Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 02 2015, 12:16

Е, момичета, оборихте ме Той - на мушката! - Page 10 1432381942 Взимам си бележка и за напред ще го имам предвид.

Зуки, аз преди да направя тази подредба редих карти по горепосочените от теб въпроси, но ми се стори, че те отразяваха по-скоро опасенията ми, понеже бях малко в шок, когато ги теглих. Сега като погледнах, дори не съм си ги записала, какви са били.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 21:26

Здравейте! Smile Редих карти за момчето, с което искам да се получи нещо по-сериозно. Ето какво ми излезна : 1-обърнати 4 меча; 2- 8 пентакли обърната ; 3- крал на жезлите; 4- умереност обърната; 5-колесницата обърната; 6- 5 чаши; 7- петица пентакли; 8-крал на пентаклите......колесницата обърната мисла че е някакво пътуване, той е в чужбина и може би, че ще си дойде.крал на жезлите е благоприятна, а кралица на пентаклите също е добра...Вие как мислите ?
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 21:32

Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 22:05

Леомани не мисля че ще се получи, прекалено много са обърнатите карти, по 4м об- вероятно е имало период на застой при вас или отдалечаване сега може да се пораздвижи малко и заради тези 8п об но малко,не мисля че ще полага големи усилия,да по крал ж -мисля че има интерес и действия, но об колесница и 5ч - това не е движение,а пит като че ли да възвърне положението си,5ч възможно е да е депресиран или самотен, а като цел по скоро може би да не е сам-5п си е кофти карта,депресираща и тежка- може да е депресиран,самотен и заради това да иска да възстанови някакви отношения с теб,но нещо нещо повече не мисля.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 22:13

Благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 22:14

Реших да направя тази подредба за един познат,който от време на време се появява.
1 - Какво мисли за мен?-Слънце
2 - Какво казва за мен?-Умереност
3 - Какво чувства?-дама м
4 - Какво иска? -8ч
5,6 - Какво ще прави?-4ж и колесница
7,8 - Неговата цел?-Свят и 10 ч
Предполагам че ме мисли за открита и че ме познава, но за чувства няма, май съм го отрязала или може би ме мисли за студена , може да иска да се върне за малко, може да предложи среща или пътуване-той е в чужбина, цел-не знам дали този свят е за мен или показва че той ще търси нови хоризонти.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 22:14

Linjeri...как мога да се свържа с теб
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 22:15

Ако искаш ми пиши на ЛС
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 22:28

Pisah ti
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeЧет Яну 14 2016, 22:52

Направих подредбата и за една приятелка
1 - Какво мисли -Император
2 - Какво казва 5п
3 - Какво чувства 7п
4 - Какво иска 4п
5,6 - Какво ще прави- 2ж и дама ж
7,8 - Неговата цел- 8м и Маг
Странно ми е какво мисли за нея -този император-дали не я приема за силна жена,с положение,но с 5п която е загубил, с 7 п не мисля че има чувства, може да показва че се познават от доста време, но той гони свои цели по 4п, егоист е като че ли, а и по 2ж май има и друга и за това ще лъже и ще бяга от нея
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeСря Май 25 2016, 06:13

Какво е отношението на мъж към жена? Запознали са се скоро. Тя е обвързана и той се е запознал с нея и приятеля й в заведение. Жената е 8г по-голяма от него.
Какво мисли за нея? Слънце
Позитивно мнение има, смята я за приятен човек.
Какво казва за нея? Жрицата
Нищо не казва или казва, че му се вижда тайнствена все още непозната.
Какво чувства? КЧ
Харесва я.
Какво иска? КП - Да си гледа своя интерес.
Какво ще направи? ДЖ, Луна - ще изчака тя да предприеме нещо, той се притеснява и е объркан.
Какво цели?
7ж, 6ч - Да преодолее нещо от миналото.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitimeСря Май 25 2016, 19:53

Blackmoon , според мен не просто я харесва , тя го вълнува /КЧ/ .С това Слънце - впечатлила го е , а иначе му е пълна мистерия /Жрицата/. КП може да показва още , че иска и плътски удоволствия с нея . ДЖ , Луна - ми , да , нищо няма да направи , защото не е наясно какво се случва , ще я чака тя да му покаже . За сега май нищо кой знае какво не цели , 7Ж и 6Ч може да са просто мило и внимателно отношение , за да преодолее собствените си задръжки . Според мен не е задължително да е нещо от миналото , 6Ч са си и някакви детински и мили жестове , понякога ми е показвала и детинско поведение /дърпам ти косата , за да се сетиш , че те харесвам Smile /.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: