Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 12:00

Не, не, бъркате се всички!усмивка 10п ни показват всички нас и раздялата им би била класически пример на това как ако някой слуша "врачки" може да се раздели с любим човекусмивка В крайна сметка обаче, не е речено, че непременно трябва да са заедно, нали? Не сме питали AlexD, а и той не ни е казвал, двамата дали са необвързани по принцип или и двамата са женени или например единият от тях е?усмивка Т.е загадката може да има и морална страна, която да е определящатаусмивка Но иначе ключовият момент е нараняването на младежа, което предполага, че момичето ако иска да си го върне и да има нещо общо с него, трябва да подходи дипломатично и да го предразположи, да го покани да отидат на кино или на разходка поне, иначе има да си чака... И ако чака прекалено много, могат да влезнат в сферата на влияние на другите карти, теглени за един месец напред. А през това време, от друга гледна точка, той да реши, че тя не е за него, понеже не го разбира и не може да постъпва деликатно. Защото кой нормален човек иска да има конфликти всеки ден?
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 14:07

Никой от тях не е обвързан. Връзка в начален етап, но със стряскащ интензитет. Очевидно е, че никой от тях не я създава просто ей така, заради секса.
Дилемата е ще се напаснат ли като характери, ще преодолеят ли първата си криза като двойка.
Никой от тях не е роден скандалджия с потребността да смачка другия на всяка цена. Никой от тях не е и мекотело, което ще позволи да го моделират като парче пластелин.

Така погледната, месечната подредба дава това, което предположи Линда: ни с теб, ни без теб, пуст инат...Smile

Ще им направя по някое време следобед партньорска подредба.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 15:04

Ти и кажи все пак какво съм ти казал по отношение на това ако иска да си запази връзката, какво трябва да направи, понеже ти е позната - че трябва да отстъпи първа. А иначе, че може да се направи синастрия, съвместимост между хороскопите по принцип и за да се прояви някаква обективност, да се отчете, че в момента Марс е в началото на Скорпион, което предполага такива интензивни връзки, както и дразги, и то не само само междуличностни, но включително и военни конфликти, тези неща са само за хората, които се разбират от дума и са възпитаниусмивка За мен случаят е приключен и не буди повече любопитство, понеже опира до свободната воля, правото на избор, а не до съществуващите варианти за мирно съжителствоТри карти 5 - Page 12 402149
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 20:06

Ще успея ли да взема всички изпити?

5П - Справедливостта - 8Ж, доп. 3М

Уф, голямо напрежение ми е... Три карти 5 - Page 12 558911
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 20:22

Мис тези 5 п нещо не ми харесват,а справедливостта -май ако положиш усилия ще стане, но 3 м си е тежка карта, да не би изпитите да са 5
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 20:34

Taroman, ти сега ме подсети, че Д.е с натален Марс в Скорпи в 8-и дом. Няма начин просто тоя транзит сега да не я тресе по-специфично.

Аз лично й казах: "Моме, тоз читав ми се види, ма требе да се ръчка от време на време, да не заспи връзката". Туй то. Направих партньорска подредба, ти в тия не участваш, ама на девойките може да им стане интересно да покоментираме.

На MissBloom мога да й кажа, че ще й дойде нанагорно положението. Ще се наложи да чете много, да се доказва, дори да не я скъсат накрая -резултатите ще са по-слаби и разочароващи. Да се хваща сега за учебниците и да не влага толкова Жезли като емоция -не е от полза.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 20:56

Не бе, Miss Bloom има 3 изпита(3М), от които 2 няма да вземе, 5п, а един ще вземе - меча при Справедливост, а другите два изпита са и на кантар от другата страна, с еднаква съдба усмивка Това на шега, липсва картата на цепенеSmile Но принципно е възможно да се случи - към този момент не изглеждат добре нещата - могат да се зададат още, допълнителни въпроси, за да се види кой е проблемният изпит.
AlexD, тарото може да подскаже най-лесният и правилен път, обаче това не означава, че човек ще поеме по него и като не поеме по него, обикновено се вкарва в приключения!Surprised
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 22:14

Благодаря ви, но изпитите са доста повече от 3 или 5, над 10 са Три карти 5 - Page 12 1329947235

5П може би показва това, че ги отлагах с лека ръка, докато не се осъзнах всъщност какво направих... Sad 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 07:54

Miss Bloom, навремето и аз направих като теб, отлагах изпитите, понеже като перфекционист исках да чета повече, за да се представя по-добре. Имах 11 изпита, взех в крайна сметка 9 и записах Smile Но за теб не знам - има само една тайна формула - обличай дълбокото деколте и започвай да се явяваш!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 14:41

писах един @ .
и бих искала да видя техния отговор на моя @.
като надявам се отговора ,бъде, с адекватно действие ,от тяхна страна.

еех,не ми харесват картите.
но ми излизат като разказ в картинки,по самия проблем...хаха тояги -забити...
надеждата ми е кучето...то да се е намесило...

5жезли-10меча-глупак ц.-9меча....

аз си мисля ,че ме прихващат мен,с тая 9м,и глупак-защото си имам известно притеснение дали няма да ме сметнат за някоя луда глава,без работа,виждайки @...

ще видим може пък нулата,да е крайния ,чистия резултат ,който търся.
5ж-работа(не е изключено и да се подразнят на @),ако ще се занасят заради карта ''0''
10меча- много мислили,нищо не свършили,казали...
погледнах горна карта-крал меч...ами ще има размисли...и сигурно и мен ме чака @ от тях.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:26

Здравейте, моите хора пак оплели конците...ей 2 дена няма да са мирни.
Тоя път И.е засегнал много Д. и тя естествено пита:

Ще ме потърси ли до края на вечерта? /Недвусмислено му е казала, че е засегната/

Цепи на Паж Жезли

6 чаши -8 мечове- Любовници

Въпросът уж е за "да" и "не"... Обаче тоя път нещо се загледах в самите картинки на картите. И някак си по-скоро те разказаха самата история, отколкото да ми дадат развръзката й.
Паж Жезли- И.е бил въодушевен от нещо, хрумнала му е някаква идея, потърсил е мнение. / ОВ-Факт./ 6 чаши ...да, знам, че официално означава връщане към миналото, носталгия, някакво потъване в спомените и т.н. В случая обаче картинката ми внушаваше "младежът отива при нея с цветето в чашата и очаква реакцията й" / ОВ- така е било./ Тя харесва идеята, обаче не е толкова експресивна като него и не се включва веднага на нужните обороти. По-скоро отразява, дава одобрение и казва "Знам, че ще го направиш по най-добрия начин, давай, аз харесвам работата ти, предложи варианти, ако ми хрумне нещо в последствие- ще допълня". Иииии....тук става мазалото, хора, щото тоз се фръцва! Вместо да е поласкан, се фръцва, обижда се и я упреква, че не проявявала нужния интерес, уморил се бил и прочее. Директно с теслата, не е изчакал тя да се аргументира, дори не се е вслушал в това, което тя всъщност му е казала. Откъдето тя изпитва цялата гама от негативни емоции по 8-ицата мечове. Наранена е, чувства се неразбрана, разочарована, не може и не може да разбере откъде идват проблемите в общуването и това си е. Сдържано е изразила огорчението си. И тук идват Любовниците. Темата за избора. И никак не дават категоричност на подредбата на трета позиция.

Ако подредбата се гледа като "да" и "не" /като каквато беше замислена/ - какво ще предпочетат мечовете, ми е любопитно. Като нито една от двете карти не е достатъчно ясна за отговор.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:35

сетих се за принцеса жезли-казват че е лигаво момиченце,палаво момче.и с тези влюбени-за тях всичко е театър.така разбират любовта.
свикнали са да ги глезят,да ги дундуркат мама и тате...все още са деца,постъпват по детски.те наистина не знаят как да реагират,какво да правят,само искат...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:45

зуки написа:

*ще хареса ли квартирата.
10чаши-5меча-колело съдба
тук ще наложи мнение,избора за най-добрата стая...това заради 5м+5ж
ц.5жезли

да,харесана е. взел е просторна,самостоятелна стая.имат кабелна.ми това е.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 03 2014, 19:47

Направо Глупак да им излезе и да се знае за какво иде реч  Rolling Eyes Почва да ми се набиват на очи тия Любовници, и в партньорския им се появиха. Излиза, че раздвоението винаги ще го има-с опцията за избор.

"Искам и то веднага, иначе не ща да си играя с теб" -комично е да се гледа отстрани, но ако си замесен пряко, театърът има доста драматично звучене...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 07:42

ОВ: Отговорът е двойнствен, очевидно Мечовете са предпочели двойнствената карта- Любовниците.

Тя демонстративно прави анализ на идеята му на стената си във ФБ. Добронамерен, подробен, креативен анализ с конкретни предложения. След което отново поставя -този път публично- въпроса за избора. Този път нейния. Загубила е мотивация , иска да знае какво е за тоя човек всъщност.

Намерението й категорично е да приключи, ако не усети у отсрещния това, което се надява да усети: че държи на нея.

Какво прави И.? Вижда коментара за идеята си, лайква, благодари й официално със съобщение. Технически погледнато: отговорът на подредбата е ДА. Има реакция.

На втория въпрос обаче- по-сериозния, истинския - е отговорил неясно, половинчато, неразбираемо. Спестил е собствените си чувства, не ги е споделил, по-скоро я отрупва с комплименти, които нищо не й казват. Тя категорично НЕ е удовлетворена, НЕ е получила очаквания ориентир. Любовниците остават актуални.

Лека седмица на всички :-)
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 15:52

ОВ за баща ми:

Почина днес сутринта.
Бог да го прости.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 16:00

Бог да го прости! Безкрайно съжалявам..моите съболезнования Sad 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 16:37

алекс, Бог да прости баща ти.амин.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 17:51

Моите съболезнования,Алекс Sad
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 21:44

Най-добрия човек в живота ми...мир на праха му Sad

Малко да се откъсна от мисленето с поредната порция разправии между моите...

Как би реагирал И.ако загуби Д.?

Цепя на Дявол

Свят- 2 жезли- Обърнат Глупак

Хахаха, казах аз на Зуки, че накрая ще се покаже Глупакът  усмивка Пристрастяване, взаимна зависимост, страхове, демони и прочее страсти. И.няма да знае как да излезе от положението, няма да вижда изход. Трудно ще му е да се откаже от Д. От друга страна Светът би му дал възможност за едно ново начало, да разшири хоризонтите си, да види по-далече от носа си и да почувства удовлетворение от евентуалното ново, което му предстои. Той не е слаб човек обаче и каквото и да изпитва, ще запази хладнокръвие. Честолюбив е достатъчно / 2 Ж/ и носът нагоре, я какъв съм мъж, няма пък, няма пък да се моля пък на тая- пък! Ще работи, ще прави планове и ще си глади егото. Накрая ще стане ясно колко глупава е цялата работа и до какво са довели капризите и непостоянството -до един голям обърнат Глупак са довели! Туй то.


Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 13:27

случи се че някои хора имат висока оценка за себе си,и не одобряват начина ми разговор с тях.след което избухна спор...дипломатично изслушах страната,извиних се,и к'во ми пука за нея...
обаче ето как картите  описват момента на конфликта при другия човек -Атанаса,нейната позиция,и стойка
картите са дълбоки,човека е тактик,и решен да изчака своето време,зада нападне,с една дума злопаметност,обида,лично отношение...
аз от своя страна нямах за цел да  я дразня,но като е решила да се тормози,нека...тя ан кой ли не навреди,кой ли не разведе,кой ли не ограби...

7 пентакли-5 чаши об.- АСО жезли  цепено-крал пентакли об.
отръпване,и готова в позиция,залегнала зад храстите,за удобен момент да скочи над жертвата си...
да има се за важна особа с пари,само дето аз я нямам за такава...

*какво да направя за да се отърва от влиянието,срещите с тази жена Атанаса
асо пентакли - кралица жезли -10 жезли ц.асо жезли об.
ако я карам така,тя сама ще се саоунищожи,отдръпне...
в момента почвата е нажежена,издърпала е личния запас от енергии,но ще се възтановят...друго работи за мен ...надявам се  Три карти 5 - Page 12 440471 Три карти 5 - Page 12 156215 просто сила,смелост и движение на пред,стига застой,и поглед в миналото...то от плода се видя > като препратка към конгарнат комбинация ,и появата на 7пентакли.....

в края на краищата така сме си послали Три карти 5 - Page 12 262180 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 13:38

какво ще кажете за комбинацията :
крал жезли об .- 7чаши - кралица жезли об.


въпроса не е поставен,но става дума за мъж и жена.не са двойка,колеги са.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 13:42

а те ми се струва, че много се харесват, като хора много си допадат - имат силна интелектуално- ментална връзка, обичат да общуват и да работят заедно
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 14:04

Според мен понякога се джафкат за спорта, но не го приемат много лично. И двамата са силни и сякаш се борят за контрола във връзката Smile
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 17:07

Зуки написа:
какво ще кажете за комбинацията :
крал жезли об .- 7чаши - кралица жезли об.


въпроса не е поставен,но става дума за мъж и жена.не са двойка,колеги са.
Интересно е, че не могат да се изявят като енергии - всекидневието ги върти, а ми се струва, че и на двамата им се иска повече действие.
Уф, обърнатите карти показват, че не им е комфортно това положение, но не знам дали ще излязат от него. Нито един от двамата не иска да положи усилие да излезе от комфортната зона...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 18:09

Да ви прилича на флирт?
защото има какво да си харесват,и да всеки иска нещо да се случва по неговия начин.Дали не вървят на една река,но на двата бряга...това ще е всекидневието-реката(7ч),какво ли ще излезе???Сигурно мъжът е оставил жената да води,докато стихнат нещо,ако изобщо има да става.Тия усилия ,може да са някакви норми? (на мястото къде работиш,не е добре примерно да въртиш флир,любов,не че е невъзможно)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 14 2014, 19:57

Има напрежение, нещата не са такива, каквито изглеждат, ще има изненади...От скоро ли се познават? Интересно е също и каква е картата на цепене?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 11 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: