Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 08:40

Линда, кажи за нея, какво ти дава... при мен на два пъти се е явявала като разбити надежди, неоправдани по никакъв начин...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 09:36

в интерес на истината харесвам звездата, гледам на нея като на щастлива карта (зависи от комбинацията, разбира се). когато попитам нещо ще стане ли и изкарам звезда- то винаги става, но просто времето е неопределено или обикновенно малко се забавя.

За любов обаче звезда ми е излизала за охладняване и загуба на интерес.
Обърната звезда изкарвам на няколко пъти в ситуации, когато двама човека не са заедно, но все още има обич, страдание по другия. Просто обърната звезда ми се проявява като много силни чувства и наистина любов- изпитана, която не е умряла в трудната ситуация. Това е карта за дълбока любов...не за някакво лежерно влюбване.

пак подчертавам, че всичко е до комбинации - онзи ден изкарах карти на момиче, което много страда за бившия си и иска да се съберат- той какво има към нея като намерения

10 меча о + Звезда о + 8 чаши о. - е, как да кажеш нещо хубаво и обещаващо ? няма намерения, явно е на друга вълна в живота си, но има любов, която тук живее, не е умряла (може би носителя на нея по- явно е момичето, но за да излезе в картите на момчето, явно и в него има някакъв остатъчен заряд). Казах, че в близко бъдеще нищо не виждам- ама по- натам знае ли се.

асо чаши + Звезда о. + крал пентакли е друго нещо... и така...и още няколко хубави комбинации съм виждала със Звезда о.- разбира се - това винаги е била любов с история минала през изпитания и страдания.

Но да...основно излиза при разделени хора, които много се обичат още- май това е най точното описание, като направя ретроспекция в какви ситуации съм я теглила.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 14:53

Линд по тези карти мъжът има още чувства към жената,на мен об. Звезда ми е показвала също любов,но от тези големите, мечтае за нея,определено не е безразличен
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 15:01

LindaLI написа:
10 меча о + Звезда о + 8 чаши о.
Нещата тук не са приключили - ще има завръщане, но не съм сигурна дали не описват нея. Много ме съмнява да са отразили момичето, което се тормози доста и не може да си "тръгне". мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 15:01

sugar написа:
Момичета,според вас ще имам ли връзка с Х до 2 месеца?
ц.Смърт
Императрица,Император,Справедливост

lindaLi написа:
Шугърче, според мен няма да имаш връзка с него, човекът има доста хладнокръвно отношение, мисли се за нещо повече

ов-нямаме връзка все още,определено се държи на дистанция и с хладнокръвие,но пък настъпиха определени промени,които ми обърнаха мнението за него на 180 градуса в положителна посока
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 15:38

Галантус написа:
LindaLI написа:10 меча о + Звезда о + 8 чаши о.Нещата тук не са приключили - ще има завръщане, но не съм сигурна дали не описват нея. Много ме съмнява да са отразили момичето, което се тормози доста и не може да си "тръгне".  

Те са се разделелили вече, по негово усмотрение. Тази звезда обърната я усещам повече от нейна старана, но и при него де. Като цяло картите са тежки, няма никаква действеност в тях...само тази звезда о. дава надежда - понеже е любов..та някой ден, ама наистина някой ден- смисъл на НЯКОГА би било възможно завръщане. Обърнатите 8 чаши аз тук поне ги тълкувам като болка, нерешителност и обърканост.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 15:41

Нерешителност да оставиш надеждите си, за да спре да те боли. Цялата комбинация от зад на пред на това ми прилича.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 21:55

Добреее, попитах какво отношение да очаквам от даден човек в края на тази седмица, когато ще прекараме определено време заедно.

ц. 3Ж

ДЖ+2Ч+8М

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 21 2014, 23:19

хм.. на няколко пъти, когато съм теглила 8 м на трета- човекът е "изчезвал" безследно- прекрасни карти, но защо са тези 8м....или ще сте някъде напълно изолирани двамата, или след като прекарате хубави дни, той ще се покрие или ще отложи тази среща в последния момент или ти просто няма да получиш потвърждение за нея- без и ти самата да разбираш защо.

Залагам май на това последното. Не ми харесва тази 8 м тука, ще обърка плановете.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 01:44

В общ любовен план е зададен въпросът.
Цепено на Паж Пентакли Въпроси и отговори 4 - Page 4 70

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Knight_of_Cups_by_puimunВъпроси и отговори 4 - Page 4 PzWLaaDCQ-cВъпроси и отговори 4 - Page 4 2JSH-001Въпроси и отговори 4 - Page 4 Posterlux-law_stephanie-page_of_swords
рицар Чаши,             Страшен Съд     и     2 жезли             (изпада паж Меч)

Изглежда ми като сериозно предложение, нужда да се вземе избор м/у две възможности.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 09:09

какво жената да очаква ли?

Ще се появи в живота й влюбен човек, с който ще започнат отношения. Може да го познава, но не е задължително. Някой леко грубичък ще е, изнервящ, с много голямо самочувствие и предпочитащ да се показва голям играч.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 09:18

LindaLI написа:
хм.. на няколко пъти, когато съм теглила 8 м на трета- човекът е "изчезвал" безследно- прекрасни карти, но защо са тези 8м....или ще сте някъде напълно изолирани двамата, или след като прекарате хубави дни, той ще се покрие или ще отложи тази среща в последния момент или ти просто няма да получиш потвърждение за нея- без и ти самата да разбираш защо.

Залагам май на това последното. Не ми харесва тази 8 м тука, ще обърка плановете.

Аз залагам на първото Smile Няма да е в пълна изолация но на място където няма обхват с хора, които аз слабо познавам и с него Smile Ще дам ОВ Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 18:59

LindaLI написа:
Някой леко грубичък ще е, изнервящ, с много голямо самочувствие и предпочитащ да се показва голям играч.

Това заради паж Меч ли?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 19:22

да. отвратителен е. малък гъз, който може да направи големи пакости.

в любовта е един такъв неосъзнат, надъхан, озлобен, мисли че е над всички, като всъщност избива комплекси, таи обида към света
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 19:49

Но тук е женски образ. Авторката пише за картата: "Vigilance, honesty and truthfulness, scrutiny of beliefs, a strong sense of purpose." Мен това ме обърква - друга колода. усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 20:18

е тогава не знам Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:39

Ами ако тя излиза като ПМ в този случай в смисъл това силно чувство за цел да дойде от там, че вътрешно в себе си знае защо е отблъснала рицаря или защо го е приела.... или и аз не знам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 09:13

момичета- вчера гледах на една приятелка- и й се падна, че бъдещата й любов е човек, когото познава.... Има един неин приятел който много я харесва, те там нещата са на линията на приятелството към нещо друго, тя май не си го представя да са заедно..

Но аз попитах как със този мъж ще й се развиват нещата до края на годината

Рицар пентакли о./ Отшелник + Кула о. + 6 пентакли о.

Според мен нещо може да пробват с този мъж, обаче да не им се получат нещата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 10:00

Това ми прилича на той е супер упорит и устремен към целта си да е с нея (РП(о)), тя се дърпа(Отшелника), накрая  я склонява и тя като благодетел (6П) му дава нещото повече от приятелството, това което е търсил, нооо нали знаете, когато нещо е така дадено ти се разбива цялата предварителна представа, която си градил за него и тя рухва (заедно с Кулата)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 10:45

Според мен с кулата о. може да стигнат до някакви моменти на интимност...но по 6 п о- нещо няма да се разберат и ще се изпокарат...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 14:15

Не ми изглеждат обнадеждаващи картите. С о.Кула го няма момента на щракване: "аха, това е моят човек". Единият ще се чувства, че е длъжен на другия и това няма да му хареса.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 17:40

Линда написа:
Но аз попитах как със този мъж ще й се развиват нещата до края на годината

Рицар пентакли о./ Отшелник + Кула о. + 6 пентакли о.

Ще си останат приятели, няма нищо ново да се  случи между тях.  Дори бих  казала, че има застой в отношенията им и някаква дистанция. Нищо не може да се получи, понеже някой от тях няма тези чувства. Само приятелство друго не може да даде единия.


А как според вас ще се развиват отношенията на двама души до 1м?

ц 7ж
6м, 6ч, АП

Май ще имат конфликти на интереси, което ще ги отдалечи един от друг, но после има преодоляване на проблемите и връщане на нещата към това което е било, нов шанс за отношенията им.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 18:00

Blackmoon ще има дистанция между тях,която ще е като глъдка свеж въздух за тях,ще възобновят отношенията си

Момичета попитах картите как ще реагира момчето,с което си пиша ако му разкрия една подробност от личния си живот
ц.об Император
Слънце,Сила,обЖрец
май доста ще се развълнува
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 18:22

Мисля, че ще се развълнува и ще му хареса, но няма да успее да те разбере и да вникне в ситуацията.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 18:47

АЗ тук об Жрец си го обяснявам,че това,което ще му споделя е свързано с баща ми,поне така си обяснявам появата му
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 22:58

ов-реагира малко непукистки,над нещата,което ме изненада,явно се е развълнувал,но го крие от мен
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitimeНед Юли 27 2014, 22:06

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Добреее, попитах какво отношение да очаквам от даден човек в края на тази седмица, когато ще прекараме определено време заедно.

ц. 3Ж

ДЖ+2Ч+8М

OВ: Държа се супер приятелски, нищо по специално аз лично имам едни съмнения за тези 8М но когато имам яснота ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 4 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: