Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 13:45

bibibi написа:
какво цели- като комбинация се дава отпит да скрие тъмната страна на природата си....определено нещо крие....а и същевременно се опитва да я подчини.

Не мисля, че крие нещо, по-скоро обратното, нали в крайна сметка момичето е сгодено? В този смисъл не цели нищо или поне цели да укроти желанието си към нея (Силата), тъй като тя е с друг и това с него е само изневяра (Луната). Все по-често Луната във въпроси за любов ми се появява само за изневери, което е почти 80% от типа въпроси, които ми задават напоследък. Ще рече човек, че Плутон е в някакъв аспект с Венера  :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 13:46

Реших и аз да я пробвам тази подредба за последната ми връзка, да видим какво ще излезе.

цепя на 6 жезли

1 - Какво мисли за мен - 10 мечове
2 - Какво казва за мен - Отшелникът
3 - Какво чувства? - 7 мечове
4 - Какво иска - 4 пентакли
5,6 - Какво ще прави - Сила, 8 мечове
7,8 - Неговата цел - 10 жезли, Рицар Пентакли

Мисли, че много съм го наранила и съм го предала, все още не ми е простил - 10м
По отношение на 2 - аз го тълкувам като мълчание от негова страна, дискретност, не говори за това пред никой.
Чувства се измамен, предаден- 7м
Иска ме само за себе си (искал ме е по-скоро), иска да притежава -4п
Няма да направи нищо, потиска се, защото така е правилно според неговите принципи Сила+8м
Неговата цел - много не ми е ясно тук, но целта му е да има стабилни отношения -(принципно) -Рицар Пентакли ... Той - на мушката! - Page 3 617156 и 10 жезли не мога да си ги обясня на тази позиция нещо...
Като цяло какво мислите за тази подредба? Някой ако има по-различно мнение ще се радвам да го сподели... мерси

А да, и 6 жезли тук като основа също не ми е ясна....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 13:52

Вера- в момента транзитно Венера и Плутон са в един знак- имаха съвпад, скоро при ретроградието пак ще имат ;)


Каланта- по тези карти се вижда човек от миналото, с който няма нищо, картите са no connection, не виждам нещо да предприеме или нещ да се случи.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 14:01

Линда, аз съм а абсолютно същото мнение, от тези отношения не очаквам нищо, направих я от любопитство тази подредба. Специално за картите от 4 до 8 тълкувам принципно , доколкото го познавам този човек и знам какво иска и какви ни бяха проблемите. Иначе да, то се вижда, че са no connection нещата Smile Обаче много ясни бяха картите, много добре описаха нещата този път. За предприемане или случване на нещо е ясно, че е абсурдно да се говори.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 14:06

вера - мислиш ли, че след катопри биби е излезнал в чувствата Крал жезли това е само изневяра и забавление за мъжа?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 14:21

Те вярно са в един знак Плутон и Венера, ама си мислех, че това само не е достатъчно  усмивка 

Казвам, че според него за нея това е само изневяра. Иначе за Крал жезли тук се колебая, защото ми е излизал и като съвет за действие при романтични отношения като да бъдеш силен, да се държиш мъжки и да оставиш въпросния човек зад гърба си. Уважавай себе си един вид, не се оставяй да те правят на луда катеричка.

Но ми прави впечатление, че картите са само огън, огън и пак огън с изключение на 2 мечове и Луната, която е вода, затова си мисля, че отношенията все още са само на етап силно физическо привличане, но за нещо по-дълбоко само Луната май не е достатъчна. Особено като се има предвид, че тук ми се струва по-скоро свързана с това, че отношенията им се пазят в тайна.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 14:39

И аз се заинтригувах от този Крал жезли, а напоследък картите ми много добре поясняват значението на определена карта или ситуация. (често ги тренирам)-за прости неща

И така зададох следния въпрос: с какво са свързани чувствата на Краля жезли към приятелката ми? Цепих на Звездата, паднаха се:
2 чаши, 10 чаши и смъртта.

искренни и чисти са му чувствата според мен, но Вера май се оказа права за това, че Краля жезли се""държи мъжки...да оставиш въпросния човек зад гърба си..", което покзва смъртта.
горделив и някак прекалено зает, за да се занимава с това....(с нея) забавлявал се е.....все пак това не изкл.факта да му е било приятно.

А решението на краля да остави човека зад гърба си е взето чисто интуитивно, което личи от Звездата. според мен....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 14:45

ама тя наистина ли е сгодена? значи той й се води любовник?

еми за това в намеренията излиза, че нищо няма като план за нея, макар, че изпитва страст
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 14:48

Да, Линда, сгодена е и странното е, че когато са говорили за нея и годеника и- той (любовника) я е убеждавал,че това не е човека за нея,да не бърза със женитба и едва ли не да се откаже от нея, а същевременно нищо не и е обещавал той самия....просто загриженост.......
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:04

това обяснява всички карти. значи момчето е много с главата си.

а аз си казах, че е поредния мръхльо, който уж е влюбен, пък уж нищо не знае и от нищо не разбира.

Човека я харесва, но какво има да го мисли и да крои планове, след като жената е сгодена...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:14

Ето една подреба на приятелка.Мъжа, за който пита е женен.

цепя на Кралица жезли,корто предполагам е съпругата му
1.какво мисли за нея-4Ж
приятно му е с нея,допада му контакта
2.какво казва за нея-ПЖ О нямам обърнати карти ,но тази така излезе и така я оставих
тука мисля,че не говори особено ласкаво за нея
3.какво чувства-Колелото на съдбата
оставил се е на течението /може би/,защото четох,че колелото много често показва и край
4.какво иска-5М
май върти нещо зад гърба й
5.6.какво ще прави-Император , 9Ж
ще се държи хладно и дистанцирано
7.8. неговата цел-2П;10Ж
ще се бори за постигане на баланс

може би написах някакви глупости,но това са ми първи опити и ще се радвам да коментирате и да ме поправите.


Последната промяна е направена от linda10 на Сря Дек 11 2013, 21:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:18

не ги виждам тези отношния, мъжа ще си дъри на семейството, няма чувства към нея, всичко между тях е за забавление.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:25

Мерси,Линда! Даже аз мисля,че той я е отрязал,но тя още не го е осъзнала и на нещо се надява.
А успяла ли съм да схвана значението на картите?Предполагам не на всички,но на някои поне Smile
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:27

За колелото линда съм чела, че в любовните отношения означава съхранение на статуковото... чувства, че нищо не може да се направи....чувства се безсилен, както каза държи на семейството си и именно заради това може би не иска да предприема нищо.....няма да му стиска да рискува...опитал се е да "таче" на 2 стана(може и да си го е представил само), защото нещо в семейството му не го е удовлетворявало (отношенията със съпругата му), но определено е стигнал до извода, че влизането в такива отношения няма да му направи положението по-розово.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:32

Не,не си го е представял Smile Има нещо там и тя все още се надява нещо да се случи.А съм чела мнения точно на адашката ЛиндаЛи,че много пъти показва и точка,край.Та затова си мисля,че той може би се е отказал,а тя стои и чака.
Аз пак да питам,как със се справила Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:35

Колелото описва ситуация, която е извън нас, не подлежи на нашето желание, влияние и както и да е.
Понякога е точка, понякога многоточие, понякога развитие- зависи от комбинациите.
В случая, когато Колелото е описвало мои чувства и настроения към мъж...съм си казвала, че не съм така зарибена или нещо..но си казвам- я, да видя какво ще стане, изчквам.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 15:56

Значи се е оставил на течението,каквото стане...Благодаря ,Линда!  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 16:13

Е, не само това- Колелото е теглено тук да опише чувствата- не бих казала, че има големи чувства мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 16:21

Мен по ме интересува,дали аз съм схванала това,което картите показват.Иначе това за чувствата
видях,че ги няма.  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 16:25

ами да- аз поне съм съгласна с това, което си видяла в картите мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 16:27

Еееее,благодаря!Много се радвам,че започват да ми говорят поне малко  мерси 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:17

Какво мисли, казва и чувства Р. към мен ?

Обърна се Императрицата

Цепя на 5 Пентакли

1 - Какво мисли за мен - Крал Меч
2 - Какво казва за мен - Сила
3 - Какво чувства - Асо Чаши
4 - Какво иска - 5 Жезли
5,6 - Какво ще прави - 10 Чаши, Страшният Съд
7,8 - Неговата цел - Рицар Чаши , Кралица Пентакли


Чудя се дали той мисли за мен че съм Крал Меч ??? И Какво ще прави с тези 10 Чаши и СС ?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:20

да мисли че си студена и безразлична...виждам да се съберете- това човека от другата подредба ли е?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:27

Не Линда, това е голямата любов в живота ми, а онзи ми е първото гажде в живота ми ... нещо от две - три години на бивши съм го ударила. Но ако питаш мен искам Р. Линда. Той е този ММА шампиона, ако си спомняш ... Щот ходя в дискотеката в която работи и все си ме гледа а казва че не ме иска та затова аз да си питам картите . Много ми е на сърцето ...
Незнам дали мисли че съм студена, щото аз все му се обяснявам в любов а той все не ми отговаря Sad
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:42

Добре, а 5 Жезли как да го разбера на тази позиция? Като цяло винаги сме се боричкали защото той е ММА а аз бях Тае-Куон-До, правили сме си спаринги ама и сега ли иска това? Нещо не я разбрах в тази позиция. А 10Ч+Сс също неможах да си го обясня.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:58

хм..по тези карти излиза....хааа...ами излиза уж да има чувства...но дали това не са твоите надежди...не знам...на мен са ми много любовни тези карти...а той казва, че не те иска...ако е така директен с теб- защо да те лъже...не знам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 22:03

Деска- виж Крал меч и Сила........не го ли припираш прекалено много? Защо не опиташ да си врътнеш опашката и дим да те няма...може това повече да помогне....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: