Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 10 2013, 21:08

Луничка написа:
До 3месеца Д(мъж) ще се задоми ли втори път?Казвам втори,защото господинът е разведен.Картите,които му изтеглих са жрец+дявол+8п.

И аз съм на мнение, че човекът мисли по въпроса защото е под влиянието на любовта, но едва ли на този етап ще стигне до реално действие. Рано е още.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeПет Яну 11 2013, 07:05

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeПет Яну 11 2013, 11:12

Всъщност явно може да се приеме така : Жрецът - той е свързан с традицията (поне по моите карти) т.е. - съпругата, дяволът - новото момиче и 8 Пентакли решението между двете или по-скоро създалата се нова ситуация.... ??? Честно да ви кажа неисках да изказвам мнение защото неможах наистина да преценя каква е ситуацията но определено дяволът си ме съмняваше за някакво сладострастно удоволствие, че и на мен ми се пада за някакви подобни тръпки Smile

Или пък Жрецът може да се приеме като сериозните му намерения към новото момиче а Дяволът да е изкушението от това да си се върне при бившата и 8 Пентакли да е създалата се нова ситуация и решението което трябва да вземе .... интересно .... три карти - Page 19 528869
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeПет Яну 11 2013, 23:55

Според мен да, а 8 П се явява като действие по въпроса - работи се по него.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeПон Яну 14 2013, 12:08

Луничка написа:
ще се задоми ли втори път?Казвам втори,защото господинът е разведен.Картите,които му изтеглих са жрец+дявол+8п.

Много негативно (Дявол) се отнася към брака (Жрец), зает е със други "по-важни неща"

Не, няма да се задоми.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeВто Яну 22 2013, 14:51

Бях си обещала, че няма да задавам повече въпроси за работа на мъжа ми, но времето си минава и все повече ме човърка..... "Ще започне ли работа Л. в СГМ?"
три карти - Page 19 1232893671_pwlu6848_image020три карти - Page 19 1232893714_avyx4978_image063три карти - Page 19 1232893679_gzks8055_image027
По принцип нарочно избягвам въпроси с Да и Не, но този път си казах, че директно ще го задам въпроса. Тези карти съвсем друго ми говорят, но не и за работа в СГМ. Лошото е, че не знам дали не си ги навързах с една случка от началото на месеца, още като видях 6 Чаши....тогава се появи една жена от миналото, която насочи мъжа ми за работа, специалност, която той практикуваше в миналото, но не търсеше сега такава.
Ще се радвам да чуя Вашите мнения.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeВто Яну 22 2013, 15:06

Лизи, съвсем наскоро Луничка имаше подобно нареждане на карти. Ето поста:
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t204p1065-topic
Надявам се да може да ти помогне с отговора. Иначе виж как се дава чашата от едното човече на другото и как двете Кралици са обърнати една към друга сякаш спорят, а тази на Чашите сякаш се примирява. Да не би да ти се наложи да водиш спор относно предложението на тази жена за работа към съпруга ти ? Виж и другите какво ще ти кажат ... мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeВто Яну 22 2013, 16:42

Лизи написа:
"Ще започне ли работа Л. в СГМ?"

Лизи не знам по тези карти не виждам нищо друго освен намесата на някаква хищна бизнес дама, много емоционална, невротична, неуравновесена.... но картите не дават отговор на въпроса ти.

не мислиш ли, че картите ти са се изморили? Имаш ли друга колода?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeВто Яну 22 2013, 21:02

Благодаря момичета мерси
Нямам друга колода, дано скоро да си харесам и взема, може и да си права lindaLI. Въпреки че като гледам на други и някак си всичко ми е по-ясно, а като е нещо за семейството и направо ми е като мъгла. Ще видя да си починат и картите и аз.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeПет Фев 15 2013, 22:07

Момичена,помагайте!
На въпрос дали ще ми се обади Х тази вечер изтеглих следните карти:


Дяволът+Луната+ Асо чаши

Според вас това какво означава-дали има негативно влияние?
Някой се заблуждава?
Или просто съм параноичка?

Мисля,естествено,че отговорът на въпроса е не,но не мислите ли че тук има някакъв подтекст?

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 10:39

Toni mila..mislia da.
Ne sa hubavi kartite hich..mislia che tuk v tiah stoi niakakvo dulboko razocharovanie I bolka....Sad
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 11:10

Линда - както винаги, отговора ти е точен три карти - Page 19 3032713799
Няма да звънне и тя ще е разочарована,но той защо се описва с дявола или дори да не се описва все пак присъствието му не е много добро? Антония помисли си какви ще са ти отношенията с този човек!


Но честно да ви кажа ме гложди и друга мисъл, че ще звънне, но ще я разочарова .... Някак си този дявол го виждам като действие а не бездействие....
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 13:39

Антония написа:
На въпрос дали ще ми се обади Х тази вечер изтеглих следните карти:Дяволът+Луната+ Асо чаши

Не се обади,не бях разочарована,но си мисля,че някой въздейства негативно върху цялата ситуация,дали със думи или дела,усещам,че има недобри намерения към човека,от който чаках обаждане,а може и тези негативи да са насочени и към мен самата.Усещам,че напоследък нещо не ми стват нещата както трябва,на вид уж дребни неразбории,но обръкват след себе си всичко.
Смятам,че трябва да направя някакво пречистване.Знаете какво пишат за подобна комбинация,чак ми става страшно да мисля. мале
Благодаря ви за мненията,ако се сетите за нещо,което мога да напрвя,споделяйте! мерси
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 14:46

Внимавай с този дявол само, че от там ще тръгнат нещата...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 15:21

Антония написа:
На въпрос дали ще ми се обади Х тази вечер изтеглих следните карти:


Дяволът+Луната+ Асо чаши

Хвърли едни карти с въпрос за влияние и дай да видим какво ще излезе мерси
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 15:41

Тони. може би картите показват, че е предпочел компания по чашка нея вечер три карти - Page 19 617156
Ама Frog e права, вземи си нареди едни карти за външно влияние. Тая комбинация дяволът с луната си е чиста лъжа...
Сега аз да публикувам едни карти. Въпросът е какви действия ще предприеме мъж към жена. 78 врати: 7 жезли, 5 жезли и паж мечове.

три карти - Page 19 Db_78D-_Stabe_07 три карти - Page 19 Db_78D-_Stabe_05 три карти - Page 19 Db_78D-_Schwerter_11_-_Bube
Сякаш ще се опита да разруши преградите между тях, дебне и чака подходящия момент. Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 15:57

за него ситуацията е не-лека- виждаш с колко усилия са свързани с картите и с дебнене...но добрата новина тук е- че той ще действа- ще се нагърби със ситуацията- на това ми прилича.
но може да се опита да разруши стените по един- по- ловък начин.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 17:32

Ивче,аз мисля,че той събира информация за нея,интересува се как да я впечатли,иска да се добере до нея,наблюдава я тайно,но скоро ще предприеме открити действия,макар жената да ми изглежда дистанцирана към него,смятам,че благодарение на неговите усилия и ентусиазъм той ще успее да постигне това,което си е наумил.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 17:42

Тони - за твоя въпрос- отиди да ти пеят Кипрянови молитви...но ако той има нещо направено- за тук вече не знам как ТИ можеш да го изчистиш...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 18:09

Линда благодаря ти,със сигурност ще го направя. мерси
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 18:59

Тони, Линда мерси И двете сте изключителни прави. Ситуацията хич не е лека, обаче мъжът е изключително силна личност. Ще видим какво ще излезе.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Седмична подредба за 18-24    три карти - Page 19 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 18:23

6 чаши - 3 меча - 9 жезли

Носталгия и връщане към спомените. Опасност от повтаряне на грешките. Ръчкане на старите рани, което ще протече с бурни емоции и опити да се извади болката. Цялостно напрежение. Необходимост или възможност да се защитя. Имам време за размисъл, желателно е да не прибягвам до крайни и прибързани решения.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 18:26

Ще ме потърси ли Б.?

8 жезли- паж пентакли- рицар жезли

Има някакви признаци на раздвижване и обновяване на ситуацията. Очаквам новини и най-вероятно ще ги получа. Но най-вероятно няма да са директно от човека, а по-скоро от някакъв приятел или посредник.

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 19:44

Мисля да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:25

Искате ли една задачка - закачка? Понеже отговорът е известен няма да коментирам аз.
Днес имах уговорена среща. На въпрос дали ще се състои извадих
Паж меч, Висшата жрица Крал Чаши

Какво ще кажете, състоя ли се срещата ?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:41

magica написа:
Ще ме потърси ли Б.?

8 жезли- паж пентакли- рицар жезли

Аз мисля, че отговорът е отрицателен, макар да се вижда действие и нетърпение с 8 жезли. Пажът работа не върши, а Рицарят жезли има желание но едва ли ще пристъпи към действие.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 21:50

Frog написа:
Днес имах уговорена среща. На въпрос дали ще се състои извадих Паж меч, Висшата жрица Крал Чаши
Според мен срещата се е състояла , напрегната, конфликтна ситуация за разясняване на нещо в крайна сметка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 19 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: