Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:41

magica написа:
Ще ме потърси ли Б.?

8 жезли- паж пентакли- рицар жезли

Аз мисля, че отговорът е отрицателен, макар да се вижда действие и нетърпение с 8 жезли. Пажът работа не върши, а Рицарят жезли има желание но едва ли ще пристъпи към действие.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник



Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:50

Frog написа:
Днес имах уговорена среща. На въпрос дали ще се състои извадих Паж меч, Висшата жрица Крал Чаши
Според мен срещата се е състояла , напрегната, конфликтна ситуация за разясняване на нещо в крайна сметка.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:51

Frog написа:
Днес имах уговорена среща. На въпрос дали ще се състои извадих
Паж меч, Висшата жрица Крал Чаши

Какво ще кажете, състоя ли се срещата ?

Да.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:55

Frog написа:
Искате ли една задачка - закачка? Понеже отговорът е известен няма да коментирам аз.
Днес имах уговорена среща. На въпрос дали ще се състои извадих
Паж меч, Висшата жрица Крал Чаши

Какво ще кажете, състоя ли се срещата ?

Много интересно, благодаря за упражнението Фрог!

Аз по картите виждам, че е била среща с цел изясняване на предишен проблем.
Сега..възможно е да има нещо любовно- някакви по- дълбоки взаимоотношения-изясняване...
Доста комбинации които съм чела КЧ на последна..можеш да му вярваш...но от моя опит той е малко несериозен..в смисъл има прекрасни намерения, които често остават само до там! И за това бих предположила, че не се е състояла Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 22:12

Лизи, Тони, Линда, мерси да, ама не...... три карти - Page 20 1329947235 и аз помислих така защото беше сигурна, но изведнъж всичко, ама всичко се обърка, човекът изчезна тотално целия ден и хоп, няма срещаааааа /за щастие/ :sm38.gif: Три пъти допълвам поста, за да стане ясно - аз не предприех никакви действия, просто чаках да видя какво ще се случи...

И сега гледам пак подредбата - На първа позиция Паж меч са притесненията на питащия, мнителността /имам резерви към човека, защото не го познавам добре/, а по принцип този паж иска да вижда всичко и никой да не го вижда, подмолен е и готов винаги да предаде. Висшата жрица ми казва,че знам отговора и той е Кралят чаши, в който преминава въпросната личност - колекционер три карти - Page 20 3465299449


Последната промяна е направена от Frog на Нед Фев 17 2013, 22:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 22:15

Frog изненадах се...не знам, все едно ги виждах седнали един срещу друг...браво на Линда :-)
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 22:20

Линда, три карти - Page 20 3032713799
този крал май много трески за дялане има. Иначе като фигура от картите аз не съм го виждала описан в положителна светлина почти никъде. Не знам каква трябва да е комбинацията, за да покаже положителните си качества...ако изобщо има такива Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 23:02

Smile Фроги- виж в секцията Таро теория- там изкарвам комбинации с дворцови карти.
КЧ има супер намерения и когато е комбиниран с някоя друга боя или действена карта- той действа според нея.
Този цар е малко хамелеонен.
Един Кч заобиколен от мечове е страхотно л...но, вярвай!
Ако е сред жезли- те усилват плама му- с едни 7Ж той би тръгнал да се бори, няма да седи и да чака, пентаклите го приземяват...

Какво прави Кч с жрица- примадона е- абсолютна.

Обаче искам и да кажа- мисля, че мъжа много те харесва! въпреки, че се е отложило. Има перспектива.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПон Фев 18 2013, 12:18

lindaLI написа:
секцията Таро теория- там изкарвам комбинации с дворцови карти.
Много благодарности за положения труд три карти - Page 20 531608 следя ги и сверявамс моята практика.
lindaLI написа:
мисля, че мъжа много те харесва! въпреки, че се е отложило. Има перспектива.
три карти - Page 20 826247 аз пък си мисля, че той си проигра тотално всичките шансове при мен три карти - Page 20 904684
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПон Фев 18 2013, 19:31

Привет и от мен Smile
Занимавам се с Таро от година и малко, но чак сега откривам този прекрасен форум! Страхотна информация синтезирана и събрана, браво момичета!

Аз нахлувам с един въпрос. Правейки аналогия с Ленорман, когато говорим за конкретен отговор, наблюдавали ли сте карти, които посочват твърд отговор Да или Не?

Например по метода на Ленорман със събирането на числата на трите карти, редуцирайки ги до число под 36, на въпрос конкретизиращ отговор за време от порядъка на две седмици ми излиза карти Котва, Лисица, Луна, чиито сбор редуцирайки го сочи карта номер 9 - Букет.
На Таро обаче се падат 5 чаши, 6 Пентакли, Рицар чаши. Има ли практика със сбора на картите, когато се гледа на 3 карти?

Иначе досега съм изпробвала подредби за тайминг и годишна прогноза.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПон Фев 18 2013, 20:50

Здрасти Ясмин, добре дошла! мерси

Аз лично не съм наблюдавала толкова еднозначно значение на таро картите..обикновено питам- ще стане ли, няма ли. Картите разказват история и от там си вадя извода да или не
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПон Фев 18 2013, 20:56

Аз също като Линда! мерси
Добре дошла и от мен!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПон Фев 18 2013, 21:40

jasminbg написа:
На Таро обаче се падат 5 чаши, 6 Пентакли, Рицар чаши. Има ли практика със сбора на картите, когато се гледа на 3 карти?
Добре дошла и от мен усмивка
Не съм откривала такава връзка, а съм правила опити. Няма смисъл при Таро да се събират, струва ми се.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПон Фев 18 2013, 22:03

Благодаря момичета, за милото посрещане мерси
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeСъб Фев 23 2013, 15:03

Момичета помагайте три карти - Page 20 531608 Ще има ли разговор за изясняване на отношенията в скоро време между мъж и жена? 78 врати, 4 жезли,колелото,2 жезли. С това колело май няма да е в скоро време три карти - Page 20 800909 Аз имам две предположения или ще има среща, ще има промяна, обаче той ще я постави пред избор. Другия вариант ще има среща и разговор, за измъкване от застоя:като гледам картинката на 2 жезли в 78 врати. Вие как мислите? качвам и картите.
три карти - Page 20 Db_78D-_Stabe_04 три карти - Page 20 Db_78D-_X_-_Das_Rad три карти - Page 20 Db_78D-_Stabe_02
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeСъб Фев 23 2013, 15:45

Ивче,според мен ще има среща за изясняване на отношенията.И то няма да е толкова далече във времето.Не съм запозната със 78 врати,но по класическите значения,няма нито една негативна карта,дори напротив.Дори смятам,че срещата ще е много приятна,но окончателно решение на нея няма да се вземе. мерси

п.п.Колелото на средна позиция според мен задвижва събитията вътре в самата ситуация,без да излиза от нейните рамки.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeСъб Фев 23 2013, 18:16

Тони благодаря ти мерси Аз и не очаквам да има окончателно решение, но поне някои неща трябва да се изяснят.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 17:15

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 19:17

Първо да внимава за някаква катастрофа,крах на прага на опасност е ,която може да бъде избегната и вътрешно знае как да не обръща кулата. Второто е да се възползва от страхотен шанс ,който ще му се предостави , да не мечтае ,а да действа като му се отдаде възможност,. и накрая да разчита на помощта на жена - или е тъмна или от земен знак ,но със сигурност е жена с материална нагласа , стабилна с бизнес мислене , умее да върти пари. Или да се ориентира към работа с такава или да потърси помощ от нея.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 20:54

Луничка-на мен като я видях тая кула ми хрумна, че този човек доста е помагал на много хора, които сега трябва да изхвърли от живота си.като човек, който е добра душа и никога не си търси парите, които дава на заем. Може би има мечти, които дори да му се струват смешни с подкрепата на тази дама могат да се осъществят. Доверчив и мечтател, има нужда от здраво стъпила жена до себе си, за да се справи. Жената ще му даде увереност и стабилност. Нали за да се сбъдне една мъжка мечта, трябва жена да повярва в нея. усмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 22:22

Луничка написа:
какво да направи мъж,за да реши финансовите си проблеми?кула-7ч-ДП.Аз го виждам като промяна на досегашно поведение,да не мечтае,а да постъпи разумно???

Кулата е в миналото, тоест вече е преживял каквото е трябвало, обаче е лошо това, че в настоящето са някакви блянове. Нататък се присъединявам към мнението на Персефона и Фарея - или трябва да търси или има наблизо жена, която ще го подкрепи и ще му помогне...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 22:34

Луничка написа:
Въпросът-какво да направи мъж,за да реши финансовите си проблеми?кула-7ч-ДП.

На мен той ми се струва малко способен да бъде сам стабилен и да разчита само на себе си. Имам няколко отговора за него (понеже не му знам ситуацията от край до край):
1. Да разчита на майка си
2. Да се омъжи по сметка (и той май си и бленува за жена, която ще го издържа)
3. Да направи бизнес с женски разкрасителни процедури, продукти- в такова начинание би му потръгнало
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 23:30

Луничка написа:
Въпросът-какво да направи мъж,за да реши финансовите си проблеми?кула-7ч-ДП.
Аз съм на друго мнение..да спре да разчита на помоща на някой-в случая жена
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПет Мар 01 2013, 06:59

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeПет Мар 01 2013, 10:06

Старо злато написа:

Луничка написа:
Въпросът-какво да направи мъж,за да реши финансовите си проблеми?кула-7ч-ДП.

Аз съм на друго мнение..да спре да разчита на помоща на някой-в случая жена

трябва да промени гледната точка,очакванията си,да бъде по-внимателен,и съсредоточен,обмислящ,и малко заземяване,и пестеливост .
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Мар 10 2013, 17:13

Здравейте, моля ви за малко помощ при тълкуването на следните карти - рицар пентакли, кралица чаши и император. Въпросът е какво поведение трябва да имам спрямо С. , за да подобря отношенията си с него. Благодаря ви от сърце!три карти - Page 20 235920
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitimeНед Мар 10 2013, 18:25

MARIA.ZH. написа:
рицар пентакли, кралица чаши и император. Въпросът е какво поведение трябва да имам спрямо С.

Ами да промениш държанието си към него от Рицар Пентакли към Император.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 20 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: