Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:58

хм..по тези карти излиза....хааа...ами излиза уж да има чувства...но дали това не са твоите надежди...не знам...на мен са ми много любовни тези карти...а той казва, че не те иска...ако е така директен с теб- защо да те лъже...не знам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 22:03

Деска- виж Крал меч и Сила........не го ли припираш прекалено много? Защо не опиташ да си врътнеш опашката и дим да те няма...може това повече да помогне....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 22:25

Не ме иска защото съм разведена, защото имам дете, атой е много принципен и иска нова жена, той сам ми го каза. ИНаче ако бхяме продължили тогава щяхме да сме заедно, той ми го каза. Но аз реших да прекратя защото много гадно ми беше изневерил. Затова сега не ме иска, не че не ме иска, а защото не съм подходяща! Иначе ела да видиш къде са му очите ЦЯЛА ВЕЧЕР !
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 06:27

Права си че го бях притиснала иначе, но това беше миналата година, явно още му държи влага. Ще се опитам да се отдръпна.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:23

иначе останалите карти- Асо ч, 5 жезли- изговаряне, изясняване на стари ституации- и останалите карти си говорят,че те иска обратно в живота си- ноо нямам идея дали това не са твоите проекции... Той - на мушката! - Page 4 531608 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 24 2013, 00:17

Реших да си направя таи подредба за бившето ми гадже

цепя на 9 чаши
1 - Какво мисли за мен? Асо меч
2 - Какво казва за мен? Паж жезли
3 - Какво чувства? Свят
4 - Какво иска? Рицар жезли
5,6 - Какво ще прави? - 5 чаши, 7 меча
7,8 - Неговата цел? - 9 жезли, Кралица жезли

На мен ми  изглежда че би могло или иска само сексуални отношения с мен, няма да предприеме нищо, защото е наранен. НЕ съм сигурна.
може ли помощ? Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 24 2013, 01:53

Нещо е изяснил за себе си - вероятно отношението си, какво иска от теб. Дали няма да те потърси да поговорите, ако още не е. Чувства се доволен, цялостен - сякаш е на финала на дълъг път. Иска вероятно секс или да дойде да се видите. Хм, може да ти каже колко е нещастен без теб; сякаш има вече изградена стратегия.  

мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:37

Мъж към жена, скарани

ц. 6 чаши об.

1- мисли за нея-8 пентакли
2- казва- Крал чаши
3- чувства- Паж пентакли об.
4- иска- РП об.
5,6- обрнати 5 меча и 2 пентакли
7,8- обърнати Колесница и АМ

мисля, че има много добро отношение към жената, с този об. ПП може би съжалява за някакви неща, но не виждам да иска бързо и веднага да промени ситуацията. Може би ще настъпи сдобряване, но дорде се накуми...и начуди и накани...

Пускам подредба и за мой бивш, който принципно е много мил и много драпа към мен, аз нямам въжделения към него

ц. об. 4п

1- 10 меча
2- об. Маг
3- об. Отшелник
4- 2 меча
5,6- обърнати 9 меча и ПЧ
7,8- 8 пентакли и 10 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 28 2014, 19:19

Въпрос за момиче и момче -разделени:

ц. Звездата

1 - Какво мисли за мен? - 10 пентакли
2 - Какво казва за мен? - Рицар Чаши
3 - Какво чувства? - 5 пентакли
4 - Какво иска? - 9 пентакли
5,6 - Какво ще прави? - Слънцето, Справедливостта
7,8 - Неговата цел? - 3 чаши, 6 жезли

Ами той си има чувства все още към нея и то силни... и явно чувства, че тази любов е невъзможна, че няма как да продължат сериозните им отношения. Освен,че има чувства още, много я харесва и като жена. Иска му се да има нещо с нея отново, май повърхностно, желае я, но е подчинен на егото си и няма да предприеме нищо, знае, че така трябва и няма да отстъпи. Макар че много иска.

Слънце и Справедливост - изключително пасивни карти, действие значи да не очаква момичето.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 28 2014, 19:29

И една такава подредба и за мен за един доста настоятелен обожател:

ц. 2 чаши

1 - Какво мисли за мен? - Паж Чаши
2 - Какво казва за мен? - 9 пентакли
3 - Какво чувства? - Асо Жезли
4 - Какво иска?- Крал Пентакли
5,6 - Какво ще прави? - 3 жезли, Кралица Чаши
7,8 - Неговата цел? - Страшният Съд, Императрицата

Сериозни карти, особено последните... Иска сериозно обвързване с мен, както и предполагах.... И ще действа, не се отказва и това е. Страшният Съд и Императрицата- какво съчетание само...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 28 2014, 20:25

Каланта- по последните- май наистина нещо ще се случва при вас, много си му секси, желае те, но е готов да започне и отношения с теб
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 12:00

Благодаря, Линда  мерси А за предната подредба имаш ли мнение?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 07:42

lindaLI написа:
1- 10 меча
2- об. Маг
3- об. Отшелник
4- 2 меча
5,6- обърнати 9 меча и ПЧ
7,8- 8 пентакли и 10 чаши

Аз виждам нещата  така:
Чувства, че е няма надежда. Ти си приключила отношенията ви или по някакъв начин си сложила край на надеждите му. Той мисли, че по този начин си го наранила много или си го предала. Казва, че ти си тази която силата да решава в този момент и всичко е в твои ръце. Ти си тази която държи чувствата му и можеш да вземеш решение, което може да му донесе много радост, а може и много болка. Чувства се самотен, изолиран , вглъбен в себе си, премислящ нещата, но проявява благоразумие. Иска да запази спокойствие. Иска да вземе решение, повлияно от разума, да бъде безпристрастен.Но в момента може би е изпаднал или в инатлива апатия или в глупаво отричане на някои неща. Възможно е да изпадне в отчаяние или депресия, но те ще преминат и след това може да ти признае чувствата си, да ти предложи нещо( вероятно да се съберете) или някакъв романтичен жест. Целта му е да изгради развие една сериозна връзка, а може би дори семейство с теб.
Надявам се да ти е от полза моето виждане с нещо.
Ще напиша какво на мен ми се падна на тази подредба по отношение на бившия ми и мен. Като цяло той се държи студено, а аз искам да си оправим отношенията, но само се караме. Но ето какво казват картите. Надявам се някой да ми помогне с анализа.
1 - Какво мисли за мен? - Силата
2 - Какво казва за мен? - 2 жезъла
3 - Какво чувства? - 6 меча
4 - Какво иска?- 7 жезъла
5,6 - Какво ще прави? - 5 меча, императора
7,8 - Неговата цел? - рицар мечове и колесницата
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 13:37

Blackmoon написа:
1 - Какво мисли за мен? - Силата
2 - Какво казва за мен? - 2 жезъла
3 - Какво чувства? - 6 меча
4 - Какво иска?- 7 жезъла
5,6 - Какво ще прави? - 5 меча, императора
7,8 - Неговата цел? - рицар мечове и колесницата


Мисли те за властна и силна жена,понякога може би инатлива.Чувства,че в момента сте се отдалечили един от друг. Иска да ти се наложи,като че ли е обиден от нещо и затова се държи студено и хладнокръвно.Целта му е да се изясните,дано да не е със скандал,защото този Рицар меч е доста агресивен, и може би иска той да поеме контрола над връзката ви.

Това е само опит за анализ,много ще се радвам ,ако ме поправяте,защото така по-лесно уча  : :d_daisy: :


сега и моите карти

1 - Какво мисли за мен? - 6М
2 - Какво казва за мен? - 3П
3 - Какво чувства? - КМ
4 - Какво иска?- 10Ж
5,6 - Какво ще прави? -РМ,Жрец
7,8 - Неговата цел? - 6Ч,3М
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 16:45

Blackmoon, от тези карти ми се струва, че той окончателно е оставил тези отношения зад гърба си и иска да продължи напред възможно най-бързо. Мисля си, че той няма интерес да си оправяте отношенията, напротив, ако ти настояваш затова, той повече ще се ядосва.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 04 2014, 10:39

Цитат :
.
Аз виждам нещата  така:
Чувства, че е няма надежда. Ти си приключила отношенията ви или по някакъв начин си сложила край на надеждите му. Той мисли, че по този начин си го наранила много или си го предала. Казва, че ти си тази която силата да решава в този момент и всичко е в твои ръце. Ти си тази която държи чувствата му и можеш да вземеш решение, което може да му донесе много радост, а може и много болка. Чувства се самотен, изолиран , вглъбен в себе си, премислящ нещата, но проявява благоразумие. Иска да запази спокойствие. Иска да вземе решение, повлияно от разума, да бъде безпристрастен.Но в момента може би е изпаднал или в инатлива апатия или в глупаво отричане на някои неща. Възможно е да изпадне в отчаяние или депресия, но те ще преминат и след това може да ти признае чувствата си, да ти предложи нещо( вероятно да се съберете) или някакъв романтичен жест. Целта му е да изгради развие една сериозна връзка, а може би дори семейство с теб.
Надявам се да ти е от полза моето виждане с нещо.
Ще напиша какво на мен ми се падна на тази подредба по отношение на бившия ми и мен. Като цяло той се държи студено, а аз искам да си оправим отношенията, но само се караме. Но ето какво казват картите. Надявам се някой да ми помогне с анализа.
1 - Какво мисли за мен? - Силата
2 - Какво казва за мен? - 2 жезъла
3 - Какво чувства? - 6 меча
4 - Какво иска?- 7 жезъла
5,6 - Какво ще прави? - 5 меча, императора
7,8 - Неговата цел? - рицар мечове и колесницата    
браво!!! Едва сега видях, ще помисля и за твоите карти мерси

п.с Моето виждане за твоите картисе припокрива с това на Вера!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 04 2014, 19:17

Мерси момичета са интерпретацията мерси 
Аз мисля общо взето като вас. Все пак ще споделя и моето тълкуване, което до голяма степен се припокрива с вашето.
Той мисли, че съм силна и властна жена, към която изпитва страст, но смята за редно да я потиска. Смята, че аз искам да му наложа своите виждания и чувства. Това го дразни.
Казва за мен, че иска да му наложа някакви неща, които не му харесват, че той трябва да отстоява своята позиция, свобода и независимост. Смята, че няма перспектива в тези отношения и каквото е било, то вече трябва да приключи и всеки да продължи по нови пътища. Чувства, че раздялата с мен му носи болка и тъга, но трябва да продължи напред. Понеже миналото му носи болка, той иска да загърби всичко и да не гледа в миналите ни отношения.
Смята, че неговата гледна точка е по-правилна. И иска да защити своите виждания.
От една страна ще се държи разумно и ще се опитва да проява зрялост и разбиране, но от друга страна ще се опитва той да владее нещата и да определя правилата, ще е студен, раздразнителен и лесно би се стигнало до нови конфликтни ситуации.
Той е твърдо решен да успее в своите намерения и желания, че е готов да го направи, дори ако е нужно да прегази който застане на пътя му. Не го интересува, дали ще потъпче и нарани моите чувства важното е да докаже своята правота.
......

linda10 написа:
сега и моите карти

1 - Какво мисли за мен? - 6М
2 - Какво казва за мен? - 3П
3 - Какво чувства? - КМ
4 - Какво иска?- 10Ж
5,6 - Какво ще прави? -РМ,Жрец
7,8 - Неговата цел? - 6Ч,3М

Мисля, че тези карти или са за човек който е бил част от миналото ти и сте били разделени, но сте се събрали или е за човек, с който сте разделени сега?

Мисли, че трябва да оставиш миналото и да продължиш напред. Трябва да оставиш проблемите и болката от миналото зад гърба си.
Казва, че си важна за него. Оценява те положително и държи по някакъв начин на теб.
Изглежда той е малко труден характер. Човек който повече се ръководи от разума, а не от чувствата.Предпочита да не показва емоциите си от страх да не го направят уязвим.
Той може да е внимателен и грижовен, но е човек който иска да контролира нещата.
Взаимоотношенията с него не са лесни. Въпреки че може да бъде внимателен и чаровен, възможно е бързо да губи интерес, да се държи студено и раздразнително често.
Иска да поеме отговорност и да ти помогне, но чувства, че това е много тежко бреме за него, което го изтощава. Нещо му тежи и го угнетява, едвам издържа.
Ще се държи мъдро, загрижено, ще показва приятелска обич, отговорност, но в неговите постъпки ще се усеща студенина, отчуждение, изнервеност. Ще има неща, които да го дразнят и това може да доведе до изблици на яд.
Неговата цел е да се разделите с някакви неща от миналото, към които сте много привързани и те ви пречат в настоящето. Иска да загърбите миналото.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 04 2014, 20:10

Той - на мушката! - Page 4 99390  Blackmoon! Да,в момента сме разделени,но отскоро се опитваме да подновим отношенията си.С доста труден характер е ,да.Описала си го много точно-хем грижовен,хем раздразнителен...
Целта му не ми стана много ясно каква е-иска да загърбим миналото и да започнем отначало,или е доста изморен/по 10ж/ и иска да приключим отношенията?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 04 2014, 22:42

Ами на мен също не ми стана много ясно. Тези отношения в момента са тежест за него по някакъв начин го натоварват. Но не ми е ясно дали иска да загърбите миналите проблеми и да продължите заедно начисто или да загърбите като цяло миналите ви отношения.
От една страна мисли, че трябва да продължиш напред и да оставиш миналото. После имаш 6ч и 3м, което е раздяла с миналото. Така че може би иска да се разделите, но от друга страна има някаква загриженост към теб (Жреца) и донякъде се чувства морално задължен към теб. Но поне в тая подредба не виждам страстна любов, а по-скоро някаква грижа за човек който е важен за него и му е близък.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 05 2014, 08:23

Логично е след след дълги години прекарани заедно да няма страст,важното е именно това да остане грижата,вниманието...Времето ще покаже какво точно означават тези 6Ч и 3М.
Отново благодаря,Blackmoon  мерси 
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 16:43

Пита момиче:
1,какво мисли- паж меч
2 какво казва- обесеният
3. какво чувства- асо пентакли
4. какво иска- 9 жезли
5,6, какво ще прави- 2 пентакли, 10 мечове
7 и 8- каква е целта му- жрецът и 4 пентакли

За нещо я критикува, пред хора може би дори казва, че съжалява за случилото се, за това че са имали нещо....относно чувстват му май му е харесала- по асо пентакли Smile
пфф много искам да помогна на това момиче , но не съм в състояние да тълкувам днес....ако някой иска да се включи...
Двамата нямат връзка
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 17:02

Определено той доста се интересува от нея,но не прави нищо по въпроса,той непрекъснато събира информация,но го прави така,че тя да не разбере.Харесала му е много,но не предприема нищо,явно го е страх да не остане наранен,
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 17:07

Така е, но по тези 10 мечове и 2 пентакли не ми се дават изгледи да действа.....дано 2п да го мотивират да се задейства.....но с това жунглиране......
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 14:05

Ето една подредба за приятелка.
1.какво мисли-6П
2.какво казва-Слънце
3.чувства-АМ
4.иска-Умереност
5.6.-ще прави-7Ч;СС
7.8.неговата цел-ДМ,ВЖ

Много са ми странни тези двамата.Познават се от много време,но не са имали отношения досега.Сега и двамата са след раздяла с половинките си и заформят флирт.Но не стигат по-далеч от това.В един момент имат засилена комуникация,в следващия -един от двамата се отдръпва.
По картите той се изказва ласкаво за нея,сериозен е,но не иска да избързва/Умереност/.
Момичета,помагайте с мнения и после ще ви кажа какъв разговор е провел с нея вчера.
Подредбата е теглена преди седмица.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 14:40

взаимопомоща и подкрепата,които си отдават са нещата,които са от особена важност а този съюз...някак чувстват се като братя по неволя...наистина е много ласкателен спрямо нея с това слънце....разговора е провокиран от него или дори и да не е той е искал да го води....може би са стигнали до важно решение- по асо мечове съдя зза желанието му да го води.
да, плановете му не са св с кардинална промяна...по скоро не иска да е много външна, видима за другите..... ще предяви прекалени изисквания към нея, сякаш очаква повече, по 7ч, но в крайна сметка по СС съдя, че тя ще оправдае очакванията и исканията му.
целта му е да покаже,че няма да търпи повече някои неща, нещо не го устроива в отношенията им до сега...ВЖ показва увереността му, че тя ще откликне, именно за това е действал и толкова спокойно , да не кажа и мудно до сега.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 17:09

Да,bibibi,разговора е иницииран от него.Обяснил и е колко му е важна и скъпа,но все още има чувства към жена си.Как не иска да я залъгва или нарани.Че на този етап не може да й даде нищо,но държи много на нея и не иска да преустановят контактите.
Само преди месец й беше задал въпроса:Ти нали не ме мислиш за приятелка?
А, иди го разбери..... Той - на мушката! - Page 4 262180  Иначе продължава да я търси,пред приятелите му се държи все едно,тя е" новата му"...
Редих и й КК,имах там някакви идеи,но след този разговор...не знам.

bibibi  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 15:11

1 - 5м
2 - 10ч
3 - 5п
4 - 3ж
5, 6 - асо меч и Обесения
7, 8 - крал Жезли и обърната Сила

Тук е ситуация на застой и отдалечаване, но явно таи обида (аз си мисля, че успях да простя). Асо меч дали би могло да го изкара от застоя, а и този крал Жезли...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: