Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
АвторСъобщение
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 22:04

Redgina написа:
Tanya111 написа:
Да, има деца, но в случая мисля че въпросът няма отношение към този факт. Според мен, тук Кралят Жезли е образът на мъжа - огнения крал.

Напротив има ,затова ти се появява като семейния крал ,който има отговорност към семейството,жената ,децата (Крал жезли) ,а не като влюбения Крал (чаши)или някой друг Крал . Щом се появява в тази роля ,значи има значение.

Имах предвид, че зададеният въпрос беше свързан с бизнес дела. Не виждам как семейното положение би могло да има връзка, но знам ли... Доколкото познавам човека, огнеността му приляга като характеристика, затова избрах тази опция.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 06:53

една неприятна история се случва с един мой близък.непоносимост,разпра и грубост с колега.за сега няма помирение,ясно защо,но все пак ми се исак да видя -причини,развитие,начини за решение,или просто изхода за тях.
коя подредба да ползвам?

и все пак след случката теглих карти за него и ставащото:
6меча-паж меч -8 жезли

карта 6м- като баланс,внимателно ''пътуване'',умение да водиш без да друса,с лодка да клатиш : ) - но всичко това остава на зад,минал е периода на спокойното другаруване,идва пажа,и с неговия нрав, всичко раздухва.вероятно се е почнало и заради търпимостта която е имало в 6м,която е трябвало да стигне до някъде-и хоп пажа грабва лодката и на бързо като 8 жезли и като паж-всичко на един дъх....друго което м и прави впечатление-на тази лодка=работа,колектив,и в самата история са забъркани още няколко човека., но тежеста ,проблема се преписва не един човек-млад(не е моя познат), по 8 ж още си мился че бързо е минало,станало това между тях,но на лодката все още има пътници и никой не е слязъл...смятам че за сега историята в тези карти не е с изход....
за това ми трябва подходяща подредба,какво мислите по трите карти и коя подрба да ползвам?
има една лунна,пентаграм в друиди и уика,ще погледан висшата жрица за какво се ползва,
-мисля да попитам картите за всеки пооделно как определя другия, или нещо подобно на подредбата за взаимоотношения,но не любовни,ще стане май,или циганска магия...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 07:54

Паж Меч може да е и сплетни, говорене зад гърба, лицемерие...
Освен това 8 Жезли би трябвало да е бързо разрешаване на конфликта...или подробности, които се пропускат...


Последната промяна е направена от La la на Нед Авг 05 2012, 12:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 12:07

Паж меч-също така интриги,нещо тайно се върши зад гърба на питащия,за което той няма никаква прествава,някой тайно го наблюдава и то с цел да пу причини вреда,събира информация за него,която да използва по-късно за своя изгода и да му навреди,просто непоносимостта към него не е била от вчера,отношенията им не са били искрени,просто се е търсил подходящ момент да нападне и причини неприятности и скандали-просто е показал истинското си лице.

Хайо имаше една подредба за такива въпроси,добчера ще ти я напиша
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 06 2012, 15:12

Паж мечове,може да означава,че нямаме достатъчно информация,или имаме погрешна информация ,която ни кара да действаме прибързано ,без да знаем цялата истина.Тоест ние сме Пажът......6 меча може да се отнася до преместване .Или другият колега да има протекция от някого,и това да е породило скандала.По 8 жезли ,ще има бързо развитие,много шум за нищо ,както казват.... усмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 12:31

даа, много шум за нищо , а проблема остана...

мъж пита дали водените разговори за работа в чужбина ще доведът крайния резултат до уреденост
висша жрица-глупак-жрец

все големи аркани!!!за момента няма вариант за ясен отговор,мисля че е така заради висшата жрица. с лудия - си мисля че твърде доверчивост,има,а пак заради жрицата та дори и жреца-насочван е от жена в тази идея. двете карти -висша жрица и жреж - са семейството. с лудия - като карта за раота,и която да касае важността на питането-по-скоро мисля че има някак нещо нечестно,непреценено,неадекватно- и то е в в самитя тях... няма да има договореност...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 12:49

Интересно, мога да видя благоприятен резултат, особено ако точно така е зададен въпросът.
По Висша Жрица, той подсъзнателно знае отговорът и да ще се втурне в ново приключение (дали някога е излизал в чужбина?). Каква по-точна карта за `уреденост` от Жреца? три карти - Page 12 402149
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 12:58

зуки написа:
мъж пита дали водените разговори за работа в чужбина ще доведът крайния резултат до уреденост
висша жрица-глупак-жрец

И според мен няма да има договореност. Някаква скрита информация ще се появи и въпреки добронамереността на Жреца няма да се стигне до положителен резултат. Може и да бъде измамен питащият.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 13:18

зуки написа:
висша жрица-глупак-жрец
Комбинацията не дава конкретен отговор на въпроса.Състояние на духа,на душата...Натрупаните ГА показват,че ще настъпят големи промени,с Жреца-към по-добро или подтиг към интуитивно решение на проблема.Нареди пак след ден два
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 13 2012, 15:10

злато- добре. благодаря.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 22 2012, 10:51

Преди време помолих един момък за информация във връзка с нещо. Той по принцип е много помагащ и даващ информация. В този случай, обаче, обеща, че ще разбере и ще ми каже, но това не се случи.
Попитах картите, защо Х. не ми отговори:

Мултивселена - Императрицата - Асо чаши. И тъй като Мултивселена ми е много странна карта, даже мисля да я премахна от колодата /все пак тя по принцип си е допълнителна в Таро на търсещия/, изтеглих две допълнителни карти за нея - Кралица жезли и Императорът.

Как мислите? Защо този мъж, обикновено много добре и приятелски настроен към мен, този път ме игнорира?
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 22 2012, 14:47

Tanya,Мултивселена Светът ли е? три карти - Page 12 531608
Иначе по допълните карти и останалите две-може би самата информация е нямало да ти хареса и затова ти я е спестил. мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 22 2012, 14:57

Мултивселена е допълнителна карта, включена в колодата Таро на търсещия. Няма аналог при другите колоди. В тази колода Светът е наречен Вселена.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 22 2012, 21:56

Tanya111 написа:
Мултивселена - Императрицата - Асо чаши.
Предполагам ,че това за което питаш още се "пече" (Императрицата ) а и достъпът е ограничен (Император) от шефка или жена (Кралица жезли).
Не знам какво си питала ,но все едно става дума за семейство и бременност три карти - Page 12 617156
Но всъщност ,ти питаш "защо" той не ти отговаря.....
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 22 2012, 22:07

Попитах за един конкурс - дали има смисъл да се явявам /защото обикновено конкурсите са нагласени за някой конкретен човек и ако този случай е такъв, няма смисъл да се явявам/. Чисто от гледна точка на възможни отговори, т.е. мои предположения би могло да е разбрал, но да не иска да ми каже /не виждам обаче причина за това, а и преди се е случвало да питам такива неща и той винаги ми е отговарял/. Може да не може да стигне до тази информация /но тогава защо да не ми го каже, аз знам, че тези неща не са широко афиширане и няма проблем, ако случаят е такъв/? Може евентуално да се опитва да ме подкрепи задкулисно един вид, но пък конкретно за тази позиция, мисля че той самият не е достатъчно влиятелен /пък и пак защо да не ми каже/. Възможно е също така просто да ме е забравил /но ми се струва малко вероятно/. Има и още една опция. На няколко пъти съм заподозирала някакви по-топли чувства към моята особа, но общо взето съм отхвърляла това предположение, защото човекът е женен и с малки деца и се надявам предположенията ми да не са верни. Дори и това да е, пак няма причина да не ми отговаря в конкретния случай.

Та затова реших да попитам картите, но май ударих на камък...
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 22 2012, 22:11

Tanya111 написа:
Мултивселена - Императрицата - Асо чаши. И тъй като Мултивселена ми е много странна карта, даже мисля да я премахна от колодата /все пак тя по принцип си е допълнителна в Таро на търсещия/, изтеглих две допълнителни карти за нея - Кралица жезли и Императорът.
Много трудна колода Таня,неговоряща-аз съм я оставила за дните когато с Таро ще съм на ти(това ми беше първата колода ,която си купих)
Ако приемем значението на Мултивселена,което се дава за нея ,а то е Непривързаност и допълнителните карти КралицаЖ и Императорът...хм..мисля ,че човека си има хър-мър с жена или с жена си ,ако е женен и затова не ти се е обадил.Асото е непостоянна карта-има желание човека,но е отшумяло след време.Или не иска да си създава допълнителни емоции.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 22 2012, 22:12

Tanya111 написа:
Попитах картите, защо Х. не ми отговори:
Tanya111 написа:
Мултивселена - Императрицата - Асо чаши.
Tanya111 написа:
две допълнителни карти за нея - Кралица жезли и Императорът.
Макар че за Мултивселена и идея нямама какво може да означава,може би като някака еуфория...
Таня,този момък да не се е влюбил безпаметно и да е забравил да ти се обади,виждам,че цялото му внимание е ангажирано от жена,която е доста огнена,а също така и благоприятна промяна за него в работта му,посто е много ангажиран с други неща в момента.Смятам,че скоро като се успокои ще ти се обади мерси
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 26 2012, 08:36

Какви ще са действията на мъж към жена до седмица?7п-7ч-10ж
Периодът на премислянето,на осъзнаването,че усилията,които полага не носят резултат,води до объркване и невъзможност да вземе решение. три карти - Page 12 396312 Живее си в свой свят,с измамни блянове и мечти.Като в резултат се получава едно свръх емоционално напрежение и затова си мисля,че конкретни действия няма да има. три карти - Page 12 528869

три карти - Page 12 Db_RRW-_Scheiben_071три карти - Page 12 Db_RRW-_Kelche_071три карти - Page 12 Db_RRW-_Stabe_101
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 26 2012, 09:49

twilight, мисля че този мъж е доста объркан по отношение на жената-не знае точно какво трябва да направи,за да има някакъв резултат.В тези карти конкретни действия не виждам-само състоянието на мъжа-обърканост и притеснение-смятам обаче,че след известно време,като подреди приоритетите си,ще предпреиеме действия-ще иска внимание от страна на жената. мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 26 2012, 10:07

twilight - подрежда мисли , и поеман някак с нелека задача,въпреки всичко продължава на пред,дали с мечти,дали със страхове поема пътя . той иска да надгради постигнатото,и в момента иска повече от онова което има,сякаш е нетърпелив нещо да се случи. има ли нещо което го притеснява,тормози,не му допада? това може да го кара да спре,да се замисли,и в известна смисъл да го разколебава, сякаш действителността не отговаря на неговите мисли,емоции,затова някак му и тежи всичко. не му е леко,макар да си мислят че е въздух.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 26 2012, 14:10

Момичетааа, мерси

Антония написа:
мисля че този мъж е доста объркан по отношение на жената
Smile аз си мисля дори,че го е страх да предприеме нещо,сякаш се страхува от започването на връзка или даже от самата близост с жената. три карти - Page 12 617156

зуки написа:
той иска да надгради постигнатото,и в момента иска повече от онова което има,сякаш е нетърпелив нещо да се случи.

три карти - Page 12 302820 Не знам,Зуки.Обаче като страничен наблюдател си мисля,че е много раздвоен-хем така,хем обратното.Прекалено много умува и търпението на А-жената започва да се изчерпва.

зуки написа:
има ли нещо което го притеснява,тормози,не му допада?

Единственото,за което се досещам,че може да пречи,е голямата възрастова разлика помежду им,може пък и родителите му да не са съгласни? три карти - Page 12 3465299449
Благодаря ви много за помощта.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 09:24

една приятелка малко сгази лука в семесйството . картите за това на къде върви семейството и са

9 меча - жрец - 6 меча

9м и жрец ясно- страх,съмнения,притеснения,морал,бракът,етиката,всичко все там се върти. но не съумях да разтълкувам какво стои зад 6 меча. всъщжост точно на тази трета позиция-какво казва тази карта. успокоение,но чрез кое,какво. път-на къде,с кой,защо? къде отива семейството? всъщност това беше и самия неин въпрос към Таро.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 10:56

Жреца отваря врата,дава надежда за промяна.Яснота.Ще се оправят. Жреца дава благословията си,помирява.Преминават по-нататък..Оставят трудностите зад гърба си
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 12:53

зуки написа:
9 меча - жрец - 6 меча

Аз също съм съгласна с Старо злато, 6 меча е подобряване на нещата ,бавно ,мъчително ,но все пак към по-добро.

Една майка пита за дъщеря си "Какво се случва с С. в момента ?"

Кралица пентакли ,Умереност ,Кулата

Аз после ще кажа моето мнение. усмивка
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 12:56

Реджи,бременно ли е момичето?
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 13:15

Redgina написа:
Кралица пентакли ,Умереност ,Кулата

Старо злато написа:
Реджи,бременно ли е момичето?

Като видях картите и аз това си помислих.Но в последствие се разколебах,и сега повече залагам за проблеми с бизнеса. три карти - Page 12 528869
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitimeЧет Авг 30 2012, 13:31

Не мисля ,че има намесен бизнес тук,по скоро е свързано със здравето(да не е на лечебен глад).Друго,което си мисля е,че момичето е разточително с широко пръсти и е позакъсало
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 12 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: