Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next
АвторСъобщение
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 10 2013, 17:13

Здравейте, моля ви за малко помощ при тълкуването на следните карти - рицар пентакли, кралица чаши и император. Въпросът е какво поведение трябва да имам спрямо С. , за да подобря отношенията си с него. Благодаря ви от сърце!три карти - Page 21 235920
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 10 2013, 18:25

MARIA.ZH. написа:
рицар пентакли, кралица чаши и император. Въпросът е какво поведение трябва да имам спрямо С.

Ами да промениш държанието си към него от Рицар Пентакли към Император.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 10 2013, 19:38

Цитат :
рицар пентакли, кралица чаши и император.
= аз бих казала красиви женски карти. сякаш виждам сезона пролет и лято, там когато младоста показва умението на възрастта ,и мъдростта ...млад дух,и мъдър ум...

хубаво е да бъдеш самата себе си,не слагай маски,и жестовете са много важни,нежни,умерени и насочени.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 10 2013, 21:13

аз бих заложила на това да имаш стабилно, земно и много премерено поведение, но и да има лека студенина у теб- да си малко ...непревземаемата крепост- поне леееко така да го играеш.

Но в тези карти има обещание- ДЧ+ Император са подходящи един за друг- стабилна двойка. Тя много женствена, той мъжествен. Тя успява да го разчувства с крехкостта си.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeНед Мар 10 2013, 21:59

Благодаря ви от сърце за помощта!три карти - Page 21 235920
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeПон Мар 11 2013, 07:34

MARIA.ZH. написа:
Здравейте, моля ви за малко помощ при тълкуването на следните карти - рицар пентакли, кралица чаши и император. Въпросът е какво поведение трябва да имам спрямо С. , за да подобря отношенията си с него. Благодаря ви от сърце!
Били сте приятели(Рицар пентакли) ,после ти си се влюбила(Кралица чаши) но той се отдръпнал (Имератор) може и да има семейство ...
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeПон Мар 11 2013, 08:00

Неее Реджи, ние сме от едно семейство, брат и сестра сме, но напоследък отношенията ни не вървят гладко, затова попитах.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeПон Мар 11 2013, 09:30

е, и аз предположих, че има чувства по ДЧ три карти - Page 21 826247

но нз- махни любовния контекст- другото си остава същотоSmile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeПон Мар 11 2013, 15:25

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeПон Мар 11 2013, 17:41

MARIA.ZH. написа:


рицар пентакли, кралица чаши и император. Въпросът е какво поведение трябва да имам спрямо С. , за да подобря отношенията си с него

dgakova написа:

Ами да промениш държанието си към него от Рицар Пентакли към Император.


Както ти казах промени отношението си към него като към Император. Сигурно ти е по-малък брат ...
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 07:46

Да, година по-малък е. Но е трудничко Лъв с Лъв да се държи като с Император. Благодаря ви за съветитетри карти - Page 21 235920 Спорен и успешен слънчев ден!
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 08:25

MARIA.ZH. написа:
Неее Реджи, ние сме от едно семейство, брат и сестра сме, но напоследък отношенията ни не вървят гладко, затова попитах.
три карти - Page 21 2242534855 тогава напрежението идва от родителите (Кралица чаши ,Император)
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 08:37

Въпрос за работа ?
Какво да очаквам от съвместната работа с една фирма?
2 пентакли ,2 жезли ,Рицар чаши
Как мислите ,толкова ли е зле Рицар чаши за работа?
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 08:45

Мария, необохдима е промяна, но не във външен план.Кралица чаши работи много с вътрешните, финните енергии.Да промениш-но не външно поведението, да приемеш всичките противоречиви чувства към него.Вероятно на вътрешно ниво има неща за изчистване.Кралица чаши те кара да се наочиш към собствените си реални чувства към него, не винаги само положителни. Иначе няма да има полза-ако само външно промениш поведението.Рискуваш да насочиш към себе си неизразените емоции.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 09:54

Redgina написа:
Въпрос за работа ?
Какво да очаквам от съвместната работа с една фирма?
2 пентакли ,2 жезли ,Рицар чаши
Как мислите ,толкова ли е зле Рицар чаши за работа?

Реджи на мен тези 2-ки ми показват все едно 2 страни- 2 интереса.
В отношенията ще има емоции, става ли дума за някакъв вид проява на творчество при работата?
Според мен дори и с рицар чаши на последна- нещата са балансирани в основата си, да- може на моменти да излезнат емоциите извън контрол- но както и да ги погледнеш- не са пагубни карти, които обещават нестабилност, загуби и големи драми.

Всеки ще си дърпа одеалцето към своята страна, но мисля, че с тези 2 пентакли в началото договорните отношения са подковани- има някакво споразумение, поради, което рицаря няма как да е разрушителен.


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Мар 12 2013, 10:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 09:55

MARIA.ZH, отношението ти към него трябва да бъде майчинско, менторско, духовно усмивка Води си дневник! Спомняй си в детайли какво сте говорили и какви емоции е събудило общуването ти с него, анализирай тези емоции и медитирай над тях, както и над изречените думи! усмивка Сега ще ти дам един нестандартен съвет. Излизайте често заедно навън, за да гледате някой филм или да пийнете заедно по питие. Ако след това говорите за филма, както за идеите в него, така и за емоциите, мисля че ще направиш сериозен напредък усмивка Под влиянието на тези отпускащи форми ще чуеш нови неща от него... Ако имаш повечко пари, си купи диктофон, записвай разговорите ви и ги прослушвай многократно – така ще уловиш детайли, които са ти убягвали преди. Това по принцип е нестандартна форма на общуване, но в твоят случай, мисля че трябва да станеш детектив по отношение на емоциите и неуловимото. Да купиш бутилка вино и да го почерпиш в домашни условия като знак, че искаш да заровите томахавките е едно добро начало. Както и да гледаш филм, който заедно сте гледали в домашни условия, повече от един път, когато вече си насаме, за да го разбереш и от негова гледна точка, също е вариант. Ходете на сауна заедно за пречистване, използвайте ароматни треви усмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 14:59

Redgina написа:
Въпрос за работа ?
Какво да очаквам от съвместната работа с една фирма?
2 пентакли ,2 жезли ,Рицар чаши
Как мислите ,толкова ли е зле Рицар чаши за работа?

Реджи, ето какво виждам аз : Двойката си е символ на избора. Ти имаш две двойки. Трябва сериозно да обмисляш всичко, което правиш с тези хора, за да се задържи положителната енергия и тя да се развива/2П/. Има потенциал в идеята. Сякаш ще търгуваш с други страни, така изглеждат картите. Rolling Eyes 2Ж съветват да се върнеш към миналото си и там да потърсиш отговори на базата на своя опит. Препятствия и проблеми вероятно ще има, но те няма да са сериозни. Трябва да си стратег. Рицарят е действие, движение, битка на първа линия. Да не би ти да си този рицар чаши? Ако е така, съветът е да действаш като се опираш и на интуицията си, защото ти разгадаваш хората, имаш усет за тях и за това какво могат да ти предложат.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 15:19

Redgina написа:

Въпрос за работа ?
Какво да очаквам от съвместната работа с една фирма?
2 пентакли ,2 жезли ,Рицар чаши
Как мислите ,толкова ли е зле Рицар чаши за работа?

няма да е по мед и масло, с тоя рицар. но ако не влизаш в неговите води, няма да те тревожи нищо. той може да си възобразява разни неща,и да носи проблеми,но ако лодката се носи уверено,няма проблем...(оле заговорих като политик,лодка,домати,картофи...)

а какво да очакваш от фирмата, в смисъл като резултат на твое запитване към тях директно -ами очаквай отговор,покана..може да искат да поработите заедно,напасване...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 18:05

lindaLI, Frog, зуки, Благодаря за отговорите! мерси
Много точно сте описали ситуацията , има покана за работа ,която е свързана с творчество
ще бъде работа в симбиоза ,има договорка устна ,но всичко е в съвсем в началото.
Мен естествено ме интересуват и парите :sm38.gif: ,затова не му се зарадвах много на
Рицар чаши ......но вие ме успокоихте . три карти - Page 21 100361828
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 12:53

Въпроси.
Как ще се развият съпружеските ни отношения в следващите две седмици:
8жезли, Висша Жрица, рицар мечове допълнителна 5 мечове.

Явно нещо ще се случи неочаквано, което ще доведе до семейни дрязги Sad Висшата жрица ми излиза като предупреждение да се доверя на интуицията си.

Нямам причина да питам за отношения, просто се упражнявам Smile

втори въпрос;
Ще започна ли някаква работа в рамките на месец?
4 пентакли, паж жезли, 2 мечове, допълнителна 3 пентакли.

Тази 3 Пентакли все ми излиза като питам за работа. 2 мечове не знам как да тълкувам в тази подредба - че ще започна нещо свързано със стоене на бюро?

Май трябва да поспя с нея, за да видя, какво се опитва да ми каже.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 13:03

jasminbg написа:
8жезли, Висша Жрица, рицар мечове допълнителна 5 мечове.

Явно нещо ще се случи неочаквано, което ще доведе до семейни дрязги
- и аз мисля така, дори нещото вече се е случило и ти знаеш, че ще има последици. - това го казвам, заради 8ж и ВЖ, кажи така ли е?

Допълнителната към 3-тата карта ли я теглиш - за доизясняване? Ако е така, то РМ + 5м е наистина тежка кавга, без желание за отстъпки, все ще си настоява на своето, ще е прав за себе си.


jasminbg написа:
Ще започна ли някаква работа в рамките на месец?
4 пентакли, паж жезли, 2 мечове, допълнителна 3 пентакли.
- по 4п - в застой си от дълго време, чакаш новини, да те извикат на интервю/работа - по пажа, 2м+3п - за съжаление ги тълкувам като не, 2м продължава състоянието на 4п, това е мое мнение само, успех!
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 13:13

Мойра, те проблемите не са много, предимно битови и два-три по-сериозни свързани с финанси, работа, застой покрай другите неща. Та сега се чудя, дали някой позабравен вече от мен проблем няма да изскочи наново три карти - Page 21 617156 Ще пиша след уречения срок обратна връзка Smile

Относно работата и аз имам такова усещане, че отговорът е не. Поне още месец и нещо ще продължи да действа 4 П, а двойка мечове си е моето раздвоение. Дребния не е приет за ясла и ако сега го приемат започва чак септември. Преди имаше вариант бабата да го гледа, но сега тя бие отбой и не иска.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 19:04

ето ме и мен пак тук. Теглих карти на въпрос ще успеем ли да наемем едно жилище,тук всичко върви през фирми и те преценяват отвсякъде, пък и сме сто човека за едно жилище. Таро 78 врати: 2 чаши, смъртта и рицар чаши Ха сега де, Shocked 2 чаши си е договор, смъртта тука обаче какво иска да ми каже че няма да го вземем ли три карти - Page 21 617156 и за капак тоя рицар чаши, дето е толкова отвеян накрая като трета карта. Така като гледам мога само да си мечтая за това жилище, ама няма да го наемем.
Вие как мислите?Ще се радвам да чуя вашето мнение три карти - Page 21 99390
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 19:56

Ива-имам усещането, както и при мен се случва понякога, че картите не отговарят на този въпрос, а насочват вниманието ти към нещо друго.Към взаимоотношения, партнъорство, където нещо се случва и проблемът с квартирата сякаш не е на първо място. Тези карти говорят за друго, не зная дали ще наемете квартирата.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 20:24

Iva78 написа:
2 чаши, смъртта и рицар чаши

Не съм много сигурна,но си мисля,че отговорът е-не.Не мисля,че ще наемете тази квартира.

Не знам защо,но ми хрумна следното като ти видях картите-приключване на стари отживели времето си отношения и започване на нова връзка.Ново начало. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 23:40

jasminbg написа:
втори въпрос;
Ще започна ли някаква работа в рамките на месец?
4 пентакли, паж жезли, 2 мечове, допълнителна 3 пентакли.

В рамките на месец не, може би ще има някакви идеи, дикусии, интервюта...

А за семейството- има някакви премълчавани неща, които ще доведат до скандали, караници
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitimeЧет Мар 14 2013, 00:02

Persefona, Антония, благодаря много и на двете ви три карти - Page 21 99390 Прави сте наистина картите сякаш ми казват друго нещо. Странното обаче е че, теглих на същия въпрос карти с келтски кръст за да видя ситуацията по добре и пак същата работа.Ще ги поствам картите в другата тема. незнам защо ама съм си наумила за това жилище, а даже още не сме го и видели. Е поне ще мога да дам скоро обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 21 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: