Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 21:10

Това, което виждам аз е, че този мъж е влюбен и страстен. В кого, как.... в първата подредба с толкова много жезли, каквото и да става ще има страст, но излизайки и в двете му подредби тези влюбени не ми изглеждат като избор, по-скоро като ВЛЮБВАНЕ... той си е избрал да бъде влюбен и това му показват те... Обърнатия рицар мечове може и да донесе скандалченце... а може и цяло скандалище с 10Ж като карта на цепене, явно някой носи другия или връзката на раменете си а другия не хае.... това ми идва на акъла....За втората подредба много големи Аркани, чак свят ми се зави... но умереност и колесница няма да доведат до някакви крайности и аз смятам, че ще зареже влюбването и ще си живее живота Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 21:13

Аз попитах как ще се развият отношенията ни след това, което се случи и получих :

8М/ Глупак+4М+РЧ

Единия ще се дърпа другия ще се влюби... така го виждам аз това....

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 21:30

странни карти. единия е много пасивен, хич не му е до любов...мъжа ми се струва влюбен полудял, но е досталековат хвъркат някак си. голяма промяна няма. по скоро ти май си настроена за временна раздяла
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 21:53

Аз доста се дърпам... той чак пък тъй да полудее от едната нощ... освен да е било от преди това нещо и това да му е преляло чашата и да е скочил границата... ама аз нали съм си пън... от къде да се усетя...иначе е такъв да, свободна душа, точно хвърчи...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 22:12

ааа то е нещо ново...ее тогава срещи ще има - ако ти не се дърпаш много ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 22:29

развитие на отношения между бивши гаджета, които пак са се събрали

асо п о./ отшелник + рицар пентакли + 6 меча о.

ее явно си има любов тука
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 22:33

Цялата комбинация ми прилича на стопляне в отношенията... точното сдобряване... отшелника някой е бил сърдит отдалечен през рицар пентакли, който като водата дълбае скалата с търпение не със сила та до 6м и продължаването напред след раздялата... това си мисля.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 09:45

Линда нещата между тях лек по лек ще се хармонизират,ще станат стабилни,даже отношенията им сега ще са по-хубави
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 19:12

Линда написа:
развитие на отношения между бивши гаджета, които пак са се събрали

асо п о./ отшелник + рицар пентакли + 6 меча о.

Не виждам нещо ново да се получи. Плен застой и пасивност, макар да са заедно пак си остават отдалечени.


DeTe_Ha_Xaoca написа:
8М/ Глупак+4М+РЧ

Има вероятност да се получи нещо ново и да преминат нещата към любовна връзка или влюбване от едната страна, но има страхове, някой от двамата още не е готов за това. Временно забавяне или отдръпване.


За моите карти :

ц 10ж

РЖоб, КЖ, РМ об

доп. карти поясняващи горните Влюбени и АЖ

Ами мисля, че мъжът е влюбен наистина, но никъде не се вижда тук жената дали е влюбена. Най вероятно той има големи очаквания за ново начало, силна страст, но няма да получи това което иска от което ще се ядоса и ще остане , разочарован и наранен.

ДЧоб
9п, Умереност, Влюбени
Колесница
Тук има възможност за връзка или да си гледа живота сам и да му е добре. Той явно иска да съчетае двете неща в едно, което явно ще доведе до недоволство и драми с жената. Накрая ще си остане май сам и ще му е добре.




Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 11:25

какво ще се случи между мъж и жена през август

Паж меч о./ Маг о. + рицар жезли + 4 пентакли

оВ: нищо по- различно. няма промяна

не мога да разбера 4-те пентакли...Евентуално среща и секс..без последващо развитие на отношенията им?


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Авг 25 2014, 09:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 16:13

Някой е тесногръд; таи/ят в себе си негативни неща. Може би мъжът живее далеч или не се задържа дълго на едно място - хормонът го тресе.



В емоционален план до края на месеца: асо Пентакли, 8 жезли и 3 чаши
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 09:12

твоите карти ми приличат на хубаво събитие, което много ще те зарадва, може да се страхуваш да покажеш което наистина чувстваш
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 19:12

Момичета може ли да ви помоля да ми изтеглите карти,понеже в момента съм много разстроена  Sad ще настъпи ли окончателен край между мен и Б.И,хванах го да ме лъже и не знам как да постъпя.Предварително ви благодаря
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 19:27

Шугърче, знам че ползваш само големи аркани, за това теглих само такива

ц. Силата

Справедливостта+Света+Страшния съд

Чак такава категоричност не виждам, или може би Справедливостта и съда я дават...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 19:28

Шугър, мисля не.

Очаквай изненадващо и скорошно развитие. Мисля,че нещата ще приключат добре.

Асо п о./ 2 меча о. + 2 жезли о. + 7 пентакли о.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 19:31

Момиче ме попита за бившия : Страда ли за мен?

Жрец о./ Кралица меч + Паж чаши о. + Кралица пентакли

Не ми изглеждат на мен тези карти много на страдание. Макар, че кралицата меч е страдаща в любовта...някак си може би си казва, че вината е в момичето и вече си е намерил с чиста съвест нова муза...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 19:35

И на мен не ми се види много да страда, може би така говори, по паж чаши, но едва ли страда тъй неутешимо. Този паж понякога говори, много сладко и ти иде да му вярваш, но трябва да подлежи на проверка неговото Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 19:59

момичета, какви са чувствата на мъж към мен -ц. Слънце о/ 6 меча + Дама жезли + 3 чаши

намеренията- Рицар Чаши/ Справедливост + Сила + 4 жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 20:13

Момичета безкрайно съм ви благодарна  мерси мерси мерси Дете на хауса ами аз съм раздвоена по тези карти приличат ми на възраждане,но едва ли много съм му бясна, правил ме е на глупачка месеци наред.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 20:20

Абе Линд този човек май крие нещо от теб,някви отношения с друга жена,иначе ми се струва, че е серизно влюбен в теб,изпитва силно привличане
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 20:43

ами питала съм за друга в живота му...излизат някакви страдания по стари неща- нещо актуално не мисля, че има. Поне не сериозно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 20:54

Сякаш те възприема като жената, която би му помогнала да се откъсне от миналото. По втората подредба ми изглеждат много сериозни картите. Не знам какъв тип мъж е - може и да се влюби, но да му е трудно да го изрази. Вероятно още не е готов за това/обвързване. 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 22:40

а тук за двойка, която от доста време не е заедно. Жената пита дали мъжа има чувства все още?

ц. 3 чаши/ Свят + Звезда о. + Слънце о.

Прилича ми на много голяма любов, такава ми е трактовката. Обаче едни такива фантастично- фантасмагорянски са тези карти- хем са силни, хем са еднии - да се чудиш да им вярваш ли. Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 23:05

Звезда и слънце едно след друго все едно са двете страни на една монета, отиваш някъде по света и виждаш слънцето отиваш другаде и хоп звезда... хм, а и двете обърнати... Сякаш са възлагани някакви надежди за щастие, но света е твърде голям... радостта твърде кратка...за да премине в щастие.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 23:17

аааа...обърнатата звезда много си я уважавам аз!  :sm38.gif:  особено за либов пък най- вече (за разлика от права).....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 08:40

Линда, кажи за нея, какво ти дава... при мен на два пъти се е явявала като разбити надежди, неоправдани по никакъв начин...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 09:36

в интерес на истината харесвам звездата, гледам на нея като на щастлива карта (зависи от комбинацията, разбира се). когато попитам нещо ще стане ли и изкарам звезда- то винаги става, но просто времето е неопределено или обикновенно малко се забавя.

За любов обаче звезда ми е излизала за охладняване и загуба на интерес.
Обърната звезда изкарвам на няколко пъти в ситуации, когато двама човека не са заедно, но все още има обич, страдание по другия. Просто обърната звезда ми се проявява като много силни чувства и наистина любов- изпитана, която не е умряла в трудната ситуация. Това е карта за дълбока любов...не за някакво лежерно влюбване.

пак подчертавам, че всичко е до комбинации - онзи ден изкарах карти на момиче, което много страда за бившия си и иска да се съберат- той какво има към нея като намерения

10 меча о + Звезда о + 8 чаши о. - е, как да кажеш нещо хубаво и обещаващо ? няма намерения, явно е на друга вълна в живота си, но има любов, която тук живее, не е умряла (може би носителя на нея по- явно е момичето, но за да излезе в картите на момчето, явно и в него има някакъв остатъчен заряд). Казах, че в близко бъдеще нищо не виждам- ама по- натам знае ли се.

асо чаши + Звезда о. + крал пентакли е друго нещо... и така...и още няколко хубави комбинации съм виждала със Звезда о.- разбира се - това винаги е била любов с история минала през изпитания и страдания.

Но да...основно излиза при разделени хора, които много се обичат още- май това е най точното описание, като направя ретроспекция в какви ситуации съм я теглила.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 3 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: