2015, 10:52

Оф, хайде да си кажа и аз... Напоследък имам предвид последните 3-4 месеца. Изключвам си лап топа чрез Shut down. Виждам че е изключен. Лягам си да спя и след 30 мин. той се включва, не инсталира ъпдейти или нещо, прсото така странно, защото трябва да му се натисне копчето, за да се включи. Снощи пак така направи. Легнах си към 1:00 изключих го, последно коментирахме нещо във ФБ с един приятел. Шът даун, легнах си. Сигурно 20 минути се ядосвах на котката ми, че не спря да мяучи от другата стая. Накрая станах пуснах я при мен тя легна върху мен, тъкмо се отпуснах и лап топа се включи, котката започна да ръмжи, стахан изключих го. Имам лампички на прозореца по едно време някакви шумове чух, ама вече страшно ми се спеше. Викам си отлепило се е тиксото от прозореца, сутринта поглеждам, лапмичките, тиксото всичко си е на мястото. Коледния дух явно ми е бил на гости снощи. А това с включването и с телевизора ми се случва. Изключвам го, оставям дистанционното на масата, тръгвам да се обръщам и той се включва отново ей тъй, сам....
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 26 2015, 14:31

Заставаш където ти харесва, и се обръщаш към "коледния дух" съвсем искрено и сърдечно му проговаряш: "Дух, който и да си , който ме притесняваш,  много те моля да си тръгнеш. Извинявам се ако съм те повикала погрешно, но ме притесняваш и много те моля да си тръгнеш" - думите нека да са си твои, говори му като ан човек, щото то си е човек било по някое време де ...

При мен си тръгват. И при мен имаше един компютърен и изкарваше акъла на една приятелка щото тя беше все на скайп и мен като ме нямаше , сядаше той и ела да видиш за какво ставаше въпрос ... Ама дълга и широка. Всеки си има някакви неща, ако се върне пак, можеш да го разпознаеш.

Значи, молиш му се да изчезне.
Молиш се на Бог да те закриля.
Продължаваш да се обръщаш към Бог за подкрепа винаги за всичко, за всяка част от живота.
И ако някой друг дойде, пак му се примолваш да изчезне.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitimeВто Дек 29 2015, 16:53

Виж ти......
Юнг отдавна е анализирал и озаглавил синхроничностите: кликни върху Юнг за да го прочетеш  мерси

Юнг
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





.....и други ненормалности.... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
.....и други ненормалности....
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Други кратки въпроси
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: