Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 32  Next
АвторСъобщение
Redgina
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeСря Юни 27 2012, 22:41

Джема, с удоволствие ще бъда опитно зайче!
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeСря Юни 27 2012, 23:32

Redgina, тогава гледай в акциите три карти - Page 11 402149
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 23 2012, 23:56

Да си задам въпроса, докато не се е появил друг blush
Наскоро теглих карти за една девойка как ще се развият отношенията й с нейн познат, даже не ги определя за толкова близки. Изтеглих:

4-ка Пентакли (обърната)
Влюбените
10-ка Пентакли

квинт Страшният съд - сякаш има труден урок тук да се научи. Трябва да се направи избор (Влюбените), който дълго е отлаган (4П об.), в полза на домашния уют/близките (10П). три карти - Page 11 826247 10П не ми е позната и не мога точно да я определя, затова тълкувам така почти дословно.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24 2012, 06:37

Като изтегля 10п като дневна карта и почти винаги ме занимават семейни дела-или това или материални въпроси.
По тези карти ме обърква о4п. blush Но по другите бих казала,че предстои избор и след това ще има стабилност в отношенията.(мисля си дори за създаване на семейство три карти - Page 11 302820 )
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24 2012, 10:56

Galanthus написа:
4-ка Пентакли (обърната)
Влюбените
10-ка Пентакли
4 пентакли за мен е ограничение ,дали в мисленето или в материалното състояние ,зависи за какво се пита.Обърната подсилва значението си ,в случая ако говорим за връзка ,която досега е било невъзможнода се развие (4 п.О.),дали защото някой е бил като "кон с капаци" или нещо друго,сега е прогледнал (Влюбените)и е видял ,че има шанс за стабилна връзка (10 п). усмивка
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24 2012, 11:43

Поради Влюбените и 10 Пенткали искам да попитам няакой дали е обвързан вече?
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24 2012, 19:26

Аз не знам защо, но виждам край на отношенията.

Вклюбените до сега все с негативен смисъл съм теглила - като раздяла, труден избор (продължаваме по пътя си да търсим своята половинка, защото не я откриваме в дадения човек).


Последната промяна е направена от Galanthus на Сря Окт 24 2012, 18:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24 2012, 20:11

Влюбените, винаги ми показва ,че някой вече е обвързан а в комбинация с 10П - омъжен/женена.Освен това , обикновенно другият е избран. Това е за въпроси за взаимоотношения.както цяло си е избор,дилема.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 24 2012, 21:47

Хм, не мисля, че има женен в ситуацията, но кой знае. Ще проверя.

Друго, което ми хрумва е, че питащата има противоречие/ дилема - нещо свързано с 10П три карти - Page 11 826247Тук из форума ми попадна комбинацията Влюбените + 10П - избор в полза на семейството.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 25 2012, 00:02

Galanthus, оствам с убежденито ,че нещо не съм се изразила разбираемо май,щото и двете пишем едно и също нещо. Даже погледнах дали не сме побликували по еднакво време.
Shopkata написа:
Влюбените, винаги ми показва ,че някой вече е обвързан а в комбинация с 10П - омъжен/женена.Освен това , обикновенно другият е избран. Това е за въпроси за взаимоотношения.както цяло си е избор,дилема.
Galanthus написа:
До колкото ми е известно мъжът е обвързан.
Galanthus написа:
има противоречие/ дилема - нещо свързано с 10П Тук из форума ми попадна комбинацията Влюбените + 10П - избор в полза на семейството.
Под '' другият" имам впредвид не замесените в питанката,а ..завареният ,законният или вече устновеният. усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 25 2012, 01:22

мерси усмивка Да...аз просто разглеждах комбинацията от различни преспективи и се отнесох blush Но в случая става въпрос за приятелски отношения, не любовни, което не пречи да бъде съотнесено, това което си написала.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 25 2012, 01:32

Да, Ti каза ,че са приятели, но пак има дилема между познатото и новото. Каквото и да е 4 пентакли - е хем не си моя/мой -хем няма да те дам на друг.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 10:16

На въпрос защо Х не иска да вземе определено решение:
Крал Жезли - Глупакът - 10 Жезли
Имам три хипотези усмивка
Х. иска да вземе това решение /и да постави ново начало - Глупакът/, но не може поради някакви утежняващи обстоятелства /10 жезли/.
Х. си има други грижи /10 жезли/, различни от обичайните /Глупакът/ и това не му е на дневен ред.
Х. си е Глупак, който в миналото е бил решителен човек, който е можел да взема решения /Крал Жезли/, сега просто вече не може /10 жезли/

Много се размислих, а това обикновено значи, че изобщо не съм на прав път Rolling Eyes Вие как мислите? мерси
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 10:51

Tanya111 написа:
Х. си има други грижи /10 жезли/, различни от обичайните /Глупакът/ и това не му е на дневен ред.

Присъединявам се към това мнение. мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 11:26

Tanya111 написа:
Крал Жезли - Глупакът - 10 Жезли

А всъщност, може би, картите показват, че този крал иска да започне отначало нещо ново, а ситуацията, в която се намира му тежи. Картите не отговарят директно на въпроса, а по-скоро описват драмата на краля, притиснат от действителност, която го смазва. Той изобщо не иска да е там и това решение няма значение за него, той няма отношение към него.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 12:24

Tanya111 написа:
защо Х не иска да вземе определено решение:
Крал Жезли - Глупакът - 10 Жезли

Струва му се твърде рисковано и не иска да поеме такава отговорност три карти - Page 11 402149
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 13:17

Tanya111 написа:
На въпрос защо Х не иска да вземе определено решение:
Крал Жезли - Глупакът - 10 Жезли
Х има удобна причина под формата на грижи зад която да се прикрива. Крал ж ,обикновенно показва отговорен баща. Х има ли деца?
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 14:33

Tanya111 написа:
На въпрос защо Х не иска да вземе определено решение:
Крал Жезли - Глупакът - 10 Жезли

Според мен Х не е в съгласие със себе си по даден въпрос и затова не може да вземе решение. Иначе май не е такъв човек. Виждам го като решителен, твърдоглав, егоист. Глупакът дава някаква надежда, но и несигурност. Май още се колебае и не знае каква ще му е ползата или вредата от това решение.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 14:52

Tanya111 написа:
На въпрос защо Х не иска да вземе определено решение:
Крал Жезли - Глупакът - 10 Жезли

Защото смята ситуацията за глупава и неадекватна (Глупак) и за него е обременителна (10Ж)
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 15:41

Една позната ,чиито мъж замина да работи в чужбина преди 8-9 месеца пита:
"Има ли връзка М там?" ,тъй като имаше възможност на няколко пъти да се прибере за по един месец отпуска и пак да замине ,но той не го направи.. три карти - Page 11 617156


Императрица , Глупакът ,Смъртта
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 15:50

Redgina написа:
"Има ли връзка М там?"
Императрица, Глупакът, Смъртта

Според мен си е позволил да направи нещо глупаво, за да се почувства по-добре, `по-голям`и има някаква промяна, но не мога да потвърдя по тези карти, че е любовна връзка, макар че има трансформация, която обаче може да не се е случила по този начин - чрез връзка с друга.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 15:54

Shopkata написа:
Х има удобна причина под формата на грижи зад която да се прикрива. Крал ж ,обикновенно показва отговорен баща. Х има ли деца?

Да, има деца, но в случая мисля че въпросът няма отношение към този факт. Според мен, тук Кралят Жезли е образът на мъжа - огнения крал.

Благодаря на всички! Ако получа обратна връзка ще ви информирам каква е била причината в действителност мерси
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 15:57

Реджи,защо не пробваш с по-друго яче зададен въпрос? Например- "мога ли да му имам доверие на М". Или- "каква е причината М да не си идва" и да подредиш Тайната на великата Жрица.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 16:01

Redgina написа:
Императрица , Глупакът ,Смъртта
Да имал е флирт ,но е сложил край
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 21:42

Tanya111 написа:
Да, има деца, но в случая мисля че въпросът няма отношение към този факт. Според мен, тук Кралят Жезли е образът на мъжа - огнения крал.
Напротив има усмивка ,затова ти се появява като семейния крал ,който има отговорност към семейството,жената ,децата (Крал жезли) ,а не като влюбения Крал (чаши)или някой друг Крал . Щом се появява в тази роля ,значи има значение.

Shopkata написа:
Реджи,защо не пробваш с по-друго яче зададен въпрос? Например- "мога ли да му имам доверие на М". Или- "каква е причината М да не си идва" и да подредиш Тайната на великата Жрица.
Аз общо взето избягвам такива въпроси, усмивка а и не мога да дам категоричен отговор
по никои карти, просто ми беше интересно какво ще кажете Вие по комбинацията, на този въпрос няма как да се даде обратна връзка... усмивка
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 26 2012, 22:04

Redgina написа:
Tanya111 написа:
Да, има деца, но в случая мисля че въпросът няма отношение към този факт. Според мен, тук Кралят Жезли е образът на мъжа - огнения крал.

Напротив има ,затова ти се появява като семейния крал ,който има отговорност към семейството,жената ,децата (Крал жезли) ,а не като влюбения Крал (чаши)или някой друг Крал . Щом се появява в тази роля ,значи има значение.

Имах предвид, че зададеният въпрос беше свързан с бизнес дела. Не виждам как семейното положение би могло да има връзка, но знам ли... Доколкото познавам човека, огнеността му приляга като характеристика, затова избрах тази опция.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitimeНед Авг 05 2012, 06:53

една неприятна история се случва с един мой близък.непоносимост,разпра и грубост с колега.за сега няма помирение,ясно защо,но все пак ми се исак да видя -причини,развитие,начини за решение,или просто изхода за тях.
коя подредба да ползвам?

и все пак след случката теглих карти за него и ставащото:
6меча-паж меч -8 жезли

карта 6м- като баланс,внимателно ''пътуване'',умение да водиш без да друса,с лодка да клатиш : ) - но всичко това остава на зад,минал е периода на спокойното другаруване,идва пажа,и с неговия нрав, всичко раздухва.вероятно се е почнало и заради търпимостта която е имало в 6м,която е трябвало да стигне до някъде-и хоп пажа грабва лодката и на бързо като 8 жезли и като паж-всичко на един дъх....друго което м и прави впечатление-на тази лодка=работа,колектив,и в самата история са забъркани още няколко човека., но тежеста ,проблема се преписва не един човек-млад(не е моя познат), по 8 ж още си мился че бързо е минало,станало това между тях,но на лодката все още има пътници и никой не е слязъл...смятам че за сега историята в тези карти не е с изход....
за това ми трябва подходяща подредба,какво мислите по трите карти и коя подрба да ползвам?
има една лунна,пентаграм в друиди и уика,ще погледан висшата жрица за какво се ползва,
-мисля да попитам картите за всеки пооделно как определя другия, или нещо подобно на подредбата за взаимоотношения,но не любовни,ще стане май,или циганска магия...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





три карти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 11 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: